Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 серпня 2017, 17:41

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А у нас на Україні ...
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:45 
Офлайн

Повідомлення: 201
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста: Черемушки
Закривайте тему.Живем як жили.Все ок.Слава Україні))))А там якось буде.Головне менше думати,більше дивимось ТВ,ходим на роботу,виховуєм дітей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:47 
Офлайн

Ruslana TS написав:
present це реінкарнація Nemami ?
як можна було наплужити 4сторінки в цій темі?
заглянула, бо здивувала динаміка.

масло масло масляне, росія, путін, на україні ....
фу...
закривайте тему.

а попутно підняті гарні питання - в нову.
Бо ж з'явилися адекватні дописувачі, яких давно не читала :ya_hoo_oo:

Я не вірю у реінкарнації так,що уви леді.Це лише ваші ілюзії.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:51 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
present написав:
Закривайте тему.Живем як жили.Все ок.Слава Україні))))А там якось буде.Головне менше думати,більше дивимось ТВ,ходим на роботу,виховуєм дітей.

Так ніякого плану виходу з кризи запропонувати не можеш ? Тільки одні "прогнози" і вангування ? Сумно-нудно....
А ходити на роботу та виховувати дітей дійсно треба. Чесне слово.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:53 
Офлайн

present написав:

А в кого/що віриш ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:54 
Офлайн

Грішаня написав:
present написав:

Так ніякого плану виходу з кризи запропонувати не можеш ? Тільки одні "прогнози" і вангування ? Сумно-нудно....
А ходити на роботу та виховувати дітей дійсно треба. Чесне слово.

Я сказав,що нічого не пропоную.Не знаю хто така Ванга,не вірю у Ванг чи там екстрасенсів.Варіант виїхати з країни як вам?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:59 
Офлайн

Грішаня написав:
present написав:

А в кого/що віриш ?

Лише в себе. Ні в богів,ні в будя-яких інших міфічних істот не вірю.Не вірю у чудеса чи надможливості людей(типу бабок,екстрасенсів, магію лікування чарами,цилителів). Треба не вірити,а знати і лише знання і факти - основа всього. Толку,що вірять політикам? Люди ідуть на вироби лише з вірою, не знаючи нічого,що отримують в результаті - дулю

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 00:06 
Офлайн

present написав:

Я сказав,що нічого не пропоную.Не знаю хто така Ванга,не вірю у Ванг чи там екстрасенсів.

За Вангу хай гугл розказує.
present написав:

Варіант виїхати з країни як вам?

Пробую згадати: а де ж то мене чекають ?
А якщо серйозно, то свою країну (не державу) я, хай може і несильно, та люблю. Тому й шкода її кидати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 00:12 
Офлайн

Грішаня написав:
present написав:

Я сказав,що нічого не пропоную.Не знаю хто така Ванга,не вірю у Ванг чи там екстрасенсів.

За Вангу хай гугл розказує.
present написав:

Варіант виїхати з країни як вам?

Пробую згадати: а де ж то мене чекають ?
А якщо серйозно, то свою країну (не державу) я, хай може і несильно, та люблю. Тому й шкода її кидати.

Ну шкода не шкода,а думаю сім*я дорожче ніж будь-яка держава.Якщо звісно голова є на плечах,бо патріотизм то повний брєд.Да там за кордоном не легко,і ніхто там не чекає,але проживши 4 місяці в Берліні,я зрозумів, таке - ніде не буде легко,проте рівень культури,соціального і економічного розвитку,соціального забезпечення там в декілька раз кращий,а отже і виховувати дітей і розвиватись краще там.А на рахунок Ванги,знав хто така, бабуля, про яку думають,що вона бачила майбутнє)))Аж смішно звучить,але нехай думають) І не обов*язкого Німеччина,для початку і ближче можна

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 00:17 
Офлайн

present написав:

Лише в себе. Ні в богів,ні в будя-яких інших міфічних істот не вірю.Не вірю у чудеса чи надможливості людей(типу бабок,екстрасенсів, магію лікування чарами,цилителів). Треба не вірити,а знати і лише знання і факти - основа всього.

"Во многом знании много печали" (с)
"Треба не вірити,а знати і лише знання і факти - основа всього." - то може ти все-таки знаєш як вивести країну з кризи, тільки з нами поділитися не хочеш ? Чи всі ці "знання і факти" тільки для прогнозів ? Так оті бабці під під'їздом тих прогнозів 100500 штук в годину можуть видати, ще й кращих - бо "вони вік прожили".
present написав:

Толку,що вірять політикам? Люди ідуть на вироби лише з вірою, не знаючи нічого,що отримують в результаті - дулю

І хто ж це в наш час політикам вірить ? Я особисто таких не знаю.
І на вибори люди ходять не з вірою, а з надією, що "може хоч цей не такий гівнюк".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 00:26 
Офлайн

present написав:
Ну шкода не шкода,а думаю сім*я дорожче ніж будь-яка держава.Якщо звісно голова є на плечах,бо патріотизм то повний брєд.Да там за кордоном не легко,і ніхто там не чекає,але проживши 4 місяці в Берліні,я зрозумів, таке - ніде не буде легко,проте рівень культури,соціального і економічного розвитку,соціального забезпечення там в декілька раз кращий,а отже і виховувати дітей і розвиватись краще там.А на рахунок Ванги,знав хто така, бабуля, про яку думають,що вона бачила майбутнє)))Аж смішно звучить,але нехай думають) І не обов*язкого Німеччина,для початку і ближче можна

А зараз чому не в Берліні ?
present написав:
бо патріотизм то повний брєд.

А ось із-за таких "понятій" ми так і живемо. Хіба ті самі німці не патріоти своєї країни ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 00:31 
Офлайн

В тому і біда,що з надією ходять на вибори.Якби лікарі стояли біля ліжка хворого і говорили,ми надіємось і віримо ти виздоровієш,а потім просто би йшли не роблячи нічого,----навряд чи це помогло б хворому.Надія - це гірше,що може вбивати мотивацію людини жити краще,це найгірший момент,схожа з вірою. А на рахунок во "многом знании много печали", не згоден до кінця.Треба не багато знати,а знати лише те що потрібне,треба вчитись мислити,цікавитись ситуацією з усіх сторін, відноситись скептично, але знати міру,розбиратись ,а не клювати відразу на все. Коли людина получає права - їй треба навчитись в автошколі,попрактикуватись місяцями, коли людина поступає в університет - ї треба провчитись 10 років в школі і здати вступні екзамени, проте коли ми заводимо дитину нам не треба підтверджувати свої знання і здоров*я,хоча це важливіше за поступання в універ.Коли ми ідем на вибори нам не треба проходити тест на компетенстність в юридичних і економічних питаннях,хоча управління країною важливіше за управління авто. Не здається вам абсурдом?

Востаннє редагувалось present в 12 жовтня 2016, 00:39, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 00:34 
Офлайн

Грішаня написав:
present написав:

А зараз чому не в Берліні ?
present написав:
бо патріотизм то повний брєд.

А ось із-за таких "понятій" ми так і живемо. Хіба ті самі німці не патріоти своєї країни ?

В Берліні я був давно.І тоді можливості переїхати не було.А на рахунок патріотизму, це як казав Енштейн : патриотизм- это болезнь. Искорените патриотизм- искорените и войну . Або і ця думка теж гарна "Патриотизм — порок человечества. Он влечёт за собой ненависть, вражду и разобщённость. Всё человечество должно быть одним единым народом, не раздробленным государственными границами и не рассоренным из-за чьей-то национальной гордости."

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 00:43 
Офлайн

Думаю пора закривати тему.Буде розмова довга

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 00:53 
Офлайн

present написав:
Грішаня написав:
В Берліні я був давно.І тоді можливості переїхати не було.А на рахунок патріотизму, це як казав Енштейн : патриотизм- это болезнь. Искорените патриотизм- искорените и войну . Або і ця думка теж гарна "Патриотизм — порок человечества. Он влечёт за собой ненависть, вражду и разобщённость. Всё человечество должно быть одним единым народом, не раздробленным государственными границами и не рассоренным из-за чьей-то национальной гордости."

І знову по-українськи прислухаємось до слів "мудрих євреїв".....
А що ти називаєш патріотизмом ? Особисто для мене патріот - це людина, яка любить свою країну і готова захищати її від нападів патріотів інших країн.
"Всё человечество должно быть одним единым народом, не раздробленным государственными границами" - ну поки будуть країни, а між країнами кордони - патріотизму бути. А от не буде кордонів - куди виїзжати будеш ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2016, 00:59 
Офлайн

Грішаня написав:
present написав:
Грішаня написав:

І знову по-українськи прислухаємось до слів "мудрих євреїв".....
А що ти називаєш патріотизмом ? Особисто для мене патріот - це людина, яка любить свою країну і готова захищати її від нападів патріотів інших країн.
"Всё человечество должно быть одним единым народом, не раздробленным государственными границами" - ну поки будуть країни, а між країнами кордони - патріотизму бути. А от не буде кордонів - куди виїзжати будеш ?

А я от не збираюсь воювати і вбивати людей.Я не вбивця.Я можу захищати свою сім*ю,а при погіршенні стану ,виїхати з країни.Не знаю про яких ви євреїв,по моєму немає різниці,яка національність,головне яка людина. Ну от поки будуть границі і війна ви воюйте,витрачайте своє здоров*я і життя,яке і так коротке.А я думаю що на жодну розумну голову каска не налізе,так що я краще заберу сім*ю і буду жити в мирі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: