Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 21:13

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: "В чем сила брат....."
ПовідомленняДодано: 08 серпня 2009, 10:36 
Офлайн

Повідомлення: 156
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Lisichka написав:
Це якийсь крик душі про наболіле. Сильно. Але головне, не позбавлено смислу.

та ну, крик душі. і зовсім то не наболіле. :D просто це все стало настільки буденним, що ми вважаємо це нормальним. Куди не поїдеш, всюди зустрічаєш привітних людей. В Криму татари одні з найпривітніших народів, хоча і мусульмани, в Карпатах, на Сході України, в Росії, Казахстані, Киргизії, Китаї, Індії - простий народ завжди привітний. Хоча в деяких країнах я й не зовсім розумів, про що мені розповідають, проте посмішка на обличчях видавала їхні добрі наміри. Так, саме простий народ, не багати, не геть вже бідний, а звичайний. У великих містах же все абсолютно протилежне, ніж бідніша людина, тим більше вона сердитіша на весь світ, і на владу, і на мера, і на нардепів...список можна продовжувати до безкінечності. А з телевізорів постійно торочать про якісь проблеми, про курси валют...Я бачив зовсім інших людей і абсолютно не бачив у них жодних проблем, хоча велика частина з них ходила в одному і тому ж майже не щодня. Але ж їхні посмішки казали абсолютно про інше... У них відчувалася сила, хоча тиску пресу грошей на їхні кишені не сильно було відчутно. А ось у одного знайомого зі столиці власний квітучий бізнес, а син ховрий на СНІД, лежить у Святошинському диспенсері для ВІЛінфікованих в окремій собі кімнаті за 80$/добу: а хіба ж щасливий батько від того, що він має силу заробляти ці гроші і від самих грошей...? То, може, сила тоді в здоров"ї???????? :doctor: І не лише у фізичному, але й в психологічному та духовному? :fight3:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 серпня 2009, 11:23 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
А ви самі, могли б бути щасливими без копійки за душею як ті люди?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 серпня 2009, 11:55 
Офлайн

Lisichka написав:
А ви самі, могли б бути щасливими без копійки за душею як ті люди?

А я не казав, що без копійки за душею. Я писав "простий народ, не багатий, не геть вже бідний, а звичайний". Без копійки за душею люди ліниві, які не хочуть працювати, або працюють на одному і тому ж місці, звинувачуючи державу, але ж з року в рік працюють на тому ж місці, яке не подобається і не приносить прибутку,"бо шо ж іще робити...куди піти". Звичайно, є ж моменти, коли справді тимчасово нема грошей, але ж це лише під час пошуків нового заняття. :D . Без копійки за душею люди ті, які лінуються розвиватися, читати, навчатися (не лише в університетах, але й просто якомусь ремеслу). Навіть піти назбирати чорниці в лісі і їх продати - також потрібно вміти зранку встати з ліжка.
"Тварина щаслива, якщо задовольнила свої фізіологічні потреби - голод, спрага, сексуальні потреби. В тій мірі, в якій людина також залишається твариною, ці потреби настільки ж імперативні і повинні бути задоволені" (Еріх Фромм "Мистецтво любити"). Там є і продовження, але якщо хто захцікавиться, той сам зайде і дочитає далі.
А я і так, за минулий місяць був змушений віддати усі гроші (за квартиру, за ліки, за кредит, за ще дещо, сходив 2 рази в "Наш край" ) і уже 10 днів у мене ні копійки за душею, але скоро ж буде аванс. А ще я щасливий, тому що у мене чудова дружина :dance: .

А стосовно моїх подорожей, то я не відпочивав у готелях 5-зіркових, я навіть до 2-зіркових не дотягував. Я мандрував автостопом, інколи навіть по добі нічого не їв. Це я веду до того, що можливо хтось подумав, що я Ковельський олігарх, який пів-світу об"їздив і сидить тепер собі тут в шкіряному кріслі за столом з червоного дерева і на своєму Епплі про силу розглагольствує. :D

Сила в любові! Бо любов - це сама універсальна система розуміння всього, що нас оточує і самих себе! Я би не хотів бути міліардером, який помирав би в оточенні посіпак, які б думали "вмирай-вмирай, сука, ми твої гроші уже поділили між собою...." :dance2:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re:
ПовідомленняДодано: 08 серпня 2009, 16:14 
Офлайн

igorsolop написав:
Коли до мене приходять цигани чи інші попрошайки і просять гривню - я їм пропоную підмісти площадку і за це обіцяю дати 10 гривень! Хоч би хто погодився. Значить їм ше не припікає :wink: Отже робота їх принижує, а не те, шо вони попрошайнічають...

згоден на 110 % !!!!!!!!!!!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 серпня 2009, 18:53 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
Цікава ви людина masimota_san. І зовсім я не подумала що ви Ковельський олігарх. А що спонукало вас до таких далеких подорожей?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 серпня 2009, 18:57 
Офлайн

Lisichka написав:
Цікава ви людина masimota_san. І зовсім я не подумала що ви Ковельський олігарх. А що спонукало вас до таких далеких подорожей?

Заняття Айкідо та захоплення туризмом, та й просто хотілося побувати на Сході, от і побував, за одне й родичів провідав :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: