Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 серпня 2017, 19:45

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Про курение и распивание спиртных напитков в парке культуры.
ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 17:21 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
А хто бачив ППС-ника у Ковелі? Періодично виходжу ввечері з дому - пройтися по Незалежності, бульвару Л.Українки. Ну не попадаються мені на очі люди з "демократизаторами" на боці. А про те, щоб побачити когось з них вдень у парку...
Мені теж не подобається в парках Ковеля молодь, що п’є пиво (і не тільки), матюкається у весь голос, сидить на спинках лавок, поставивши ноги на сидіння - але Бетменом працювати якось не хочеться. А тих, хто повинен цим займатися - ППС-ників - скоротили колись. Якщо взяти співвідношення сержантсько-рядового складу до офіцерського у Ковелі в радянські часи і тепер, то тих. хто ходить по землі, явно поменшало.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Про курение и распивание спиртных напитков в парке культуры.
ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 18:32 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Цитата:
А з нашими доморощеними заборонами - тільки лишній привід заробітку для патруля.
Незнаю що ти мав на увазі ,але я говорив про ці твої слова.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 18:37 
Офлайн

Повідомлення: 343
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Особистий приклад і виховання,на мою думку,не мають ніякого значення.За все своє свідоме життя я ні разу не бачив мого покійного батька з цигаркою.А чарку він перехилив вперше на моїх заручинах.Я палив десь з 20 -річного віку до 30-и років.В 30 кинув.Зробив собі подарунок. А чарку і зараз можу випити.Було б з КИМ.Оте наше українське -"вилити душу".Не переводиться навіть зі словником ні на яку мову світу.Хіба що російську.Кожен з нас живе своє життя.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 19:45 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
vana написав:
Особистий приклад і виховання,на мою думку,не мають ніякого значення.За все своє свідоме життя я ні разу не бачив мого покійного батька з цигаркою.А чарку він перехилив вперше на моїх заручинах. Я палив десь з 20 -річного віку до 30-и років.В 30 кинув.

Ну так ти сам собі протиричіш. Для дитини прикладом є батьки. І хлопець хоче бути схожим на батька а дівчина на матір (в нормальних сімях). Ти не бачив батька з цигаркою і тобі не хотілося палити коли був у шкільнму віці. Аналогічно з алкоголем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 січня 2010, 13:15 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Hapuga написав:
Цитата:
А з нашими доморощеними заборонами - тільки лишній привід заробітку для патруля.
Незнаю що ти мав на увазі ,але я говорив про ці твої слова.
Привокзалка. Стоять два студєнта, ждуть автобуса, п"ють пиво. Метрів за 20 циганський табор гріється горілкою і горланить на всю площу. Появляється патруль, отводить студєнтів в сторону, получає скількись грошей і йде собі. На табор ноль уваги, цигани галдять, студєнти теж п"ють своє пиво.
Бачив на власні очі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 січня 2010, 00:29 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
нема слов....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: