Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 10:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Про курение и распивание спиртных напитков в парке культуры.
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2009, 19:54 
Офлайн

Повідомлення: 224
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 7 разів.
А хто мені вкаже на нормативно-правовий акт(закон, указ тощо) за яким заборонено розпивати алкогольні напої в парках наприклад. А-ну, юристи, вкажіть мені, будь-ласка, чому мені, наприклад, не можна випити пива в центрі міста.

Відчути себе часткою єдиного народу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Про курение и распивание спиртных напитков в парке культуры.
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2009, 20:07 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Є така заборона - це точно, була вона прийнята пару місяців назад. Пам"ятаю навіть у нашій місцевій газеті про це писало.
І вот ще така программа є
заборони вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв на робочих місцях та в громадських місцях
дивися майже вкінці

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2009, 21:45 
Офлайн

Цитата:
Є така заборона - це точно, була вона прийнята пару місяців назад. Пам"ятаю навіть у нашій місцевій газеті про це писало.

Сцилку, будь ласка.

На рахунок даної ссилки:
Цитата:
Шляхи і способи розв'язання проблеми,
строк виконання Програми

Протягом 2009-2013 років передбачається здійснити комплекс
заходів, спрямованих на:

Це лише передбачається. Читаємо до кінця. Поки що цього немає. І ніхто мені не заборонить пити пиво на людях.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2009, 22:50 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Незнання не звільняє від відповідальності. Стара совіцька норма. За якою умудрялись штрафувати за порушення норм, на яких був гриф "для службового користування" - тобто таємних.

Так і з тобою буде. Паймають - скажеш не знаю. А тобі скажуть - нєєб3ть твоє незнання. А ти скажеш - ну хоть би опублікували ті постанови, так тре по закону. А тобі скажуть - регулярно друкуєм у журналі "урюпінськє забайкальськє пароходство", стидно пане, не читати, не цікавитись законодавством....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2009, 23:39 
Офлайн

Так я ж і питаю наперед. Ібо дебілізм нашої "доблєсної" знаю. Та й ми живемо не при совку. Короче буду пити й надалі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2009, 23:59 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякували: 16 разів.
пий пий.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 лютого 2009, 01:47 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
Stalin написав:
Короче буду пити й надалі.

ну, якщо патруль до тебе пристане, то запитай у них про статтю, і нам напишеш :handshake:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2010, 11:13 
Офлайн

Повідомлення: 50
Район міста: в центре
Ну можно и подвести черту... у нас порядка небыло и небудет такая уж мы нация , даже законами нас не запугать , ср@ли и будем ср@ть в тот колодец из которого воду пьем ....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2010, 21:00 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Причому тут нація, не треба гребти всіх під один макіяж.
Особисто я не бухаю в громадських місцях - мені що є закон, що нема.

Якби в Україні не приймали закони по принципу "гривня за пучок" три рази на тиждень, а слідкували за дотриманням уже прийнятого - був би толк. А так...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2010, 22:10 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
DjFirst написав:
у нас порядка небыло и небудет такая уж мы нация , даже законами нас не запугать , ср@ли и будем ср@ть в тот колодец из которого воду пьем

Розписуйтесь будь ласка лише за себе зі своїми знайомими. Так і вказуйте: я і мої знайомі...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re:
ПовідомленняДодано: 10 січня 2010, 19:55 
Офлайн

Повідомлення: 1021
DjFirst написав:
1.Скажем я не за то чтоб все сразу бросили курить и пить пиво и водку , просто не надо этого делать публично ,хотя бы в публичных местах ,кстати на рынках тоже курильщики достают ,так и гляди чтоб в куртке или в штанах дырок не было...
2.Практически не встречал нигде антирекламы пива водки и табака, считаю в школах в старших классах должны проводить лекции о вреде выше перечисленных "наркотиках"...

Ты вторгаешься в сферу экономических интересов государства :) Да и не только государства нашего, а тех людей которые руководят всеми идущими у нас процесами (нынешние выборы - не исключение). Им не нужны культурные и думающие люди. Им нужно быдло, послушное стадо. Программу эту они ведут давно и сюдя по результатам - практически добились своего. Мы медленно и уверенно превращаемся в то дерьмо которым нас и хотят видеть, медленно и уверенно вымираем. Чего еще им желать? А курево и водка - одни из самых главных рычав на этом пути. Так что срач в парках - это только начало. Если мы сами не возьмемся за голову и не начнем думать - дальше будет только хуже. Хотя некоторым это даже нравится. А вот попытки выступать против этого будут если не пресекаться, то как минимум замыливаться и тормозиться всеми силами, хотя на словах - все совсем наоборот. Оглянитесь вокруг, посмотрите внимательно - в кого мы превратились за последние 20-30 лет? А ведь это времена уже далеко не совка......

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2010, 20:17 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
KOT написав:
Правильно зробили, хочуть пити пиво - для того є бари, власні будини чи квартири і т.д. !!

Золотые слова, Юрий Венедиктович! Не жалеешь ты себя, о Украине думаешь. (с) Наша Раша

А чому заодно не заборонити голосно музику вмикати? Наприклад в маршрутках радіо заборонити, або заборонити молоді, що лиш з горшка встала, мобільники на весь звук включать ніби вони на дискотеці в нічному клюбі? А ще заборонити дітям кричати голосно на вулиці. А ще заборонити кашляти на вулиці. Для цього всього теж є власні хати, бари, дискотеки.
Чому якщо я хочу зустрітися з людиною, посидіти в паркові, обговорити в приватній бесіді деякі питання і випити при цьому по пляшці пива і нікого в цей момент не чипаючи аж ніяк то я вже є злочинцем?
Злочинцем для молоді більш є батьки які при дитині пють водку вдома, привчають дитину до взяток (носячи в школи подачки) і т.д.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2010, 20:36 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Тому що це одним з пунктиків які популяризують серед молоді вживання пива та ін. На мою думку потрібно заборонити вживання алкоголю у громадських місцях.Однозначно і штраф влупити чималий. Але це потрібно робити з антиалкогольною кампанією в ЗМІ і попурязацію і стимуляцією здорового способу життя.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2010, 20:45 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Вибач, але молодь бачучи як на вулиці пють пиво бачить також і алкашів які валяються під заборами, що є антирекламою. А в діяльності своїх батьків (надання взяток і т.д.) антиреклами не бачить. Згоден, що треба заборонити рекламу. Але чому забороняти сам процес пиття пива???? Я так само поїдучи на відпочинок на озеро теж не могтиму випити пива, в лісі не могтиму бо там може йти мала дитина. Зрештою, я й вдома не можу випити пива бо ще якесь дітьо прийде колядувати і побачить в мене на столі пляшку пива.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2010, 20:54 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Коль ну ти доросла людина,а говориш таку нісенітницю. Вдома це є вдома,а от в громадському міці це зовсім інше. Невже ніхто ніколи незвертав як ефектно людина може палити цигарку.Як примружуються очі,як ефектно випускає струмок диму. Я колишній пацан-курець і на мене те як палять цигарку брат справляло велике враження. Так само на якогось підлітка справляє враження те як хтось старший п"є пиво,чи лається чи незовсім адекватно себе веде. А от п"яні люди на наших вулицях ,це ще треба розібратись чи це антиреклама,чи реклама. З огляду на кількість тих хто споживає алкоголь ,мабуть таки реклама.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: