Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 23:10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 65  Далі

Створи опитування. "Кого б Ви хотіли бачити наступним президентом України"
Янукович 3%  3%  [ 1 ]
Кличко 6%  6%  [ 2 ]
Порошенко 61%  61%  [ 22 ]
Тимошенко 6%  6%  [ 2 ]
Тягнибок 3%  3%  [ 1 ]
Медведчук 3%  3%  [ 1 ]
Симоненко 0%  0%  [ 0 ]
Ярош 6%  6%  [ 2 ]
Тигипко 3%  3%  [ 1 ]
Мені все рівно 11%  11%  [ 4 ]
Всього голосів : 36
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Революція 2013
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 01:34 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 01:44 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Здається, таки поворотний момент є після важкого дня сьогодні.
І колискова гарна - з полегшенням на душі йду спати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 02:21 
Офлайн

Повідомлення: 578
Подякував (ла): 84 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста: Вокзал
Мда-а-а... Все ж таки які різні люди, різні долі й різні погляди... На приклад: Один, не наш, не українець, не такий трохи лицем, не чисто говорить українською. Він точно не місцевий, звідкись приїхав-думаємо ми. Його рідна мова взагалі нам не зрозуміла, лице, явно має чи то кавказькі, чи то вірменські риси та трохи суворий вираз, а чорна густа борода та вуса, декого з нас насторожують та заставляють поглядати в його бік трохи підозріло... Таки він точно не наш. Приїзджий. Чужий.
Але, ось він, серед натовпу мітингувальників на майдані в Києві, гордо з щасливим лицем читає Шевченка, активно протестує проти диктаторського гноблення, проти антиконституційних законів, проти хамства та зневажливого ставлення влади до українського народу. За НАШУж честь та волю, за славу й незалежність України на тому майдані помирає... То таки це БУВ наш? Свій? Справжній українець? ..................

Ну а другий приклад... Чесно кажучи, й не хочеться наводити-нічого видатного. Але історія буде не закінчена. Молодий стрункий чоловік, привітне, симпатичне з радісною посмішкою лице, мабуть й спортсмен до того ж. Схоже що у ньго все гаразд в житті. Інколи навіть полюбляє адреналінчик отримати від свого єкстремального хоббі. Ймовірно багато хто тут його знає, навіть дружить з ним, щодня здоровається з ним за руку, п'є пиво, чи то каву за дружньою бесідою, анекдотами свіжими ділится...
Він свій, тутешній, українець... Аж тут революція на майдані почалась, не яка небудь-кривава! Хто поїхав, хто не зміг... Багатьом серце болить за тих, хто зараз в бою, за правду, за наше благо, за мирне й щасливе майбутнє наших дітей отримав кулю в голову чи в серце. Діляться люди своїми гіркими думками в інтернеті. Шкода загиблих.
І раптом, бруд, наклеп, зневага, хамство... Хто?!! Та це ж той, свій, тутешній, українець, друг наш...
Так само мило шкірить зуби з аватарки, і ль'є лайном на нас усіх, загиблих і живих...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 08:16 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Hapuga написав:
В чому я переповідаю свої сни? Давай по суті, якщо ти звісно мужик і вмієш відповідати за "базар"

А перед ким відповідати за "базар" чи всетаки за слова ? Перед тобою ?

Твоє бачення ситуації деколи буває настільки специфічне, що аж невіриться, що ми обговорюємо одну і ту саму тему.
Та й не я один так думаю, згадай:
Boris написав:
Таке враження що ти живеш не серед нас, а у чудовій, фантастичній рожевій кульці, у якій усе чудово і прекрасно

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 08:42 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Hapuga написав:
Що ви розводите істерику? Ви маєте те чого прагнули. Якщо ви ще незрозуміли , то скажу вам це ВІЙНА і там не пиріжки роздають, там ВБИВАЮТЬ!!! Мене бісять тупі ідіоти які волають , про снайперів і тд. Куля "дура" і вона дуже не завжди попадає туди, куди її направляють. Це яким ідіотом треба бути, щоб іти в наступ на озброєного міліціонера, а потім ображатись що його пристрелили. Ви при своєму розумі? Тим хто на майдані заправляють не потрібен мир, їм непотрібні переговори чи домовленості, їм непотрібне мирне вирішення кофлікту,їм потрібна війна. І пора б вам це зрозуміти!

Це ти розводиш істерику: "Я вас вітаю. ящик пандори відкрито"
І закінчуй обзивати всіх тупими ідіотами, які нічого не розуміють і тебе бісять. Ти не задумувався, чому це тут на форумі стільки людей, у яких думки на рахунок Майдану дуууже відрізняються від твоїх, а людей, які підтримували б тебе, не так багато ? Може твоя думка не така вже й вірна ? Чи ти дієш по схемі "всі навкруги -п....си, один я - д'Артаньян" ? Якби самому не прийшлось "відповідати за "базар".....
А то не снайпери ? Яким же ж треба бути тупим ідіотом, щоб не вірити своїм очам ? Чи знову буде "знаю я, як ті репортажі знімають" ?
Зображення
http://fakty.ua/177137-dokazano-lyudej-na-majdane-ubivayut-snajpery-video-foto

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 08:59 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
КОТ. Мені вже давно натякають,щоб я призаткнувся. Мені розцінювати це як натяк на погрозу з твого боку?
Руслана. Якщо послухати ЗМІ, то кокожне кульове поранення це куля снайпера. Байдуже що куля 5.45 чи 12 калібру від гладкостволу, це куля снайпера. Хто в темі, той зрозуміє.
Аксель. Я чуть не заплакав. Звісно,що людина яка за мирне вирішення кофлікту, це запроданець "путінський", хам, наклепник. Але от ті хто штурмує, військові частини, відділки міліції, склади зброї це борці за волю. Цікаво а ті хто воюють в Сирії проти Асада, це теж борці за волю? А ті хто влаштовують вибухи в автобусах, це теж борці за волю? З вами все зрозуміло. Для вас, ціль випрадовує засоби. Але я вам не попутник.
Грішаня. Ну якщо твій пост адресувався мені, то переді мною. Я на надцяти сторінках доводжу свою позицію і підкріпляю її аргументами, а переважна більшість з вас, таких приємних при особистому знайомстві, нездатна вести аргументовану розмову. Більшість ваших постів не стосуються ситації в країні, а роблять оцінку моїм, розумовим, моральним та іншим якостям. Що не є суттю цієї теми. Попросту, більшість з вас ,балаболи та тролі по суті своїй і ти з Акселем тримаєш пальму першості. У вас є яксь своя думка, але вона настільки далека від реальності, що стає страшно. Для вас ці події це красива картинка, з гарним кінцем. Але я вас розчарую, події на кшталт тих ,що зараз відбуваються, витягують на зовні не найкращі людські якості. Ви спокійно говорите про те,що хтось комусь погрожує за те ,що будуть працювати коли всі страйкують, про мародерство. І зовсім упускаєте, що це є Захід і тут нема тітушок, тут наші люди. Хтож це все робить. Нпевно це революціонери, яких ви так палко підтримуєте. Удачі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 09:03 
Офлайн

Чудово. Я бачив це відео ще вчора опівдні. Це дійсно снайпер. Але прочитай в попередньому пості, що я писав про калібр 5.45 і 12. Коли вбили Нігояна з білорусом, то теж говорили про міфічних снайперів. У вас кожне кульове поранення,снайперський постріл. То хто ви після цього? :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 09:37 
Офлайн

Повідомлення: 224
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 7 разів.
Ковель учора.
Зображення

Відчути себе часткою єдиного народу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 09:42 
Офлайн

Сталін. Це так героїчно виглядає. Просто слів нема. Я в захваті! :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 10:24 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
А будиночок-то при чому? Вандалізм не є героїзмом.
Хоча писуни по стінах все рівно цей форум не читають.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 10:30 
Офлайн

Повідомлення: 100
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 25 разів.
KOT написав:
Віталька - тобі ще жити і працювати у Ковелі... задумайся... щоб потім стидно тобі не було... і не тільки стидно...

Нам всім жити в цій країні ще багато-багато років. І хочеться жити, а не воювати між собою. Сашулька, от ти погрожуєш. А сам, себе вважаєш героєм - бо на ковельському форумі писав за майданівців? Не поліз чомусь на барикади? Одне діло розводити балачки, інше діяти. Такі "писаки-патріоти" ще гірші для правих, ніж тітушки. Бо коли на сцені в Києві закликали, "не сидіть осторонь в своїх домівках! Допоможіть нам тут реальною підтримкою. Потрібні добровольці для оборони майдану і волонтери в медичну службу". Ти сидів на форумі і набивав пости - про те, який ти герой-патріот. Те ж саме і про інших "захисників". І дівчат в тому числі, бо медсесри і їх помічниці були на вагу золота. І не треба тут співати про дітей, роботу і інше. В майданівців теж діти є і робота. Це тобі має бути соромно. Бо в важкий для країни час ти стояв осторонь(по твоїм переконанням треба було діяти).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 10:48 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
2359 - Віталька № 2 ? :-) :-) :-)

ще один інтернет троль? :-) :-) :-)

якщо тобі удобно рахувати мій верхній пост у вигляді погрози - то ти й справді хочеш там бачити погрозу... новий юзер на форумі, а уже агресії куча... ядом хоть не плюйся..
коментувати твої припущення, щодо патріотизму, барикад у Києві і т.д. - не буду.. це твоє бачення, яке далеке від реальності..

не будь засланим - не будеш посланим!!!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Востаннє редагувалось KOT в 21 лютого 2014, 10:53, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 10:51 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
2359 написав:
KOT написав:
Віталька - тобі ще жити і працювати у Ковелі... задумайся... щоб потім стидно тобі не було... і не тільки стидно...

Не поліз чомусь на барикади? Одне діло розводити балачки, інше діяти. Такі "писаки-патріоти" ще гірші для правих, ніж тітушки. Бо коли на сцені в Києві закликали, "не сидіть осторонь в своїх домівках! Допоможіть нам тут реальною підтримкою. Потрібні добровольці для оборони майдану і волонтери в медичну службу". Ти сидів на форумі і набивав пости - про те, який ти герой-патріот. Те ж саме і про інших "захисників". І дівчат в тому числі, бо медсесри і їх помічниці були на вагу золота. І не треба тут співати про дітей, роботу і інше.

Противно читати твої рядки. Фуууу!!! Якби всі виїхали на майдан - то вашим беркутятам-бройлерам, яникам, царьовим - мало місця було не тільки в Україні, ай на білому світі.
Мені тільки цікаво одне - хто ж це із "старожилів" форума під ніком 2359 сидить ???? Стидно своє істинне лице показати? Боїшся??

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 10:57 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
Ванда - не бери близько до серця рядки таких тролів...

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2014, 11:01 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
KOT написав:
Ванда - не бери близько до серця рядки таких тролів...

Це правда. Йду дивитись канал Рада. Там зараз Ляшко виступає. Той валить всю правду :co_ol: .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 65  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: