Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 07:17

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом
ПовідомленняДодано: 11 травня 2014, 19:17 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Читаючи останніми днями новини вирішив поміркувати про федеративну Волинь. От просто уявім, що Волинь проводить "референдум" про свою незалежність (про приєднання до поляків наразі мова не йде). Відразу попереджаю що деякі :-) з висловів явно перебільшенооптимістичні (ну як і на сході).
Що ми маємо керуючись ідеями ДНР і ЛНР

1. Ми годуємо всю Україну (принаймні картоплею, грибами, ягодами).
Відтепер ми зможемо самі встановлювати ціну на наш стратегічний продукт і селяни зароблятимуть набагато більше.

2. Через нас проходить величезний автомобілепотік (через Ковель по варшавці) а податки залишаються в Києві. Тепер ми самі будемо брати ці податки.

3. Митниця. Всі податки відтепер залишатимуться в межах області і нам не потрібні будуть дотації з центру. Митних зборів нам хвататиме з головою.

4. До нас з Європи ринуть толпи відпочивальників на Світязь (правда Крим по ідеї вже одупляється від аналогічних думок, але ми все ще віритимо в це)

5. До нас ринуть величезні інвестиції з Європи, насамперед з Польщі.

6. Столицею Губернії по праву має стати Ковель. Як не як місто в центрі Губернії. Потім ми до себе приєднаємо рівненщину з її АЕС та бурштином, і то вже центр не буде але то таке. Але коли з часом до нас приєднається львівщина і чого гріха таїти наші побратими з брестської області. А там і хелмське воєводство ми знову будемо в центрі.

Ну і по мєлочах. Інтрепорт Ковель - перевалочна база всієї Європи, розбудова луцького та ковельського аеропортів, енергетична незалежність. А чо? Для початку он проект побудови якоїсь там електростанції на теренах сільмашу вже є.

В кого ще які є ідеї???

З.І. Розумію що тут багато брєду але все ж.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "Волинська Губернія" або якби я був сепаратистом
ПовідомленняДодано: 11 травня 2014, 20:04 
Офлайн

Повідомлення: 636
Подякував (ла): 19 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: Черемушки
nekton написав:
Читаючи останніми днями новини вирішив поміркувати про федеративну Волинь. От просто уявім, що Волинь проводить "референдум" про свою незалежність (про приєднання до поляків наразі мова не йде). Відразу попереджаю що деякі :-) з висловів явно перебільшенооптимістичні (ну як і на сході).
Що ми маємо керуючись ідеями ДНР і ЛНР

1. Ми годуємо всю Україну (принаймні картоплею, грибами, ягодами).
Відтепер ми зможемо самі встановлювати ціну на наш стратегічний продукт і селяни зароблятимуть набагато більше.

2. Через нас проходить величезний автомобілепотік (через Ковель по варшавці) а податки залишаються в Києві. Тепер ми самі будемо брати ці податки.

3. Митниця. Всі податки відтепер залишатимуться в межах області і нам не потрібні будуть дотації з центру. Митних зборів нам хвататиме з головою.

4. До нас з Європи ринуть толпи відпочивальників на Світязь (правда Крим по ідеї вже одупляється від аналогічних думок, але ми все ще віритимо в це)

6. Столицею Губернії по праву має стати Ковель. Як не як місто в центрі Губернії. Потім ми до себе приєднаємо рівненщину з її АЕС та бурштином, і то вже центр не буде але то таке. Але коли з часом до нас приєднається львівщина і чого гріха таїти наші побратими з брестської області. А там і хелмське воєводство ми знову будемо в центрі.

Ну і по мєлочах. Інтрепорт Ковель - перевалочна база всієї Європи, розбудова луцького та ковельського аеропортів, енергетична незалежність. А чо? Для початку он проект побудови якоїсь там електростанції на теренах сільмашу вже є.

В кого ще які є ідеї???

З.І. Розумію що тут багато брєду але все ж.

ЗображенняЗображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2014, 20:14 
Офлайн

Крім Петросяна іншого гумору не сприймаємо? Чи то новина про те що інтернет туди провели?
З.І. Хоча в цьому гоморі є доля істини

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2014, 20:31 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
І лідер буде Кошарук, він і ідей і проектів цікавих ще підкине.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2014, 20:39 
Офлайн

Да лідерів з ідеями в нас хоч греблю гати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2014, 12:40 
Офлайн

Повідомлення: 586
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
nekton написав:

В кого ще які є ідеї???

:-): И тут Остапа понесло...

http://www.youtube.com/watch?v=mkCJMV_F ... r_embedded

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2014, 18:26 
Офлайн

Повідомлення: 140
Подякував (ла): 28 разів.
Подякували: 2 разів.
В первую очередь нужно быть энергетически независимыми.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2014, 18:43 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
RaDaR написав:

Або мати ресурси, зароблені на чомусь іншому для купівлі енергоносіїв чи електрики.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2014, 18:55 
Офлайн

Повідомлення: 23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
RaDaR написав:
Есть газопровод из Кобрина ведущий на Волынь,Беларусь газ получает по 180,Украина больше 400 с 1 апреля,с 1 июня возможно отключат...Беларусь могла бы поделиться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2014, 19:17 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Раніше декларувалося, що газу, добутого в Україні, для населення майже вистачає. А російський використовується в промисловості і поїдають його ті ж ахметовські підприємства.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 травня 2014, 10:52 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
nekton написав:
Читаючи останніми днями новини вирішив поміркувати про федеративну Волинь. От просто уявім, що Волинь проводить "референдум" про свою незалежність (про приєднання до поляків наразі мова не йде)

Старшому сантехніку Директора-
розпорядника Міжнародного
валютного фонду імені Христі Лагардюк

Шеф-повару Голови Федеральної
Резервної системи імені Блюменталь

Старшому садівнику Європейського Банку

СЛУЖБОВА ЗАписюлька

Прошу розглянути мою кандидатуру на посаду Генерального Фінансового Консультанта Незалежного Князівства Монако… пардон… Волиняко.
P.S. Всі пояснення після мого резюме.

Р Е З Ю М Е на кандидата №1 вищого ґатунку

Свого персонального резюме не маю, то відправляю Вам виписку з мого секретного досьє, котру зробив один знайомий Головний Лікар (псевдо ГЛюк).

Гриць Балда (англ. GarriBaldi)
Секретні дані з особистого досьє:

Саркастичний терорист Гриць Балда, більш відомий ГЛюкам як Григорій Бальда, Інтерполу відомий під псевдо Гарі Бальді - фінансист.
Дата та місце народження: по генетичній експертизі спеціального міжнародного вірусного центру - 99,9% занесений на Тунгуському метеориті з космосу як вірус.
Місія на Землі: Галактичний Миротворець. Підготовка та виконання спеціальних операцій на Землі та Інтернеті.
Здібності: Необмежено-невивчені.
Прищеплений: від журби, невдач, паніки.
Особисті досягнення: Перемога над Земною радіацією методом довгих наполегливих експериментів з рідкоземельними елементами Viskarius, Tekilius, Samogonius.
Фінансові досягнення: Спроможний якісно і в короткий строк пропити з друзямиосвоїти будь які фінансові ресурси.
Професійні навички: Впевнено почуває себе за штурвалом астрокрила, машини часу та штельваги.
Участь в бойових діях: Активний ветеран боротьби проти використання ефективної хромосоми росту. Був агресивно поранений в голову дружелюбними гномами.
Виписка з історії лікування: В процесі лікування виділяється спроможністю в короткий строк створити високоорганізовану диверсійно-накурену групу, готову скинути Головного Лікаря (псевдо ГЛюк) спеціального коматозно-кумарного лікувального закладу.
Вельми креативний типик неземного походження, який має незрозумілі цілі, готовий за допомогою будь-якого "пересмикування", гри словами і підміною понять заплутати співрозмовника, товариша по чарці чи посадовця любого рівня. Активний деструктивний лідер, спроможний з допомогою невідомого вірусу неземного походження піти від сенсу питання і добитися ілюзорної перемоги в проведенні любого референдуму, що йде врозріз з загальноприйнятими нормами поведінки.
Розшукується: Всіма анестезіологами Сонячної системи.
Улюблене конспіративне місце переховування: палата №6 Марс,.
Кінець резюме.

Лицарі! Ідальго! Панове!
Звертаюсь до Вас в цей тяжкий час випробувань, в час перебудови мого тимчасового притулку і Вашої планети! Відчуваю в собі галактичні сили Всесвіту і марсіанську відповідальність за все, що зараз коїться. Не сиджу на місці, постійно інспектую планету. Познайомився з багатьма вашими лідерами. Господи, ну ні одного обличчя, котре захотілось би забрати з собою на Марс! Як ви можете тут страдати всякою фігньою, коли з усіх галактик чуються голоси бідних дітей, перекормлених кока-какою та батончиками Даунті-Баунті! Дітям тільки Марс! Це те, з чого ми почнемо! Нє, трохи не так. Головне фінансова система. Ви знаходитесь поряд з відповідальними персонами, від котрих залежить фінансове щастя планети. Без них Земля ніщо, а без Вас вони ніщо! Прошу Вас вислухати мене і порадити своїм шефам взяти мене на роботу і буде всім щастя!

По-порядку:
1. Сьогоднішній світ, як і колись, знову увійшов в стадію «доміно». Рушаться територіальні кордони, виникають нові країни. Люди хочуть мати свободу і право жити щасливо.
2. Мені стало відомо, що незабаром виникне незалежне новоутворення. Все йде до того. Вже об’явлений референдум на форумі. Яку назву буде носити нова територія поки не ясно. Гетьманів у них багато, але мені відомо, що шукають справжнього князя і хочуть, можливо, називатися Князівство Монако… пардон Волиняко.
3. В бізнес-плані передбачено виробництво нового сорту картоплі під назвою Колорадос, вирощеної за новою технологією підкормки секретними інсектицидами (псевдо ДДТ- Пилюка, англ. Dust). Стратегічна реалізація продукту передбачається східним та північним сусідам.
4. В бізнес-плані передбачена прихватизація бетонних та залізничних шляхів з організацією своїх митників.
5. В бізнес-плані передбачено перепрофілювання випуску бурячихи на якісний РОМ Піратський з добавками ягід та фруктів.
6. В бізнес-плані передбачено організацію міжнародного Інтерпорту-Ковель.
7. З власного міжгалактичного досвіду знаю, що подібний план буде секретно копійований шпигунами і перепроданий конкурентам. В результаті швиденько прийдуть сюди толерантні люди і вип’ють весь РОМ Піратський та наб’ють всім морди. Заслуговує уваги лише Інтерпорт-Ковель, але про це я напишу детальніше трохи нижче.

Лицарі! Ідальго! Панове!
Мій бізнес-план.
Ви кожен день читаєте в офісах своїх шефів золоті букви на діамантовій мозаїці: «Дайте мені можливість випускати гроші в державі, і мені не буде діла до того, хто пише її закони ... » Мейер А. Ротшильд.
Вловлюєте мою ідею? Поясніть своїм шефам, що роздавати кредити – це бізнес-лох. Навіть половини не збереш назад через надцять років. Моя ідея – підтримати створення незалежного Князівства Волиняко, відправивши по запрошенню на референдум та вибори якогось князя. Далі. Ті виділені 17 лярдів нафіга везти в країну?! По дорозі ще частина загубиться. Потрібно дозволити Князівству Волиняко друкувати долари, тобто відразу включити їх до світової фінансової системи МВФ (Міжнародний Волинський Фонд) на правах франшизи виготовлення товарного знаку Банкнота Бакс (псевдо ФранкШизаББ).
Міжнародний Волинський Фонд (псевдо МВФ) друкує банкноти і гарантовано повертає Федеральній Резервній Системі за франшизу 50% з кожної банкноти, 25% залишає собі від реалізації іншим незалежним країнам, 20% іде мені за посаду та ідею (я з Вами поділюсь) і 5% затрати на друк. Всі в мармеладі!
25% з кожної надрукованої банкноти для молодого незалежного Князівства Волиняко дадуть фінансову незалежність, надійність і визнання планети Земля. Країна вільних людей! Вільна людина - це не працівник, а роботодавець. Вільна людина розуміє що, працюючи на когось, ніколи не стане самодостатньою і процвітаючою. Нафуй бульба і бурячиха! Нафуй робота! Все привезуть!

Лицарі! Ідальго! Панове!
Ще один важливий момент. Дохід в 25% Міжнародного Волинського Фонду через 10-12 місяців дозволить почати будівництво Галактичного Інтерпорту-Ковель. Галактичний Інтерпорт займеться космічним туризмом. Вигідний перспективний бізнес подвійного призначення. Ви вловили мою мислю? У кого є можливість викидати безліч банкнот на курортах та морі в пошуках адреналіну? Ото ж. Я буду зустрічати їх на Марсі надовго.
Лицарі! Ідальго! Панове! Надіюсь на Вашу кмітливість і вишуканість у доведенні інформації до своїх фінансових шефів про мою особу і мої ідеї. Для зустрічі зі мною передайте їм мій пароль:
«Хто бздить – той гине!»
Всіх чмокі!
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 травня 2014, 17:08 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
значить так, Нектон.

свою свіжу ідею нікому не віддавай.
в таких республіках ніхто нікого не обирає, а самопроголошуються.
Оголошуй себе губернатором всієї Волині - і вперед.
Ми підтримаємо! :ded_moroz:

і головне - ти дідом морозом колись був?
бо без цієї школи нема чого пертися в керовники!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 травня 2014, 17:12 
Офлайн

о, і не забудь собі ворога придумати.

його мають боятися і не бачити.
вчися в росіян - придумали сучасних бандерівців, натхненно з ними боряться і нікому ж не заважає, що вони в природі не існують :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 травня 2014, 18:02 
Офлайн

Про ворога навіть не знаю. Або інопланетяни або чубакабра.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 травня 2014, 22:47 
Офлайн

nekton написав:
Про ворога навіть не знаю. Або інопланетяни або чубакабра.

про наболіле.

пропоную за ворога прийняти туалети.
всі їх в Ковелі шукають - а їх нема.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: