Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 22:28

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 липня 2007, 00:14 
Офлайн

Повідомлення: 21
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Цитата:
Впало воно тому що службі які повинні контролювати стан зелених насаджень міста непрацюють належним чином

Я згоден з тим, що ще багато проблем є з організацією роботи комунальних служб, але погодьтеся що за півторароку все вирішити досить фантастично. Роботи плануються з огляду на ресурси, при цьому визначаються, як основні, тільки декілька напрямків. По завершенню робіт складаються плани знову. Наприклад, в минулому році загострилась ситуація з підтопленнями в місті, було прийнято рішення пріоритетним у роботах в комунальній сфері вважати водовідведення (хоча про це конкретно і не йшлося в передвиборній програмі). Щодо аварійних дерев, то дійсно в місті ще потрібно їх багато знести. В першу чергу зносяться дерева в дитячих садочках та місцях перебування найбільшої кількості городян.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 липня 2007, 09:12 
Офлайн

Повідомлення: 111
гора написав:
Щодо аварійних дерев, то дійсно в місті ще потрібно їх багато знести. В першу чергу зносяться дерева в дитячих садочках та місцях перебування найбільшої кількості городян.

Як продовження, дуже хотілося б почути, що паралельно проводиться і висадка молодих дерев. А то в нас, як звично, зрізати є кому, а посадити - ніц. Поблизу вул. 40 років Перемоги дерева викорчували для стоянок автотранспорту, а взамін десь висадили? Чи через декілька років у Ковелі будемо дихати одним чадним газом? Рівень озеленення, зважаючи на ріст загазованості, а звідси - захворювань, повинен не зменшуватись, а також зростати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 липня 2007, 09:30 
Офлайн

Повідомлення: 893
Район міста: Центр
В продовження хочу сказати що бачив висадженні дерева по обох берегах нашого водосховища! От якби ще вони змогли вижити серед місцевої домашньої худоби та місцевих апачі...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 липня 2007, 18:37 
Офлайн

Повідомлення: 21
Цитата:
дуже хотілося б почути, що паралельно проводиться і висадка молодих дерев

Щодо мене. Ще навчаючись в школі почав висаджувати дерева. Коли був останній дзвінок разом з однокласниками посадили алею каштанів та горобини. В рік народження сина разом з родиною посадили алею беріз. В рік народження другого сина висадили ще декілька десятків. (нині хопці доглядають за СВОЇМИ деревами самі). У 2005 році, побачивши, що зрізають дерева в центральному парку, разом з сім'єю, друзями та ветеранами посадили "Алею Слави" (близбко 80 саджанців). В цей час поставлено завдання двічі на рік займатися озелененням нашого міста (цієї весни до акції долучилися працівники виконавчих органів міської ради, члени виконкому тощо).
А Ви, Boyscout, скільки у своєму житті посадили дерев?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 01 серпня 2007, 00:00 
Офлайн

Повідомлення: 111
гора написав:
А Ви, Boyscout, скільки у своєму житті посадили дерев?

Повірте, не мало, особливо враховуючи що свого часу був членом Green Peace і на громадських засадах брав безпосередню участь в нагляді за станом екології не лише в Ковелі. З партією Зелених України ми організовували людей, висаджували дерева і в центрі, і на «другому» Ковелі. Про шкільний час розписувати тим паче не буду, - там, де я в дитинстві навчався, "зелений патруль" та посадка дерев була звичною справою на суботниках та весняних практиках чи не з першого класу. І дай Бог кожному посадити хоч половину тієї кількості дерев, до котрих приклались мої руки та серце.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Меру мінус піццот!
ПовідомленняДодано: 04 травня 2008, 13:26 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Меру -500! :evil:
Невже не можна було шось придумати на Пасхальну і Провідну неділі з громадським транспортом до кладовища? Шоб то люди по годині чекали можливості доїхати і отак пакувались в маршрутки?!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Вчинки мера нашого мiста.
ПовідомленняДодано: 04 травня 2008, 15:40 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
А це вже традиція така - купа автомобілів на дорозі до кладовища на сільмаші.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 травня 2008, 20:47 
Офлайн

Повідомлення: 92
Вулиця де я живу,та і сусідні вулиці,тільки приходить весна затоплює так що світу божого не видно.І люди не один раз зверталися до мера,проведіть каналізацію,він відповідає,якшо я вам дозвіл дам то до мене зі всіх кутків міста будуть бігти шоб добро дати на проведення каналізації.Так вся фішка у тому, шо люди згодні понести витрати,кожен би сплатив за свій кусок труби,і за роботу, і всі би були задоволені,так ні щось вичікуємо .Схоже ше наш район поблизу,вул.Брестська,довго буде топитися.І про які тут дії мера можна говорити

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2008, 07:40 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Вони злив на базарі привокзальному вже кілька років почистити не можуть, а тут цілу нову каналізацію провести.

Востаннє редагувалось Fantoman в 06 травня 2008, 08:16, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2008, 08:10 
Офлайн

Повідомлення: 58
lok100 написав:
Вулиця де я живу,та і сусідні вулиці,тільки приходить весна затоплює так що світу божого не видно.І люди не один раз зверталися до мера,проведіть каналізацію,він відповідає,якшо я вам дозвіл дам то до мене зі всіх кутків міста будуть бігти шоб добро дати на проведення каналізації.Так вся фішка у тому, шо люди згодні понести витрати,кожен би сплатив за свій кусок труби,і за роботу, і всі би були задоволені,так ні щось вичікуємо .Схоже ше наш район поблизу,вул.Брестська,довго буде топитися.І про які тут дії мера можна говорити

А Ви перед виборами це питання гостро поставте, думаю тоді наша міська влада на це швидко відреагує, вона тільки тоді «така файна та про людей думає» або поставте це питання перед бажаючими зайняти це крісло принаймні цікаво буде поспостерігати як вони будуть так серйозно про цю проблему філософствувати. Можна ще в місцевий БЮТ сходити вони теж з великою «любов’ю до нашого народу ставляться», та й у міській раді в них більшість. :lol: Але думаю як заливало Вас так і буде заливати тому що наші міські голови та депутати ідуть туди не міські проблеми вирішувати… :fight1:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2008, 20:54 
Офлайн

Повідомлення: 92
Так річ у тому що люди згідні нести витрати,і є куди підвести каналізаційну трубу,350-400метрів від нас, іде труба від,колись працювавшого деревообробного комбінату.Потрібен тількі дозвіл,і виділення працівнеків,на здійснення цієї величезної мрії.Я не розумію у чому така проблема з дозволом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2008, 14:55 
Офлайн

Цитата:
Зображення Приблизно так буде виглядати кафе.
Підкажіть нездогадливому які двері ведуть до кафе: ті, шо з вивіскою "OTPbank" чи ті, шо з написом "НУГА Бест"? :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2008, 18:16 
Офлайн

Повідомлення: 168
Ігор, а ти мабуть засекречений шпійон :lol: :lol: :lol: , звідки в тебе попередній вигляд будівлі?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2008, 18:42 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ще й з печаткою - явно з проекта видерто.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2008, 18:54 
Офлайн

Розслабтесь та "перемотайте" тему на декілька сторінок назад: на сторінці N24 шановний Л.Р.В. виложив цей план, а я у своєму попередньому пості просто скромно його процитував :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: