Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 04:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Що потрібно зробити.
ПовідомленняДодано: 20 березня 2014, 09:53 
Офлайн

Повідомлення: 232
Подякував (ла): 24 разів.
Подякували: 3 разів.
mike_fashist написав:
Зброю нашим людям поки довіряти теж не варто.

Варто. Хай половина дебілів перестріляють самі себе. Через деякий час все нормалізується.
щоб дозволити зброю, спочатку треба боротися з хабарництвом.інакше крім дебілів перестріляють багато "не дебілів".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2014, 12:01 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
mike_fashist написав:
irma написав:
Не треба моє бачення аналізувати. Запропонуйте свої варіанти по темі.

Нам потрібна влада, яка адекватно і оперативно реагуватиме на все, що відбувається в країні. А тоді можна і люстрацію провести. тільки має бути закон, який забезпечить цю люстрацію і під неї попадуть всі, а не в залежності до партійної принадлежності.

А я про закон і писала, до речі. Освіжу:
irma написав:
1. Закон про люстрацію влади.
2. Влада має довірити народу мати зброю.
3. Повернути статус ядерної держави.
Поки все з найголовнішого.

Вже зараз працюють над створенням люстраційного комітету (активіст Майдану і журналіст Єгор Соболєв цим займається)
"Мету, правила, механізми люстрації Соболєв запрошує готувати публічно. У Facebook створили сторінку комітету, де закликають "викладати в коментах бачення і пропозиції" щодо роботи цієї організації. "Як державної організації комітету не існує. Почали готувати положення про нього. Я пропоную зробити комітет максимально незалежним і сформувати його з людей з кришталевою репутацією. У складі обов'язково мають бути професійні правники", - уточнив Соболєв. Також шукають місце "для публічних дискусій з правниками, правозахисниками, журналістами та громадськими активістами в реалі. Якщо є медіа, готове надати місце для таких дискусій з прямою трансляцію - будь ласка, дайте знати". Соболєв відзначає, що до нього вже звертається багато людей з пропозиціями люстрації певних осіб. "У мене шквал дзвінків, пропозицій зустрітися і пропозицій люструвати. Навіть до мого сусіда по сходовій клітині дзвонять. Так ми нічого не зробимо. Я не буду працювати як Фелікс Дзержинський, самостійно визначаючи, кого карати, а кого милувати. Люстрація має пройти виключно за правилами. Їх треба справедливо, прозоро і системно обговорити та затвердити. Не станьмо драконом, якому ми зламали хребет", - закликає Соболєв. Нагадаємо, окрім люстраційного комітету, в Україні хочуть також створити антикорупційне бюро."

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/sobolyev-bude-fo ... 37080.html

На рахунок зброї я вже приводила у підкріплення своєї думки цитату. Повторю її:

"У Сполучених Штатах Америки права населення в питанні володіння зброєю обмежені незначно. Із 50 американських штатів в 31 дозволено приховане носіння зброї. У тих штатах, де носити зброю заборонено законом, здійснюється вдвічі більше злочинів.
У Німеччині в легальному обігу перебуває близько 10 мільйонів одиниць вогнепальної зброї, причому за період 1971-1994 років кількість злочинів із застосуванням зброї там знизилася більше, ніж на половину.
Уряд Молдови дозволив населенню купувати стрілецьку зброю, що сприяло зниженню рівня злочинності вдвічі. При цьому придбана легально вогнепальна зброя майже не використовувалася в кримінальних цілях.
У Швейцарії всі, хто йде в запас з армії, мають право зберігати за собою зброю. Під час військового призову кожен майбутній солдат отримує гвинтівку М-57, яку потім можна зберігати вдома, і більше двох десятків комплектів боєприпасів до неї. Після настання пенсійного віку чоловіки гвинтівки здають, але натомість отримують помпові рушниці.
В Естонії дозвіл на придбання короткоствольної вогнепальної зброї було узаконено в 1992 році. Як результат, за сім наступних років рівень злочинності знизився на 80%.
У Польщі громадяни також отримали можливість вільно купувати, носити й зберігати зброю, що призвело до зниження рівня злочинності на 34%. У Словенії цей показник знизився на 50%."
Стаття повністю

І ще. Росія має ницість ше висувати ультиматуми Україні. Які?
1. Не вступ у Євросоюз.
2. Не вступ до НАТО.
3. Відтермінування дати виборів.

Оце і є план, що ТРЕБА РОБИТИ. :-) Хоча щодо першого я маю сумніви. (Не ми до Євросоюзу, а Євросоюз до нас!)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2014, 13:29 
Офлайн

А ось "план" Славка Вакарчука з ОЕ:

Звертаюся до "Нової" влади! Сьогодні в Україну прийшли непрості часи. Це і загроза втрати частини території, і неспокійна ситуація в регіонах, і економічні виклики, і багато іншого.
В цій ситуації ви не маєте права на помилки. Ні, я маю на увазі не помилки в процесі роботи, які були, є і будуть в кожного, хто працює. Я кажу про стратегічні помилки, які можуть призвести не лише до втрати вами цієї влади, але й до втрати нами - цілісної і стабільної країни.
Не йдіть шляхом своїх попередників.

Ось 10 принципів, за якими ви маєте діяти:
1. Не призначати на посади за філософією "свій - чужий". Всі призначення мають відбуватися за принципом «трьох П»: Патріотизм, Порядність, Професіоналізм.
2. Уважно слухати і чути всі без виключення регіони України. На Сході і Заході. І в першу чергу - голос простих людей.
3. Закон - один для всіх. Не влаштовуйте «полювання на відьом». І не вигороджуйте своїх. Ніщо так не відлякує, як подвійні стандарти.
4. Забудьте про партійні принципи і квоти. Це згубна і неефективна практика. Вона робить владу вузьколобою.
5. Чесно, чітко і прозоро розповідайте людям про всі свої кроки та обґрунтовуйте їх. Будь-яка непопулярна реформа може бути прийнята позитивно, якщо люди будуть знати як, чому і навіщо вона робиться.
6. Починайте економію коштів з себе. І тільки з себе. Чиновникам на Мерседесах не вірить ніхто.
7. Інформаційна безпека має стати пріоритетом. Свобода слова - недоторканна. Але тільки до моменту поки вона не загрожує свободі власного народу.
8. Використовуйте по максимуму сильні сторони держави. Геополітичні, економічні, політичні, будь-які. Дійте злагоджено. Бийте в одну точку.
9. Будь-який економічний успіх має відразу ж позначатися на якості збройних сил. Сильна армія - запорука миру і цілісності держави.
10. Подавайте руку політичним опонентам, якщо це працює на успіх держави. Сьогодні немає опозиції і влади. Сьогодні є ті, хто за сильну Україну, і ті хто проти неї.

Ми різні, але ми разом - ось наша національна ідея.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2014, 13:51 
Офлайн

І "свіжачок" (про нашу область теж):
Єгор Соболєв: Шукаємо нових керівників міліції Київщини, Львівщини, Тернопільщини та Волині

Перехрестилися і починаємо.

Отже, як ми домовлялися з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, стартує прозорий підбір керівників обласних управлінь міліції із залученням громадськості.
Згідно домовленостей, проходити це має так:

1. МВС збирає кандидатури. У тому числі їх можуть пропонувати громадські організації.

2. Кадрова комісія МВС, куди включені правозахисник Євген Захаров, журналіст Юрій Бутусов та я, перевіряє цих кандидатів. МВС та його департамент внутрішньої безпеки – на відповідність професійним критеріям, які затверджені міністром, ми з колегами – на непричетність до корупції і порушень прав людини. Для цього пропонуємо журналістам-розслідувальникам створити власну групу незалежної перевірки.

3. Перелік кандидатів, що пройшли такий відбір, оприлюднюється. Одночасно ми пропонуємо їх презентацію активу області, у тому числі авторитетним ГО, меру, керівництву держадміністрацій. Так, щоб кандидати представили своє бачення, як зробити регіон безпечнішим, як реанімувати міліцію, як забезпечити громадській контроль за її діяльністю.

4. Після цього кадрова комісія МВС приймає рішення. Туди входять заступники міністра і керівники департаментів. Наша з Євгеном та Юрієм місія – проконтролювати чистоту процедури.

Такою є домовленість. Звісно, є ризики, що вона буде порушена. Звісно, підібрати гідних керівників з лав міліції вкрай важко. (У вимогах МВС є 4-річний досвід служби. Я пропонувати скасувати цю вимогу, але не знайшов підтримки). Звісно, на нас впаде цунамі звинувачень, компромату та тиску. Скоро Ви дізнаєтесь, що я міліонер, педофіл і взагалі перевдягнута жінка. Звісно, це не люстрація, і не системне реформування міліції, які мають готуватися одночасно.

Але спробувати варто. Гідні керівники міліції зараз вкрай важливі для збереження України як держави. Плюс треба закладати практику відкритого підбору всіх державних службовців. Інакше нова держава в нас не вийде.

На прохання МВС починаємо з Львівської, Волинської та Тернопільської областей. На наше з Юрієм прохання в першу чергу також увійшла Київська область, де зроблене призначення викликало хвилю обурення.

Актив цих областей! До вівторка МВС чекає на Ваші заявки. За посиланням вказані і вимоги міністерства. Щоб все було прозоро, робіть копію на luscomitet@gmail.com.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі