Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 14:32

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 65  Далі

Створи опитування. "Кого б Ви хотіли бачити наступним президентом України"
Янукович 3%  3%  [ 1 ]
Кличко 6%  6%  [ 2 ]
Порошенко 61%  61%  [ 22 ]
Тимошенко 6%  6%  [ 2 ]
Тягнибок 3%  3%  [ 1 ]
Медведчук 3%  3%  [ 1 ]
Симоненко 0%  0%  [ 0 ]
Ярош 6%  6%  [ 2 ]
Тигипко 3%  3%  [ 1 ]
Мені все рівно 11%  11%  [ 4 ]
Всього голосів : 36
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Революція 2013
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 02:06 
Офлайн

Повідомлення: 14
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 7 разів.
Рано плачете за Клімчуком. Нікуди він не дівся і живий-здоровий. Якщо він такий **здатий пацан то його, як чиновника і господарника, пам*ятають і при потребі люди можуть висловлювати як недовіру так і довіру політику/чиновнику/президенту. А заявляти про:
nekton написав:
дурну молодь і маразматичних пенсіонерів

не маєш морального права. Владу потрібно міняти і це зрозуміло всім адекватним людям. Клімчук - ставленик Януковича на Волині. І для того щоб локалізувати Волинь від вул.Банкової, потрібно було відсторонити Клімчука. Що і хто буде далі - побачимо, але так далі жити, в злиднях і беззаконні - не можна.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 02:21 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
І знову на людину дивимося по паспорту. А мені начхати з якої партії людина якщо вона толкова. Що до морального права - то не мають взагалі ніякого права 300 зомбованих лучан під керівництвом кількох БЮТонутих вирішувати за всю область. Ти хочеш знову когось типу Француза щоб до нас прислали? Знімуть БП. Приїде завтра з донецька губернатор - самі проситимете щоб Клімчука назад повернули. Клімчук в політиці був і при Кучмі, і при Ющенкові, і при Януковичу. І при кожному з цих президентів він займав керівні посади. Якби він не пішов в регіони його просто не поставили б губернатором.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 12:21 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Чомуж ніхто не коментує вбивство міліціонера. Спробую викласти свою думку.Спочатку загадкові смерті, за нез"ясованих обставин, сталися в стані протестуючих. Це логічно. Людям потрібен поштовх, потрібен свій "матросов", щоб у випадку команди, без роздумів кинутись в атаку. Хто вбивав цих людей? Але очевидно одне,що владі, якаб вона паскудна та бандитська небула, це не вигідно. Вона вже допустила одну помилку, зі спробою розгону 30.11. З однієї сторони,свої ікони вже є. Тепер потрібно розхитати терпіння силовиків. Звісно, що спроба вбивства працівника при виконанні, може обернутись кулею у відповідь, та й не зовсім підходящою. Тому що як не як, але при виконанні.Передній край,випадковість, свої підстрелили і тому подібне. Тому відловили людину, яка просто є представником правоохоронної системи. І вбили. Думаю це буде не остання, подібна смерть з боку правоохоронців. Ціль одна, розпалити ненависть з обох сторін. Що ми і бачимо, навіть на прикладі нашого форуму. Жадоба помсти та крові ненависних "беркутів", затьмарює розум і здоровий глузд.
Доречі ніхто не прокометував, заклик одного з помічників, срадикальної партії Ляшка, бити жінок та дітей "беркутівців".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 13:32 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
nekton написав:
AndroVit написав:
http://www.investgazeta.net/ekonomika/zona-proedanija-164683/

Це за 6 місяців 2013 го.

Ага, але ще один нюанс - без урахування дотування ПФ. А там і пенсіонерів більше, і пенсії у них більше.
Пізніше пориюся і знайду ще одну статтю про економіку областей.
Во, нарив: http://news.finance.ua/ru/~/2/0/all/2013/03/13/298337

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 15:15 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
Hapuga написав:
Руслана відео бачив. Після слова чекіст, напав ржач.Додивитись не зміг. Не можу назвати сеБе експертом, але ситуацію на Кавказі відслідковую постійно. СнайперИ силовиків, в боротьбі з терористами, практично не використовуються. Кажу це вам як людина, яка передивилась гігабайти відео, зі спецоперацій. Але загадкові смерті, з кульовими пораненнями в голову та серце трапляються, але не на Кавказі. Дивно, але це країни де проходять схожі акції протесту, проти режимів які не дружні. Вгадайте кому? :ti_pa:

десь за 3 хв до кінця - показують беркутівців, які гарно себе ведуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 17:31 
Офлайн

Повідомлення: 14
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 7 разів.
Читаючи пости декого з дописувачів я просто окуєваю !!!
Hapuga написав:
Жадоба помсти та крові ненависних "беркутів", затьмарює розум і здоровий глузд.

Ви серйозно? Здоровий глузд?
Ви взагалі адекватні люди ???
Ви бачили сцену побиття беркутом пацанів на колонах центрального входу на ст.Динамо ??? Так навіть скотину не забивають !!! Одного просто затовкли і потім волочили як тушу до краю, а далі, як ви думаєте, можливо зняти з 13 метрової висоти непритомне тіло вагою 70 кг двома-трьома ессесовцями без спец техніки ??? ЧИ ВИ ДУМАЄТЕ, ЩО ТОМУ НЕЩАСНОМУ БРЕЗЕНТ РОЗТЯГНУЛИ ?!! Ви справді так вважаєте? Тоді подивіться пожежу у Харкові, де люди вистрибували, а наші "рятувальники" навіть недодумалися покривала з сусідніх будинків розтягнутли.
Скажу наперед - він помер в реанімації після падіння і численних гематом та забоїв/переломів.
Тому особисто у мене і у багатьох людей і вже абсолютно у всіх хто зараз знаходиться на майдані і на Грушевського, віри МВС, ГПУ і СБУ - немає !!!
Скільки ви можете вірити, що у нас люди можуть самі собі вистрелити у голову двічі при самогубстві ??? Скільки ви можете вірити, що 72 річний дід, якого затримали, міг атакувати беркут і ті оборонялися ??? Людину знайшли з слідами катувань, а офіційна версія - переохолодження !!! Вам не набридло що у нас 95% людей помирають від серцевої недостатності ?!!
Тому я не вірю, що нещасного міліціонера вбили майданівці, навіть найрадикальніші з них і про утримування в заручниках працівників МВС це ще одна "утка" влади, яка перебуває на даний момент в агонії і не цурається жодних методів.
Я був на майдані два дні тому, а на Грушевського я був 20 січня, я бачив як люди різних достатків руками збирали сніг, від інвалідів на візках до заможних киянок у шубах. Тому я вірю цим людям, всіляко підтримую їх у боротьбі і по можливості буду допомагати.

http://youtu.be/I4uUPRAywrE

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 17:56 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
А від міліціонерів-смолоскипів не окуєваєш? А призивів бити жінок та дітей міліціянтів,а винагород за голову беркутівця, а за пацанів 18 річних, яких б"ють, а вони стоять і немають права відповісти, бо знайдуться які звинуватять в перевищенні. Це не заставляє тебе окуїти? Мене заставляє. Моя воля і одна половина вас, вже гріла б нари, інша сиділа б вдома. Особливо борзі одягнулиб дерев"яний смокінг.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 18:05 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 18:40 
Офлайн

Повідомлення: 578
Подякував (ла): 84 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста: Вокзал
Hapuga написав:
Моя воля і одна половина вас, вже гріла б нари, інша сиділа б вдома. Особливо борзі одягнулиб дерев"яний смокінг.

Вже одному неадеквату, з подібним норовом як у тебе, дали волю. Тепер завдяки йому й твориться в Україні це жахіття.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 18:59 
Офлайн

Повідомлення: 354
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.
AkSeL-A3 написав:
Hapuga написав:
Моя воля і одна половина вас, вже гріла б нари, інша сиділа б вдома. Особливо борзі одягнулиб дерев"яний смокінг.

Вже одному неадеквату, з подібним норовом як у тебе, дали волю. Тепер завдяки йому й твориться в Україні це жахіття.

У вас такий цікавий підхід, всі хто проти моєї думки - неадекват. Всі хто проти майдану - било.

Я не баду причин адекватній людині закидати форум інфою про то, як беркут катує людей і в той же час абсолютно ігнорувати те, що люди так само (!) бьють беркут. В чому різниця між ними? В одних є ідея і злоба за себе, в інших є наказ (до речі другі теж можуть мати свої переконання з цього приводу) якого вони повинні дотримуватися. Чому комусь можна биди інших, а іншим не можна чіпати перших? Де здоровий глузд? Тому що другі на службі закону? Ну вибач мене, але коли хтось палить мого товарища чи відбиває йому голову, тут уже ні про який закон і тп мови не піде, все автоматично переходить на особистості, що закінчується замосудами і тим що ми бачимо зараз.
Я не приймаю нічию сторону, але якщо ти ідеш на майдан і кидаєш в когось камінь, не біжи плакатися якщо наступний камінь влучить в тебе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:02 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Hapuga написав:
А від міліціонерів-смолоскипів не окуєваєш? А призивів бити жінок та дітей міліціянтів,а винагород за голову беркутівця, а за пацанів 18 річних, яких б"ють, а вони стоять і немають права відповісти, бо знайдуться які звинуватять в перевищенні. Це не заставляє тебе окуїти? Мене заставляє. Моя воля і одна половина вас, вже гріла б нари, інша сиділа б вдома. Особливо борзі одягнулиб дерев"яний смокінг.

Тих міліцірнерів-смолоскипів було стільки, скільки ти разів згадав про цей випадок, чи то тільки поодинокий випадок, який ти і провладно настроєні громадяни пережовуєте раз за разом ?
А хто в нас серйозно слухає гея Ляшка ? Особисто він для мене клоун і троль, до того ж не дуже вдалий.
А пацани 18-річні - то певно раби ? Останній призив невеликий жеж був - брали тільки тих, хто дуже хотів, чи не так ?
Якщо я не помиляюсь, ти ж сам в армії не був - то звідки така любов і щире співчуття до людей в погонах ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:06 
Офлайн

Повідомлення: 578
Подякував (ла): 84 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста: Вокзал
Приватне повідомлення від Hapuga:
Зображення
:-) Ти все одно бачиш тільки ті факти, які потрібні тобі. То чого я маю напрягатись дармо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:10 
Офлайн

Forum написав:
У вас такий цікавий підхід, всі хто проти моєї думки - неадекват. Всі хто проти майдану - било.

Я не баду причин адекватній людині закидати форум інфою про то, як беркут катує людей і в той же час абсолютно ігнорувати те, що люди так само (!) бьють беркут. В чому різниця між ними? В одних є ідея і злоба за себе, в інших є наказ (до речі другі теж можуть мати свої переконання з цього приводу) якого вони повинні дотримуватися. Чому комусь можна биди інших, а іншим не можна чіпати перших? Де здоровий глузд? Тому що другі на службі закону? Ну вибач мене, але коли хтось палить мого товарища чи відбиває йому голову, тут уже ні про який закон і тп мови не піде, все автоматично переходить на особистості, що закінчується замосудами і тим що ми бачимо зараз.
Я не приймаю нічию сторону, але якщо ти ідеш на майдан і кидаєш в когось камінь, не біжи плакатися якщо наступний камінь влучить в тебе.

Тільки правоохоронці присягу приймають і зарплату отримують за служіння закону.
Правоохоронець - людина, що охороняє право інших людей чи не так ? На мою думку, ця людина має впершу чергу діяти в межах закону і не дозволяти собі "отсєбятіни" - "Вчителю, спочатку навчи себе сам"(с).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:12 
Офлайн

AkSeL-A3 написав:
Приватне повідомлення від Hapuga:
Зображення
:-) Ти все одно бачиш тільки ті факти, які потрібні тобі. То чого я маю напрягатись дармо.

Приватні повідомлення якось викладати не дуже.........
Хоча і опонент "тримає себе в руках"......

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2014, 19:15 
Офлайн

Повідомлення: 354
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.
Грішаня написав:
Тільки правоохоронці присягу приймають і зарплату отримують за служіння закону.
Правоохоронець - людина, що охороняє право інших людей чи не так ? На мою думку, ця людина має впершу чергу діяти в межах закону і не дозволяти собі "отсєбятіни" - "Вчителю, спочатку навчи себе сам"(с).

Я про писав уже, не читай між радків. Ніхто не буде і не повинен оберігати твої права, коли ти лупцюєш його товарища.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 65  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: