Сподобався форум - постав +1

"Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення sibstupa » 16 травня 2014, 01:17

Сон алкоголіка крєпок, но короток (с). Я знову з вами!

Нє, таки не дамо спустити тему в унітаз! Я проковтнув і спеціально не став піддавати сумніву результат виборів, хоч мій рейтинг завжди на всіх планетах конкретно 146%. Я навіть не питаю хто був головним підрах@@м обляпаних бюлетенів виборчої комісії. Але, бд@дь, маю я право переглянути відеозапис пікантної процедури і механіку самого голосування?!!

І тево… якщо вже не фінансовим радником, то хоча б мером. Не хочу бути Кисілюком! Все, беру ситуацію в свої руки!
Ввіряти свою судьбу якомусь сумнівному обляпаному паперу?!!
В традиціях сучасних вакханалій проголошую себе мером міста в Незалежному Королівстві! Хочу посаду мера і все! Чому в Києві міг бути мер-космонавт, а в Ковлі не може бути мером марсіанин?!

Тойво... наслідний Геральдичний шеврон фельдмаршала Королівства підтримую.
2 тойво: висновки щодо "сосайтники" зробив, вибачаюсь.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення sibstupa » 16 травня 2014, 01:36

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення sibstupa » 16 травня 2014, 01:50

Трохи сумбурно все, як і в кожній революції. Хтось може систематизувати та вибудувати вертикаль пріоритетів у написаному?
Я зараз зберу друзів і обсудимо анексію Сибіру. Королівство, дійсно, має приростати землями і розширюватись. Поки не знаю як теперішнім Волинякам зробити попереднє щеплення від Тунгуської вірусятини. Хоча чесно признаюсь, сам вже стою на лижах звідси в інші галактики.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення sibstupa » 16 травня 2014, 03:32

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення sibstupa » 16 травня 2014, 03:33

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення sibstupa » 16 травня 2014, 03:35

Вибрати відповідального (Ruslana TS?) за Програму проголошення Волинського Королівства та Інавгурацію короною Нектона та нічний феєрверк з факельною ходою в білих штанах (якщо Його Величності не подобається сумнівне слово – міняю на смолоскип). Дати інформацію у всі кутки світу!

Площа перед адміністрацією перейменовується в Майдан Святого Патрика, вулиці деякі також. Пропонуйте назви.

Пропоную з перших днів заборонити торгівлю в контейнерах та таксистів – як основні ознаки та символи «міста зупиненого часу». Тепер це столиця Королівства і тут мусять всі возитися тільки каретами з кінними екіпажами під управлінням пажів гастерів-албанців.

Зобов’язати Den-а з допомогою фотошопу підготувати презентацію святкових вулиць з новими Королівськими реквізитами, майбутній національний одяг підданих Королівства.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення nekton » 16 травня 2014, 09:22

По коноплі. Таки розсекретили один з важливих економічних чинників благополуччя. Але не все так просто. Минулі посіви конопель варварськи знищено птахами. Нижче ви можете побачити оперативне відео допиту охоронців поля.

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення Ruslana TS » 16 травня 2014, 14:24

броженія в наших рядах!

колеги - варто звернути увагу , що волинянин - це не українець, а лише україномовний, тому не забуваймо про нашу державу - Волинське Королівство!

треба зайнятися справами, а більшість підданних ігнорує виконання боргу перед Батьківщиною!
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення AkSeL-A3 » 16 травня 2014, 18:58

Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны. Ш. Руставели.
Аватар користувача
AkSeL-A3
 
Повідомлення: 578
З нами з: 08 січня 2011, 22:25
Звідки: Typiйськ-Ковель
Подякував (ла): 88 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста:

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення sibstupa » 17 травня 2014, 10:08

Хм… Похмуро якось і нездорово задумався зранку на тверезу голову (суперечні наслідки Тунгуського вірусу, коли тверезий – це нездоровий), а дійсно, чим погано бути літописцем? На терезах - свої меркантильні фінансові тимчасові інтереси чи вічне ім’я літописця в історії… Зовсім інший рівень. Адже дійсно, описуючи перші кроки і механізм народження нового незалежного формування, можна присісти на той же щабель в історії з такими мастодонтами як Преподобний Нестор Літописець Київської Русі чи літописець історії Польщі Янош Длугош. А то й чого доброго можна піднятись до рівня літописів Азарія про славних молдаван чи, о Боже, слави самого Нострадамуса! А в сучасних реаліях взагалі до міжгалактичної слави та космічної вдячності!
Та й слава хіба то головне? Майбутня вдячність і сита заздрість наступних поколінь - що їм не довелось жити в наші, насичені адреналіновими видовищами часи – ось що підштовхує мене сьогодні зробити Офіційну Заяву. Збирати прес-конференцію в Ростові чи в іншій Галактиці, коли у нас є Королівський форум в статусі офіційного ЗМІ, вважаю нерозумним.

Офіційна заява.

Я, Гриць Балда (косм. GarriBaldi), революційно-саркастичний вірусний терорист та міжгалактичний миротворець, засовую своє обурення назад і вибачаюсь перед далекоглядною Його Величністю та чолом тицяю.
Вибачаюсь також перед підданими Королівства, хто без сумнівів та коливань своєю душею голосував за мене.
З сьогоднішньої земної дати починаю вести Літопис Великого Королівства Волинського. Урочисто клянусь не пропускати жодної історичної події та також обіцяю перечитувати тих, хто доповнюватиме Літопис новими фактами та новинами.

Ще звертаюсь до тих, хто впадає в деструктивні суїцидні настрої. На більшості космічних тренінгів у найкращих психологів Галактик я дізнався, що при деструктивній паніці в організмі людини вмикається відповідна ланка в ланцюжку ДНК, котра відповідає за самоліквідацію живого організму.
На планеті Земля це явище ще не вивчене і носить назву «старіння людини». Чому одні старіють швидше і живуть прісно, а інші довше і більш щасливо – земними вченими ще до кінця не вияснено. А Галактичні психологи давно розшифрували всі секрети ДНК і втлумачують кожному міжгалактичному миротворцю кодекс виживання: в любих адреналінових умовах позитивно працювати над собою і не давати найменшого імпульсу для старту ланцюжка ліквідації свого організму і поширення явища на оточуючих.

Ще звертаюсь словами Козьми Пруткова до тих, хто вже з нетерпінням чекає можливості наштурхати мені палю в канал для дефекації – "Зрі в корень!" Пригадується старий анекдот про призовників в воєнкоматі, котрі в цілях відкосити від армії, довели до божевілля проктолога. Купили хлопці на м’ясокомбінаті око від корови та вставили те око в той самий канал одному хлопцеві перед відвідинами проктолога. Коли ж дохтур нагнув хлопця та заглянув в те саме місце, то хлопець візьми та й скажи – "Доктор, а я вас бачу…"

Давайте на позитиві продовжимо тему. Як би там не було – життя продовжується.

У мене ось які думки. Літопис в майбутньому читатимусь нові покоління людей та інопланетян. Читатимуть одне і те саме в дитячих садочках і в школах, в універах і казармах. Для кожного віку та соціальної групи актуальним буде певний стиль. То є думка, щоб потім хтось не спотворив наш Літопис, не займався перекрученим плагіатом та друком - писати відразу Літопис в кількох стилях. Що Ви на це скажете?

Я зараз почну для зразка писати для садочка та універу. Може хтось зможе паралельно перекласти Літопис для окремої аудиторії, скажімо МалявоПис для контингенту в місцях позбавлення волі на "фєні". Хтось може перекладатиме для військових чи поліціянтів їхнім специфічним стилем. Давайте попробуємо. Потім Його Величність Нектон на правах Короля роздасть посилання на наш форум і це допоможе в визнанні нашого Королівства. Люди будуть вчитись демократії та побудови своєї самостійності на нашому прикладі і на наших помилках, котрі ми будемо оперативно виправляти. А якщо після виборів появиться мудрий Президент України, то, розібравшись у всьому, відпустить нас з Богом та ще й допомагати буде. Може й сам таке Королівство почне будувати і ми потім повернемось (скупа гаряча сльоза скотилась по щоці :cry_ing: ).

Почну для прикладу.

Для дитячого садочку. Літопис Волинського Королівства в виховні години по запрошенню читає діточкам прокопчений ветеран Музею Королівства старий дід Панас. Старий Панас курить свою люльку, котру називає «шмаль» і хитрувато підморгує малечі. Малеча уважно слухає діда, принюхується до диму і під впливом диму починає бачити на стелі та стінах живі мультики Літопису під хриплувате буботіння старого.

- Діточки мої рідненькі! Помолимось за короля нашого НЕКТОНА ПЕРШОГО ХИТРОМУДРОГО та за наше Волинське Королівство!
Колись давним-давно жив в нашому Королівстві Несправедливий Монарх. Він був дуже жадний і все забирав собі. І все мало йому було і мало. У підданих і діточок їхніх вже не було сил. Він навіть пиріжки з маком забирав, катюга, я пам’ятаю! Він … погане слово буду казати, заборонене і матюкливе зараз, то затуліть вуха… Всі затулили? … олігархів… відкрийте вуха і слухайте далі. Ото тих мандюків кругом себе поназбирав і дав їм роботу. А прості люди були без роботи і без грошей, навіть на бухло просте не вистачало. А якщо люди ходили скаржитись на отих оліг… пардон… мандюків різним поважним посадовцям, то самі і страждали потім, а інші вже й не йшли. Так і жили в біді як-небудь, і вони і діточки їхні такі самі як ви малейкії. І ось одного разу діточкам стало шкода своїх батьків. І пішли тоді на велику площу дітки, тіко трохи старші за вас - в таких же кортких штанішках як у вас, але вже на лямках, і сказали "А вийди сюди до нас, нехороший Монарх, ми тобі зараз тут на вогнищі кашу пшоняну без цукру варимо, та поїж з нами ту кашу прісну з недільку без пиріжків з маком, а ми подивимось!"
Злякався Страшний Монарх і напісяв в куточку на килим. Його насварили всі і він ще більше злякався та втік. Щасливі діти та їх батьки почали танцювати та співати пісні. А наш король не став займатись чим-небудь, а придумав зробити своє королівство, щоб у вас були завжди пиріжки з маком а у мене люлька з шмаллю, щоб всім жилось весело і щасливо…
Далі буде (з вашою допомогою)…

Для Університету. Курс Літопису викладає королівський проф(ф)есор Панас Федорович, типовий вишколений сноб в моднявій мантії від кращих кутюр’є.

- Леді та джентльмени! Іменем нашого короля НЕКТОНА ПЕРШОГО ХИТРОМУДРОГО починаємо першу тему нашого Королівського Літопису.
В ті далекі страшні часи правління Нешановного Монарха, державний лад порушував права людини, народ не мав права змінити його або скасувати і встановити новий лад, заснований на таких принципах, які повинні найкращим чином забезпечити благоденство народу. Монарх заважав здійсненню правосуддя. Він підкорив суддів своїй волі, поставивши їх у виняткову залежність від себе як щодо терміну служби, так і щодо їх окладів. Він заснував безліч нових посад і направляв до нас натовпи незліченних чиновників, щоб гнобити й розоряти народ.
Але народ, прищеплений постулатом німецького філософа Іммануїла Канта терпіти зловживання верховної влади, навіть ті зловживання, які вважаються нестерпними, раптом прозрів. Народ вирішив, що у нього має бути право на опір гнобленню в якості одного з природних і невід'ємних прав людини. Народ раптом прозрів, що якщо уряд порушує права народу, то повстання для народу є його священним правом і невідкладним обов'язком.
Абсолютний деспотизм було покарано. Нажаль, повстання не обійшлося без жорстокості, котра була відома в таких обставинах і в самі ранні ще варварські часи. Почався революційний хаос сепаратних містечкових революцій. Наш король НЕКТОН ПЕРШИЙ ХИТРОМУДРИЙ в той час вчасно визначився і зорієнтувався в ситуації. Так було засноване Волинське Королівство і назначена дата інавгурації нашого короля Золотою короною.
Далі буде (з вашою допомогою)…

Для вояк Королівської військової Академії. Курс Літопису читає кавалер Ордена Сутулого відставний Королівський Фельдмаршал сер Андровіт Непереможний Поліський.

- Вільно! Сери-офіцери! В ті часи, коли ще не було толкової армії і в бою стріляли як-небудь та куди-небудь…
Далі буде (з вашою допомогою)…

Для ченців Королівської Об’єднаної Академії Віросповідання. Курс Літопису читає Блаженніший Хапуга Преподобний.
- Слава Богу! Брати і сестри! В ті часи смути коли Сатана…
Далі буде (з вашою допомогою)…

Для вихованців, тимчасового позбавлених волі.
Курс Літопису читає Головний Королівський Прокурор (мля… а на прокурора у нас хто?)
- Здарова, посони, фраєра і братели! Слухай соди базар про МаляваПис. В ті часи тяжкі, коли ще братва не мала ксіви на розкоронування Пахана…
Далі буде (з вашою допомогою)…
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення Ruslana TS » 17 травня 2014, 15:57

ЙВелиичність мабуть викрали.... :ne_vi_del: :sh_ok: :du_ma_et: :nez-nayu:
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення AkSeL-A3 » 17 травня 2014, 21:25

Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны. Ш. Руставели.
Аватар користувача
AkSeL-A3
 
Повідомлення: 578
З нами з: 08 січня 2011, 22:25
Звідки: Typiйськ-Ковель
Подякував (ла): 88 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста:

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення nekton » 18 травня 2014, 10:10

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення Ruslana TS » 18 травня 2014, 11:24

коллеги по форуму!
вислів "сосайтники" заборонили, то може софорумчани пройде?

просимо активніше долучатися до нашої чесної справи!
де Ви , наші активісти?

за довгий час - це вперше тема - варта уваги!

вносимо пропозиції, пропонуємо внесення!
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом

Повідомлення AndroVit » 18 травня 2014, 12:00

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron