Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 06:10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А у нас на Україні ...
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2016, 19:58 
Офлайн

Повідомлення: 201
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста: Черемушки
Гном написав:
http://www.dp.ru/a/2014/10/27/Borotsja_s_omerzeniem_mo/

http://gordonua.com/news/worldnews/kak-rabotaet-fabrika-kremlevskih-trolley-71305.html

Троль-початківець явно не виконав ТЗ - спалився на "місці проживання". Не заробив на дозу

http://www.narcozona.ru/narcopiter.html

Дивно, що деякі наші повелися на такий примітив.

Дивно,що ви ведетесь на всю пропаганду ЗМІ ,на все те,що показують по ТВ,навіть не цікавлячись і не будучи далекоглядним.Хватить бути тупими,хватить вірити в ці брєдні політиків.Невже так важко зрозуміти,що ця "війна" це заробіток політиків,особливо в Україні, що це робиться для затуманення очей,відведення уваги ,на фоні коли держава в повному упадку,розкрадається все,що тільки можна,піднімаються ціни на комунальні послуги, надається права міліції як в тоталітарному режимі, зібльшується ціни на паливо.І далі далі все більше закривають можливості заробітку.Невже блін ця псевдовійна вам так запудриал мізги,що ви не бачите правду.Ужас,та це треба бути повними ідіотами.Ладно вже там вірите в бога,то таке з дитинства вам впихали це,ви і перевірити не хочете і ладно ви там вже патріот,хоча цей брєд теж вам вкладалось з ранніх років (школа,книги,телебачення,мама тато,і так далі).Але вже за 26 років незалежнсті можна зрозуміти,що вас дурять,дурили і будуть дурити.І майдан створений владою,щоб звернути минулу владу,і "війна" не просто так створена.Як можна бути такими.Та погугліть такого дядька Леонід Ройтман,та почитайти книги і статті як маніпулювати стадом і народом.Та почитайте книги Джорджа Оруелла 1984 чи Олодос Хаксли " Дивный новый мир" . Та ще куча всього,та посидіть в пабліка в вк типу "Когнитивный диссоннанс, Liberty people, психолохия пробуждения, словарь скептика,другая реальность. Та розвивайтеьс і читайте .Бо отупіли і зомбувались геть ,що росіяни що українці.Скоро будете жити в лайні,з зарплатою в 3000 грн і платити за квартиру 3500.Ідіоти,слів нема

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2016, 20:03 
Офлайн

Одні тільки слова ватнікі,крим, кремль,війна, путінські підстилка ,пнх .Самі подумайте,вроді взрослі мужики тут,а *** головю **** не думаєте.Подумайте як вони відводять вас від основної біди в державі,як всі тільки на вулицях і говрять війна війна,ой ця Росія путін , ненавидим путіна,та ви подумайте чому і ціль цього,вони ж хочуть,щоб відвести вашу увагу,а тим часом рвуть держвау не путіни ****,не кремлі,а наші **** які при владі,вони ведуть в упадок державу,вони піднімають ціни,вони регулюють круси валют,вони настроюють два народи друг проти друга.Перестаньте бути зомбі,там в Росії жосткі зомбі і ви тут такими стали.

Без мата ніяк?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2016, 21:24 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Широченний світогляд деяких знавців політики і макроекономіки.
Цікаво, що кацапстанці на одноглазниках ту ж пісню співають. Ворог Пєця, мижебратья та іншу фігню.
А щодо "настроюють два народи друг проти друга" це точно Пєця, Сєня і Пастор. Втюхали кацапам Крим, підвівши їх під санкції і затягнули війська на територію суверенної держави. Цілилися і стріляли в наших хлопців теж вони, проклятущі.
Ну і економіку перед тим валили теж вони проти волі найдобрішого яника.

Яке воно, життя без совісті? Розкажи, мені цікаво.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 04:16 
Офлайн

AndroVit написав:
Широченний світогляд деяких знавців політики і макроекономіки.
Цікаво, що кацапстанці на одноглазниках ту ж пісню співають. Ворог Пєця, мижебратья та іншу фігню.
А щодо "настроюють два народи друг проти друга" це точно Пєця, Сєня і Пастор. Втюхали кацапам Крим, підвівши їх під санкції і затягнули війська на територію суверенної держави. Цілилися і стріляли в наших хлопців теж вони, проклятущі.
Ну і економіку перед тим валили теж вони проти волі найдобрішого яника.

Яке воно, життя без совісті? Розкажи, мені цікаво.

Яке життя без свідомості це ти розкажи мені .Думати своєю головою не пробував ? Послухай,може хоть щось дійде,але до кінця прослухай,може трошки почнеш думати .Запис зроблений на радіо в США
https://youtu.be/uDf5FrTuWdk і взагалі погугли відео,побачиш багато цікавого,це лише запис.А є ще і документи.Є дуже цікавий матеріал,який може вспливе,про те як Порох і яким способом взяв цю владу.Але ж у вас туман в голові і туман перед очима і вам впадлоо цікавитись цим,адже вам дали на блюдечку інформацію люди,які контролюють ТВ раідо і так далі,тобто вже готову інформацію..Тяжко ж проаналізувати чому фури з Росії ішли спокійно(з довзолу нашої влади) через наш кордон під виглядом гуманітарної допомоги,чому так довго тянеться конфлікт і ніхто не наступає у цій "війні",все на місці стоїть стабільно,.Всі ж думають,що це війна і виноваті росіяни.Хоча згадую фразу "Мнение большинства — всегда ошибочно, ибо большинство людей — идиоты." Але вам цього не зрозумти,ви якраз в цій більшості.А ще нашій владі так і треба ,щоб ви так думали,тупе стадо,народ який не думає це основа процвітання влади.Продовжуйте в тому дусі.Дивіться ТВ,слухайте радіо,читайте газети,на форумі пишуть погань на жінку.Більшість людей скоріше помруть чим почнуть думати і вмирають так і не почав

Востаннє редагувалось present в 11 жовтня 2016, 04:33, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 04:28 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
present, Вас зараз заблокують.

По темі (вибачте за тавтологію): не дали розкритися темі. Ніколи не зрозумієш дописувача, поки не копнеш глибше. Це як гадати в місячну ніч по людській тіні на землі – чи то корона на голові, чи то роги.
Тупо заблокувати легко, замість того, щоб вхопити за яй... пардон... послідовно аргументами забити між очей срібного цвяха тролю і всім форумчанам показати його недолугість.
Тево... Гноме, признайтеся, десь-таки Ви відкопали в архівах документ на спадщину якогось олігарха, котрий під приступом морального каяття заснував премію і відписа все своє майно, нажите нелегким цілодобовим чергуванням роками на хлібних місцях, самому депресивному форуму...

Про совість
http://strana.ua/articles/analysis/3414 ... oyaki.html

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 04:31 
Офлайн

sibstupa написав:
present, Вас зараз заблокують.

По темі (вибачте за тавтологію): не дали розкритися темі. Ніколи не зрозумієш дописувача, поки не копнеш глибше. Це як гадати в місячну ніч по людській тіні на землі – чи то корона на голові, чи то роги.
Тупо заблокувати легко, замість того, щоб вхопити за яй... пардон... послідовно аргументами забити між очей срібного цвяха тролю і всім форумчанам показати його недолугість.
Тево... Гноме, признайтеся, десь-таки Ви відкопали в архівах документ на спадщину якогось олігарха, котрий під приступом морального каяття заснував премію і відписа все своє майно, нажите нелегким цілодобовим чергуванням роками на хлібних місцях, самому депресивному форуму...

Про совість
http://strana.ua/articles/analysis/3414 ... oyaki.html

Та хай блокують,це і добре .Люди,які отуманені і не вміють критично мислити, бути скептиками і не читають нифіга крім пресси ТВ і радіо,яке контролюється владою, так тільки блокувати і можуть.Я звик,що за правду блокують.Та і мислити їм не дано.

Це вже нове інтерв*ю від партії 5.10 https://www.youtube.com/watch?v=UKSp6WEfkOQ. Але це відео подивіться після того першого,бо нічого не зрозумієте.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 09:58 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Толіка Шарика до тих роликів дивитися чи після "для кращого розуміння ситуації"?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 17:19 
Офлайн

AndroVit написав:
Толіка Шарика до тих роликів дивитися чи після "для кращого розуміння ситуації"?

Петю Бампера подивись.Бо більше осмислити не дано

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 22:39 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
present написав:

Дивно,що ви ведетесь на всю пропаганду ЗМІ ,на все те,що показують по ТВ,навіть не цікавлячись і не будучи далекоглядним.Хватить бути тупими,хватить вірити в ці брєдні політиків.Невже так важко зрозуміти,що ця "війна" це заробіток політиків,особливо в Україні, що це робиться для затуманення очей,відведення уваги ,на фоні коли держава в повному упадку,розкрадається все,що тільки можна,піднімаються ціни на комунальні послуги, надається права міліції як в тоталітарному режимі, зібльшується ціни на паливо.І далі далі все більше закривають можливості заробітку.Невже блін ця псевдовійна вам так запудриал мізги,що ви не бачите правду.Ужас,та це треба бути повними ідіотами.Ладно вже там вірите в бога,то таке з дитинства вам впихали це,ви і перевірити не хочете і ладно ви там вже патріот,хоча цей брєд теж вам вкладалось з ранніх років (школа,книги,телебачення,мама тато,і так далі).Але вже за 26 років незалежнсті можна зрозуміти,що вас дурять,дурили і будуть дурити.І майдан створений владою,щоб звернути минулу владу,і "війна" не просто так створена.Як можна бути такими.Та погугліть такого дядька Леонід Ройтман,та почитайти книги і статті як маніпулювати стадом і народом.Та почитайте книги Джорджа Оруелла 1984 чи Олодос Хаксли " Дивный новый мир" . Та ще куча всього,та посидіть в пабліка в вк типу "Когнитивный диссоннанс, Liberty people, психолохия пробуждения, словарь скептика,другая реальность. Та розвивайтеьс і читайте .Бо отупіли і зомбувались геть ,що росіяни що українці.Скоро будете жити в лайні,з зарплатою в 3000 грн і платити за квартиру 3500.Ідіоти,слів нема

Що конкретно пропонуєш ? Які дії ? (про зомбованих пропагандистськими ЗМІ вже чув/читав)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 22:55 
Офлайн

Тут пропонувати нема варіантів.Люди почнуть массово покидати країну( мій прогноз,не критикувати,це лише моя думка).Я думаю в такому стані країна пробуде не довше 10-12 років.Коли зарплати будуть 100-200 долларів,а щоб прожити(і кормити не тільки себе ,а і сім*ю) потрібно буде майже вдвічі більше(а до цього вже йде ) тоді малий бізнес вимре,середній буде на грані вимирання.Населення буде шукати кращих шляхів заробітку(адже сім*ї треба годувати ) і хтось виїде в Польшу( в кого будуть фінанси),хтось виїде в Білорусь (може будуть знайомі чи родичі), хтось ще далі,а хтось залишиться і буде пахати лише на хліб.Я думаю така країна як Україна вже іде на дно.Росії теж не довго залишилось,але там спасають ресурси - нафта,газ, копальні дорогоцінних матеріалів,тому Росія протяне трішки довше.У нас же повна торба, і я впевнений.Я не маю варіанту як спасти нашу державу, піднімати бунт,революцію,нема смислу,нічого не зміниться,жодна революція в історії не принесла кращого життя. Підтримувати владу, і казати,що може буде краще ,і далі горбитись і бути рабом,але дивлячись і далі ,що жити не стає краще ( варто зайти в магазин,чи на ринок ,подивитись на ціни,варто заїхати на заправку по бензин чи отримати рахунок комунальних послуг,або подивтись як закручуюь крани зі всіх сторін по законам які вони випускають).Я думаю поки Україною і Росією правлять бандити і вони кращі друзі ще з 90-их коли це все починали,то ним зробити ми нічого не можемо.У них влада,у них силові органзації,у них гроші. Єдині варіанти терпіти або виїзждати.Народ - останнє про що думає влада,це треба зрозуміти.І ще одне правило чим більше затуманений і одурений народ( нині це ЗМІ) тим краще владі. "Дайте мне власть над средствами массовой информации и мне не нужно будет создавать армию,что бы захватить мир" Рокфеллер. Ви питали,що я пропоную : я скажу так, поки народ не почне думати,не почне розбиратись, не буде надіятись на краще(бо надія -це хвороба яка вбиває повільно) , от тільки тоді,може народ прокинеться.Інакше силою нічого не зробиш - це факт.Насильство породжує лише насильство,мирним способом можна звернути любий режим.Сила - прєдєл слабих.Проте мій прогноз- державі залишилось не довго.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:07 
Офлайн

present написав:
Тут пропонувати нема варіантів.Люди почнуть массово покидати країну( мій прогноз,не критикувати,це лише моя думка).Я думаю в такому стані країна пробуде не довше 10-12 років.Коли зарплати будуть 100-200 долларів,а щоб прожити(і кормити не тільки себе ,а і сім*ю) потрібно буде майже вдвічі більше(а до цього вже йде ) тоді малий бізнес вимре,середній буде на грані вимирання.Населення буде шукати кращих шляхів заробітку(адже сім*ї треба годувати ) і хтось виїде в Польшу( в кого будуть фінанси),хтось виїде в Білорусь (може будуть знайомі чи родичі), хтось ще далі,а хтось залишиться і буде пахати лише на хліб.Я думаю така країна як Україна вже іде на дно.Росії теж не довго,але там спасають ресурси - нафта,газ, копальні дорогоцінних матеріалів,тому Росія протяне трішки довше.У нас же повна торба, і я впевнений.Я не маю варіанту як спасти нашу державу, піднімати бунт,революцію,нема смислу,нічого не зміниться,жодна революція в історії не принесла кращого життя. Підтримувати владу, і казати,що може буде краще ,і далі горбитись і бути рабом,але дивлячись і далі ,що жити не стає краще ( варто зайти в магазин,чи на ринок ,подивитись на ціни,варто заїхати на заправку по бензин чи отримати рахунок комунальних послуг,або подивтись як закручуюь крани зі всіх сторін по законам які вони випускають).Я думаю поки Україною і Росією правлять бандити і вони кращі друзі ще з 90-их коли це все починали,то ним зробити ми нічого не можемо.У них влада,у них силові органзації,у них гроші. Єдині варіанти терпіти або виїзждати.Народ - останнє про що думає влада,це треба зрозуміти.І ще одне правило чим більше затуманений і одурений народ( нині це ЗМІ) тим краще владі. "Дайте мне власть над средствами массовой информации и мне не нужно будет создавать армию,что бы захватить мир" Рокфеллер

Ну видавати песимістичні (хоча й реалістичні) прогнози - то теж не варіант. Так, зараз в нас в країні мало хорошого відбувається. Але й ходити постійно з думкою "як в нас погано і буде ще гірше" не добре - це може призвести тільки до запою і виразки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:13 
Офлайн

Я не вживаю алкоголь) І не курю) Так,що запої не світять мені.Та і не геть так песимістично,нам ще легше трішки тут на Заході.Тут під кордоном ми можем,хоч якось виживати.Ви вот прокатайтесь в центральні області ,або ж десь у Дніпропетровськ,Запоріжжя.Там ще важче в рази ,недавно був. Просто обідно не за країну,а що народ виноватий сам.Влада робить свою грязну роботу,її вибрали ж половина з нас) і потім кажем,що так погано)Влада собі робить,бо вона король ) А королю пофіг на народ

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:25 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
present це реінкарнація Nemami ?
як можна було наплужити 4сторінки в цій темі?
заглянула, бо здивувала динаміка.

масло масло масляне, росія, путін, на україні ....
фу...
закривайте тему.

а попутно підняті гарні питання - в нову.
Бо ж з'явилися адекватні дописувачі, яких давно не читала :ya_hoo_oo:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:41 
Офлайн

present написав:
Я не вживаю алкоголь) І не курю) Так,що запої не світять мені.

Я щиро радий.
present написав:
Та і не геть так песимістично,нам ще легше трішки тут на Заході.Тут під кордоном ми можем,хоч якось виживати.Ви вот прокатайтесь в центральні області ,або ж десь у Дніпропетровськ,Запоріжжя.Там ще важче в рази ,недавно був. Просто обідно не за країну,а що народ виноватий сам.Влада робить свою грязну роботу,її вибрали ж половина з нас) і потім кажем,що так погано)Влада собі робить,бо вона король ) А королю пофіг на народ

"народ бідує, влада жирує, народ сам винуватий як таку владу вибрав, Україна йде на дно, треба тікати за кордон і т.д." - то все є загальні тези і якщо ця тема створена лише для того, аби ними вкотре поперекидатись - то я не бачу в цьому сенсу. Пропонуй хоча б якісь конктретні дії, які б можна було б обговорити тут, бо про "всепропало" і "аотприсоюзібуловсе" краще з бабцями біля під'їзду поговорити - то якраз їхній профіль.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2016, 23:45 
Офлайн

Ruslana TS написав:
present це реінкарнація Nemami ?
як можна було наплужити 4сторінки в цій темі?
заглянула, бо здивувала динаміка.

масло масло масляне, росія, путін, на україні ....
фу...
закривайте тему.

а попутно підняті гарні питання - в нову.
Бо ж з'явилися адекватні дописувачі, яких давно не читала :ya_hoo_oo:

Будьмо толерантнішими, терпимішими - ми ж бо до Європи пробуємо. Не треба тих закривань/видалянь/забанювань (якщо звичайно перебору в "песимізмі" нема). Най люди пишуть - хоч буде що почитати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 115 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: