Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 серпня 2017, 04:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 65  Далі

Створи опитування. "Кого б Ви хотіли бачити наступним президентом України"
Янукович 3%  3%  [ 1 ]
Кличко 6%  6%  [ 2 ]
Порошенко 61%  61%  [ 22 ]
Тимошенко 6%  6%  [ 2 ]
Тягнибок 3%  3%  [ 1 ]
Медведчук 3%  3%  [ 1 ]
Симоненко 0%  0%  [ 0 ]
Ярош 6%  6%  [ 2 ]
Тигипко 3%  3%  [ 1 ]
Мені все рівно 11%  11%  [ 4 ]
Всього голосів : 36
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Революція 2013
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:16 
Офлайн

Повідомлення: 578
Подякував (ла): 84 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста: Вокзал
Forum написав:
Я не приймаю нічию сторону, але якщо ти ідеш на майдан і кидаєш в когось камінь, не біжи плакатися якщо наступний камінь влучить в тебе.

З цим якраз усе зрозуміло, і я з тобою повністю згідний. Але, я не обговорюю якийсь конкретний випадок з однієї чи іншої сторони барикад, я кажу про бандитські методи влади. Саме вони спричинили той безлад, який сьогодні маємо в країні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:22 
Офлайн

Грішаня Якби там було щось секретне, чи таке, що не прйнятне для загального читання, то я звісно ж не виклав би. Та й в приваті мені з чоловіками спілкуватись якось не комільфо, інша справа з симпатичною жіночкою... :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:23 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ха-ха бідна країна та вбогі люди. ;;-))) Для особливо тупих, приватні повідомлення існують, для того,щоб при переході на особистості, виясняти відносини, не засмічуючи основну тему. Але дурням як відомо, закон не писаний. Чесно розвеселив. Зазвичай за таке банять.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:34 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Forum написав:
Грішаня написав:
Тільки правоохоронці присягу приймають і зарплату отримують за служіння закону.
Правоохоронець - людина, що охороняє право інших людей чи не так ? На мою думку, ця людина має впершу чергу діяти в межах закону і не дозволяти собі "отсєбятіни" - "Вчителю, спочатку навчи себе сам"(с).

Я про писав уже, не читай між радків. Ніхто не буде і не повинен оберігати твої права, коли ти лупцюєш його товарища.

Я не маю права вимагати від іншої людини, щоб вона діяла виключно у правовому полі, якщо я сам так не роблю. Чи те так ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:35 
Офлайн

AkSeL-A3 написав:
Forum написав:
Я не приймаю нічию сторону, але якщо ти ідеш на майдан і кидаєш в когось камінь, не біжи плакатися якщо наступний камінь влучить в тебе.

З цим якраз усе зрозуміло, і я з тобою повністю згідний. Але, я не обговорюю якийсь конкретний випадок з однієї чи іншої сторони барикад, я кажу про бандитські методи влади. Саме вони спричинили той безлад, який сьогодні маємо в країні.

+100500!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:37 
Офлайн

AkSeL-A3 написав:
Грішаня Якби там було щось секретне, чи таке, що не прйнятне для загального читання, то я звісно ж не виклав би. Та й в приваті мені з чоловіками спілкуватись якось не комільфо, інша справа з симпатичною жіночкою... :-):

Але ж чоловік ну дуже інтелігентний та вихований - сам початок цієї приватної бесіди про це промовляє.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:42 
Офлайн

Hapuga написав:
Ха-ха бідна країна та вбогі люди. ;;-))) Для особливо тупих, приватні повідомлення існують, для того,щоб при переході на особистості, виясняти відносини, не засмічуючи основну тему. Але дурням як відомо, закон не писаний. Чесно розвеселив. Зазвичай за таке банять.

Ну так це ж наша з тобою країна, а ми з тобою її люди... Для особливо гордих від думки що вони всеобізнані а навкруги одні тупі: я в курсі про приватні повідомлення, й виклав свідомо. Можеш й далі радіти, як дурник бубликові. Можу в нагрузку вручити тобі прапор Зімбабве, щоб було веселіше. Забанять-значить заслужив.
А по суті: Навіть якби й не дойшло до силових дій на майдані, то існуюча влада всеодно бандитска, й місце їй в казематах. Проблема в іншому, без бою її тепер не викуриш, це однозначно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:44 
Офлайн

З інтелігентами, які крім переходу на особу опонента, нездатні "мало-мальськи" , аргументовано відстоювати свою позицію, не вважаю за потрібне розмовляти виключно літературною мовою. Хоча вислів "дупа" в принципі є літературним, хоча не для інтелігентного, вразливого чоловічка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:49 
Офлайн

Hapuga написав:
З інтелігентами, які крім переходу на особу опонента, нездатні "мало-мальськи" , аргументовано відстоювати свою позицію, не вважаю за потрібне розмовляти виключно літературною мовою. Хоча вислів "дупа" в принципі є літературним, хоча не для інтелігентного, вразливого чоловічка.

Ти сам на мої питання вибірково відповідаєш, типу "за бажанням, за настроєм".
До речі, "дупа" - то не вислів, а просто слово. І вживання цього слова не є обов'язковим для нефанатів Леся Подерев'янського.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:50 
Офлайн

Не зрозумів. :ne_ne_ne:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:52 
Офлайн

Hapuga написав:
Не зрозумів. :ne_ne_ne:

Наприклад:
Грішаня написав:
Hapuga написав:
А від міліціонерів-смолоскипів не окуєваєш? А призивів бити жінок та дітей міліціянтів,а винагород за голову беркутівця, а за пацанів 18 річних, яких б"ють, а вони стоять і немають права відповісти, бо знайдуться які звинуватять в перевищенні. Це не заставляє тебе окуїти? Мене заставляє. Моя воля і одна половина вас, вже гріла б нари, інша сиділа б вдома. Особливо борзі одягнулиб дерев"яний смокінг.

Тих міліцірнерів-смолоскипів було стільки, скільки ти разів згадав про цей випадок, чи то тільки поодинокий випадок, який ти і провладно настроєні громадяни пережовуєте раз за разом ?
А хто в нас серйозно слухає гея Ляшка ? Особисто він для мене клоун і троль, до того ж не дуже вдалий.
А пацани 18-річні - то певно раби ? Останній призив невеликий жеж був - брали тільки тих, хто дуже хотів, чи не так ?
Якщо я не помиляюсь, ти ж сам в армії не був - то звідки така любов і щире співчуття до людей в погонах ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:55 
Офлайн

Повідомлення: 354
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.
Грішаня написав:
Forum написав:
Грішаня написав:
Тільки правоохоронці присягу приймають і зарплату отримують за служіння закону.
Правоохоронець - людина, що охороняє право інших людей чи не так ? На мою думку, ця людина має впершу чергу діяти в межах закону і не дозволяти собі "отсєбятіни" - "Вчителю, спочатку навчи себе сам"(с).

Я про писав уже, не читай між радків. Ніхто не буде і не повинен оберігати твої права, коли ти лупцюєш його товарища.

Я не маю права вимагати від іншої людини, щоб вона діяла виключно у правовому полі, якщо я сам так не роблю. Чи те так ?

Да да, влада порушує закон і тим більше права громадян, і тому ми можемо громити кіїв. Та без проблем, робіть як вам заманеться, це ваше право, мабуть. Я про то говорю, що розписувати тут які покидьки ті беркутівці як мінімум лицемірство. Вони такі самі люди як і всі інші і роблять жахливі речі, як і інші. Ну ок, вони правоохоронці, та невже принцип - "я давав присягу тому буду стояти тут та отримувати палкою, а якщо кривдник мені попадеться я його заарештую та поведу до суду" взагалі, хоть десь в світі працює?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 20:03 
Офлайн

Грішаня. Пропустив цей пост. А точно всі в курсі хто такий Ляшко? І всі дружно відмовились від вил які він привіз на майдан? Чи можливо це не біля нього стояли слухачі, які ловили слова з його вуст? 18 річні хлопці, не раби. А воїни які дали присягу служити народу, та оберігати його спокій. Повага до людей в погонах, виходить з мого виховання. Солдат чи міліціонер, для мене в першу чергу захисник, мого спокою та моєї країни. Поки він в окремій особі, не докаже протилежне, своєю поведінкою. Більшість з тих хто називає міліціонерів "мусарами" і прагне "рвати" їх. Неможуть адекватно та обгрунтовано , пояснити свою нелюбов до них. Крім того в мене в родині, є військові, хоч і колишні. Ясно виразив свою думку, чи ще щось незрозуміло?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 20:10 
Офлайн

Forum написав:
Да да, влада порушує закон і тим більше права громадян, і тому ми можемо громити кіїв. Та без проблем, робіть як вам заманеться, це ваше право, мабуть. Я про то говорю, що розписувати тут які покидьки ті беркутівці як мінімум лицемірство. Вони такі самі люди як і всі інші і роблять жахливі речі, як і інші. Ну ок, вони правоохоронці, та невже принцип - "я давав присягу тому буду стояти тут та отримувати палкою, а якщо кривдник мені попадеться я його заарештую та поведу до суду" взагалі, хоть десь в світі працює?

Але ж треба щоб працював. А якщо брати взагалі в світі, то десь більше, десь менше. Але ж якщо ми хочемо стати правовою державою - значить повинні рівнятись на тих, де більше цей принцип працює. А якщо хочемо рівнятись на, наприклад, африканські країни, що розвиваються, то можна і далі діяти по принципу "ти мене вдарив раз, значить я тебе вдарю щонайменше двічі".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 20:13 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
Forum написав:
Я про то говорю, що розписувати тут які покидьки ті беркутівці як мінімум лицемірство. Вони такі самі люди як і всі інші і роблять жахливі речі, як і інші. Ну ок, вони правоохоронці, та невже принцип - "я давав присягу тому буду стояти тут та отримувати палкою, а якщо кривдник мені попадеться я його заарештую та поведу до суду" взагалі, хоть десь в світі працює?

cподіваюсь - не як і усі інші.
а як АБСОЛЮТНА меншість людей.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/25/7011307/

http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/25/7011293/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 65  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: