Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 20:05

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А у нас на Україні ...
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 01:04 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
present написав:
В тому і біда,що з надією ходять на вибори.Якби лікарі стояли біля ліжка хворого і говорили,ми надіємось і віримо ти виздоровієш,а потім просто би йшли не роблячи нічого,----навряд чи це помогло б хворому.Надія - це гірше,що може вбивати мотивацію людини жити краще,це найгірший момент,схожа з вірою.

А як це жити без надії ? От ти, наприклад, одружуєшся - ти ж це робиш з надією, що у вас буде все добре. Ти ж не знаєш цього напевне. Та й в бізнесі теж не виходить бути на 100% впевненим (особливо в нашій державі), що все буде, так як ти прорахував - отже теж надієшся, що ніяких форсмажорів не буде.
present написав:
А на рахунок во "многом знании много печали", не згоден до кінця.Треба не багато знати,а знати лише те що потрібне,треба вчитись мислити,цікавитись ситуацією з усіх сторін, відноситись скептично, але знати міру,розбиратись ,а не клювати відразу на все. Коли людина получає права - їй треба навчитись в автошколі,попрактикуватись місяцями, коли людина поступає в університет - ї треба провчитись 10 років в школі і здати вступні екзамени, проте коли ми заводимо дитину нам не треба підтверджувати свої знання і здоров*я,хоча це важливіше за поступання в універ.Коли ми ідем на вибори нам не треба проходити тест на компетенстність в юридичних і економічних питаннях,хоча управління країною важливіше за управління авто. Не здається вам абсурдом?

Трошки не про це мова була. До речі, знову ж бабці під під'їздом теж "мислять, цікавляться ситуацією з усіх сторін, відносяться скептично, розбираються, а не клюють відразу на все". Не віриш - спитай в них сам.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 01:14 
Офлайн

present написав:
А я от не збираюсь воювати і вбивати людей.Я не вбивця.

Та я якби теж не прагну повоювати і вбивцею себе теж не рахую.
present написав:
Ну от поки будуть границі і війна ви воюйте,витрачайте своє здоров*я і життя,яке і так коротке.А я думаю що на жодну розумну голову каска не налізе,так що я краще заберу сім*ю і буду жити в мирі.

А як, не дай Бог, не встигнеш втікти перш ніж війна прийде близько-близько ? Що тоді робити будеш ?
А кордонів скасовувати якби і не планувалось....
Почитай історію на які розумні голови "каски налазили", ато дійсно враження, що ти "знаєш лише те що потрібне"на зараз...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 01:15 
Офлайн

Повідомлення: 201
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Та ну перестань бабці біля під*їзду все,що можуть обговорити сусіда алкоголіка, обговорити вечірні новини і сказати "Ой якось воно буде з божою поміччю". Я не про це зараз каже.Я кажу про нашу необразованість(не в плані школи чи ВУЗА) а про не образованість взагалі,політичну,економічну,юридичну,соціальну,в глобальному плані.Ми не навчені мислити,нам сказали як треба мислити,але не навчили самому процесу мислення,наданню критичного аналізу.Все,що нам впихали з дитинства, віра в бога, треба вивчитись і поступити,треба завести сім*ю,треба робити на роботі і померти з внуками біля тебе.Все- план виконаний.Ми живем по плану,і хоть нам може і здатись,що ми вільні і вибираєм самі ,що хочем,але це ілюзія,і назва цій ілюзії - рабство. Нас змалку,система робить рабами,вінтиками.І ми нічого не зробим.Проте в багатших державах трішки легше ,в бідніших туго,в нашій було терпимо,проте до певного моменту.Хоча дехто буде і далі надіятись,робити за кусок хліба і думати ,що влада щось зробить ) Поки не прокинуться маси,змін небуде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 01:17 
Офлайн

Грішаня написав:
present написав:
А я от не збираюсь воювати і вбивати людей.Я не вбивця.

Та я якби теж не прагну повоювати і вбивцею себе теж не рахую.
present написав:
Ну от поки будуть границі і війна ви воюйте,витрачайте своє здоров*я і життя,яке і так коротке.А я думаю що на жодну розумну голову каска не налізе,так що я краще заберу сім*ю і буду жити в мирі.

А як, не дай Бог, не встигнеш втікти перш ніж війна прийде близько-близько ? Що тоді робити будеш ?
А кордонів скасовувати якби і не планувалось....
Почитай історію на які розумні голови "каски налазили", ато дійсно враження, що ти "знаєш лише те що потрібне"на зараз...

Так як ти не будеш вбивцею коли тобі прийдеться вбивати людей.таких же як ти при чому,таких як ми.Чи вбивство заради держави це норма,а вбивство наприклад на вулиці в магазині -це погано і тюрма?.Це перше.По друге якщо війна прийде сюди,але цього не буде.Бо тоді на ній не зароблять грошей,коли вся країна буде у війні(з когош заробляти бабки,коли всі воюють)Але якщо і представити таке,то любий кордон можна пересікти не легально,я знаю навіть як))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 01:31 
Офлайн

present написав:
Так як ти не будеш вбивцею коли тобі прийдеться вбивати людей.таких же як ти при чому,таких як ми.Чи вбивство заради держави це норма,а вбивство наприклад на вулиці в магазині -це погано і тюрма?.Це перше.По друге якщо війна прийде сюди,але цього не буде.Бо тоді на ній не зароблять грошей,коли вся країна буде у війні(з когош заробляти бабки,коли всі воюють)Але якщо і представити таке,то любий кордон можна пересікти не легально,я знаю навіть як))

Ну буду чи не буду вбивцею - то тільки час покаже.
Я стараюсь для себе чітко розмежовувати поняття "країна/Батьківщина" і "держава/влада". А отже, солдат вбиває захищаючись і захищаючи свій дім-свою Батьківщину від нападників. "вбивство наприклад на вулиці в магазині -це погано і тюрма" - якщо це захист від нападників - то це самооборона.
А про швидкість утікання я взагалі не хотів би.
До речі, а як тобі вислів про щурів, що тікають з тонучого корабля ?
===========================
на сьогодні все.
На добраніч.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 01:47 
Офлайн

Грішаня написав:
present написав:

Ну буду чи не буду вбивцею - то тільки час покаже.
Я стараюсь для себе чітко розмежовувати поняття "країна/Батьківщина" і "держава/влада". А отже, солдат вбиває захищаючись і захищаючи свій дім-свою Батьківщину від нападників. "вбивство наприклад на вулиці в магазині -це погано і тюрма" - якщо це захист від нападників - то це самооборона.
А про швидкість утікання я взагалі не хотів би.
До речі, а як тобі вислів про щурів, що тікають з тонучого корабля ?
===========================
на сьогодні все.
На добраніч.

Вислів про щурів,для тих хто і бере в руки зброю,і вбиває залишаючи тисячі сімей без батька.Я думаю краще втікти і жити спокійно,аніж вбивати в інтересах влади,а люба війна починається в інтересах політиків.Так,що добраніч.І вбивство є вбивство,без різниці чи ти його скоїв за інтереси держави чи ти його скоїв на вулиці переборщив з силою удару.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 07:25 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
(Перше слово було нецензурним, друге також). Нє, щось не так. Почну з початку.
Не відриваючи очей від найкращого в світі екрану, я, з сумішшю жаху і захоплення, стежу за полемікою реінкарнованого на день-другий форуму. Відчуваю - від цієї полеміки занадто багато залежати буде і я не можу залишатись приймаком у крайній хаті, а як на мене коньяк зараз подіє, поняття не маю. Тому вибачаюсь наперед. Не звертайте уваги.
Головне - не звертати уваги і пливти, долаючи опір згуслоі крижаної води. Гребсти, повністю викладаючись в виснажливій спробі перемогти скручений в джгут простір. Кинути всі сили на те, щоб зробити наступний крок, і забути про заморожуючий дотик холоднечі, котра стоїть на горизонті і вже крадеться за спиною. Просто – гребти і не розгойдувати човна...
Знов не так. Попробую ще раз. З чого починалася тема?
Економічна криза. Довбана політика. Довбана економіка. Власники бізнесу вимушені викручуватись і експлуатувати молодь. І молодь рада, що хоч така робота є. А те, що віддзеркалена дійсність руйнує моральність особистості, зашорює очі і прирікає все життя потратити на пошуки корита – якось розмивається на фоні того страшнючого айсберга.
Міграція. Еміграція. Майже близнюки-слова. Різниця, здавалося б, лише в одній букві. Трудова міграція зараз спасає багатьох українців. І себе забезпечують, і рідним допомагають. Як би то сумно не було, але це і вищим ешелонам керівництва вигідно – найбільш активна частина потенційних молодих революціонерів, виїжджаючи, знімає проблему скорочення скорочених (вибачаюсь за тавтологію) соціальних витрат і політичну напругу вже сьогодні - “баба з возу – кобилі легше”. А завтра, за хорошим збігом обставин, з грошенятами додому повернуться і якийсь бізнес вдома наладять. Ну як мінімум гроші витратять вдома і підживлять економіку. А от еміграція, це вже біда. Це констатація факту, що вони не потрібні державі зараз і ніякої надії немає на майбутнє. Це констатація факту, що економіка і політика не пройшла перевірку здоровим глуздом на предмет придатності до реалій життя. Це як вирок державі, котра вводить штраф на людей похилого віку за те, що вони дожили до пенсії.
Слава Богу, до еміграції ще не дійшло, за виключенням зони конфлікту. Це всім зрозуміло. Не зрозуміло, можливо, лише тим диванним воякам в касках, котрі не уявляють як людина може попасти в ТАКІ умови і відчувти ТАКЕ своє повне безсилля перед ситуацією, коли дикий, печерний жах паралізує свідомість - і за полеглими сумують, і нишком радіють, що самі поки живі.

Жаль, що моменти порядності і свідомості взаємовідносин людей з початку теми блискавкою перенеслися в площину політики. Не знаю яку ціль ставив перед собою автор теми. Розмірковувати про вищу політику і піднімати всіх на новий Майдан на депресивному форумі з аудиторією в два десятка читачів? Повна фігня. Заставити постригтися в ченці ковельських рабовласників? Це більша фігня. Що ж робити? Може попробувати зловити агента АллахСіті(Москви), котрий на прострочених продуктах в супермаркеті підмінює дату на свіжішу?
Спасемо світ від зла? Звичайно, ні. Все ж треба спробувати щось зробити і тоді, по крайній мірі, стане простіше дивитися в очі своїм дітям і всім людям.
І тоді з темряви, через гігантську ватяну ковдру, крізь клаптики свідомості каламутними струменями розтічеться по тілу трудовий піт щасливих людей на пшаничному полі.

Тево... Сьогоднішній експеримент з напоєм нового коньячного заводу закінчено. Після третьої я був мовчазний і сумний, після четвертої – матюкливий, лише після п'ятої – сентиментальний. Висновок: щоб бути сентиментально-адекватним в теперішніх умовах – цей напій мені не по кишені, бо його треба багато :sh_ok:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 09:28 
present написав:
Вислів про щурів,для тих хто і бере в руки зброю,і вбиває залишаючи тисячі сімей без батька.Я думаю краще втікти і жити спокійно,аніж вбивати в інтересах влади,а люба війна починається в інтересах політиків.Так,що добраніч.І вбивство є вбивство,без різниці чи ти його скоїв за інтереси держави чи ти його скоїв на вулиці переборщив з силою удару.

Тобто в 2014 році, коли в Україну зайшли російські війська треба було просто всім кудись виїхати?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 10:04 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
present написав:
Все,що нам впихали з дитинства, віра в бога, треба вивчитись і поступити,треба завести сім*ю,треба робити на роботі і померти з внуками біля тебе.

А що, є кращі варіанти? Як на мене, з поправкою на атеїзм, досить непоганий план.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 13:29 
Офлайн

Jagermeister написав:
present написав:

Тобто в 2014 році, коли в Україну зайшли російські війська треба було просто всім кудись виїхати?

А ви хоч раз задумувались,чому це все почалось на сході? Не задумувались чому просто так віддали Крим ? Чому фури з пвседогуманітаркою заїзджають через український кордон в Харківську область спокійно ? Чому в Білорусії переговори веде Кучма ? Чому владі так прекрасно живеться ,коли народ на грані бідності? Чому при найменшій критиці влади убирають Кузьму(Скрябін)?. От коли дасте відповідь на питання оці,тоді задасте мені питання про Російські війська і так даі. Та я не відкидаю варіант і там війська дійсно Російьскі,але чому вони не ідуть в наступ ? Чому при воєнному озброєнні в рази кращому ніж Україньске вони стоять на місці ? Задайтесь питанням? проаналізуйте. А,щоб краще зрозуміти чому,я кидав дві ссилки,там ситуація прояснюється чому.Якщо треба ще раз кину. Інтерв*ю з кримінальним автором Ройтманом : https://www.youtube.com/watch?v=uDf5FrTuWdk&t=3144s

А це 2 роки потому прямий ефір з ним ,партії 5:10 https://www.youtube.com/watch?v=UKSp6WEfkOQ

Ще є такий відос не помню назви Українскі вбивці типу
І відоси такого дядька як Генерал Петров. Відео старе 2006 року назва "Генерал Петров об Украине и Донбассе".

Востаннє редагувалось present в 12 жовтня 2016, 14:03, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 13:41 
Офлайн

AndroVit написав:
present написав:
Все,що нам впихали з дитинства, віра в бога, треба вивчитись і поступити,треба завести сім*ю,треба робити на роботі і померти з внуками біля тебе.

А що, є кращі варіанти? Як на мене, з поправкою на атеїзм, досить непоганий план.

В тому і суть,що це план,але цей варіант без права вибору,не ти вирішив так жити.Тебе хрестили в дитинстві не питаючи, тобі впихнули віру у державу і патріотизм "Яка держава краща ?- Наша синку.Хто тебе найбільше любить? - Твої мама і тато.Які спортсмени кращі ?-Наші. Який бог правильний синку ?-Наш Бог. От так оце працює. Я не проти сім*ї,ні в якому разі,я проти насаджування дитині моральних цінностей цього суспільства( а 90 % моральних цінностей устаріли або є не правильними - віра у бога, люди не традиційної орієнтації -це не люди, ми не тварини,а тому можна спокійно вбивати тварин, поважай старших, не можна бити дівчаток(хлопців можна))),людина не вірить в Бога- сатана,сжечь єретика, треба любити нашу державу,інші держави то таке(люди там інакші) і так далі.....З дитинства нас роблять такого собі ніби робота,який схожий на батьків.А потім ми хочем щоб наша дитина була розумна і мислила критично???.Да ніколи.Вас виховують такими і коли починається війна відразу згадують про патріотизм і захист сім*ї,щоб ішли на війну.А коли молодь не хоче йти,роблять цікавіше - показують по ТВ насильство, яка робить ворогуюча країна на території нашій - типу дитину насилують,жінку роздерають - це підвищує агресію і тоді вже ідуть воювати беззаперечно не лише патріоти. Вот і все суть влади. Отупівший народ - не задає питань,отупівший народ - раб для влади. І ще раз наголошу я не проти сім*ї.Я за знання,я за факти,за тверезе мислення,я за моральні цінності і смисл життя,який ми самі можем собі надати,без допомоги влади,бога,біблії і так далі.І давайте вже закривати тему.Я б радий зі всіма поспілкуватись,але не встигаю вдписувати всім,в ЛС писали вчора весь день і вже тут багато пишуть мені. Радий одне,що мова перевелась в адекватне русло,нормальні питання і цікаві.По началу,думав будуть погрози і як то буває недорозуміння. П.С -- Не мав наміру нікого обідити,особливо релігійних людей чи патріотів.Лише повод порозмислити,така собі їжа для мозку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 14:17 
Офлайн

present написав:
тобі впихнули віру у державу і патріотизм "Яка держава краща ?- Наша синку.Хто тебе найбільше любить? - Твої мама і тато.Які спортсмени кращі ?-Наші. Який бог правильний синку ?-Наш Бог.

Патріотизм у мене не впихнутий, а усвідомлений. Я жив і служив при СРСР, рік в російській арміїї, коли Союз розвалився. Із того, що бачив, з ким спілкувався, в Ковелі мені найкомфортніше. Хоча кращою країною для життя я вважаю Швейцарію і скандинавські країни. Може ще Штати з Канадою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 14:23 
Офлайн

AndroVit написав:
present написав:
тобі впихнули віру у державу і патріотизм "Яка держава краща ?- Наша синку.Хто тебе найбільше любить? - Твої мама і тато.Які спортсмени кращі ?-Наші. Який бог правильний синку ?-Наш Бог.

Патріотизм у мене не впихнутий, а усвідомлений. Я жив і служив при СРСР, рік в російській арміїї, коли Союз розвалився. Із того, що бачив, з ким спілкувався, в Ковелі мені найкомфортніше. Хоча кращою країною для життя я вважаю Швейцарію і скандинавські країни. Може ще Штати з Канадою.

Повністю згоден з вами на рахунок країн.Швейцарія(1),Канада(2),Голландія(3) - ось мій список.Ну про усвідомлений патріотизм я б поспорив би,але вже не хочеться.Тому,що нотка злагоди з*явилась.І розуміння бачу є,хоча не у всіх.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 14:44 
present написав:
Jagermeister написав:
present написав:

А ви хоч раз задумувались,чому це все почалось на сході? Не задумувались чому просто так віддали Крим ? Чому фури з пвседогуманітаркою заїзджають через український кордон в Харківську область спокійно ? Чому в Білорусії переговори веде Кучма ? Чому владі так прекрасно живеться ,коли народ на грані бідності? Чому при найменшій критиці влади убирають Кузьму(Скрябін)?. От коли дасте відповідь на питання оці,тоді задасте мені питання про Російські війська і так даі. Та я не відкидаю варіант і там війська дійсно Російьскі,але чому вони не ідуть в наступ ? Чому при воєнному озброєнні в рази кращому ніж Україньске вони стоять на місці ? Задайтесь питанням? проаналізуйте. А,щоб краще зрозуміти чому,я кидав дві ссилки,там ситуація прояснюється чому.Якщо треба ще раз кину. Інтерв*ю з кримінальним автором Ройтманом : https://www.youtube.com/watch?v=uDf5FrTuWdk&t=3144s

А це 2 роки потому прямий ефір з ним ,партії 5:10 https://www.youtube.com/watch?v=UKSp6WEfkOQ

Ще є такий відос не помню назви Українскі вбивці типу
І відоси такого дядька як Генерал Петров. Відео старе 2006 року назва "Генерал Петров об Украине и Донбассе".

Я вам задав пряме питання, а Ви мені про "кораблі, що бороздять простори всесвіту".

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 18:43 
Офлайн

present, от у мене вбитий в голову (за Вашими словами) патріотизм та інші -ізми. А от Ваші переконання після перегляду роликів певного спрямування - це плід роботи "незамутнённого разума".
Якось цікаво виходить. "Всі навколо зомбі, один я все бачу, все розумію, всіх повчаю, тільки ніхто не слухає".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: