Сподобався форум - постав +1

Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення [Sir]Monster » 06 лютого 2015, 12:43

Багато вже чув про те, як дурять людей на "OLX", і сам ледь не попався кілька разів на "розвод".
Хотів купити ноутбук - шукав, знайшов, чомусь дешево, та файна дуже комплектація (ціну виставляють 3000-4000 грн, хоча такий може коштувать всі 6000-7000 грн). Просять передоплату обов"язково (хоча б 100 грн) на карту Привата. "Ви нам гроші, а ми Вам потім вишлемо". Деякі люди й дотепер чекають на ноутбуки... Дехто із знайомих попав на 1500 грн, хтось - на 50 грн.
Будьте обачні, не ведіться на такі штуки.
Я рахую, якщо товар якісний, та відповідає усім заявленим характеристикам - то продавцеві немає за що переживати, і може нормально надіслати "наложеним платежем" із оплатою клієнтом після перевірки на пошті.
Я так надсилав вже кілька разів (HDD, мобільний телефон, домофон) "наложеним".
Та зараз з"явився іще один вид "розвода".
Я продаю монітор (це не реклама). До мене телефонує людина, представляється як Владислав Батькович, розпитує за монік, каже що він представляє якусь там фірму "Агро-шось-таке", і їм підходить мій товар. Але, так як це фірма (чи то пак - юридична особа), для переказу грошей на мою карту Привата необхідно провести декілька операцій в банкоматі. Я у цьому не бум-бум, тому багато чого не зрозумів. Він сказав що потрібно в банкоматі в розділі "меню"-"банківські послуги"-"перекази" ввести номер їх рахунку, звідки вони будуть перекидати гроші на мою карту.... щось мене насторожило те, що їхній рахунок треба було вводити в розділі "Відправити перевод", і в полі вводу номеру рахунку писало "Введіть номер рахунку, на який Ви бажаєте перевести кошти" (!!!). Він мені почав говорити, що це все нормально, і що після того як я введу номер їхнього рахунку і введу суму, з"явиться віконце з написом "отримати перевод", і мені на карту прийдуть кошти і "бла-бла-бла". Я відмінив операцію, забрав карту і підійшов до працівниці банку за консультацією, на що Вона мені відповіла "Це лохотрон!". Навіть юридичній особі досить знати 16 цифр номера карти для того, щоб здійснити переказ.
Так що - будьте пильні, розкажіть друзям/знайомим про такий вид "розводу".
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення Vano-Said » 06 лютого 2015, 15:32

Воспитанная девушка с незнакомыми мужчинами в постели не разговаривает:)
Аватар користувача
Vano-Said
 
Повідомлення: 827
З нами з: 27 вересня 2011, 11:34
Подякував (ла): 46 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення Vano-Said » 06 лютого 2015, 15:40

Ще таке навіть буває:
Покупець дзвонить - бере у вас номер картки, що б оплатити. Гроші приходять, ви відправляєте товар куди вам написали. А після на вас заяву в міліцію - вам перераховані гроші, але товар не відправлений. При цьому ваш номер карти шахрай дав сторонній людині, який на Сландо хотів купити щось у шахрая з такою ж сумою. Цей стороння людина оплачує на вашу карту, а ваш товар йде шахраєві ... І ви залишаєтеся крайнім в міліції ... Тільки як з відправкою цікаво - ПІБ то паспортні вони повинні давати ....
Почитайте в інеті - такого там ну вже дуже багато. І не тільки біля банкомату - вам приходить просто смс, ви говорите код з неї "банківського працівнику" - і в банкоматі знімають гроші за вас за послугою без карти. ОдНІЙ дівчинці ще сказали, що операція не вдалася і 2 рази так по кредитці зняли ...

Може кому мої спостереження допоможуть... Таке зустрічається дуже часто в усьому інтернеті як би саме OLX (як його називають ще ЛОХ) то і не причом...

Для того щоб вам поповнили карту треба тільки вказати номер карти і як вас звати і ВСЕ!!! А то ви ще до банкоматів бігаєте і замість щоб вам дали гроші самі їх віддаєте. На скільки я зрозумів міліція цим не хоче займатись - то гроші не виликі то ще щось придумають...
Воспитанная девушка с незнакомыми мужчинами в постели не разговаривает:)
Аватар користувача
Vano-Said
 
Повідомлення: 827
З нами з: 27 вересня 2011, 11:34
Подякував (ла): 46 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення [Sir]Monster » 06 лютого 2015, 15:54

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення [Sir]Monster » 06 лютого 2015, 16:05

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення Vano-Said » 06 лютого 2015, 16:18

Чітав про такий отмаз:
Як людині пише на екрані банкомату переказати кошти - то тут частіше всього одумуються, але шахраї добре грають і переконують... Говорять щось припустим: це вам з віртуальної карти на вашу треба переказати або ще щось в тому роді. А незнання і призводить до такого фіналу.

Знаю навіть такий випадок як мужика такого старшого розвели. Стандартна схема а коли подзвонив хлопчина тіпа з Приват банку тут щось чоловікові закралося в голову недобре і він + ще не зрозумівши що той каже йому нажимати в тому банкоматі пішов у банк. В банку вони знову зідзвонились і чоловік дав трубку справжні працівниці банку. Шахрай поговорив пару хвилин з працівницею і вона відда трубку зі словами ну він вам зараз все розкаже... Ну і мужик потім проробивши нескладні операції зі своєю карткою перерахував незрозуміло кому біля 25 000 грн. сам при цьому нічого не зрозумівши та й пішов собі додом чекати на надходження там своїх пару тих сотень.
Як вияснилось вже згодом коли він дав у банкові слухавку працівниці: шахрай просто поговорив про те що він з підтримки абонентів (чи як воно там правильно зветься), а цей мужик вже їх задовбав - по самим незначним питання кожин день! і вже їм сили більш нема! потім щось про погоду, ну щоб закріпити результат - висновок зробив щоб вона навіть не намагалась щось розказувати цьому мужику, якщо не хоче собі такого гемороя завести як в "колеги"!
Воспитанная девушка с незнакомыми мужчинами в постели не разговаривает:)
Аватар користувача
Vano-Said
 
Повідомлення: 827
З нами з: 27 вересня 2011, 11:34
Подякував (ла): 46 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення [Sir]Monster » 16 лютого 2015, 12:05

Телефонували знову сьогодні до мене з номеру +380948509012, про купівлю відеокамер. Представився "Шепель Дмитрий Николаевич", м. Дніпропетровськ.
Знайшов в інеті про нього: http://sovet.kidstaff.com.ua/advice-762035 , http://zvonki.octo.net/number.aspx/0948853629/2
Розкажіть іншим про "розводняки".
І (також сьогодні) - з Запоріжжя (про те ж саме), "Новиков Владислав Николаевич", +380635731827, тіпа рахунок в Ощадбанку, і бла-бла-бла, гроші "зависли" в процесі переказу, підіть до термінала/банкомата, щоби підтвердити переказ.
Не було коли із ним "балакати", сказав що камери вже продано, а він мені: "Как так?! Мы уже запрос отправили на перевод!!!", я кажу: "Нічо не знаю. До побачення".
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення [Sir]Monster » 16 лютого 2015, 18:29

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення abcd » 17 лютого 2015, 21:58

Це мабуть з тієї ж опери, не перевіряв, але загуглив, і натрапив на відгуки, що це лохотрон:
"Здравствуйте! Меня интересует работа. Вот это обьявление: " Наборщик текста

Производится набор сотрудников для работы с текстом. Наша организация занимается подбором персонала в области полиграфии, основным направлением является поиск сотрудников и заказчиков в области печати, перепечатки и коррекции текста.График работы Вы выбираете сами.
Обязанности:
-редактирование авторских материалов
-корректура текстов книг, сверка после внесения правок
-набор текста с предоставленных графических файлов в текстовые документы, без дополнительного редактирования.



Зарплата від:5500 грн.

Графік роботи:постійна віддалена

Освіта:середня

Досвід роботи:ще немає

Дата розміщення:15.02.15

Заголовок:вакансія Наборщик текста Луцьк".

Дайте пожалуста подробности насчет оплаты, легальна ли работа, и т.д."
Відповідь:
"Разрешите Вас приветствовать !
Мое имя Кугий Анна Анреевна
Ваши письма не останутся без внимания. В течение 24 часов на них буду отвечать Я, помощник направления.

В обязанности удаленного сотрудника входит обработка материала (литературной) тематики посредством текстового редактора, печатный или рукописный отсканированный текст.
Требованиями к удаленным сотрудникам, являются:
- Грамотность;
- Знание ПК и офисных программ(Word и Excel);
- Доступ в Интернет для поддержки связи с офисом и передачи материала;
График работы строится непосредственно самим сотрудником.
Достойная заработная плата (в зависимости от сложности текста).
Построение работы строится по принципу:
- Мы вам отправляем список работ актуальных на данный момент.
Вы выбираете из списка предложений по перепечатке (набору) текстов, подходящее Вам предложение. В списке предложений, как - правило указывается: объем (кол-во листов), срок (кол-во дней) и порядковый номер данной работы. Материал необходимый для преобразования в текстовом редакторе состоит из сканированных документов достойного качества в формате .jpeg Вам нужно набрать и сохранить в формате .doc;
- Сдача готовой работы;
- Получение оплаты за выполненную работу.

Если Вас заинтересовала данная работа, вам необходимо заполнить анкету удаленного сотрудника.
Затем выслать ее на E-mail:omegapress.inbox@gmail.com с темой «Сотрудник»
Анкета:
На должность: «Удаленный Сотрудник»
Ф.И.О:
E-mail:
Дата рождения:
Полных лет:
Знание Иностранных яз.:
Фактический адрес проживания:(по желанию)
Контактный тел.:(обязательно)
Свободное время для удаленной работы:
Желаемый доход:
Сайт, из которого вы узнали о вакансии:
Расчетный счет для выплаты гонорара:(обязательно)
Дата заполнения:


C уважением.
Кугий Анна Андреевна
Помощник направления ООО "ОМЕГА ПРЕСС"
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення [Sir]Monster » 18 лютого 2015, 10:45

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення [Sir]Monster » 18 лютого 2015, 10:48

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення AkSeL-A3 » 14 березня 2015, 19:40

Сьогодні, теж мав "задоволення" познайомитись з "героями" даної теми. Маю на "OLX" кілька об'яв з продажу різного.
Вчора ввечері, дзвінок з не знайомого номера: +38(094)885-32-96, підіймаю, молодий чоловік представився Романом. Каже що телефонує по об'яві такій-то, запитав ціну за загальну кіль-ть товару, та чи я зможу відправити в Харків-так, без проблем. Сказав що на слід.день проплатить на карту привата, попросив йому скинути СМС з номером карти, а сам, відразу ж прислав СМС з адресою та ФІО для відправки йому товару.
Гм... Довірливий який. :du_ma_et: Ні тобі торгу, ні обговорення характеристик товару, ні прохань якихось гарантій... Ну, я вже у якійсь темі тут писав, що я "Хома не віруючий"... Вбиваю в пошуковий рядок гугля ФІО з СМС: "Кучман Роман Александрович"... ; https://www.google.com.ua/search?hl=ru- ... HhcPWzU-XQ :-) Все таки інтернет штука корисна...
Ознайомившись з його схемою, до дзвінка "працівника ПБ" я вже був готовий. :-): Ото ж, сьогодні о 12.15 дзвінок з номеру +38(056)785-32-97, представився працівником ПБ(хоча, голос дуже схожий з попереднім абонентом-"покупцем"), спитав чи я чекаю на переказ такої-то суми-так. Бла-бла-бла... фірма... юридичне лице... бла-бла-бла... Питає який у мене залишок на карті. :hi_hi_hi: Ага, вже зразу й виложу... Кажу, що ти там плетеш, до чого тут фірма? Нема у тебе права запитувати приватну інфу. Спалився лошара?
У відповідь-пішов ти на... й кинув трубку. :-)

Будьте уважні, не дайте вас надурити!
Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны. Ш. Руставели.
Аватар користувача
AkSeL-A3
 
Повідомлення: 578
З нами з: 08 січня 2011, 22:25
Звідки: Typiйськ-Ковель
Подякував (ла): 88 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення sat35 » 14 березня 2015, 21:12

А називати треба все що вас питають :-) я наприклад маю одну з карт пб на якій буваэ гривень по 20-30 максимум (окрема карта на яку дійсно отримую перекази але зразу виводжу на другу) але коли мене запитують про баланс називаю суму гривень 10 000-12 000 можу скажати що ще можу через прива 24 туди закинути якщо потрібно..... :-) запитання про три "чарівні" цифри також не лишаю без відповіді також називаю але.... від балди :-) перезвонюють.. просять ще раз уточнити... уточняю вроді як перший раз помилився міняючи одну цифру на подібну..... дякують.. тоді запитую коли їм надоїсть ця гра і коли почнуть посилати... :-) :-) ... в відповідь незрозуміле бурмотіння і.. кінець звязку. це ж набагато веселіше чим зразу послати :-) :-) :-)
sat35
 
Повідомлення: 19
З нами з: 09 грудня 2012, 15:33
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення [Sir]Monster » 15 березня 2015, 02:31

"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Дурять людей (на "OLX", і не тільки)

Повідомлення [Sir]Monster » 16 березня 2015, 16:52

Нещодавно прочитав:
"ВОЛОНТЕРИ ПОТРАПИЛИ ПІД ПРИЦІЛ ШАХРАЇВ! В час, коли нашим бійцям важлива кожна копійка, коли українці віддають останнє, знаходяться люди, котрі заробляють на війні… На жаль, таких випадків в нашій країні все більше і більше. Яскравим прикладом шахрайства став дзвінок 3 березня 2015 року від невідомої особи до Ковельського центру допомоги 51 ОМБР. Абонент представився працівником «ПриватБанку» та повідомив, що ПП «Експрес-Маркетинг» з м. Одеса має намір внести значну суму для підтримки військовослужбовців, які знаходяться в зоні проведення АТО. Після того, як зловмисник отримав реквізити одного з рахунків Центру допомоги, то запевнив, що гроші надійдуть за кілька годин. Однак, на превеликий жаль, людей, що цілодобово, не покладаючи сил, збирають копійка до копійки кошти на потреби нашим захисникам, ввели в оману. В результаті сьогодні негідники збагатились кровно заробленими українцями грошима … А завтра хлопці, які в не простий для країни час стали на її захист, залишаться без життєво-необхідних для них речей… Сподіваємось, що правоохоронні органи України не залишаться байдужими та не стоятимуть осторонь цієї проблеми! чекаємо на допомогу від держави та усіх небайдужих громадян!"

Джерело - http://vk.com/koveldopomoga
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 24 гостей

cron