Сподобався форум - постав +1

Бєзпрєдєл комунальників

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення nekton » 05 серпня 2011, 10:39

Накипіло. З таким хамством та безвідповідальністю комунальників ще не стикався.
Минулого тижня в сусідки знизу почало з потолка капати. Відповідно якщо капає - значить проблема зверху. Працівники водоканалу подивилися і дали заключення "потрібно вибивати стіну і дивитися на стояк". Я нутром розуміючи що не там проблема (рік тому міняли повністю всі труби в стояку) три дні противився, не давав вибивати стіну. Після дзвінків до мене з боку водоканалу та ЖЕКу які клятвенно обіцяли все зробити якісно, прийняти мусор, замурувати назад я таки дав згоду на вибиття.
Вибили в мене. Сказали "ХМ не воно". Вибили в сусідки - реакція та недорозуміння ситуації аналогічні. Зря виходить вибивали.
Ладно, помилилися, фіг з ним. Проживши кілька днів з дирою в стіні чекав сьогоднішнього замуровування. Але не тут то було. Майстри пообіцяли зробити все сьогодні зранку. Знаючи що в них поняття "зранку" досить розтяжиме я дочекався кінця їхньої планьорки-рознарядки і почав звонити щоб хоч приблизно знати час коли їх чекати. ЖЕК відразу спригнув говорячи "то не ми вибивали і не ми будемо мурувати", хоча баришня з ЖЕКу обіцяла що вони все зроблять. Диспетчер водоканалу теж в недорозумінні, зі словами "майстер вас обманув і ніхто сьогодні не прийде" кинув трубку. Повторний дзвінок з намаганням вияснити ситуацію на який день їх все таки чекати ситуацію не прояснив. Диспетчер довго, щось виясняв з якимось Кольою і дав офігенно хорошу відповідь "я не знаю коли до Вас прийдуть".
От як на цих гадів найти управу?
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення KOT » 05 серпня 2011, 10:54

подавати в суд + моральне, матеріальне відшкодування!!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення nekton » 05 серпня 2011, 11:01

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення Гість » 05 серпня 2011, 11:24

в нас була подібна ситуація,чекали оцього їхнього "сьогодні зранку" :ti_pa: дві неділі,прийшли,замурували :zvez_ochki: ,в кінцевому результаті,знадобилось все знову вибивати і мурувати по-людськи.
Гість
 

Re: Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення nekton » 05 серпня 2011, 11:27

От поки гадів не напряжеш - ніфіга не буде. Після дзвінка з БД в водоканал звідкись появилася бригада яка напротязі години до мене приїде і все зробить.
Так що якщо в когось щось подібне буде - 61742 (відділ комунального господарства)
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення Fantoman » 05 серпня 2011, 20:27

Купи лючок, щоб його вмурували в стыну. Це безвідносно щодо моєї думки про комунальників.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення Гном » 06 серпня 2011, 13:14

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення nekton » 08 травня 2014, 12:03

Не пройшло і три роки. Ця ситуація вже стає кумедною. Знову та сама проблема. В когось десь капає. Розбомбили півпідїзду аби знайти в чому проблема. Зясувалося що минулого разу ці потвори з водоканалу умудрилися на гарячу воду поставити пластикові труби. Так мало того що тиждень живу з дірою в стіні то ще й за те що сьогодні замуровують весь підїзд їм скидався по 50 грн. Під них підстроюються жильці і відпрошуються з роботи і ще й плати їм? Я ще розумію аби вони ввечері приїхали коли всі вдома а так вони в свій робочий час роблять свою роботу і ще й отримують лєвака. В мене вже закрадається думка що вони спеціально так погано роблять щоб раз в пару років там щось виходило з ладу.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення AndroVit » 08 травня 2014, 12:53

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Бєзпрєдєл комунальників

Повідомлення nekton » 09 вересня 2014, 21:05

Ви будете сміятися але "наша пісня стара-нова починаймо її знову". Хоча мені вже не смішно. Знову вибивати стіну через 4 місяці після минулого вибивання. Походу дійсно треба люки по всьому стояку ставити.
Але що саме добиває це те що попередити людей щоб набрали води їм суко впадло. Тупо перекрили і все. А ти як хоч викручуйся цілий день без води і обіцяють в кращому випадку завтра під вечір
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:


Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

cron