Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 жовтня 2017, 03:45

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 185 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Весілля в Ковелі (Свадьба в городе Ковель!)
ПовідомленняДодано: 16 червня 2007, 10:43 
Офлайн

Повідомлення: 15
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Здравствуйте жители Ковеля!

Я родом из Ковеля, часто приезжаю в родной город, но живу в Киеве. В ближайшее время (наверное осенью) я женюсь. Девушка тоже родом из Ковеля, соответсвенно свадьбу мы будем празновать в родном городе.

Расскажите, о том как это было у вас. Где, сколько человек, какие остались положительные и отрицательные впечетления?... Во сколько что обходится в Ковеле? Что делать нужно, что не нужно. Какие подводные камушки попадаются? В каком заведении лучше празновать? Где лучше покупать платье? Какую музыку, программу можно организовать? Есть ли, стоит ли они того, и почем нынче в Ковеле услуги профессионального тамады? Во сколько обходится свадьба? и.т.д. Интересует совершенно все!!! :-)

Хочу, в каком-то более-менее приличном заведении (Огонек, Черный кот, Ковель, Наше мисто, Хортиця, Карина, Апельсин, ...) Интересуют расценки человек на 50-70. А также ваши отзывы и впечетления. Хочу торжественную роспись и венчание. Хочу красиво и классно! :-)

Буду благодарен за любые советы и пожелания. Заранее спасибо!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Свадьба в городе Ковель!
ПовідомленняДодано: 18 червня 2007, 09:07 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Allexandro написав:
Здравствуйте жители Ковеля!
Хочу, в каком-то более-менее приличном заведении (Черный кот, Карина...)

Хороше пошутив.

Ну а якщо серйозно можна зробити на 100 гривень з лоба а можна і по 100 баксів. Все залежить від твоїх можливостей. Відразу попереджаю - не затягуй з замовленням залу. В нас така специфіка, що деякі заклади (а особливо прилічні) можуть бути зайняті вже за півроку до весілля. Нормальних закладів для гуляння весілля не так вже і багато в місті. В принципі один з самих оптимальних варіантів - "Вогник". По перше і є де потанцювати, і столи можна нормально розставити, гардероб нормальний. Ну і великий плюс - кондиціонери (хоча на осінь це може бути не актуально).
Я особисто гуляв в "Будівельнику". Плюсом для вибору саме його було наявність актового залу для танців (при весіллі в 150 чоловік це питання суттєве). Але так як то було давно то по цінах не скажу, що там діється на даний момент.

Плаття. Прокат - 400-500 грн перша носка і далі по убиточній на 100 грн за кожне весілля. Багато хто просто їде в Хмельницький і купує плаття за ті ж 500 грн там.

Музика. Не додумайдесь приглашати молодих музикантів віком до 25 років (хіба що віруючих). Понапиваються стопроцентно, і в кінці весілля вже буде не музика і кокофонія. Єдиний вихід - не платити грошей наперед (крім задатка відсотків 20) і домовитися, що в випадку якщо напються не заплатите. Якщо починають над такою пропозицією думати - відразу відмовляйтеся.

Найміть професійного фотографа. Не потрібно надіятися, що Ваші знайомі фоткнуть на цифру самі, а потім щось виберете і в фотошопі красиво зробите.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 червня 2007, 17:34 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Allexandro, розпишись, повінчайся і краще поїдь з молодою дружиною на відпочинок на якісь мальовничі острови: буде і дешевше, і запам"ятається краще. Весілля - це дурдом (це каже тобі людина, яка бачить весілля не із-зовні як більшість гостей, а з середини - як воно є насправді). Проїсти і пропити за день $2000-3000 - діло нехитре, але молоді як правило нічого з того не запам"ятають, тільки втомляться як коні. І взагалі: весілля робиться не для молодих, а для гостей... Воно тобі нада? :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 червня 2007, 08:55 
Офлайн

Задумывался о таком варианте. И честно говоря окончательно для себя не ответил: нужно ли мне все это? :-)

Но впринципе на какие-то острова я могу поехать когда угодно. А женится собираюсь первый и последний раз (я так надеюсь).

По поводу того что свадьба делается не для молодых, а для гостей - частично согласен. Но хочу сделать исключение.

И как мне кажется, если свадьбу делать небольшую приглашать самых-самых близких людей, то все будет гораздо проще. (Вспоминается мысль "Никто не стоит твоих слез, а тот кто стоит никогда не доведет до слез"). Так продолжу, только тех для кого не жалко выбросить деньги, которых буду рад видеть, и которые не сомневаюсь придут на свадьбу поздравить меня, а не напится и потанцевать.

Еще хочу не пожалеть денег на хороший кабак и организацию, и думаю масса организационных трудностей тоже решится.

Но повторю, до конца я не уверен надобно ли мне... :-)

Огромное спасибо за совет. Но больше меня интересуют организационные и ценовые аспекты. Только тогда смогу принять правильное решение.
И возник новый вопрос: а есть ли в Ковеле люди которым их свадьба им же понравилась??? (В Киеве таких знаю)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 червня 2007, 09:29 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Мені сподобалося моє весілля. Головне, як це не дико звучить, - забути про гостей. Жінці сподобалося настільки, що зараз (через 4 роки після весілля) інколи каже, що хотіла б повторити знову весілля.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 червня 2007, 09:38 
Офлайн

Повідомлення: 421
Моя часом каже точнісінько те ж саме, хоч минуло вже 4.5 роки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 червня 2007, 16:17 
Офлайн

Повідомлення: 437
Подякували: 15 разів.
Є відеофотостудія Андрія Плотникова там весь спектр від фото, відео, музики до голубів, лімузина і карети.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 червня 2007, 16:55 
Офлайн

HotBird, є багато фотовідеостудій. Я вже мовчу про тих, хто з понеділка по суботу працює токарем, а в неділю - професійним фото- відеооператором. :lol: Але клієнту треба орієнтуватись не на назву студії, а на її кінцевий продукт: сподобалось - замовляй, не сподобалось - шукай іншу студію...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 червня 2007, 20:21 
Офлайн

Повідомлення: 437
Подякували: 15 разів.
igorsolop, звиняйте, що я Вас не включив у список. У Вас же не все в комплесі...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 червня 2007, 20:42 
Офлайн

Я не рвусь у список, хоч теж маю телефони всіх достойних (на мій погляд) музикантів та тамадів. Та й не тільки я - усі, хто працює в цій галузі, мають зв"язки зі своїми "колегами по цеху". Просто не всі хочуть нести відповідальність за весь комплекс. Як на мене: чим вузькіша спеціалізація - тим більший професіоналізм в наданні послуг. Проте я не виключаю існування варіанту "все в одному", хоча і зрозуміло, шо в цьому випадку позбавляючись організаційного клопоту клієнт переплачує за посередництво...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 липня 2007, 09:43 
Офлайн

Вернулся из Ковеля.
Почти определился с залом, будет или Огонек или Хортыця. Огонек без сомнений красивше и удобней, Хортыця географически удобнее расположена и существенно дешевле :-). Скорее всего Хортыця!

И в Хортыце и в Огоньке есть свои музыканты. Кто-то их слышал? Как они? Не будет ли как в анекдоте? (К музыкантам подходит посетитель ресторана: "- Вы на заказ играете? - Да - Тогда сыграйте партейку в преферанс!!!")

Поделитесь отзывами, как впечетление от них, насколько богатый репертуар, можно ли заранее составить белый и черный список песен (страшно не хочу слышать шансон на своей свадьбе), как они работают с тамадой. и.т.д. Кто что знает?!

Вопрос с фото и видео пока открыт. Заказывать наверняка буду , но как и что пока не знаю. То что я видел в Ковеле выглядело не убедительно, а порой просто смешно и непрофесионально. Например, когда на свадьбе гости с зеркалками, а фотограф снимает Panasonic FZ5, а часть кадров вообще видеокамерой - это не нормально! Просматриваешь видео с двух разных свадьб - люди разные, а монтаж, эфекты сделаны аматорски и совершенно одинаково, шаблон просто какой-то. Где-то в Ковеле есть асы этого дела, но то что я видел - смущает ... :( Посмотрим, подумаем...

Телефоны достойного тамады меня очень даже интересуют! Желательно с отзывами и характеристиками :-). Не принципиально, но лучше мужского пола. (Часто женщины ведут программу или скучно или пошло, хотя среди гор песка встречаются жемчужины :-) )

Всем отозвавшимся большое спасибо. Всего хорошего!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 липня 2007, 10:21 
Офлайн

Відеофотостудія Андрія Плотникова там весь спектр від фото, відео, музики до голубів, лімузина і карети...

Есть все, а сайта своего нет :-)!

Как можно прайс увидеть? Что-то может и заинтересует.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 липня 2007, 10:22 
Офлайн

Allexandro, ще раз тобі кажу: назва студії і модель фотоапарата нічого не значать - головне результат. Наприклад, можу показати тобі свої фотографії 4-річної давнини, зроблені мильницею Olympus: вони запросто посперечаються в якості з деякими сучасними, зробленими деким з дзеркальних апаратів. Це не означає, шо в мене мильниця була хороша, це означає, шо ті, хто фотографує дзеркальними апаратами не вміють фотографувати і робити якісні фотокартки. Воно і не диво: в Ковелі всього декілька фотографів і відеооператорів, котрі займаютсья своєю справою професійно (тобто тільки з цього і живуть), решта - як я казав: з понеділка до п"ятниці токарі на заводі, а в суботу-неділю - професійні оператори :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 липня 2007, 10:32 
Офлайн

igorsolop, я совершенно не спорю! Сам пять лет занимаюсь фотографией (хотя на хлеб зарабатываю другим делом). Первый мой цифровик была как раз мыльница Olympus С-350, и могу похвастаться очень удачными кадрами. :-) Потому не спорю.

У меня есть знания и опыт в области фотографии, я могу себе позволить делать оценку. Просто действительно професионалов в Ковеле я не видел (может быть не повезло).

Но если человек зарабатывает деньги фотосьемкой, и в работе использует мыльницу - значит или он мало зарабатывает, а значит его работу не ценят, или он сам к этому относится несерьезно. И согласись, при плохом освещении, в дощь например, хорошую фотографию с хорошей детализацией размером 25 на 30 без зеркалки не сделаешь! (светосила обьектива не позволит, артефакты на краях кадра видны будут, и.т.д)

Извини если задел. Я не нарошно :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 липня 2007, 10:42 
Офлайн

Allexandro написав:
Извини если задел. Я не нарошно :-)
Нє, не задєл - у мене вже давно дзеркалка :)
Цитата:
У меня есть знания и опыт в области фотографии, я могу себе позволить делать оценку.
О, тим більше тобі нема сенсу орієнтуватись на прайси - тобі треба оцінювати результата, тобто передивитись роботу якомога більшої кількості фотографів і вибрати того фотографа, чий результат тобі сподобається найбільше. Ціна на фото у всіх (за винятком деяких винятків :lol: ) у Ковелі однакова...
Цитата:
Но если человек зарабатывает деньги фотосьемкой, и в работе использует мыльницу - значит или он мало зарабатывает, а значит его работу не ценят, или он сам к этому относится несерьезно.
Згоден, але все-одно варто подивитись роботи і таких фотографів, хоча б для порівняння.
Цитата:
И согласись, при плохом освещении, в дощь например, хорошую фотографию с хорошей детализацией размером 25 на 30 без зеркалки не сделаешь!
Гм... Я б сказав, шо при таких умовах не бачу сенсу робити фотографію такого розміру. Але то деталі. І знову ж таки: навіть дзеркальним апаратом в таких умовах треба вміти робити знімки, бо фотоапарат - це всього-навсього апарат: фотографує не апарат, а фотограф! :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 185 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: