Сподобався форум - постав +1

Ціна квартир

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ціна квартир

Повідомлення OTF » 26 липня 2008, 13:26

igorsolop
Я тобі розрахунки навів... Твої знайомі купили квартиру за 20-30к у.е декілька років назад мабуть. Бо для сьогодення це неможливо (ну хіба що вони мають ВАГОМІ пільги при кредитуванні). Так що відірваний не я, а ти (якщо можна так сказати), бо реальними цифрами маніпулюю Я. А ти наводиш приклади без розрахунків... по типу як це роблять всі хто неспроможний рахувати - шось десь чув - давай і собі ляпати - як баба базарна чес-слово - ти вже здоровий мужик, сядь та порахуй.

На тему цифр дискутувати по-ковельки "буде дешевше"... "я чув"... "моя сусідка здає..." - ТУПО :evil:

П.С. Якщо ти знайдеш мені квартиру таку як я знаімаю в Ковелі чи в Киеві за ціною (як ти навів приклад) 150%-200% в місяць від ціни за зйом - я куплю дві, і тобі ще грошей дам. Кажу це при всіх.
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення OTF » 26 липня 2008, 13:32

А це якщо важко на пальцях прикинути, калькулятор від одного з банків:
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення igorsolop » 26 липня 2008, 13:42

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення OTF » 26 липня 2008, 14:29

1. Як на мене жити в Києві у власній квартири і при цьому купувати авто в кредит.... признак багатості :lol:
2. "я вже давно живу у власній 4-кімн. квартирі"... тожбо головне слово в реченні ДАВНО.

Безглуздо таким чином сперечатися... я надав свої приклади і розрахунки... ти свої приклади (розрахункыв не було), а люди вже прикинуть, що саме з наданих агрументів діє станом на сьогодняшній день.

П.С. Задум у купа непаганий, бага-то хто так робить. Я наприклад рык назад жив в 1к квартирі на оболоні, чоловік здавав квартиру яку купив місяць наза за 110к у.е за ціною 450, що взичайно полегшувало йому щомісячну виплату в 2000у.е, але не настільки щоб на цьому заробити. Купівля житла населенням робиться не для того щоб жити а з надією що житло перепродасться в крутим наваром.... але лафа (принаймі в Києві) у цьому секторі вже закінчується...
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення igorsolop » 26 липня 2008, 14:54

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення OTF » 26 липня 2008, 16:00

Висновки у тебе принципі правильні. 4 роки тому я універ закінчував. А декілька років назад, як впринципі і зараз у мене була банальна невпевненість у завтрашньму дні для того, щоб підписатися на 10-20 річний кредит. На додачу декілька років назад небуло новобудов. Але як правильно хтось сказав "знав би прикуп - жив би в Сочі".
В будь-якому випадку на спроможність купівлі житла (чи будь-чого іншого) впливає співвідношення двох факторів ЦІНИ та ГРОШЕЙ (що в більшості випадків - дохід). І я б сказав що у мому випадку це співвідношення змінилося на краще за ці роки.
Тому думати про кредити я можу починати реально тільки сьогодні +- пів року, розуміючи, що через 2-3 роки моя зарплата не зросте в 2 рази (знаючи зарплати в галузі у Європі).... А ти про це не думаєш, фактично, через те що квартира (в якій ти проживаеш) фактично була куплена (в к ращому випадку куплена) мінімум 9 років назад (за мізерні гроші), все інше обмін з мізерною доплатою. Вік, дати, місце проживання завжди впливає на можливості.... Так що можні сказати тобі в деякій мірі повезло, а мені - ні :D
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення OTF » 26 липня 2008, 16:10

Доречі... квартира реально привязує людину. Я б сказав змушує стабілізуватися. За 4 роки я змінив 5 квартир і це дає мені можливість жити у будь-якій країні, місті, районі міста без вагомих втрат (вище було доказано що аренда коштує дешевше купівлі, інакше всіб купували житло та офіси, а не арендували). Проблема тільки в сервісі в нашій країні...
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення igorsolop » 26 липня 2008, 17:51

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення Ванда » 26 липня 2008, 23:45

Цікаво написано ось тут : http://realty.rbc.ua/article/25/07/2008/8071266.shtml

"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Аватар користувача
Ванда
 
Повідомлення: 743
З нами з: 07 січня 2008, 14:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Ціна квартир

Повідомлення SCSI » 28 липня 2008, 23:22

Щоб знімати однокімнатну квартиру (з меблями та телефоном), скільки плата на місяць?
100 $
150 $
200 $

P.S. І цікаво в яких районах Ковеля.
Аватар користувача
SCSI
 
Повідомлення: 198
З нами з: 30 квітня 2004, 14:35
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ціна квартир

Повідомлення Romas » 07 жовтня 2008, 12:10

В Украине заморожено 50% новостроек! Тысячи инвесторов остались ни с чем
Кризис на рынке недвижимости, похоже, вступил в горячую стадию.

Все квартиры в достроенных домах уже проданы, — сказал нам г-н Паевич. — Что касается зданий, готовых менее чем на 50%, то их судьба туманна: на такой стадии привлечь инвесторов (покупателей) практически нереально, а у самих компаний застройщиков просто нет денег, чтобы продолжать работы. Взять кредиты практически нереально: банкиры отказываются давать деньги на 3—5 лет под незавершенное строительство.
Ужесточение условий и резкое снижение объемов кредитования (так правительство боролось с инфляцией) ударило как по покупателям, для которых стали недоступны ипотечные займы (из-за роста ставок), так и по продавцам. Люди лишились возможности покупать квартиры, а строители не смогли взять кредиты на то, чтобы они могли по максимуму завершить строительство, — говорит руководитель отдела маркетинга компании "Киевжитлоинвест" Владимир Германов.
http://www.2000.net.ua/news/2/65157
Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ціна квартир

Повідомлення OTF » 07 жовтня 2008, 14:16

Я тільки одного не доганяю.

От будівництво житла як планується?
Продаються квартири ще до початку будівництва... звичайно не всі. Але цього вистачає на будівництво з головою... оскільки будівництво це НАДприбутки. І після цього всього хто буду теревенити, що якісь там абстрактні іноземні інвестори не дають гроші? А на біса вони... гроші? якщо тільки і залишилось що збудувати?

Чи можливо хтось хоче сказати що житло будується в збиток... тобто люди платять надагато менше грошей ніж житло коштує і всі відбувається завдяки пожертвуванням інвестора :)
Шо віжу, то і пішу - такой малєнькій, а уже жлоб
Аватар користувача
OTF
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06 червня 2006, 18:57
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення igorsolop » 07 жовтня 2008, 14:24

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Ціна квартир

Повідомлення Fantoman » 07 жовтня 2008, 15:49

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Ціна квартир

Повідомлення Romas » 14 жовтня 2008, 18:01


Так и не случилось традиционного для осени роста продаж жилья. Ограничение кредитования привело к снижению цен на вторичное рынке во всех городах Украины.

Снижение спроса вызвано прежде всего ужесточением условий ипотеки и слухами о предстоящем обвале цен. Ведущие банки значительно подняли процентные ставки для гривневых кредитов под покупку жилья, которые во второй половине сентября в среднем составляли 21,51% (данные Простобанк Консалтинга). Кроме того, финансовые учреждения сократили максимальный срок кредитования до 15 лет и увеличили размер первоначального взноса до 20% и выше. Ограничение кредитования в свою очередь привело к снижению цен на вторичное жилье практически во всех городах Украины со второй половины августа. Причем тенденция падения стоимости квартир сохраняется.
http://20minut.ua/news/134469.html
Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

cron