Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 серпня 2017, 06:45

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 65  Далі

Створи опитування. "Кого б Ви хотіли бачити наступним президентом України"
Янукович 3%  3%  [ 1 ]
Кличко 6%  6%  [ 2 ]
Порошенко 61%  61%  [ 22 ]
Тимошенко 6%  6%  [ 2 ]
Тягнибок 3%  3%  [ 1 ]
Медведчук 3%  3%  [ 1 ]
Симоненко 0%  0%  [ 0 ]
Ярош 6%  6%  [ 2 ]
Тигипко 3%  3%  [ 1 ]
Мені все рівно 11%  11%  [ 4 ]
Всього голосів : 36
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Революція 2013
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2014, 22:24 
Офлайн

Повідомлення: 354
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.
AkSeL-A3 написав:
П.С. Хто буде дякувати за це відео, теж було відомо заздалегідь.

:-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2014, 22:28 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
http://vk.com/wall-55297091_230106

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2014, 22:51 
Офлайн

Повідомлення: 901
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Беркут - бидло! Не кажу за всіх, але більшість - це точно. Тільки бидло буде бити беззбройних так жорстоко (кінець листопада), тільки бидло буде робити провокації (підпал Будинку Профспілок - їх рук діло), та й взагалі стояти "на сторожі державного порядку" в такий час можуть тільки такі люди. Кожен з них міг би відмовитись, звільнитись (і не потрібно розказувати про те, що кожному потрібно кормити свою сім'ю - це не той випадок).
А щодо мирного протесту - все саме так і починалось - мирно. Потім було не мирно, було зі зброєю і це є закономірний розвиток таких подій.

Я взагалі вважаю, що ситуація більш ніж однозначна. Мільйон аргументів за народ і мільйон проти дій влади+беркуту.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2014, 23:21 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Цікаво так виходить, бидло це "Беркут". Ну в інтеренеті гуляє відео, де відзняті "мирні" дії стосовно бидло-беркуту, та покидьків з ВВ. Особливо добре видно там ,таку собі нешановну пані Чорновіл. Так що нетреба тру-ля-ля. Ми вже бачили "об"єктивні" матеріали ТБ. Де ще вчора заявляли, про масові розстріли,безбройних та мирних. Але чомусь сьогодні в сюжетах новин, показують кадри, де протестувальники не такі вже мирні. До чого я це веду. В те що не варто сильно вірити, тому що показує ТБ. В зручний для Когось момент, тій інфі яка вчора була заборонена, дадуть зелене світло. А це вже є тривожним дзвіночком для Правого Сектору. Спочатку його вожакам запропонували портфелі в МВС. Наразі ми бачимо, що ПС пробує взяти на себе функції караючого органу, такого собі пугала для хабарників та інших, не вельми обтяжених совістю. Крім того я так розумію, ті що стали біля керма країни зараз, не беручи до уваги їхні моральні якості, є "дядьками" не дурними це точно. І вони розуміють , що ПС це таке собі пугало для наших співвітчизників на Сході та Півдні країни. І якщо їх вкрай "зашугати", вони просто проведуть референдум і відділяться. Легітимний-нелегітимний, це вже питання другорядне і як ми бачимо навіть на рівні країни "рішаєме". Крім того я думаю, що конкретних чисток з подальшою посадкою, в силовиків небуде. Крім кількох "цапів-відбувайлів". Тому, що конкретно "злиті" раз силовики, вдруге в це лайно не полізуть.А вразі протистояння їхня підтримка "рульовим", необхідна Так що всіляки радикали, завідомо приречені і це було зрозуміло давно, звісно якщо не призаткнуться. Програєм ми чи виграєм?Незнаю, але як казав СаШо:"Только б небило войни".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2014, 23:41 
Офлайн

А є якийсь ресурс, який оновлюється, де можна глянути законопроекти які приймає ВР зараз?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2014, 23:48 
Офлайн

Цікаво замітка з книги. Як кажуть:Cui prodest?(Кому вигідно)
Цитата:
Книга, называется «Искусство снайпера», издана в 2009 году, а написал ее Алексей Андреевич Потапов.

Обратим внимание на раздел 7 данной книги: «Основы снайперской тактики». Находим подраздел под названием «СНАЙПЕРЫ ПРОТИВ БОЯ В ТОЛПЕ
(ВОСПРОИЗВЕДЕНИЕ СОБЫТИЯ)».
Читаем.
«В мировой практике полиции и спецслужб случается и еще один неприятный момент, вернее, гадкий политический прием всякого рода оппозиции. Бой в толпе. Заключается он в том, что при проведении массовых мероприятий — митингов, демонстраций и т.д., — когда страсти накаляются, провоцируется драка. Для ее пресечения, разумеется, подскакивает ближайший полицейский наряд. Его прибытия уже ожидают, и на полицейских набрасываются превосходящими силами. На выручку избиваемых коллег выдвигается более многочисленный отряд полицейских, который вынужден пробиваться через специально создаваемую плотную толпу, причем агенты оппозиции специально создают конфликтные ситуации, доводя полицейских до озверения.
В ход начинают идти дубинки. Обстановка накаляется. Начинается повальная драка. Озверевшие полицейские бьют дубинками и правого, и виноватого. В ряды полицейских забрасывается петарда. Создается грохот. Под этот грохот снайпер оппозиции с чердака или другого удобного для стрельбы места подстреливает любого непричастного к событиям зеваку, оказавшегося вблизи побоища. Толпа звереет. Снайпер не обязательно выстрелит в обывателя. Снайпер может застрелить оратора на митинге, которого «подставит» оппозиция. Снайпер может подстрелить какое-либо высокопоставленное или влиятельное лицо, присутствующее на массовом мероприятии (которое тоже подставит оппозиция).
Кто-то бросает гранату. Начинаются хаос и давка. Во всех жертвах оппозиция обвиняет власти. Кровавый конфликт — лучшее средство, чтобы сдвинуть с места политическую инертность населения. Главное, чтобы этот лед тронулся (всем знакомая фраза), а далее политические события будут разгоняться безумной энергией масс, которые всегда и при любом политическом режиме будут чем-то недовольны. Потом, разумеется, все вернется, как и было, но уже при новых политиках. Дуракам этого никогда не понять.
Такие события время от времени происходят в различных точках земного шара. Мерзость эта докатилась и до нас».

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 00:13 
Офлайн

Hapuga написав:
Цікаво замітка з книги. Як кажуть:Cui prodest?(Кому вигідно)

Чого ти намагаєшся добитися? Хочеш розказати зараз нам що нехай би сиділи ті бандюги і далі і проводили нові реформи на покращеня? І що всі ті 80 смертей були марними і зараз у нас нічого не зміниться? Ну ок, іди розкажи це всім тим сім'ям загиблих, зроби їм ласку, збагати своєю мудрістю. Все уже сталося і дехто ще пробує чогось добитися, і дехто щиро. А ти матимеш те що тобі дадуть. Неподобається - приступай до активних дій. Для чого всі ці провокації? Нікому ж не цікава твоя думка (це я не переходжу на особистості, це факт) ти уже скомпроматував себе в цій темі. Ну пошлють тебе (сам знаєш хто) ще пару разів, ну "заб'єш ти йому стрілу" - нічого ж не зміниться, ні до чого не приведе. Невже не простіше просто слідкувати за розвитком подій і робити для себе висновки?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 00:20 

думаю все зрозуміло тут

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 09:19 
Офлайн

Моя логіка проста як двері. Я відстоюю альтернативну думку. І якщо ти був уважний, на початку цієї теми я говорив, про те хто творить революції і хто ними користується.І на даний момент, ми це бачим. Я нехочу бути сакральною жертвою в цих подіях і якщо когось мої висловлювання в цій темі, наштовхнуть в першу чергу, на неупереджені роздуми, це вже непогано. Те що бандити неповинні бути при владі, це однозначно. А от те як їх усунути і чи потрібно для цього приносити в жертву людські життя, це питання на сьогоднішній день, все ще залишається відкритим.
Цитата:
ти уже скомпроматував себе в цій темі.

Можна поцікавитись чим? Чи ти вклав якийсь інший зміст, в це слово?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 10:19 
Офлайн

Повідомлення: 100
Подякували: 25 разів.
Я не розумію, чому ви нападаєте на Hapuga? Ми ж за свободу слова і свободу думки. В кожного своя правда. Дехто очі закрив і біжить вірячи ТБ і політикам. Хтось щось намагається побачити і зрозуміти. Багато хто пише чи марні були життя тих загиблих? Зараз з цього роздувається все на ТБ і в соц мережах. Їх життя були покладені за скидування діючої бандитської влади. Саме ці розстріли спровокували те що маємо зараз. Але чи варта та Юля чи Тягнибок - стількох життів? Чи варта "несвобода" януковича такої ціни? Як на мене вони не варті жодного життя. Правий сектор зараз тихенько приберуть з цієї арени і відбудеться рокіровка Янукович-Тимошенко. Другий раз. Це поліичні ігри, люди в яких - стадо баранів і пушечні ядра. Ви вірите в зміни? Я теж вірю. Тільки всі зміни після 2004 в гіршу сторону. Все дорожчає, зарплата залишається та ж сама. Наприклад водійські права вартували 800грн - зараз більше 3000грн. Зміниться і змінилося вже на краще тільки у верхівки влади. Ось гарні слова з пісні:
Цитата:
Краплі чорної крові
У материнській долоні –
Це блискучі зірки генеральських погонів.

Я нікому нічого не нав"язую. Хочеться жити в матриці - будь-ласка. Але не ображайте людей, в яких думка відрізняється від вашої. Не вмієте вести діалог, то ігноруйте...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 14:12 
Офлайн

2359 написав:
Я не розумію, чому ви нападаєте на Hapuga? Ми ж за свободу слова і свободу думки. В кожного своя правда.

Може й так. Але це ж була всього лиш моя думка. Свобода слова!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 14:17 
Офлайн

2359 написав:
Я не розумію, чому ви нападаєте на Hapuga? Ми ж за свободу слова і свободу думки. В кожного своя правда. Дехто очі закрив і біжить вірячи ТБ і політикам. Хтось щось намагається побачити і зрозуміти. Багато хто пише чи марні були життя тих загиблих? Зараз з цього роздувається все на ТБ і в соц мережах. Їх життя були покладені за скидування діючої бандитської влади. Саме ці розстріли спровокували те що маємо зараз. Але чи варта та Юля чи Тягнибок - стількох життів? Чи варта "несвобода" януковича такої ціни? Як на мене вони не варті жодного життя. Правий сектор зараз тихенько приберуть з цієї арени і відбудеться рокіровка Янукович-Тимошенко. Другий раз. Це поліичні ігри, люди в яких - стадо баранів і пушечні ядра. Ви вірите в зміни? Я теж вірю. Тільки всі зміни після 2004 в гіршу сторону. Все дорожчає, зарплата залишається та ж сама. Наприклад водійські права вартували 800грн - зараз більше 3000грн. Зміниться і змінилося вже на краще тільки у верхівки влади. Ось гарні слова з пісні:
Цитата:
Краплі чорної крові
У материнській долоні –
Це блискучі зірки генеральських погонів.

Я нікому нічого не нав"язую. Хочеться жити в матриці - будь-ласка. Але не ображайте людей, в яких думка відрізняється від вашої. Не вмієте вести діалог, то ігноруйте...

при чому тут нові політичні фігури?
люди на майдані пояснюють, що нікуди не йдуть, бо не хочуть заміни.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 14:26 
Офлайн

Hapuga написав:
Моя логіка проста як двері. Я відстоюю альтернативну думку. І якщо ти був уважний, на початку цієї теми я говорив, про те хто творить революції і хто ними користується.І на даний момент, ми це бачим. Я нехочу бути сакральною жертвою в цих подіях і якщо когось мої висловлювання в цій темі, наштовхнуть в першу чергу, на неупереджені роздуми, це вже непогано. Те що бандити неповинні бути при владі, це однозначно. А от те як їх усунути і чи потрібно для цього приносити в жертву людські життя, це питання на сьогоднішній день, все ще залишається відкритим.
Цитата:
ти уже скомпроматував себе в цій темі.

Можна поцікавитись чим? Чи ти вклав якийсь інший зміст, в це слово?

гарні і погані люди є скрізь.
причина початку протистояння - надмірна жорстокість беркутівців. НАДМІРНА. Троє на одного. Плюс добивали. Революція почалася значно пізніше.
1. 29 січня, 2014 Весь прикарпатський спецпідрозділ "Альфа" звільнився http://tyzhden.ua/Video/100419
2. «Беркутівці» затримували медиків і стріляли у них (відео) http://dailylviv.com/news/kryminal/berk ... video-3901
3. якщо він людина, то він залишається людиною. http://www.odnoklassniki.ru/profile/131 ... 8670247200

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 14:37 
Офлайн

Повідомлення: 100
Подякували: 25 разів.
Ruslana TS написав:
при чому тут нові політичні фігури?
люди на майдані пояснюють, що нікуди не йдуть, бо не хочуть заміни.

Як при чому? Країні потрібен лідер. Януковича відправили в "утіль". Потрібна заміна. Заради цього все й робиться. Ну і що зміниться, якщо вони там стоятимуть? Вже почалася виборча кампанія і на сцені майданівській зараз з"явитсься героїня Тимошенко для проведення агітації себе. І використає становище в Україні і поверне майдан в своє русло.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2014, 15:02 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
За конституції 2004го року в нас президент це як англійська кооролева. Відкривати памятники, їздити з дипломатичними візитами і т.д.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 65  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: