Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 25 листопада 2017, 08:19

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 11:32 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
nekton написав:
в радіусі 100 метрів від підїзду маю 4 пісочниці
А в нас в радіусі 3 кваталів - одна пісочниця. І дійсно, проблема не в пісочниці: я згоден навіть заплатити з власної кишені (хоч це і повна нісенітниця!) аби зробили пісочницю і привезли піску, але кому?!. Раніше ми ходили градить в дитсадок, але тепер там чомусь закривають калітку на замок...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 11:46 
Офлайн

Повідомлення: 70
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Ковель - 2
igorsolop написав:
Petrovich, мер обіцяв відзвітуватись не тільки перед фан-клубом, а й тут на форумі. Чи ти думаєш тепер все буде робитись тільки для тих хто прийшов? До речі: я так поняв хто визвався прийти - той і прийшов...

Ну я незнаю хто входить в фан-клуб, і я себе не вважаю фаном мера а просто висловив свою думку як пересічна людина. Честно кажучи я б не викладав (просто шуму було багато а прийшло одиниці і між іншим варто було б тобі самому таки завітати ( я думаю що в мера в кабінеті ви з Іриною не виясняли відносин) так що на мій погляд присутність Ірини не слугувала поводом щоб тобі не прийти. А звіт я думаю буде надрукований в газеті. А тим що хоче щось дізнатись про місто нехай заходить на офіційні сайти міста і там все є або майже все.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 11:50 
Офлайн

igorsolop написав:
nekton написав:
в радіусі 100 метрів від підїзду маю 4 пісочниці
А в нас в радіусі 3 кваталів - одна пісочниця. І дійсно, проблема не в пісочниці: я згоден навіть заплатити з власної кишені (хоч це і повна нісенітниця!) аби зробили пісочницю і привезли піску, але кому?!. Раніше ми ходили градить в дитсадок, але тепер там чомусь закривають калітку на замок...

Я підскажу :)
Підїдь до колишнього кінотеатру 30-річчя перемоги (нинішня СЛАЙГА) і там стоять авто і з піском і з землею і іншими буд матеріалами прямо з доставкою на дом

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 12:16 
Офлайн

Petrovich написав:
...між іншим варто було б тобі самому таки завітати
Я й збирався! Просто в останню мить зустріч було перенесено з 11.00 на іншу годину і (шо я збирався зробити) не вдалось запросити журналіста і відеооператора (якшо не в підримку, то хоча б для паритету). Та й однозначно було сказано, шо по темі виконання передвиборчої кампанії на тій зустрічі говорити не планувалось і тому ця зустріч втратила для мене будь-який сенс...
Цитата:
я думаю що в мера в кабінеті ви з Іриною не виясняли відносин
Це ти так думаєш. А мені / редаговано модератором через образу учасника форуму - AL /. Так шо привід не прийти для мене був конкретний...
Цитата:
А звіт я думаю буде надрукований в газеті.
В "Вістях ковельщини"? :lol: А шо - ше є в світі люди, які вважають цю газету чесною і неупередженою? Мені недавно випадково потрапила до рук стаття з цієї газети: автор (здається той самий, який в свій час хвалив тодішнього мера Шевчука) хвалив дії нашого теперішнього мера - на три абзаци про наведення ладу на привокзальній площі і три абзаци (через кому!!!!) про те, шо незроблено (автор чомусь сказав, шо "не будемо згадувати про те шо незроблено" :lol: ). Так от якраз для мене (і для більшості ковельчан) важливіше і насущніше було б зробити те шо незробено, а не те, шо начеб-то зроблено. Стаття дуже скидається на заказну, так шо якшо і звіт буде в такому ж стилі - то я не знаю на ких читачів він буде розрахований...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 12:20 
Офлайн

Petrovich написав:
Підїдь до колишнього кінотеатру 30-річчя перемоги (нинішня СЛАЙГА) і там стоять авто і з піском і з землею і іншими буд матеріалами прямо з доставкою на дом
А куда під"їхати шоб зробили пісочницю?

Хоча суть справи не в цьому: мені не важко під"їхати (підійти, домовитись чи в кінці-кінців самому зробити!), просто не зовсім зрозуміло, чого міська влада турбується в першу чергу про скейтбордистів, а не про малих дітей, яким нема де гратись?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 13:25 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Ну не треба плутати... Майданчика для скейтів та роликів тупо нема ні одного на все місто. Я ще памятаю своє дитинство, як тряслись на Меморіалі - бо більше просто не було де пустити скейта...

За пісочницю можна подзвонити і в жек. Аби туди собачки не срали потім...
А навіть якщо жек відмовить - можна просто привести машину піску, і показати - "висипай отута".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 13:36 
Офлайн

igorsolop написав:
Petrovich написав:
...між іншим варто було б тобі самому таки завітати
Я й збирався! Просто в останню мить зустріч було перенесено з 11.00 на іншу годину і (шо я збирався зробити) не вдалось запросити журналіста і відеооператора (якшо не в підримку, то хоча б для паритету). Та й однозначно було сказано, шо по темі виконання передвиборчої кампанії на тій зустрічі говорити не планувалось і тому ця зустріч втратила для мене будь-який сенс...
Цитата:
я думаю що в мера в кабінеті ви з Іриною не виясняли відносин
Це ти так думаєш. А мені / редаговано модератором через образу учасника форуму - AL /. Так шо привід не прийти для мене був конкретний...
Цитата:
А звіт я думаю буде надрукований в газеті.
В "Вістях ковельщини"? :lol: А шо - ше є в світі люди, які вважають цю газету чесною і неупередженою? Мені недавно випадково потрапила до рук стаття з цієї газети: автор (здається той самий, який в свій час хвалив тодішнього мера Шевчука) хвалив дії нашого теперішнього мера - на три абзаци про наведення ладу на привокзальній площі і три абзаци (через кому!!!!) про те, шо незроблено (автор чомусь сказав, шо "не будемо згадувати про те шо незроблено" :lol: ). Так от якраз для мене (і для більшості ковельчан) важливіше і насущніше було б зробити те шо незробено, а не те, шо начеб-то зроблено. Стаття дуже скидається на заказну, так шо якшо і звіт буде в такому ж стилі - то я не знаю на ких читачів він буде розрахований...

Ну зустріч було перенесено не в останню мить так шо не нада ля ля
А після висловлювавнь про поле то думаю що і Ірі булоб не приємно ...
І потім получається що якщоб Ірина продавала хліб і булаб єдиним продавцем на все місто то ти перестав би їсти хліб? :shock:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 14:26 
Офлайн

boddy написав:
Майданчика для скейтів та роликів тупо нема ні одного на все місто.
А скільки на все місто є обладнаних дитячих майданчиків?
Цитата:
За пісочницю можна подзвонити і в жек
Звонили - результату нуль...
Petrovich написав:
Ну зустріч було перенесено не в останню мить так шо не нада ля ля

то таки да - було перенесено за три дні, але для мене і для людей з ТЦК, з якими я зазадлегідь домовився, три дні - це мить...
Щодо решти - то воно взагалі не варто обговорення, не переймайся ;)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 14:48 
Офлайн

igorsolop написав:
boddy написав:
Майданчика для скейтів та роликів тупо нема ні одного на все місто.
А скільки на все місто є обладнаних дитячих майданчиків?
Ну наскільки я знаю декілька пісочниць знайдеться ;)

З однієї сторони якось неправильно теребити мера з приводу "у нас нема пісочниці". Такі питання можна вирішуються і без нього, просто треба виділити трохи часу і бажання.

З іншої сторони - в Луцьку в парку є такий дитячий майданчик - обзавидуєшся. От з питанням про подібне і в Ковелі - можна й до мера.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 14:54 
Офлайн

Та я й не напрягаю мера! Я й не думав до нього звертатись з таким питанням (в Ковелі впринципі взагалі будь-яке питання можна вирішити самотужки - вже звикли). Просто я відреагував на пост Петровича про начеб-то хороше діло, зроблене (чи яке буде зроблене?) для скейтбордистів, тобто просто здивувався приоритетам міської влади...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 15:11 
Офлайн

:)
Не знаю звідки в мене впевненість що мер не збирається кататися на скейті, а площадка робиться тому, що з такоє ідеєю хтось звернувся ;), тобто напряг таки мера.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 18:27 
Офлайн

Повідомлення: 421
Трохи модераторства.

Офтопік вирізано. До учасників конфлікту: прошу надалі дотримуватись теми. Сподіваюсь, що всі питання зніму в очному листуванні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 22:02 
Офлайн

boddy написав:
тобто напряг таки мера.
Так напряг, шо мер вирішив відкласти будівництво поліклініки і побудувати майданчик для скейтбордистів? :shock: Чи може мер не має ніякого відношення до будівництва того майданчику, а Петрович просто попутав теми?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 травня 2007, 22:41 
Офлайн

Повідомлення: 1
А мені подобається, приіхав з навчання, стало якось веселіше. А про 300000 грн. то таке, шо нібуть, знали би які гроші мутять великі дятьки то не помітили би тих 300 (при умові що це правда).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 травня 2007, 07:45 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Petrovich написав:
Честно кажучи не розумію для чого :roll: Ти прочитай попередні пости і подивись скільки людей пообіцяло а скільки прийшло. Це хіба що для того щоб розвести знову флейм? Я рахую хто хотів той все взнав

От спасибі. Я, наприклад, лежав в лікарні, але мені теж хочеться знати. :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: