Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 06:36

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 травня 2007, 10:10 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Цитата:
Тут має бути аналогічна ситуацію, зокрема мер на вибори ішов з певною програмою: хоч один пункт він вже виконав? Чи передвиборча програма - це тільки для виборів?

Звичайно тільки для виборів. Коли ми вкотрий рік обираєм найменше зло замість найбільшого добра. Щодо обіцянок, то я навіть здогадуюсь як це звучатиме - в бюджету не вистачає коштів. :roll: .
Цитата:
Отож я не бачу нічого особливого в такій "роботі" мера: я плачу - я отримую і заслуги мера тут нуль.

В Україні купа людей платить за послуги і отримує... нуль :twisted:
Цитата:
Може це і збіг, але он в даний момент в мене вдома гарячої води нема.

А в мене є. Цікаво де ще відключили і з чим це повязано. Таку б інформацію можна було б публікувати на офіційних сайтах міста.
Цитата:
Так як було - так і залишилось, смітників більше не стало.

І не стане. Бо, по перше їх старанно ламають. По друге, в нас люди свині. Іншим словом козлів, які зранку залишають сміттєві пакети біля підїздів назвати не можна. :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 травня 2007, 12:52 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Fantoman написав:
Щодо обіцянок, то я навіть здогадуюсь як це звучатиме - в бюджету не вистачає коштів. :roll: .
А на ремонт кабінету, значить, в бюджеті коштів вистачило?
Цитата:
А в мене є. Цікаво де ще відключили і з чим це повязано. Таку б інформацію можна було б публікувати на офіційних сайтах міста.
Значить (якшо бути послідовним) якшо вода гаряча є - це заслуга мера, а якшо води гарячої нема - логічно, шо і це "заслуга" мера? Я правильно зрозумів?
Цитата:
Бо, по перше їх старанно ламають. По друге, в нас люди свині. Іншим словом козлів, які зранку залишають сміттєві пакети біля підїздів назвати не можна. :twisted:
Я не зовсім зрозумів як це можна пов"язати з даною темою? Якшо місто (з твоїх слів) стало чистіше завдяки мерові - це може означати тільки те, шо мер перестав смітити (бо більше нічого не помінялось)....

P.S. Вже 4-а сторінка і ніякої конкретики. Що ж - почекаємо, раптом хтось таки пригадає шо наш мер зробив хорошого і корисного для міста...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 травня 2007, 13:59 
Офлайн

Цитата:
А на ремонт кабінету, значить, в бюджеті коштів вистачило?

18000 це капка, порівняно з тим що в Ковелі потрібно зробити (ремонт доріг, оновлення комунікацій...)
Цитата:
Значить (якшо бути послідовним) якшо вода гаряча є - це заслуга мера, а якшо води гарячої нема - логічно, шо і це "заслуга" мера? Я правильно зрозумів?

Абсолютно.
Цитата:
Я не зовсім зрозумів як це можна пов"язати з даною темою? Якшо місто (з твоїх слів) стало чистіше завдяки мерові - це може означати тільки те, шо мер перестав смітити (бо більше нічого не помінялось)....

Ну не знаю чи їздиш ти маршрутками. Але я якось помітив, що на зупинках поставили урни. Але їх ще нема в багатьох районах міста. До того ж ті, що вже є ламаються і сміття кидають біля них, а не в середину.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 травня 2007, 14:27 
Офлайн

Fantoman написав:
18000 це капка, порівняно з тим що в Ковелі потрібно зробити (ремонт доріг, оновлення комунікацій...)

Капєйка рубль бєрєжот! Це по-перше. По-друге: наскільки важливий для Ковеля і його мешканців кабінет мера? І нарешті по третє: 18000 (на скільки я зрозумів зі слів Фірмана) - це тільки вартість меблів, а сам ремонт теж шось-таки та й коштує... В усякому разі: цим облаштування свого кабінету мер собі добре зробив, а не нам - мешканцям Ковеля...
Цитата:
Цитата:

Абсолютно.

От і "чудово"! Але ми тут говоримо не про погані діла мера (хоч, впринципі, не помішало б і їх знати), а про хороші...
Цитата:
... я якось помітив, що на зупинках поставили урни.
То може ти помітив, шо місця на цих зупинках здані в аренду (чи викуплені?)? Зараз у нас на зупинках і гральні автомати, і торгові точки, і всяка-всячина - то ж і не дивно, шо біля кожного такого закладу має бути урна - про це має дбати господар цього закладу... Знову ж таки - ніякої заслуги мера :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 травня 2007, 14:33 
Офлайн

Цитата:
Капєйка рубль бєрєжот!

Це точно!
Цитата:
По-друге: наскільки важливий для Ковеля і його мешканців кабінет мера?

Ну в кого-кого, а хоча б в мера, як представника і голови міста повинен бути нормальний кабінет.
І щодо місць на зупинках, то це 50/50%. До того ж аналогічні урни були поставлені в парках, що вказує на міську владу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 травня 2007, 23:28 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
igorsolop написав:
Fantoman написав:

Капєйка рубль бєрєжот! Це по-перше. По-друге: наскільки важливий для Ковеля і його мешканців кабінет мера? І нарешті по третє: 18000 (на скільки я зрозумів зі слів Фірмана) - це тільки вартість меблів, а сам ремонт теж шось-таки та й коштує... В усякому разі: цим облаштування свого кабінету мер собі добре зробив, а не нам - мешканцям Ковеля...
Цитата:
Цитата:

Абсолютно.

От і "чудово"! Але ми тут говоримо не про погані діла мера (хоч, впринципі, не помішало б і їх знати), а про хороші...
Цитата:
... я якось помітив, що на зупинках поставили урни.
То може ти помітив, шо місця на цих зупинках здані в аренду (чи викуплені?)? Зараз у нас на зупинках і гральні автомати, і торгові точки, і всяка-всячина - то ж і не дивно, шо біля кожного такого закладу має бути урна - про це має дбати господар цього закладу... Знову ж таки - ніякої заслуги мера :?
Необов"язково!Тому,що є безліч магазинів кіосків де цими "зручностями і непахне!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 травня 2007, 00:09 
Офлайн

Повідомлення: 52
Подякували: 0 разів.
Не знаю як вам, а мені наш мер подобається! Моїй мамі зробили 3 операції підряд, звичайно коштів у нашій лікарні йде нормально і вона звернулась до мера за допомогою. І не довго чекала - мер виділив кошти.
Також я знаю, що наш мер сприяє підтримці та розвитку молоді.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 травня 2007, 00:29 
Офлайн

Hapuga, чесне слово - несерйозно з твого боку :? : територія зупинки якшо здається в оренду (чи продається - я не знаю як саме поступили з площами на зупинках) - то здається на певних умовах. Я маже впевнений, шо однією з цих умов являється дотримання певних норм. Так шо якшо ти і далі будеш наполягати шо в цьому є якась заслуга мера - то ми можемо розпочати дискуссію про те кому, під які цілі і на яких умовах ця земля була дана в оренду? Думаю, шо в такому світлі мер не то шо не отримає плюсів, а ше й заробить купу мінусів...
mala написав:
.... мер виділив кошти.
:shock: А ну-но з цього місця детальніше: чиї кошти він виділив? Свої власні чи кошти бюджету?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 травня 2007, 00:43 
Офлайн

Я некажу що в цьому є заслуга мера!Я говорю про те що мабуть коли підриємець відкриває прдуктовий магазин то коли з перевіркою приїздить санстанція то вони звертають увагу на те чи є біля виходу "мусорнік"Читай квжніше!Чи може ти цього незнав!Подруге!За чийого "мерства" земля на зупинках здавалась в оренду? :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 травня 2007, 01:08 
Офлайн

Hapuga написав:
Я некажу що в цьому є заслуга мера!
:lol: Шановний, а ми в цій темі якраз про заслуги мера (теперішнього, а не колишніх) і говоримо! Тому мені не хотілося б думати, шо ти навмисно міняєш тему розмови. То ж якшо є шось по темі написати - напиши. А спорити хто там винен і шо мішає меру шось робити на благо міста (як він, по-суті, і зобов"язався!) мені не цікаво - я не збираюсь в найближчі 50 років балотуватись на цю посаду...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 травня 2007, 10:56 
Офлайн

Не я перший почав про смітники і про те як здавались в оренду місця на зупинках!Це було тільки відповіддю на твої безглузді закиди! 8) Коротше ,ти в же спригнув!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 травня 2007, 11:08 
Офлайн

igor написав
mala написав:
.... мер виділив кошти.
:shock: А ну-но з цього місця детальніше: чиї кошти він виділив? Свої власні чи кошти бюджету?[/quote]

Знаєш, а не всі мери до нього виділяли допомогу, хоть і не з власних коштів!!! :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 травня 2007, 11:12 
Офлайн

Доречі я вам скажу так!Зі свого особистого досвіду скажу!Я підприємець і для того щоб підприємство успішно працювало чи розвивалось в більшості випадків робиться багато такої роботи яку при поверхневому погляді тій людині яка з цим нестикалась абсолютно невидно!Наприклад виготовлення замовлення це 25% всього об"єму роботи,решта 75% це і робота з клієнтом і різні етапи підготовки!Людина яка стикалась з якимось бізнесом це знає!І я впевнений ,що при в такій бюрократичній державі як наша,керувати таким містом абсолютно непросто!А якщо ми зробимо поправку на велику кількість недоброзичливців і зазадрісників які є явно непростими робітниками чи службовцями,то стане зрозуміло що,один рік це нетощо невеликий строк а він є мізерно малим!Наберіться терпіння і необ......йте її!!! :evil:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 травня 2007, 11:37 
Офлайн

mala, ага, он воно шо?! Тобто грошей на будівництво поліклініки (див. 1-й пункт передвиборчої програми нашого мера) для всіх і ремонт лікарні для всіх не вистачає, а кожній окремій людині, значить, гроші в бюджеті міста найти можна?! Дуже оригінально! :shock: Дякую за ідею: треба буде обов"язково скористатись "спонсорською" підтримкою нашого мера (чому одним можна, а другим - ні?)...
Hapuga написав:
...керувати таким містом абсолютно непросто!

А хто казав, шо буде просто? І взагалі: кому зараз легко? Але мені здається, шо якшо людина претендувала на таку посаду - то принаймні повинна була хоча б поцікавитись як воно там буде на тій посаді. Якшо до виборів її все влаштовувало (навіть хватило духу написати таку чудову передвиборчу програму, за яку, власне, і вибрали мера), а після виборів раптом виявилось шо важко працювати - то треба мати мужність і піти з цієї посади, уступивши місце тому, хто зможе. Я це так розумію...

Між іншим: а чому ніхто не говорить, шо у мера є купа замів і помічників? Меру тільки і треба шо організувати роботу і спрямувати на виконання своєї передвиборчої програми...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 травня 2007, 15:27 
Офлайн

Igor, а я б подивилася що б Ви зробили на місці моєї мами, коли жили б на одну пенсію (з якої майже всі гроші йдуть на квартплату), а операцій було 3 підряд, остання коштувала 500 у.е. І я вдячна нашому мерові за підтримку!
Звичайно від поліклініки нашої я теж не в захваті, але слава Богу хоч так є якась підтримка від влади!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: