Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 жовтня 2017, 23:44

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А у нас на Україні ...
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 18:57 
Офлайн

Повідомлення: 201
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста: Черемушки
Jagermeister написав:
present написав:
Jagermeister написав:
present написав:
Вислів про щурів,для тих хто і бере в руки зброю,і вбиває залишаючи тисячі сімей без батька.Я думаю краще втікти і жити спокійно,аніж вбивати в інтересах влади,а люба війна починається в інтересах політиків.Так,що добраніч.І вбивство є вбивство,без різниці чи ти його скоїв за інтереси держави чи ти його скоїв на вулиці переборщив з силою удару.

Тобто в 2014 році, коли в Україну зайшли російські війська треба було просто всім кудись виїхати?

А ви хоч раз задумувались,чому це все почалось на сході? Не задумувались чому просто так віддали Крим ? Чому фури з пвседогуманітаркою заїзджають через український кордон в Харківську область спокійно ? Чому в Білорусії переговори веде Кучма ? Чому владі так прекрасно живеться ,коли народ на грані бідності? Чому при найменшій критиці влади убирають Кузьму(Скрябін)?. От коли дасте відповідь на питання оці,тоді задасте мені питання про Російські війська і так даі. Та я не відкидаю варіант і там війська дійсно Російьскі,але чому вони не ідуть в наступ ? Чому при воєнному озброєнні в рази кращому ніж Україньске вони стоять на місці ? Задайтесь питанням? проаналізуйте. А,щоб краще зрозуміти чому,я кидав дві ссилки,там ситуація прояснюється чому.Якщо треба ще раз кину. Інтерв*ю з кримінальним автором Ройтманом : https://www.youtube.com/watch?v=uDf5FrTuWdk&t=3144s

А це 2 роки потому прямий ефір з ним ,партії 5:10 https://www.youtube.com/watch?v=UKSp6WEfkOQ

Ще є такий відос не помню назви Українскі вбивці типу
І відоси такого дядька як Генерал Петров. Відео старе 2006 року назва "Генерал Петров об Украине и Донбассе".

Я вам задав пряме питання, а Ви мені про "кораблі, що бороздять простори всесвіту".

Не знаю,за всіх я не вирішую.Я б виїхав.Така відповідь задовільняє вас?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 19:15 
Офлайн

AndroVit написав:
present, от у мене вбитий в голову (за Вашими словами) патріотизм та інші -ізми. А от Ваші переконання після перегляду роликів певного спрямування - це плід роботи "незамутнённого разума".
Якось цікаво виходить. "Всі навколо зомбі, один я все бачу, все розумію, всіх повчаю, тільки ніхто не слухає".

Так, я не кажу,що я правий( ніколи не можна вірити у все до кінця,сумнів сама сильна позиція) .Просто тут і сумніватись розівчились люди.Я вивчив ситуацію максимально,зі сторони наших ЗМІ,зі сторони слухівм в країні і тих хто був на війні і тих хто був на майдані, ,зі сторони політиків( з обох сторін держав).Передивився кучу відео і перечитав велику кількість статтей і книг.Потративши кучу часу,і проаналізувавши все, і співставивши з тим ,що робиться в державі протягом років і десятиліть,як розвиваються події,зробив висновок(бо дуже все збігається). А те,що всі навкруги не праві,а я один правий - це вже перебор(ваша думка така),наприклад зі мною згідні багато з моїм знайомих і друзів (відсотків так 20-25 ).Так ми в меншості,але це і підтверджує ще більше мою правоту,адже більшість людей здебільшого завжди помиляється,особливо коли ця більшість нічим не цікавиться крім повсякденного життя,битових проблем і заробітку грошей,і коли грає патріотизм і віра та надія. Якщо сказати чесно,це було основним моїм таким назвемо хоббі останніх 3-4 років(посилений аналіз всього Наука, Релігія,Держава,Сімейні цінності,Патріотизм,Економіка, Історія одурманення масс і народів).Я висловив думку,моя точка зору така.І те що мене не забанили взагалі дивно.Нові ідеї,нова і критична інформація(особливо коли вона не стикується з більшістю думок) сприймається вштик,тоді людину відразу клянуть,і посилають подалі.Я не кажу,що я мудрий і знаю все,всього знати не можна.Але принаймі,багатьом я трошки очі відкрив,і не хочу хизуватись,але багато,хто вже дивиться на це все під іншим кутом.Давайте не будем тут крутитись на місці.Я знаю кожен хоче бути правим,але для мене це не важно,я дав інформацію- хто захоче шукає далі,робить висновки і взнає шось нове. В нас пропадає ця звичка дитинства - задавати питання.І це - ціль любого правительства.Згадайте коли ви були малими скільки у вас було питань,а що з вами зараз?Одні сплєтні,слухи,осуд,злоба ? Різницю вловили?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 21:36 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
sibstupa написав:
з початку теми блискавкою перенеслися в площину політики. Не знаю яку ціль ставив перед собою автор теми.

отаку ціль і ставив собі автор теми :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 21:38 
Офлайн

present написав:
Ruslana TS написав:
present це реінкарнація Nemami ?
як можна було наплужити 4сторінки в цій темі?
заглянула, бо здивувала динаміка.

масло масло масляне, росія, путін, на україні ....
фу...
закривайте тему.

а попутно підняті гарні питання - в нову.
Бо ж з'явилися адекватні дописувачі, яких давно не читала :ya_hoo_oo:

Я не вірю у реінкарнації так,що уви леді.Це лише ваші ілюзії.

як мило :hi_hi_hi: :cry_ing:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 23:59 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
present написав:
Так, я не кажу,що я правий( ніколи не можна вірити у все до кінця,сумнів сама сильна позиція) .Просто тут і сумніватись розівчились люди.Я вивчив ситуацію максимально,зі сторони наших ЗМІ,зі сторони слухівм в країні і тих хто був на війні і тих хто був на майдані, ,зі сторони політиків( з обох сторін держав).Передивився кучу відео і перечитав велику кількість статтей і книг.Потративши кучу часу,і проаналізувавши все, і співставивши з тим ,що робиться в державі протягом років і десятиліть,як розвиваються події,зробив висновок(бо дуже все збігається). А те,що всі навкруги не праві,а я один правий - це вже перебор(ваша думка така),наприклад зі мною згідні багато з моїм знайомих і друзів (відсотків так 20-25 ).Так ми в меншості,але це і підтверджує ще більше мою правоту,адже більшість людей здебільшого завжди помиляється,особливо коли ця більшість нічим не цікавиться крім повсякденного життя,битових проблем і заробітку грошей,і коли грає патріотизм і віра та надія. Якщо сказати чесно,це було основним моїм таким назвемо хоббі останніх 3-4 років(посилений аналіз всього Наука, Релігія,Держава,Сімейні цінності,Патріотизм,Економіка, Історія одурманення масс і народів).Я висловив думку,моя точка зору така.І те що мене не забанили взагалі дивно.Нові ідеї,нова і критична інформація(особливо коли вона не стикується з більшістю думок) сприймається вштик,тоді людину відразу клянуть,і посилають подалі.Я не кажу,що я мудрий і знаю все,всього знати не можна.Але принаймі,багатьом я трошки очі відкрив,і не хочу хизуватись,але багато,хто вже дивиться на це все під іншим кутом.Давайте не будем тут крутитись на місці.Я знаю кожен хоче бути правим,але для мене це не важно,я дав інформацію- хто захоче шукає далі,робить висновки і взнає шось нове. В нас пропадає ця звичка дитинства - задавати питання.І це - ціль любого правительства.Згадайте коли ви були малими скільки у вас було питань,а що з вами зараз?Одні сплєтні,слухи,осуд,злоба ? Різницю вловили?

Треба ж, стільки словосполучень - і ні про що!
"Борька плохо поет и еще хуже танцует. Но Борька - талант!" Це твій Задорнов, здається, про тебе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 жовтня 2016, 00:20 
Офлайн

Гном написав:
present написав:

Треба ж, стільки словосполучень - і ні про що!
"Борька плохо поет и еще хуже танцует. Но Борька - талант!" Це твій Задорнов, здається, про тебе.

Іди пивка попий. Подивись футбол і новини.І ляж спокійно спати.Думати- це не про тебе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 жовтня 2016, 03:59 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
present написав:

Іди пивка попий. Подивись футбол і новини.І ляж спокійно спати.Думати- це не про тебе.

Давайте все успокоимся!... Кто-то из нас летит в Ленинград.... Будем мыслить логически... Я самый трезвый... (с)

Ваш безкомпромісний напір відкрити людям очі мене насторожує і виникають думки про одержимість і фанатизм Але мій життєвий досвід, мій внутрішній голос (мій внутрішній брат-близнюк, котрого я називаю то Очкодавом-Мандражистом, то Спінозою), нашептує не судити людину лише по одному зовнішньому образу. Мені подобається Ваша освіченість і Ваші здібності аналізу великої кількості прочитаного матеріалу і заінтригувало те, що Ви зробили якісь висновки. Я давно рахую себе лібералом-пофуїстом, але пропустити можливість пізнати щось нове не можу, щоб потім не шкодувати, як я шкодую, що не поспілкувався з Далай-ламою, коли була така можливість.

У всьому є якийсь сенс: лікар знімає людям біль, вправляє суглоби чи мізки. Пекар пече хліб для людей. Я стараюсь людям на цьому форумі зняти трохи стрес своїми закидонами. АндроВіт оберігає людей цього форуму від сміття в подібних закидонах. У нас у всіх є якась душевна потреба щось подібне робити і кожен може адекватно обгрунтувати свою мотивацію дій.
У Вас так все просто - “дати інформацію”. Та хрін хто поворушиться. Розжуйте все і покладіть. Вам знайомий вислів “середній розум”, раціональне мислення?
Я на цей момент не розумію мотивацію Ваших дій. Ви зробили висновки і у Вас появилася мета? Піднімаєте новий Майдан? Чи готуєте плебс до підняття білого прапора? Куди рухатись з тим прапором – в АллахСіті, до Батька Григоровича, до мадяр? Чи Ви лікар людських душ від пліток, осуду, злоби? Хто висить у Вас на стіні – Ернесто Че Гевара чи Ісус?

Вже стільки ідей було і прагнень, починаючи з 1991 і помаранчевої тусівки. Якщо мета в черговий раз не досягнута, то може з'явитися відчуття безглуздості, а втрата мети викликає розгубленість. Розгубленість, Карл! Хочете-не-хочете, прийдеться послідовно розжовувати. Інакше Ви заблукали і випадково попали на форум в пошуках тих галактичних закутків, в яких я деколи перебуваю в стані тріпу. Без обід. Надіюсь на продовження діалогу без імпульсивності :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 жовтня 2016, 07:53 
Офлайн

sibstupa написав:
present написав:

Давайте все успокоимся!... Кто-то из нас летит в Ленинград.... Будем мыслить логически... Я самый трезвый... (с)

Ваш безкомпромісний напір відкрити людям очі мене насторожує і виникають думки про одержимість і фанатизм Але мій життєвий досвід, мій внутрішній голос (мій внутрішній брат-близнюк, котрого я називаю то Очкодавом-Мандражистом, то Спінозою), нашептує не судити людину лише по одному зовнішньому образу. Мені подобається Ваша освіченість і Ваші здібності аналізу великої кількості прочитаного матеріалу і заінтригувало те, що Ви зробили якісь висновки. Я давно рахую себе лібералом-пофуїстом, але пропустити можливість пізнати щось нове не можу, щоб потім не шкодувати, як я шкодую, що не поспілкувався з Далай-ламою, коли була така можливість.

У всьому є якийсь сенс: лікар знімає людям біль, вправляє суглоби чи мізки. Пекар пече хліб для людей. Я стараюсь людям на цьому форумі зняти трохи стрес своїми закидонами. АндроВіт оберігає людей цього форуму від сміття в подібних закидонах. У нас у всіх є якась душевна потреба щось подібне робити і кожен може адекватно обгрунтувати свою мотивацію дій.
У Вас так все просто - “дати інформацію”. Та хрін хто поворушиться. Розжуйте все і покладіть. Вам знайомий вислів “середній розум”, раціональне мислення?
Я на цей момент не розумію мотивацію Ваших дій. Ви зробили висновки і у Вас появилася мета? Піднімаєте новий Майдан? Чи готуєте плебс до підняття білого прапора? Куди рухатись з тим прапором – в АллахСіті, до Батька Григоровича, до мадяр? Чи Ви лікар людських душ від пліток, осуду, злоби? Хто висить у Вас на стіні – Ернесто Че Гевара чи Ісус?

Вже стільки ідей було і прагнень, починаючи з 1991 і помаранчевої тусівки. Якщо мета в черговий раз не досягнута, то може з'явитися відчуття безглуздості, а втрата мети викликає розгубленість. Розгубленість, Карл! Хочете-не-хочете, прийдеться послідовно розжовувати. Інакше Ви заблукали і випадково попали на форум в пошуках тих галактичних закутків, в яких я деколи перебуваю в стані тріпу. Без обід. Надіюсь на продовження діалогу без імпульсивності :-):

Я лише за.Але коли ідуть образи,з такою людиною мені спілкуватись нема про,що( я про гнома зараз),а можу і відповісти образою.Я готовий завжди до конструктивного діалогу,готовий завжди до аргументованої дискуссії.Але коли людина пише фрази типу "ПТН_ПНХ" "Ти путінський агент" то склад її розуму і інтелектуальні здібності заставляють насторожуватись.На рахунок,що я пропоную - майдан,чи здатись.Я вже писав,майдан нічого не змінить,революція не міняє нічого,лише ще в більше попу назад заведе.Білий прапор викидати теж не варіант - той хто здається,дуже слаба людина,тоді вже краще відразу з 9 -ого поверху провірити закон Ньютона.Робити з себе Чегевару я не збираюсь,я лише дав їжу для роздумів і давно писав в цій темі,комусь не сподобалось - закриваєм тему і крапка.Фанатизму чи одержимості в мене нема,в мене є особисте життя,робота,друзі і час на захоплення наукою.І так, у мене все просто дати інформацію на розсуд,розжовувати я не маю сил і часу,це займе не день і не тиждень.Людям навіть коли повністю відкрити очі,вони буває будуть на рівні підсвідомості казати на біле -чорне.Такий вже ми вид тваринного світу.Було приємно,що хоть є адекватні особи.І ще забув на рахунок Далай Лами я б сам з радістю поспілкувався б з ним,передивився кучу його інтерв*ю,така само як і з Жаком Фреско (засновник проекту "Венера" )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 жовтня 2016, 21:43 
Офлайн

:dan_ser: :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 жовтня 2016, 23:59 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
present написав:

Нецікавий твій футбол. Ольгінці з савушкінцями в нічию зіграли. Обидві команди грати не вміють. А свою порошкову "Балтику" сам пий.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2016, 00:25 
Офлайн

Гном написав:
present написав:

Нецікавий твій футбол. Ольгінці з савушкінцями в нічию зіграли. Обидві команди грати не вміють. А свою порошкову "Балтику" сам пий.

Я не вживаю алкоголь і не дивлюсь футбол.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2016, 03:15 
Офлайн

Цитата:
Бо тоді на ній не зароблять грошей,коли вся країна буде у війні(з когош заробляти бабки,коли всі воюють)Але якщо і представити таке,то любий кордон можна пересікти не легально,я знаю навіть як))

Кострубато. Вам, як прихильнику науки, потрібно трохи підтягти свою гуторку. Часи Ломоносова давно пройшли. Грамотна мова і здатність логічно правильно складати речення - є мінімальними критеріями освіченої людини, котру можна легко зрозуміти, приємно читати, котра отримує право публічності.
Цитата:
Якщо сказати чесно,це було основним моїм таким назвемо хоббі останніх 3-4 років(посилений аналіз всього Наука, Релігія,Держава,Сімейні цінності,Патріотизм,Економіка, Історія одурманення масс і народів)

Що такого Ви взнали за останні 3-4 роки і де отримали такий досвід, щоб мати право безпардонно і амбіційно втручатися в ті сфери, про які не беруться безапеляційно балакати, відкидати і заперечувати авторитетні особи світового рівня?
Я не атеїст, але і Біблії у мене немає. Маленький нюанс. Мені довелося два рази повертатися на ЦЕЙ світ ЗВІДКІСЬ, не рахуючи самого першого народження. І кожен раз це була така мозаїка збігу виключних обставин і нелогічних подій, що я, як людина раціональна і розсудлива, зрозумів, що не все так просто в нашому житті. Треба це пережити самому, щоб усвідомити, що є якась нелюдська сила, якийсь Вищий Розум.
Цитата:
Лише в себе. Ні в богів,ні в будя-яких інших міфічних істот не вірю.Не вірю у чудеса чи надможливості людей(типу бабок,екстрасенсів, магію лікування чарами,цилителів). Треба не вірити,а знати і лише знання і факти - основа всього. Толку,що вірять політикам? Люди ідуть на вироби лише з вірою, не знаючи нічого,що отримують в результаті - дулю
Я за знання,я за факти,за тверезе мислення,я за моральні цінності і смисл життя,який ми самі можем собі надати,без допомоги влади,бога,біблії і так далі.І давайте вже закривати тему.

Мені стане цікаво з Вами продовжувати діалог і я знову буду просити модераторів не закривати тему, якщо Ви виразною грамотною любою мовою напишете свою рецензію на такі мої роздуми:
Якщо немає Вищого Розуму і існування людини припиняється з його смертю, який глибинний зміст можна приписати нашому життю? Якщо наша доля визначена і ми живемо в очікуванні небуття, то хіба не абсурдне наше життя? Чи не все одно, в кінцевому підсумку, існували Ви коли-небудь чи ні, набували знань, шліфували майстерність і духовність? Куди дівається весь накопичений за життя людський досвід, мудрість, душевна енергія? Якщо все це пропадає в момент закінчення життя, то який сенс самого життя – тупо і механічно вплинути на хід подій, на історію? І хіба так важливо тоді, врешті-решт, в якій країні ми живемо і хто нами править – волоцюга чи ангел. Для чого це, адже все котиться в небуття… Навіщо такий безглуздий вічний двигун?

Тево... Будь ласка, не спішіть з відповіддю. Почитайте, подумайте, поспілкуйтеся з різними людьми.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2016, 07:53 
Офлайн

Глибинний зміст.А чому ви вирішили,що він має бути ? Якщо шукати зміст,то його треба шукати у всьому,чому лише в людському існуванні?.Астероїди падають,планети і зірки вибухають,велика риба поїдає малу,сотні людей гинуть кожен день,маленькі діти народжуються з хворобами смертельними .Де смисл? Тоді треба шукати смисл у всьому,а це значить,що його попросту нема.Кожен сам надає смисл своєму житті,ми є породженням космосу,ми народились з зоряного пилу,зорі помирали,щоб був матеріал для нашого народження,після вибуху зірок ми отримали найпростіші елементи водород,гелій,азот з якого ми і скаладємся(наші атоми),матеріал з якого складається 99% всесвіту.То може краще буде шукати смисл і дякувати зіркам,що ми були створені? Звучить тупо ?Але це буде більш правильно.Так,що на рахунок смислу кожен його надає сам собі (Люди просто звикли надавати всьому смисл).Подивіться на братів наших менших,наділяють вони смислом своє існування?Ні.А ми лише гілка еволюції тварин,в якої трішки розвинувся мозок.Хтось бачить смисл у виховуванні дітей,хтось бачить смисл у роботі,хтось бачить смисл допомагати дітям хворим в Африці, або ж дитячим будинкам десь по світі, хтось бачить смисл заробити мільйон і померти з ним,а хтось сидить біля річки,ловить рибу і щасливий (і це смисл його небуття).Я не вірю у долю(це на друге питання відповідь).Абсолютно всеодно буде перед смертю набував знань чи ні .Я використувую їх зараз і вчусь бо мені цікаво,зараз вони мені корисні,а в кінцевому підсумку - це,що на смертному ложі я буду жаліти?Та мені буде всеодно тоді про мої знання.Далі,куди дівається накопичений за життя досвід,мудрість,душевна енегргія(про енергію пропустим)))-----та все пропадає весь досвід і мудрість,мозок помирає,помирає і особистість людини,адже якщо вам пошкодити якийсь участок мозку(память,органи чуття,так далі) ви не будете тією особистістю.Зі смертю мозку, це все пропадає.Тіло розпадеться на атоми і енергія(здебільшого теплова і енергія атомів) і матерія розсіється в просторах планети.Далі,якщо це все пропадає в момент закінчення життя,то сенс один - прожити його якомога продуктивніше,яскравіше,незабутньо,проживати кожен момент і відчувати життя,кожен подих,принести користь ,новизну.Зробити якийсь винахід,а не лише виховати дітей,зробити кучу внуків і так далі,які будуть використовувати ресурси планети,які будуть знищувати природу і купувати все нові і нові товари,нічого не віддаючи планеті,а лише далі убиваючи її.Не важливо в якій країні,в тому і суть,щасливим можна бути скрізьі. І на рахунок грамотності,я не встигаю відписувати усім і так швидко як можу.У мене ще є соц мережі де пишуть,і відволікають часто.Отож вибачайте,вже буду писати як можу.

Востаннє редагувалось present в 14 жовтня 2016, 08:29, всього редагувалось 5 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2016, 08:09 
Офлайн

Ще забув одне,те що я взнав за 3-4 роки,це виписувати я тут не буду книгу цілу перед вами точно(основні думки доносив раніше).А на рахунок авторитетів,в мене немає авторитетів.Авторитет - не є доказом,що людина думає вірно,або ж у неї куча знань за плечима,або ж у неї більший досвід у конкретному питанні.Авторитетні особи світового рівня?) З цього місця детальніше. В нелюдьску силу не вірю,може ви про силу всесвіту?Тоді так, він могутній і неосяжний,і ми пилинки перед ним. Інші авторитетні сили,типу богів(Яхве,Аллах,Христос),Діда Мороза, Бетмена ,феї і інших міфічних створінь для мене є не приємливі,адже я виріс вже з цього віку,щоб вірити у казки.Та і мати у 30 років уявних друзів, як мінімум тупо і попахує шизофренією. Те ,що ви 2 рази попадали у такі обставини і вижили - могла бути випадковість(таких випадків мільйони).Я думаю людині притаманно таке замітити і сказате "о чудо" або ж " це вищі сили " зробили. Коли літак терпить аварію і помирає 300 пасажирів,а 1 вижив- цей один скаже чудо,Бог,Вища сила спасла мене.А я скажу так " Звідки ти знаєш ? Може Бог чи вища сила вибрала тих 300 пасажирів і забрала їх до себе,а ти нафіг не треба йому ?". По цьому питанні все.Вибачаюсь за помилки ,пишу швидко,на роботі не встигаю. Доречі я так поняв ви агностик,тобто не вірите в Бога,але і не відкидає можливість,що він може існувати.Сильна позиція,я так раніше притримувася її років 5,а може більше точно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 жовтня 2016, 16:22 
Офлайн

Ви в школі чи гімназії не приймали часом участі в клубі веселих і кмітливих? Так швидко відписуєте на такі лабіринтні теми. Навіть двічі. Ще раз підкреслю хто я. Я ліберал-пофуїст.
Сьогодні зранку по дорозі на дачу якраз думав за кермом дійсно про своє земне нагальне, каюсь. Зима на носі, вже й сніг трохи ліг, а у мене купа березових дров нескладених. Якось треба знайти пару годин і розібратись з ними. І цегла на піддонах для зони барбекю. Так і лежатиме знову під снігом до весни. Заїхав на заправку перед поворотом на дачу і тут якраз прийшло повідомлення від webmaster@kovel. Посидів, почитав зі смартфону Ваш допис. І швиденько рвонув, бо з’явились ідеї, дякувати Вам.
Спочатку на дачі я дістав бурятський барабан-бубон, подарований мені одним шаманом, і почалося… Танці з бубном не дали результату. Можливо тому, що не зміг ввійти в буддистський транс. За кермо сьогодні більше не сяду, то можна вмазати. Ввійти в транс з першого стакана не вийшло. Але я не здавався. В стані трансу і з барабаном, врешті-решт, я знову затанцював біля купи дров. Сусіди зліва і сусіди справа кинули всі свої справи. Вони не вчені-експериментатори, вони прості люди і їм цікаво.
Після доброї півгодини тих танців з бубном ні одне поліно не підмочило репутацію теорії гравітації. Плюнув на дрова і підійшов до піддонів з цеглою. Потанцював. Барабанній резонанс не спрацював. Ще тре пробувати якісь варіанти. Полив цеглу рідиною для розпалу вугілля і підпалив. Можливо температуру потрібно підвищити. Паралельно підвищив свій градус.
Сусіди раптом всі висипали на вулицю. Всім же цікаво подивитись, як з хаосу цеглина за цеглиною, рядочок за рядочком у мене нарешті виникне зона барбекю.
Через кілька хвилин полум’я загасло, але ніщо не склалося і саме не побудувалось. У розпачі я сів на лавочку і тут мене накрив справжній буддистський транс. Який же я йолоп, що не сів відразу на цю лавочку. В стані трансу мене осяяло Вашим сьогоднішнім дописом. Я дивився на гарячу цеглу і сміявся. Сусідам чомусь було не до сміху. Зате мені все стало ясно. Це ж так просто. Що таке цегла? Глина. Звичайна глина. А цеглу потрібно робити з пилу. З космічного пилу, Карл! Це ж так просто! Варто запустити з десяток супутників і добряче обнишпорити всі закутки галактик та чорні діри. Там того пилу на нову китайську стіну. Поділився відкриттям з сусідами. Побігли відразу кудись: хто в патентне бюро, хто реєструвати нову фірму «ГрецаКосмос», падлюки. Як завжди – і Ви і я, як співавтори, залишимось лише в трансі…

Present, ще раз натякаю на авторитетних осіб світового рівня. І на їх сумнівну непогрішність також. Бо, раптом парадокс Меркурія підмиває закони Ньютона, то Ейнштейн на нього ж наїжджає. А тут ще рух Місяця ніяк не вписується в теорію. Навіть ВОНИ століттями морщать теоретичного лоба і поправляють один одного. І ось тільки генію якесь рішення приходить миттєво.
У мене є родич професор (ніякого відношення до родини легітимного не маю). Він в молодому віці всмоктав в себе купу наук і був змолоду авторитетом свого напрямку, тільки практично не міг зробити нічого нового, нічого такого, що можна було б назвати геніальним. І раптом миттєве прояснення і для країни геніальний практичний подарунок. Більше нічого цікавого мій родич не придумав на протязі наступних 30 років. Коли я доколупуюсь до нього за пляшкою віскаря: «Як так сталося, що НА ОДНУ НІЧ ти став генієм, а всі наступні 30 років лише рухався в своїй теорії по міліметру і, в основному, лекції студентам (аспірантам) читав?», то він лише пожимає плечами «А фуй його знає…»

Багато чого ще лежить поза людським розумом. В процесі звичайного життя ні про що подібне і не думаєш. Але варто попасти в екстремальні умови, коли у тебе є лише кілька секунд, надзвичайно важливих і таких потрібних для прийняття єдино правильного рішення з сотні теоретично правильних, починаєш розуміти, що ні мама, ні тато, ні вчителі, ні професіонали-інструктори, ніякий соціум не підготували тебе саме до цієї конкретної події. А спасіння і правильне рішення приходить незрозуміло звідки. Я не зможу Вам все описати, бо поділитись такими своїми почуттями і які відбуваються ігри з плином часу, коли секунди розтягується до безкінечності, можна тільки тому, хто сам це пережив. Це як розмовляти тверезому з п’яним. Щоб бути з ним на одній хвилі потрібно спочатку закинути в себе його дозу.
Коли Ви зможете пояснити факт гіпнотичних хвиль і чому вони впливають на людей, чому сила тяжіння передається через абсолютно порожній простір - Нобелевська премія вам буде гарантована. Тільки давайте не на цьому форумі. Ні у кого тут нема таких грошей.

Скажу відверто, Ваша спроба на форумі вплинути на політику країни загостренням соціально-економічних явищ не пройшла. Спроба реабілітуватись охопленням багатьох сфер і напрямків - тим більше. Тут багато форумчан, котрі вже забули більше, ніж Вам зараз відкрилося. Відчуваю, що Ви людина молода, амбіційна, допитлива і цілеспрямована. Але «нельзя обьять необьятное». Потрібно буде визначитись з напрямком – політекономія чи квантова механіка. Політика – штука хитка і невдячна, хоча вписує в історію країни. Наука ж амбіційній талановитій людині може принести світову славу. Адже, незважаючи на активні дослідження, теорія квантової гравітації поки не побудована. Чим швидше визначитесь, тим краще для всіх. Судячи з Вашої постійної занятості, думаю, років через двадцять з Вами буде про що поговорити, але не знаю чи зволите Ви тоді спуститися зі своїх вершин для бесіди зі середньостатистичним плебсом. Тому, як людина далекоглядна, забиваю собі наперед індульгенцію обіцянкою, що в своїх майбутніх історичних мемуарах обов’язково підкреслю і розпишу в пастельних тонах Вашу виняткову роль в сьогоднішньому експерименті на дачі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: