Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 грудня 2017, 12:07

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: У нас що відмінили касові апарати?
ПовідомленняДодано: 09 січня 2016, 20:14 
Офлайн

Повідомлення: 589
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
В цьому році неодноразаво робив покупки в Козацьких забавах. Ні разу мені не вибили чек. Сьогодні я після того як вже оплатив покупку я звернувся до продавця відносно чи не дасть вона чек, на що вона мені ввічливо промовчала, а потім сказала, що апарат зламався. Тоді я її попросив, ну то дайте мені товарний чек, на що мені теж, як я зрозумів, відмовили, не хотілося вже сперечатися (підв"язався ніто охоронець, ніто вантажник, іди вон напроти, або до Кіндера). Отож і питаю у товариства, можливо я чогось не знаю, чому у КЗ у НР працюють, не вибиваючи кас. чеків. У них що, якась зона вільна, чи кас ап. відмінили в Україні?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: У нас що відмінили касові апарати?
ПовідомленняДодано: 09 січня 2016, 21:19 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Колись заходив в ті забави і бачив на видному місці якісь номери телефонів. Вони їх познімали вже?
Чи на здатність читати вплинуло те, що
Цитата:
В цьому році неодноразаво робив покупки в Козацьких забавах

:-) ::yaz-yk: .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 січня 2016, 22:51 
Офлайн

Щодо "тонкого" натяку, то я твереза людина, просто виразив свою гром. позицію, а то скрізь розказують, бюджет не наповнюється, а деж ті контролюючі органи? Я що, ще і повинен кудись телефонувати? Привернув увагу? Привернув. :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2016, 00:54 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
abcd написав:
В цьому році неодноразаво робив покупки в Козацьких забавах. Ні разу мені не вибили чек. Сьогодні я після того як вже оплатив покупку я звернувся до продавця відносно чи не дасть вона чек, на що вона мені ввічливо промовчала, а потім сказала, що апарат зламався. Тоді я її попросив, ну то дайте мені товарний чек, на що мені теж, як я зрозумів, відмовили, не хотілося вже сперечатися (підв"язався ніто охоронець, ніто вантажник, іди вон напроти, або до Кіндера). Отож і питаю у товариства, можливо я чогось не знаю, чому у КЗ у НР працюють, не вибиваючи кас. чеків. У них що, якась зона вільна, чи кас ап. відмінили в Україні?

Доброго вечора, Добродію abcd та інші відвідувачі Форуму!
Можу сказати із власного досвіду покупок у Козацьки Забавах по вул. Володимирській, р-н комунального ринку (купую - часто, то пивко, то мінералочка, то морозивко, то чоколядочка - під настрій, чи в залежності кому).
Мені - не скажу що кожного разу - але вибивали чек продавчині (принаймні, - в милому році точно - включно по 31-е Грудня). В цьому році ще не був там, і не можу
Коли розраховувався кред. картою - то завжди давали 2 чеки - з кредитки та касовий, коли готівкою - відповідно - лише касовий.
Можу сказати лише за цей відділ Коз. Забав. За інші - не знаю як там із чеками.
Якщо вже так принципово віднеслись до відмов та заяв збоку працівників на кшатлт "[...] іди вон напроти, або до Кіндера [...]" - то Ви кигу "Скарг та пропозицій" не просили?.. Могли б запис зробити. А потім - прийти та перевірити, чи керівництво щось "зробило у відповідь". Ви не подумайте, що я тут захищаю когось іншого, окрім споживачів. Я лише за справедливість та проти порушення прав Споживачів.
Хоча, можна придертись і до інших магазинів. Чи у всих закладах торгівлі Вам при покупці видають чеки?..
Можна і ще придертись як мінімум до 2-х закладів торгівлі - щодо продажу алкоголю після 22-ї години (а точніше - цілодобовий продаж). "СЛАйГА" і магАзин по вул. Заводська (геть з голови вилетіла назава магАзину).
Це що - окрема територія продаж, що не підпадає під Закон Ураїни?
Шановні, Ви мене, звичайно, пробачте, якщо я вже не перший про це пишу, і взагалі - може не тут я про це пишу. То я можу і в іншому місці написати.
Дякую за увагу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2016, 01:50 
Офлайн

Та повірте мені, що я розбираюся в цих правилах і законах, що стосуються податків, Але, мене просто Дістало, що коли я навіть і попросив, і навіть наполегливо, і то мені щось порадили, хоча, як я зрозумів, це "політика" "компанії" після Нового року, принаймні, у мене така склалася можливо суб"ективна думка. Ну, для прикладу, якщо я в цьому році витратив, ну не знаю, ну 300 грн., в різниї точках, раз 5-10 я робив покупки, но не разу я чеки не вибивали. Оце сьогодні(вчора) щось мене реремкнуло, алк мені і в тому відмовили. Хоча, бригада в цій зміні, ну, дуже "недалекі".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2016, 02:18 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
Вірю, що знаєте. Вірю, що можете.
Просто коли мені вже принципово (дістало, так сказать) - то я вже починаю "качати свої законні права". Але - це також "під настрій", так сказать. Якщо не хочеться псувати нерви (собі, в першу чергу) - то просто зітхаю, кажу "ладно-ладно, я ще зайду...". І усьо. Забуваю-забиваю.
Те ж саме із ЖЕКом. Писав-писав їм заяви, - дещо зробили, на дещо - "забили". То немає часу, то настрою щось писати...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2016, 02:54 
Офлайн

:-): Я погоджуюсь, що в нас в усьому "бардак". Навіть і написати то треба грамотно, Ну доб"юся я, що мені все зроблять, як треба, а якщо взяти якусь бабушку? Наприклад, сантехніків. Я розиовляв з майстром (по сантехніці), розповів про проблему, запитав про запчастини, майстер сказав, що такі запчастини у них є, но коли сантехнік прийшов, він мене послав у конкретний магазин. Одним словом, у мене склалася така думка, що деталі списуються на мою заявку, але все так обставлено, що крана не було, мене послали в конкр. магазин, а може, це вже це така схема, чи сантехніка, чи може і майстра з сантехніком? Це я такий приклад навів з власного досвіду. Одним словом, самі ми стаємо лохами.(У мене тоді часу не було, хоча осадок якийсь залишився). Але з цим потрібно боротися.
і

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2016, 03:01 
Офлайн

Або створювати якусь незалежну громадську організацію, яка б захищала громадян від ЖЕКів, і т. д.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2016, 10:32 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Ремонти в приватизованих квартирах за рахунок власників.
Чи я знову щось проспав?

Про чеки - невже в книзі скарг важче написати ніж на форумі?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 січня 2016, 09:39 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
abcd написав:
Щодо "тонкого" натяку, то я твереза людина, просто виразив свою гром. позицію, а то скрізь розказують, бюджет не наповнюється, а деж ті контролюючі органи? Я що, ще і повинен кудись телефонувати? Привернув увагу? Привернув. :-):

Ну звичайно ж, що контролюючі органи постійно моніторять місцеві форуми і тільки й чекають, щоб хтось на цих форумах привернув їхню увагу. А писати-телефонувати звичайно ж не потрібно - достатньо тільки привернути увагу до проблеми на форумі міста Ковеля і все.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 січня 2016, 23:42 
Офлайн

нУ ДА. чЕКИ НЕ ВИБИТЬ, Я ВИНЕН, ЩО НЕ ПОВІДОМИВ (СТУКАЧ), Аа де ж ті служби, які за це отримують зарплату? Хто мені не вірить, перевірте самі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі