Сподобався форум - постав +1

А у нас на Україні ...

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 10 жовтня 2016, 19:58

present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 10 жовтня 2016, 20:03

Одні тільки слова ватнікі,крим, кремль,війна, путінські підстилка ,пнх .Самі подумайте,вроді взрослі мужики тут,а *** головю **** не думаєте.Подумайте як вони відводять вас від основної біди в державі,як всі тільки на вулицях і говрять війна війна,ой ця Росія путін , ненавидим путіна,та ви подумайте чому і ціль цього,вони ж хочуть,щоб відвести вашу увагу,а тим часом рвуть держвау не путіни ****,не кремлі,а наші **** які при владі,вони ведуть в упадок державу,вони піднімають ціни,вони регулюють круси валют,вони настроюють два народи друг проти друга.Перестаньте бути зомбі,там в Росії жосткі зомбі і ви тут такими стали.

Без мата ніяк?
present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення AndroVit » 10 жовтня 2016, 21:24

Широченний світогляд деяких знавців політики і макроекономіки.
Цікаво, що кацапстанці на одноглазниках ту ж пісню співають. Ворог Пєця, мижебратья та іншу фігню.
А щодо "настроюють два народи друг проти друга" це точно Пєця, Сєня і Пастор. Втюхали кацапам Крим, підвівши їх під санкції і затягнули війська на територію суверенної держави. Цілилися і стріляли в наших хлопців теж вони, проклятущі.
Ну і економіку перед тим валили теж вони проти волі найдобрішого яника.

Яке воно, життя без совісті? Розкажи, мені цікаво.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 11 жовтня 2016, 04:16

Востаннє редагувалось present в 11 жовтня 2016, 04:33, всього редагувалось 2 разів.
present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення sibstupa » 11 жовтня 2016, 04:28

present, Вас зараз заблокують.

По темі (вибачте за тавтологію): не дали розкритися темі. Ніколи не зрозумієш дописувача, поки не копнеш глибше. Це як гадати в місячну ніч по людській тіні на землі – чи то корона на голові, чи то роги.
Тупо заблокувати легко, замість того, щоб вхопити за яй... пардон... послідовно аргументами забити між очей срібного цвяха тролю і всім форумчанам показати його недолугість.
Тево... Гноме, признайтеся, десь-таки Ви відкопали в архівах документ на спадщину якогось олігарха, котрий під приступом морального каяття заснував премію і відписа все своє майно, нажите нелегким цілодобовим чергуванням роками на хлібних місцях, самому депресивному форуму...

Про совість
http://strana.ua/articles/analysis/3414 ... oyaki.html
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 11 жовтня 2016, 04:31

present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення AndroVit » 11 жовтня 2016, 09:58

Толіка Шарика до тих роликів дивитися чи після "для кращого розуміння ситуації"?
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 11 жовтня 2016, 17:19

present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Грішаня » 11 жовтня 2016, 22:39

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 11 жовтня 2016, 22:55

Тут пропонувати нема варіантів.Люди почнуть массово покидати країну( мій прогноз,не критикувати,це лише моя думка).Я думаю в такому стані країна пробуде не довше 10-12 років.Коли зарплати будуть 100-200 долларів,а щоб прожити(і кормити не тільки себе ,а і сім*ю) потрібно буде майже вдвічі більше(а до цього вже йде ) тоді малий бізнес вимре,середній буде на грані вимирання.Населення буде шукати кращих шляхів заробітку(адже сім*ї треба годувати ) і хтось виїде в Польшу( в кого будуть фінанси),хтось виїде в Білорусь (може будуть знайомі чи родичі), хтось ще далі,а хтось залишиться і буде пахати лише на хліб.Я думаю така країна як Україна вже іде на дно.Росії теж не довго залишилось,але там спасають ресурси - нафта,газ, копальні дорогоцінних матеріалів,тому Росія протяне трішки довше.У нас же повна торба, і я впевнений.Я не маю варіанту як спасти нашу державу, піднімати бунт,революцію,нема смислу,нічого не зміниться,жодна революція в історії не принесла кращого життя. Підтримувати владу, і казати,що може буде краще ,і далі горбитись і бути рабом,але дивлячись і далі ,що жити не стає краще ( варто зайти в магазин,чи на ринок ,подивитись на ціни,варто заїхати на заправку по бензин чи отримати рахунок комунальних послуг,або подивтись як закручуюь крани зі всіх сторін по законам які вони випускають).Я думаю поки Україною і Росією правлять бандити і вони кращі друзі ще з 90-их коли це все починали,то ним зробити ми нічого не можемо.У них влада,у них силові органзації,у них гроші. Єдині варіанти терпіти або виїзждати.Народ - останнє про що думає влада,це треба зрозуміти.І ще одне правило чим більше затуманений і одурений народ( нині це ЗМІ) тим краще владі. "Дайте мне власть над средствами массовой информации и мне не нужно будет создавать армию,что бы захватить мир" Рокфеллер. Ви питали,що я пропоную : я скажу так, поки народ не почне думати,не почне розбиратись, не буде надіятись на краще(бо надія -це хвороба яка вбиває повільно) , от тільки тоді,може народ прокинеться.Інакше силою нічого не зробиш - це факт.Насильство породжує лише насильство,мирним способом можна звернути любий режим.Сила - прєдєл слабих.Проте мій прогноз- державі залишилось не довго.
present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Грішаня » 11 жовтня 2016, 23:07

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення present » 11 жовтня 2016, 23:13

Я не вживаю алкоголь) І не курю) Так,що запої не світять мені.Та і не геть так песимістично,нам ще легше трішки тут на Заході.Тут під кордоном ми можем,хоч якось виживати.Ви вот прокатайтесь в центральні області ,або ж десь у Дніпропетровськ,Запоріжжя.Там ще важче в рази ,недавно був. Просто обідно не за країну,а що народ виноватий сам.Влада робить свою грязну роботу,її вибрали ж половина з нас) і потім кажем,що так погано)Влада собі робить,бо вона король ) А королю пофіг на народ
present
 
Повідомлення: 201
З нами з: 07 січня 2012, 22:43
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Ruslana TS » 11 жовтня 2016, 23:25

present це реінкарнація Nemami ?
як можна було наплужити 4сторінки в цій темі?
заглянула, бо здивувала динаміка.

масло масло масляне, росія, путін, на україні ....
фу...
закривайте тему.

а попутно підняті гарні питання - в нову.
Бо ж з'явилися адекватні дописувачі, яких давно не читала :ya_hoo_oo:
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Грішаня » 11 жовтня 2016, 23:41

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: А у нас на Україні ...

Повідомлення Грішаня » 11 жовтня 2016, 23:45

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей

cron