Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 листопада 2017, 23:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 28  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 травня 2007, 15:47 
Офлайн

Повідомлення: 21
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Цитата:
Впевнений, Ви і самі знаєте які рішення треба приймати шоб їх позитивні наслідки були видимі і відчутні усім жителям Ковеля

дякую за довіру!
далі почну викладати про результати роботи за 13 місяців.
до спілкування на форумі!
хоча дууже хочеться побачитися. може зайдеш?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 травня 2007, 16:07 
Офлайн

Повідомлення: 21
Цитата:
де знаходиться кабінет мера?

на третьому поверсі по центру. в цей час швидше всього тільки один кабінет і буде відкритим.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 травня 2007, 17:17 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
igorsolop написав:
Я ніде і ніколи не говорив про любов до свого міста. У дворах доріг можна сказати нема, поліклініки нема, лікарів нема, дахи протікають, дитячі майданчики у дворах (навіть елементарні пісочниці) відсутні, злочинність і наркоманія процвітає, молоді нема де проводити дозвілля... За шо любити місто?

Зустрічне: А податки справно платиш, щоб мер мав за що те все робити?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 травня 2007, 19:45 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
В нас в країні існує проблема: бібліотекарка (прибиральниця, вахтер, офіціант) замість того, шоб сумлінно займатись своєю справою, бере на себе повноваження податкового інстпектора. З таким підходом ладу в державі не буде ніколи. :(

Але як би там не було:
1. Якби кожен житель Ковеля сплачував податки і комунальні послуги хоча б так як я - наше місто процвітало б.
2. Мої податки (як і зарплата) не надто великі і погоди для міста не роблять (хоча повторю: аби кожен так як я!)
3. Між тим я так розумію цих податків вистачає не тільки на організацію роботи міста, а й на одноразові допомоги деяким жителям (читаємо дописувача mala) та поїздки до Лондона (читаємо дописувача s.d.)

Так шо з усього видно, шо не в цьому проблеми...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 травня 2007, 21:04 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
igorsolop написав:
В нас в країні існує проблема: бібліотекарка (прибиральниця, вахтер, офіціант) замість того, шоб сумлінно займатись своєю справою, бере на себе повноваження податкового інстпектора. З таким підходом ладу в державі не буде ніколи. :(

Але як би там не було:
1. Якби кожен житель Ковеля сплачував податки і комунальні послуги хоча б так як я - наше місто процвітало б.
2. Мої податки (як і зарплата) не надто великі і погоди для міста не роблять (хоча повторю: аби кожен так як я!)
3. Між тим я так розумію цих податків вистачає не тільки на організацію роботи міста, а й на одноразові допомоги деяким жителям (читаємо дописувача mala) та поїздки до Лондона (читаємо дописувача s.d.)

Так шо з усього видно, шо не в цьому проблеми...

гм.... ти навіть не уявляєш наскільки відсотків точно сказав... :)
тільки тепер мова не йде про "бібліотекарок" чи "доярок", а мова йде про бізнесменів, які стали депутатами - в очах гроші, а в мізках - нуль знань окрім "приватної арифметики"... хоча би про той самий Бюджетний кодекс, я вже не кажу про купу інших законів які регламентують роботу владних структур. як на мене - я би видав закон - поки не вивчиш закони - в депутати не лізь!

от скажімо так..., є установа, яку критикують за заборгованість. премєр дає доручення силовим органам і установі розібратись із боржниками і погасити заборгованість.
що робить... наприклад... нуууу - силовий орган який наглядає за законністю (промовчу який ;) )?
думаєте розбирається з боржниками?! ні!!! приходить і перевіряє роботу установи.
як вам такий абсурд (це так коротко, хоча є купа нюансів, але писати про це німа смислу - кому треба ті знають)?

ну а про другий абсурд чи точніше трагедію я вже не буду сильно розписувати - всі знаєте, всі чули...
маю на увазі автокатстрофу з базарниками. на жаль (якщо мені не змінює память... можливо я помиляюсь, прошу вибачення) - жоден з них вправно не платив страхові внески. і що тепер робити дітям-сиротам.... я не знаю... на жаль...

так що igorsolop - я тебе підтримую на 100%. і додаю - якби наші браві (що вибились в депутати) бізнесмени платили і податки, і орендні плати,чесно купляли б землю і т.д. - ми б вже давно жили в комуні... чи капітал... короче - жили би нормально.

так що толку від зустрічі з мером ніякої - не мер поганий - система гнила :) та й сумніваюсь я, що хоч один з нас форумчан (в т.ч. і я) зможе щось гарне і реальне запропонувати меру. для цього необхідно мати знання і не знання компютера, а знання хоча би Бюджетного кодексу :)
але те що наш мер, зявляється у нас на форумі... це... це ... це нормально. ;) - я хвастаюсь перед своїми колегами з аськи :lol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 травня 2007, 07:40 
Офлайн

Повідомлення: 25
Цікаво, компанія збирається непогана, якщо встигну повернутися в Ковель, то обов"язково загляну.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 травня 2007, 13:38 
Офлайн

igorsolop написав:

А в тебе застріла інформація :D .
Я вже заступник директора ЦБС з інформаційних питань.
А щодо моєї сумлінності, то навіть з відеокамерою (гасаючи по весіллям), ти її не роздивишся і не берись оцінювати, бо хоч ти такий "білий і пухнастий" платник податків і ком послуг, та не Господь Бог.

А взагалі таке враження (по Фрейду), що маєш проблеми чи комплекси - чіпляєшся до жінок...., все тобі не так....
Отож ще раз, від усієї душі і щиро бажаю тобі гармонії в особистому житті!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 травня 2007, 14:44 
Офлайн

Странно..., тільки-но тут була репліка від Hapuga:"Це сильно сказано!!!!!!!!!!!!!!!! Клас!!! ", а вже нема.... Ой, хлопці-хлопці!

Добре, я пішла готуватись до зустрічі з мером - манікюр-педікюр..... :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 травня 2007, 15:48 
Офлайн

Повідомлення: 52
привiт всiм!! я теж постараюсь прийти, якщо вспiю приiхати! :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 травня 2007, 01:52 
Офлайн

Повідомлення: 26
Конечно критиковать легче,чем работать,но сама идея данной темы так и не раскрыта. Какие же поступки нашего мера заслуживают похвалы , а какие осуждения? То что я слышал не очень нравится,но я того и ожидал. Хотите посмотреть что за человек-посмотрите на его окружение. Сплошные старые кадры.
По каким критериям судить мера? Дороги, комуналка,больницы(почти ни одного нормального врача на город) ... . А приглашать на встречи чтобы там как и на форуме языком потрепать, так это можно и из дома не выходить. У нас везде так, на конкретный вопрос море воды нальют вместо ответа. Эх дурная система пропорционального голосования,иначе люди типа Л.Р.В. в политику бы не пролезли. А так , к сожалению, умные советы дают. На самом деле демагогия.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 травня 2007, 06:47 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
А я наприклад вважаю що те що у владу проходять представники бізнесу не є причиною тих проблем які ми маємо!Те, що людина дорвашись до влади гребе під себе ,зумовлено не тим що він бізнесмен а тим ,що це спорчена людина якій на.....ть на державу і на народ,на все!Я переконаний що гарний бізнесмен який вміє рахувати гроші,прийшовши до влади і будучи людиною якій небайдужі народ та його інтереси,скоріше прийме нові закони та постанови при яких держава та народ будуть гармонійно розвиватись!Ніж якийсь службовець який незнає реалій життя і законів розвитку бізнесу!Просто ми ще живем по совковому менталітету,де держава звикла тільки брати а не вкладати!Найкращим свідченням цього є наш універмаг!Якби я був приватним власником то я ніколи б недовів приміщення до такого стану!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 травня 2007, 14:18 
Офлайн

Повідомлення: 26
Да причем тут "гарний бізнесмен" и совковій менталитет.
Вообще-то по закону,насколько я знаю, бизнес и политика вещи несовместимые.90 процентов Ковельских бизнесменов заработали капитал на не богоугодных делах. Но подались потом в различные секты(не грехи ли замаливать). Конечно нет-новый бизнес!!!Называется Новое поколение. Верхушка на иномарках,купленых в салонах на десятины остальных баранов.
Шо хапуга,будем стрелу набивать на лодочной станции? Или возле палаца?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 травня 2007, 18:32 
Офлайн

Офіціоз:
Зустріч відбулась :!: на належному рівні, була інформативною, пройшла у дружній і невимушеній атмосфері.

Неофіційно:
Враження від спілкування супер і приємні. :)
Мер був у джинсах та білій сорочці. (+!)
В кабінеті нічого зверх-супер-пупер-навернутого, як на мене, немає.
Чай і цукерки смачні.
Година спілкування промайнула дуже швидко...

Уявили всю демократичність ситуації?
Тепер можете нам заздрити! :wink:
(ввечері буде фото)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 травня 2007, 20:10 
Офлайн

Повідомлення: 9
kogan написав:
Эх дурная система пропорционального голосования,иначе люди типа Л.Р.В. в политику бы не пролезли. А так , к сожалению, умные советы дают. На самом деле демагогия.
Коган, ти знаєш, я теж проти пропорційної системи. На рахунок людей типу Л.Р.В., то скажу, що я в політиці був ще до прийняття цього закону. І на рахунок " бізнесу та політики" , бізнесмен в перекладі означає діловий чоловік, а хто сказав, що діловій людині не можна іти в політику? Взагалі то по закону, депутат Верховної ради, неможе безпосередньо займатися бізнесом, а депутати всіх інших рад, будьласка займайтесь, аби від цього була користь вам і людям.
Цитата:
Вообще-то по закону,насколько я знаю, бизнес и политика вещи несовместимые
Це стосується Верховної ради, але насправді бачимо, що ці дві "вєщі" нерозєднанні.
Цитата:
90 процентов Ковельских бизнесменов заработали капитал на не богоугодных делах. Но подались потом в различные секты(не грехи ли замаливать).
Коган, якщо я вірно зрозумів, то ти займаєшся богоугодною справою, так? :lol: і "Шарік" то дорога до бога? Особисто я вітаю, коли люди звертаються до бога, і мені не важливо в яку церкву ходить людина, чи "Православну", чи "Католицьку" чи в "Нове покоління" чи в "Старе покоління", аби вона дісно стала робити хороші справи, і по її вчинках можна було сказати, що це віруюча людина. І ще Коган, ніколи не кажи ніколи, я в 25 років теж недумав, що захворію невиліковною хворобою і почну шукати бога, але сталось не так як гадалось, і ось вже 8 років як я хожу в церкву, слава Богу живий, маю трьох дітей, і ні про що нежалкую.
Цитата:
і Конечно нет-новый бизнес!!!Называется Новое поколение. Верхушка на иномарках,купленых в салонах на десятины остальных баранов.
Казка народів СССР. Знаєш, Бог він все побачить, а тим більше коли у нього крадуть. Я б хотів би побачити людину, яка наважиться на таке. Коган, не "лжесвидетельствуй"(пишу на російській, щоб тобі було зрозуміліше)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 травня 2007, 22:38 
Офлайн

Зображення
фотодокумент про зустріч

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 413 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 28  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 11 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: