Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 серпня 2017, 12:42

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 травня 2007, 08:29 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Voodoo написав:
А мені подобається, приіхав з навчання, стало якось веселіше. А про 300000 грн. то таке, шо нібуть, знали би які гроші мутять великі дятьки то не помітили би тих 300 (при умові що це правда).
Отак і народжуються чутки, уже 300 тисяч :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 травня 2007, 14:18 
Офлайн

Повідомлення: 293
irma написав:
Зображення
фотодокумент про зустріч

ви б ще в1део зняли!!! :lol: :lol: :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 травня 2007, 15:02 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Щодо дитячих майданчиків.

Цитата:
Ковель подав заявки на участь в конкурсі на встановлення майданчиків в рамках проекту „Клич друзів – граймо разом”.

Його організаторами є благодійна організація „Фонд братів Кличків” і компанія „Кока-Кола”. Визначено шість дворових територій, на яких є можливість встановити дитячі майданчики. Зібрано відповідні документи і разом з листами від дітей, адресованими братам Кличкам, відправлено на адресу Фонду.

Одночасно триває конкурс на облаштування майданчиків, оголошений Ковельською міською радою. В День захисту дітей буде підбито підсумки і вручено нагороди.

Роботи переможців (малюнки майданчиків) буде використано при проектуванні дитячих майданчиків в місті. Прийом робіт на конкурс завершується 29 травня.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 травня 2007, 17:21 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Особисто мене проекти мало цікавлять. Більше цікавлять власне самі майданчики...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 травня 2007, 11:00 
Офлайн

Повідомлення: 76
Подякували: 1 разів.
Ну от, а не буде проектів-не буде майдінчиків

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 травня 2007, 14:10 
Офлайн

краще б з пол1кл1н1кою роз1брались! це на першому м1сц1! а пот1м 1 майданчики!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 травня 2007, 01:06 
Офлайн

Повідомлення: 209
Шановний Сергій Дмитрович, зверніть увагу на тему "Про чистоту.."! Хотіла б отримати коментар по темі! :) :)

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 червня 2007, 15:01 
Офлайн

Повідомлення: 70
Район міста: Ковель - 2
Шановний Сергій Дмитрович!
В газеті Вісті Ковельщини від 31 травня 2007 року на 3 сторінці є стаття під назвою "Міський голова інформує про зроблене" в передостанньому абзаці наведена інформація "Прозвучали й інформація щодо ....... , продажу "Салону краси", де, на думку міського голови, не допущено порушення Закону, а все зроблено в інтересах міської громади і трудового колективу салону." Тоді прошу пояснити що саме на Вашу думку зроблене для цього колективу? Адже приміщення було куплене в міської громади за 116 тис грн. і через короткий термін продане двум особам з міст Луцьк та Одеса за 117 тис грн. В умовах продажу колективу приміщення є пункт яким забороняється змінювати профіль закладу на протязі п’яти років, але нові власники вже штурмують міську владу на предмет зміни профілю. На сьогодні колектив не працює в даному приміщенні і там не робиться ніяких ремонтів та реконструкцій те приміщення просто стоїть. То що зроблене в інтересах колективу для його блага. І потім є достовірна інформація про те що скоро взаглі така фірма як "Салон краси" перестане існувати на підставі того що в них немає приміщення де працювати. І потім яка вигода колективу від продажу свого майна в різницю 1 тис грн. На сьогодні колектив складає 11 чоловік і ще є судовий спір від "КОЛИШНІХ" 6 членів колективу яких просто так викинули з колективу. Тому не зрозуміло яка вигода від того щоб розділити 1 тис між 17 особами адже прибуток тоді складає 58,83 грн. чи можливо виключили з колективу 6 осіб щоб отримати на 32,08 грн. більше (1000/11=90,91-58,83=32,08). Прохання С.Д. прокоментувати все вище викладене.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 червня 2007, 16:20 
Офлайн

Повідомлення: 33
Petrovich написав:
Адже приміщення було куплене в міської громади за 116 тис грн. .
Петрович, доплюсуй ще 25000грн. спонсорської допомоги місту. Виходить, що вони продали зі збитками в 24000грн. :lol:
Цитата:
В умовах продажу колективу приміщення є пункт яким забороняється змінювати профіль закладу на протязі п’яти років, але нові власники вже штурмують міську владу на предмет зміни профілю.
Нові власники вже просили в Міської ради змінити цільове призначення, ми їм відмовили.
Цитата:
Тому не зрозуміло яка вигода від того щоб розділити 1 тис між 17 особами адже прибуток тоді складає 58,83 грн. чи можливо виключили з колективу 6 осіб щоб отримати на 32,08 грн. більше (1000/11=90,91-58,83=32,08)
.Перерахуй на скільки вони попали, а не заробили. :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 червня 2007, 18:23 
Офлайн

Повідомлення: 70
Район міста: Ковель - 2
Л.Р.В... написав:
Petrovich написав:
Адже приміщення було куплене в міської громади за 116 тис грн. .
Петрович, доплюсуй ще 25000грн. спонсорської допомоги місту. Виходить, що вони продали зі збитками в 24000грн. :lol:
Цитата:
В умовах продажу колективу приміщення є пункт яким забороняється змінювати профіль закладу на протязі п’яти років, але нові власники вже штурмують міську владу на предмет зміни профілю.
Нові власники вже просили в Міської ради змінити цільове призначення, ми їм відмовили.
Цитата:
Тому не зрозуміло яка вигода від того щоб розділити 1 тис між 17 особами адже прибуток тоді складає 58,83 грн. чи можливо виключили з колективу 6 осіб щоб отримати на 32,08 грн. більше (1000/11=90,91-58,83=32,08)
.Перерахуй на скільки вони попали, а не заробили. :lol:

Ну бачиш Романе я про спонсорську допомогу промовчав тому що в принципі це якась все таки допомога місту, а подруге в них всерівно забрали б таку суму в вигляді ПДВ.
На рахунок цільового призначення то ще невідомо скільки раз вони звернуться і при якому разі їм невідмовлять :lol: ну а потім можна й почекати ше 4 роки адже нерухомість таки росте в ціні в нашому місті і вряд чи скоро почне падати.
А нарахунок ПОПАЛИ то як мені відомо кожен з тих 11 ЧЛЁНОВ попав на + 7000 УЕ. але і залишився без роботи в Салоні краси.
От після цього в мене і виникло питання що в цьому хорошого для колективу в кількості 17 чол. ?
Мої висновки слідуючі:
1. Для отримання по 7000 уе 11 ма членами колективу, було незаконно виключено 6 чол. що спричинило судову тяганину (всерівно суд поновить тих громадян в правах, тому що виключення немало ніяких правових підстав) що потім викличе ще одні судові спори про відміну продажу колективом іншим особам спільного майна без згоди усіх членів колективу.
2. Я зовсім нерозумію логіки невже нікому не видно що там провернулись незаконні операціїї по продажу колективного майна. Якщо розглянути офіційні документи то незрозуміло як можна продати собі в збиток (-24000) тай ще залишитись без роботи?

Тому я й питаю що тут з вище сказаного зроблено для колективу ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 червня 2007, 00:32 
Офлайн

Повідомлення: 26
Ковель окупировали или молдаванские цигане,или циганские молдаване. Второй Ковель это "чёрный квартал".
Мне интересно что по этому поводу думает мер.Я не знаю может это кому-то нравиться,что в палаце шевченка цыганский базар? ходят слухи,что наркоты можно у них достать. Может это кому-то выгодно?
Я не думаю что городским жителям эти товарищи по душе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 червня 2007, 02:17 
Офлайн

Повідомлення: 17
kogan написав:
Ковель окупировали или молдаванские цигане,или циганские молдаване. Второй Ковель это "чёрный квартал".
Мне интересно что по этому поводу думает мер.Я не знаю может это кому-то нравиться,что в палаце шевченка цыганский базар? ходят слухи,что наркоты можно у них достать. Может это кому-то выгодно?
Я не думаю что городским жителям эти товарищи по душе.

Знаєш колись цим питанням займалась і міліція, та все ж не допомогло... Думаєш за які шиши вони і по 3 тачки мають, і будинки піднімають за літо... Ну може люди працюють??? Але як це треба напрягтись, певно цілодобово на 10-х роботах працювати.. А що мер??? Люди впринципі мають повне право жити... Не думаю шо вони всі нелегали... А от шо трохи темно стало в місті, це досить помітно, особливо в літку...

Хто по життю пацан, хто півень, а хто бидло!!!

І лише Забуті треки вічні... http://www.zabooty.mylivepage.ru

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 червня 2007, 15:07 
Офлайн

ну якшо діло йде про наркотики, то їх треба провірити чи взяти за дупу!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 червня 2007, 19:11 
Офлайн

Повідомлення: 25
irma написав:
Зображення
фотодокумент про зустріч

Що за загадковий пррииинц стоїть біля нашого мера??? :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 червня 2007, 03:05 
Офлайн

Tanusia написав:
Що за загадковий пррииинц стоїть біля нашого мера??? :roll:

Федько якийсь!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: