Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 жовтня 2017, 23:46

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 56 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Держава чи тряпка в яку можна витерти ноги?
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2014, 12:08 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
abcd написав:
777 написав:
Sergo/
Я знаю хто і як може отримати статус біженця. Справа в тому, що 32 кримських татарина попросили статус біженця в Польщі. От я і мав на увазі, якщо кримські татари (гр-ни України) отримають цей статус в Польщі, то можна і пробувати іншим (не кримським татарам) громадянам України просити статус біженця.

В такому випадку краще "здаватися", адже прибутки від госп. діяльності нечесними методами приватизоватизованих п/п-в спрямовувались в будівництво "дворців", в "карман", а не на якийсь розвиток. Тепер маємо навкруги Ковеля багато "палаців", але для простих громадян немає роботи, або, якщо і є, то - гроші не платять, або такий мізер, що краще і не працювати.?

так , все не просто.
але тільки шукаючи можна знайти.
є в Ковелі робота
звичайно краще, якщо старалися колись і маєте освіту.
але навіть тільки з наполегливістю можна досягти всього.
а якщо, як мої знайомі, там не престижно, а там важко, то тоді так - для них в Ковелі роботи немає. Хоча думаю, і деінде - теж.
не держава дерьмо - а ми дозволяємо їй бути дерьмом.

моя улюблена приказка: чисто не там, де прибирають, а там де не серуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2014, 12:40 
Офлайн

Повідомлення: 4083
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Ruslana TS написав:
є в Ковелі робота.

Дивлячись що вважати роботою. Таке, щоб ішачити для того, щоб не вмерти з голоду є. А саме нормальна робота, навіть при наявності освіти (навіть не військової, мова не про мене одного) - то велика рідкість. Її по оголошенях навряд чи знайдеш. Перевірено особистим, і не тільки, досвідом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 квітня 2014, 01:33 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Наша влада походу просто зливає весь схід. Треба повну люстрацію проводити і все багатство цих алігаторів націоналізувати. Так скоро і до Києва туристи Путіна дойдуть. Якщо силовики до ранку нічого не зроблять з захопленними ОДА в Донецьку і Луганську, рахуйте що все, профукали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 квітня 2014, 11:10 
Офлайн

Повідомлення: 100
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 25 разів.
В Криму були рос. війська. Тут же треба перетинати кордон військовим - а це вже війна. Я думаю ці області будуть залишатися на території України. Просто це буде дестабілізуюча зона для всієї країни. Потрібні більш рішучі дії збоку влади. І побільше військових і МВСників з західної України туди. + збільшити відповідальність за сепаратизм, від тюрми до позбавлення громадянства і конфіскації майна.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 квітня 2014, 18:02 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Ахмєтов там воду каламутить....
А головний міліціянт області - його особистий охоронець. І десятиліттями там "все схвачено". От і маємо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 квітня 2014, 00:50 
Офлайн

Повідомлення: 34
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 4 разів.
777 написав:
Sergo/
Я знаю хто і як може отримати статус біженця. Справа в тому, що 32 кримських татарина попросили статус біженця в Польщі. От я і мав на увазі, якщо кримські татари (гр-ни України) отримають цей статус в Польщі, то можна і пробувати іншим (не кримським татарам) громадянам України просити статус біженця.

777,Вибачте за пікантне питання:Ви часом не адвокат в справах біженців і емігрантів. :du_ma_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 квітня 2014, 12:32 
Можливо хтось знає як РЕАЛЬНО отримати статус біженця чи політичний притулок в країнах Європи (хочаб Польща)?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 квітня 2014, 21:08 
Офлайн

AndroVit написав:
Ruslana TS написав:
є в Ковелі робота.

Дивлячись що вважати роботою. Таке, щоб ішачити для того, щоб не вмерти з голоду є. А саме нормальна робота, навіть при наявності освіти (навіть не військової, мова не про мене одного) - то велика рідкість. Її по оголошенях навряд чи знайдеш. Перевірено особистим, і не тільки, досвідом.

так, в оголошеннях , мабуть, навряд.
але якщо постаратися - так, є в Ковелі робота, і гарно оплачувана до того ж.
тільки має один недолік - щоб отримувати зарплату ТРЕБА НАПОЛЕГЛИВО ПРАЦЮВАТИ !

Перевірено особистим, і не тільки, досвідом :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 квітня 2014, 13:32 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
nekton написав:
Як не дико це звучить але заголовок описує державу Україна... Але мені здається що справжнім військовим позиція "підстав іншу щоку" - як серпом по яйцях... А наша влада (якщо її так можна назвати) знову не знає що робити.

Далі буде...

Добавлю трохи своїх речень.
Майдан для простих громадян вже традиційно представляється поворотним пунктом і способом вирішення проблем. Виженемо всіх вовкулаків та упирів і почнеться зовсім інше життя ...
Люди несли на площу продукти харчування та гроші, стояли там за велінням серця. Як же так вийшло, що всі ці люди виявилися обуреними/обдуреними? Подібне вже неодноразово в історії повторювалося - після загального тріумфу настає загальне розчарування.
Як може щось з'явиться там, де нічого немає? Нікого не хвилює повернення вкрадених грошей, модернізація промислового сектору, реформування податкової сфери та економічних реформ. Гарячкувате хапання теплих місць для своїх, популістське мовне питання та «шатуни» на вулицях та в органах влади з АК-74.

І раптом в країну, в якій поточна влада на пташиних правах з невизначеною економічною та соціальною ситуацією, залітають "ввічливі зелені чоловічки". Хіба у кандидатів в топ-менеджери Держави не було стратегічного бачення, інтуїції, першокласних радників, розвідки?
А чому у відповідь не послати туди своїх жовто-блакитних чоловічків, навчених діяти в тилу ворога і в оточенні, відкрито і скрито, навчених користуватись любою зброєю чи любими предметами як зброєю - Еліту Спецпризначення!? Шо нема? Просрали…

А народ, як завжди, знову допомагає своїй армії чим може: тягне з своїх хлівчиків гусениці від тракторів і ремонтує танки та надсилає по 5 гривень кожного дня. Я фуєю… Колись на третьому курсі мені довелось писати курсову роботу. Я повинен був, ніби керівник спеціальної операції, розробити план захвату аеродрому Ліон, запасний тіпа Діжон. Потрібно було розрахувати необхідні сили, проаналізувати повітряні потоки атмосфери, розрахувати польотні курси, висоти, кути зносу при початку бомбардування та висадки десанту, передбачити методи радіоелектронної боротьби ну і багато такого всякого. Ви уявляєте, це курсант третього курсу! Які нафуй СМС-ки по 5 гривень??? Просрати свою армію… Тепер лише по Інтернету самооборона буде вчитись як правильно бомбити глибинними бомбами підводний човен…

Це має бути хорошим уроком. Армія повинна бути боєготовою, кордони повинні бути захищені. На одному з перших місць має бути програма фінансування армії з звітом за використані кошти. Кожен громадянин має розуміти, які цілі переслідує держава. Зараз ні у кого цього розуміння немає. Любий керівник держави повинен бачити стратегічну перспективу. Колись, ще в училищі, розповідали (не пам’ятаю вже точно в якій державі чи то в Китаї, чи то в Японії) як Імператор наказав виділити великі кошти (в досить голодні часи) та посадити дубовий ліс. Ніхто не розумів для чого і лише Імператор знав, що через 200 років з тих дубів в цій країні побудують найкращий флот у світі.

Керівництву треба вміти мислити стратегічно, це не ровером рулити. Інакше черговий Майдан не шмарклі такому керівництву підтирати буде, а юшку пустить. І так по колу.

А поки що я бачу лише забавки з "не купуй російське". Дійсно, почати розробляти програми паливної незалежності (позбавляючи цим способом Росію основного важеля впливу) набагато важче. А мобільний зв'язок? Це взагалі територія подвійного призначення. На вузлах зв'язку давно стоять чужі СОРМ. Хто хоч трохи знайомий з оперативно-технічними заходами, зрозуміє про шо я.
"Не купуй пічєнькі!" Дитячий садочок, ясельна групочка…
Мля… навіть бухло вже не бере… піду курну … та погуляю голим … по лівобережній чи правобережній…
Далі буде (с) Nekton

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 квітня 2014, 18:18 
Ruslana TS написав:
AndroVit написав:
Ruslana TS написав:
є в Ковелі робота.

перевіояйте.... а от я пропрацював 25 років на колишній державній фірмі 9запаз фіама ахметова) при державній фірмі я ртримував і оздоровчі і за вислугу...... зараз яч маю 1200-1300(чистими) зпрплати....шикую на цю зарплату і на курорт поїду і мяса купую вдоволь.... а скажіть мені ьудь ласка де можна отримувати більше або як можнп менше жерти щоб нездохнути з голоду...окрім того що можна щось вкрасти або брати хабарі...

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 квітня 2014, 21:15 
Офлайн

це емоції.
всі винні - тільки не я.

особливо держава.

якщо будете авторизовано заходити - тоді буду дискутувати.
з гостями - ні.
без образ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 квітня 2014, 23:22 
Офлайн

Повідомлення: 34
Ruslana TS написав:
AndroVit написав:
Ruslana TS написав:
є в Ковелі робота.

:sh_ok: Вибачаюсь,що втручаюсь у Вашу дискусію,напевно робота офіційна і все згідно чинного законодавства(без конвертів і з медичним страхуванням)?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2014, 11:32 
Офлайн

VOJAGEUR написав:
Ruslana TS написав:
AndroVit написав:
Ruslana TS написав:
є в Ковелі робота.

:sh_ok: Вибачаюсь,що втручаюсь у Вашу дискусію,напевно робота офіційна і все згідно чинного законодавства(без конвертів і з медичним страхуванням)?

і це теж було, але не завжди

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2014, 13:38 
Офлайн

Повідомлення: 32
Подякували: 0 разів.
https://www.youtube.com/watch?v=CdbbXTGYxIY
Насолоджуйтесь панове!!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2014, 18:48 
Офлайн

Повідомлення: 468
Подякував (ла): 2 разів.
Район міста: Обочина
Лажа :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 56 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: