Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 листопада 2017, 18:28

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 570 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Війна 2014
ПовідомленняДодано: 03 січня 2015, 20:01 
Офлайн

Повідомлення: 79
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста: Terra Incognita
Ruslana TS написав:
МАКСИМАЛЬНЫЙ ПЕРЕПОСТ!!!
Новогодний пост надежды и чуда...З вірою в силу Різдвяного Дива.. Господи, поможи...

SOS!! ПОМОГИТЕ НАЙТИ ПРОПАВШЕГО БЕЗ ВЕСТИ БОЙЦА!!!

БОГАЙЧУК ПАВЕЛ ВЛАДИМИРОВИЧ (ДР 16.06.1987- 27 лет). Живет на Волыни, в селе...
Паша служил в 51 ОМБР в роте связистов. Последний раз позвонил матери 28 августа 2014 года, сказал ,- из Донецкой области, сообщил, что жив. По словам бойцов, Богайчука видели на дороге между Иловайском и Старобешево 29 августа во время расстрела колонны.
ОСОБЫЕ ПРИМЕТЫ: на правой руке над кистью наколка группа крови РВ(+3). На носу тонкий поперечный шрам. На шее- серебряный крестик на цепочке. Рост 180 , размер обуви 45, крупного телосложения, короткая стрижка, черный волосы.
Характер спокойный и добрый.
Мама Валя уже 4 месяца ждет сына... Держится... Готова уже к любому результату...Мы пытаемся найти ... Пока нет никаких новостей((. Но это вселяет надежду, что Паша жив..

УМОЛЯЮ!! ВСЕХ, КТО МОЖЕТ ПОМОЧЬ В ПОИСКЕ!!! КТО ВИДЕЛ ПАШУ ПОСЛЕ 29 августа !! ОЧЕНЬ ЖДУ!!!
Не пишу мамин адрес и тел во избежание шантажа .. С мамой постоянно на связи.. Все передам!!
Господи! Помоги..
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЯК Мені згадуетссь но він не туда був прикамандірований но треба шукати в 2 дивіз.з м-ром Фураєвим після Іловайська якщо нематоді співчуваю

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 січня 2015, 18:39 
Війна як це говорив пан Порошеко скінчиться коли Крим буде Українським.Помню ці три багатиря на майдані кричали куля в лоб то куля влоб!

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 січня 2015, 02:15 
Офлайн

Повідомлення: 49
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 20 разів.
Российских детей уже готовят убивать казахов и беларусов

"Искреннее удивление испытали белорусские активисты из группы "Згуртаваньне патрыётаў", обнаружив в одном из детских магазинов украинской столицы набор игрушечных солдатиков "Русский спецназ". Во-первых, сам факт свободной продажи в Киеве такого проявления российской военной пропаганды уже сам по себе, мягко говоря, неэтичен, учитывая, что Украина сейчас подвергается российской агрессии. А во-вторых - комплектация игрушечного набора ясно намекает, ненависть к каким народам пытаются воспитать у российских детей.

Дело в том, что в комплекте игрушечного набора имеются не только фигурки спецназовцев, военная техника, модели понтонных мостов и другие предметы, но и флаги, которыми детям предлагают обозначать противников в "войне". В наборе "Русский спецназ", обнаруженном в Киеве, находились государственный флаг Казахстана и исторический бело-красно-белый флаг Беларуси.

Как удалось выяснить корреспонденту by24.org, такая комплектация детского игрового набора "Русский спецназ" условными "врагами" - далеко не единственный вариант. В частности, в одном российском интернет-магазине продается аналогичный пакет с флагами США и Великобритании, в другом удалось рассмотреть флаги стран НАТО - Франции, Португалии, Нидерландов и почему-то Ирака, а в третьем российским мальчишкам предлагается воевать против Узбекистана."

http://by24.org/2015/01/03/russian_children_preparing_to_kill_kazakhs_and_belarusians/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 січня 2015, 20:45 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Пізнавально.
«Там у кого ствол длиннее, тот и закон»
Чем занимаются ополченцы на юго-востоке Украины. Интервью-покаяние
http://znak.com/moscow/articles/25-12-20-02/103404.html

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2015, 00:35 
Офлайн

Повідомлення: 589
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
Оце, що показуть, це все "туфта"?. Якби дали б хоча б один залп з градів - та там би нічого не залишилось. Ну як може бути, що 10 раз. з важкої зброї були оюстріріли - з нашого боку втрат немає. Ну це якась або дурка, або якийсь розвод, тим більш при сучасних технологіях. Хіба що там домовились, що ми потому полю стріляєм, а ви по тому. Ну а "бабки" платіть. Ну нереально це виглядає. Це моя приватна думка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2015, 00:40 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Потужність "залпу з градів" перебільшена пропагандою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2015, 01:00 
Офлайн

Хотів "туфту" на нісенітницю зміни, але не вспів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2015, 01:02 
Офлайн

Щодо "градів", я не артелерист, але, мабуть, там є різні "снаряди". Ну і я мав на увазі більше те, що інформація з засобів мас. інф. м'яко кажучи, не повна, перекручена, однобічна, це просто якщо включити свої "мізки", а не слухати "ящик". Одним словом, однобічна, і комусь вигідна, задля чого? ...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2015, 11:42 
Офлайн

Повідомлення: 230
Подякували: 2 разів.
Я 3 місяці пробув в зоні АТО під Дебальцевим. І повірте, гради то ще морська пиль в порівнянні з ВАЖКОЮ артилерією. Був не однократно в самому епіцентрі обстрілу з градів. Вижили всі крім одного

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 січня 2015, 00:25 
Офлайн

Повідомлення: 354
Подякував (ла): 17 разів.
Підїхав до роботи, вийшов з машини і побачив ззаду сині мигалки. Вийшли два парубка, спитали чия машина, попросили документи. Я переоцінивши свої можливості почав розказувати свою правову політику після чого один підійшов вплотну, на моє прохання відійти ухмильнувся взяв мене за руку, сказав вийняти з кишень, штовхнув на машину, хлопну в голові (не боляче, але сам факт) і в культурно-міліцейській формі розказав свою політику. Після того як я показав доки і вислухав лекцію ми цивільно обмінялися любязностями і розїхалися.
Так от, в історії цієї теми збереглося що я писав коли їх лупцювали палицями і закидували камінням на майдані, як я тоді негодував. Тепер я маю оце, коли мене можна як курку общіпати на раз два за просто так. Слава Україні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 січня 2015, 21:19 
Офлайн

Повідомлення: 230
Подякували: 2 разів.
Хай би мене хлопнув по голові.... то вже би його хлопало... і всіх їх разом. Я малий ростом і худий... але якщо вже розійдусь то мало не покажеться. І розказав би я йому СВОЮ політику в культурній армійскій формі

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 січня 2015, 21:45 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Forum написав:
Підїхав до роботи, вийшов з машини і побачив ззаду сині мигалки. Вийшли два парубка, спитали чия машина, попросили документи. Я переоцінивши свої можливості почав розказувати свою правову політику після чого один підійшов вплотну, на моє прохання відійти ухмильнувся взяв мене за руку, сказав вийняти з кишень, штовхнув на машину, хлопну в голові (не боляче, але сам факт) і в культурно-міліцейській формі розказав свою політику. Після того як я показав доки і вислухав лекцію ми цивільно обмінялися любязностями і розїхалися.
Так от, в історії цієї теми збереглося що я писав коли їх лупцювали палицями і закидували камінням на майдані, як я тоді негодував. Тепер я маю оце, коли мене можна як курку общіпати на раз два за просто так. Слава Україні.

це у нас в Ковелі? Точно? Ніколи подібного не зустрічав. Є їх ФІО? Де вони патрулюють? Де їх можна найти? Це ППСники чи ДАЙці? На білому пріусі?

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 січня 2015, 23:03 
Офлайн

Повідомлення: 354
Подякував (ла): 17 разів.
KOT написав:
це у нас в Ковелі? Точно? Ніколи подібного не зустрічав. Є їх ФІО? Де вони патрулюють? Де їх можна найти? Це ППСники чи ДАЙці? На білому пріусі?

В Ковелі, біля нашого міста. На тойоті, фіо тільки один сказав, я забув уже.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 січня 2015, 20:23 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Forum написав:

А "Правий сектор" з такими "парубками" не бореться ? Чи для чого він ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 січня 2015, 22:49 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Є тема про "Наша міліція нас береже".
Може вам туди з цим обговоренням переїхати?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 570 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: