Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 12:12

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 65  Далі

Створи опитування. "Кого б Ви хотіли бачити наступним президентом України"
Янукович 3%  3%  [ 1 ]
Кличко 6%  6%  [ 2 ]
Порошенко 61%  61%  [ 22 ]
Тимошенко 6%  6%  [ 2 ]
Тягнибок 3%  3%  [ 1 ]
Медведчук 3%  3%  [ 1 ]
Симоненко 0%  0%  [ 0 ]
Ярош 6%  6%  [ 2 ]
Тигипко 3%  3%  [ 1 ]
Мені все рівно 11%  11%  [ 4 ]
Всього голосів : 36
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Революція 2013
ПовідомленняДодано: 23 січня 2014, 23:38 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Hapuga написав:
Андровіт,якщо у вас в армії і вибили мізки, то це не означає в інших їх відсутність.

:sh_ok: :smu:sche_nie: :hi_hi_hi: ;;-)))
Якщо не тяжко, пройдіть тест на логіку з оголошенням результату http://testoteka.narod.ru/pozn/1/10-on.html, а то щось я починаю вірити у фразу мілітарі доктора, що приземлення з парашутом - то все-таки падіння, яке не проходить безслідно...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 січня 2014, 23:44 
KOT написав:
Многа букаф, не осилю. Гість - слабо писати під своїм справжнім ніком? В партизани іграєш? п.с. За останній місяць 4 повних днів провів у Києві, і пішли ви далеко і глибоко своїми дотинаннями щодо Києва...

Ого. Аж 4 цілих дні? А чому втік тоді? Чому не спочатку і до кінця? Бо ти звичайний диванно-кухонний політолог, який може плюватися отрутою в вигляді "букоф" на форумі.
Доречі, а чому в тебе нік, а не твоя фамілія, і на аві не ти? Слабо посилання на сві вк в підписі поставити?
Доречі раджу навчитися читати - де многабукаф. Може тоді до тебе дійдуть елементарні речі і не будеш верещати про
Цитата:
Людиська, ОТЕПЕР - РЕПОСТ ПО МАКСИМУМУ!!!
І не те, що репост - а всім зробити по дзвіночку!!!
Але не з погрозами, а з обуренням від народу, який їх обрав!
Нехай, батя, бачить як ми стараємося!!!

Дорослий вже мужик, а ведеш себе як криклива білявка("Мама, меня фура убила"). Що ти тут панікуєш? Ще раз кажу - ти не кричи, а їдь в Київ на майдан і ділом докажи свою правду. Тільки ти більш не поїдеш. З однієї сторони хочеться, аж розпирає... З іншої страшно - по голові отримати за свою правду...

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 січня 2014, 23:50 
Kovelчанин написав:
... Їх там ніхто не заставляє стояти, і порушувати спокій мирних громадян. ...
=======================================
Типічна репліка генетичного раба, котрий навіть уявити не взмозі що таке гідність.
Далеко не всіх, наприклад (щоб далеко не ходити), в 2 світову заставляли іти на смерть. Але тобі це не не дано зрозуміти.

Зображення

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 січня 2014, 23:50 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
навіть якщо того хлопця зловили за те, що він кідав молотова - то в кайданки, в суд і на нари, згідно закону. А коли діло дійшло до катування та знущання - шановні друзі, тоді запхайте ваш закон собі між ягодиці. Тут уже жодним правовим полем і не пахне.. Раби і в Африці раби, зомбовані люди - хуже рогатої скотини.. Беркут вбиває + катує + викрадає людей - а ви тут за них заступаєтеся, тоді поцілуйте з розгону стіну в надії того, що мізки прокинуться..

Сперечатися із кимось не маю бажання, один хєр кожний залишиться при своїй думці. Усі дорослі, усі тверезо мислять, усі діють так, як вважають за потрібним.

забув добавити для прихильників релігії - навіть церква проти теперішньої влади..

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 січня 2014, 23:55 
http://urb-a.livejournal.com/5264507.html тут описано про весь майдан в подробицях. Сам нещодавно приїхав з Києва. Я ще такої кількості бомжів в нашій столиці вже давно не бачив.

Кот, не заходь туди. Там многабукаф. Не осилиш

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 січня 2014, 23:58 
Офлайн

:-) :-) :-)
Гість і його клони - я тобі нічого не винний, мені не потрібно вказувати що робити, і нікому нічого я тут доказувати не збираюся.. Тому не натирай мозолі на пальцях, бо тексту багато - а толку мало..

п.с. і не нада тут брати на слабо і в тому роді.. це тупо.. і тут на форумі - нікому нічого я не збираюся доказувати, є реальне життя моє та моїх близьких де атмосфера зовсім інша, ніж тут віртуальна.. так що - не старайтеся мені нав"язувати тут щось...

п.п.с якщо уже так сильно хочете у чомусь переконати - запросіть на каву в кафешку.. там і поговоримо :-):

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2014, 00:06 
Офлайн

Повідомлення: 263
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.
Hapuga написав:
KOT написав:
Беркут молодці? А на місці того хлопця щоб ти сказав? Віталька...

Хаха. Довго думав, щоб таке ляпнути? Я не "майданутий" на всю голову, щоб кидати коктейлі в силовиків, і при цьому думати, що мене напоять гарячим чаєм з печивом, та вкутають ноги теплим "одіялом".

Бо у тебе кишка тонкувата.
Я не підтримую дії радикалів котрі злість на відверто огидну анальну владу виплескують на бер...пітухів в формі, але я в захваті від їхньої сміливості. Вони герої хоча б тому що знають що їх може наздогнати смерть випущена з рушницї якогось мусорського покидька. І тільки їхні дії (а не двомісячне скиглення трійки опозиціонерів) вимусили владу визнати що в Україні є ще й народ окрім бидла. На мирні акції рого-аналам на чхати. Ви собі мерзніть тихо, а ми закони щоб вам роги обламати не законно приймемо. Не може ситуація бути натягнутою вічно. Мусить надірватись.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2014, 00:08 
Офлайн

Гість написав:
Kovelчанин написав:
... Їх там ніхто не заставляє стояти, і порушувати спокій мирних громадян. ...
=======================================
Типічна репліка генетичного раба, котрий навіть уявити не взмозі що таке гідність.
Далеко не всіх, наприклад (щоб далеко не ходити), в 2 світову заставляли іти на смерть. Але тобі це не не дано зрозуміти.

Зображення

Ти де на картинці себе побачив?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2014, 00:11 
Офлайн

давайте не будемо сваритися тут на форумі, все таки ми з одного міста, з одного форуму..
не варто переходити на особистості..

Та й взагалі, є три теми, про які не варто говорити:
1. Політика
2. Релігія
3. Спорт

один фіг посваримося...

кожний має свої думки, кожний робить так, як вважає за потрібним.. Хтось отримав від влади певну подяку, яка затьмарила розум - будь ласка, Ваше право їх підтримувати, комусь влада насолила - тоже і купа варіантів..
Який толк тут сидіти і гнати один на одного? Кожний і так знає, хто є хто. Суто моя думка...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2014, 00:16 
KOT написав:
:-) :-) :-)
Гість і його клони - я тобі нічого не винний, мені не потрібно вказувати що робити, і нікому нічого я тут доказувати не збираюся.. Тому не натирай мозолі на пальцях, бо тексту багато - а толку мало..

п.с. і не нада тут брати на слабо і в тому роді.. це тупо.. і тут на форумі - нікому нічого я не збираюся доказувати, є реальне життя моє та моїх близьких де атмосфера зовсім інша, ніж тут віртуальна.. так що - не старайтеся мені нав"язувати тут щось...

п.п.с якщо уже так сильно хочете у чомусь переконати - запросіть на каву в кафешку.. там і поговоримо :-):

Ну тоді і ти не вказуй шо і кому робити. В кожного своя думка на це. Щодо
Цитата:
не натирай мозолі на пальцях, бо тексту багато - а толку мало..
це більш про тебе. Ти ж кричиш як потерпілий що треба комусь дзвонити, "майдан СОС!!!111" А сам нічого не робиш для цього.

п.с. Тобто тут ти просто віртуально балаболиш? твої цитати
Цитата:
Гість - слабо писати під своїм справжнім ніком? В партизани іграєш?
тобто ти вважаєш це тупістью і сам це робиш...

п.п.с. На каву в кафешку я запрошую гарненьких дівчат, а не тролів з інтернету.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2014, 00:17 
Офлайн

[quote="
Що ти тут панікуєш? Ще раз кажу - ти не кричи, а їдь в Київ на майдан і ділом докажи свою правду. Тільки ти більш не поїдеш. З однієї сторони хочеться, аж розпирає... З іншої страшно - по голові отримати за свою правду...[/quote]
Ти замість тут когось посилати сам би з'їздив на антимайдан в маріінку..підтримав би божка, і ділом доказав свою правду. Заодно фінансово б підріс. 200гривень в день у Ковелі далеко не кожний роботяга заробляє.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2014, 00:20 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
КОТ.Якщо "церква", займає таку позицію, як ти озвучуєш, то це не церква, а певна політична структура. Нормальний пастир, священник, ксьондз, буде закликати до миру і молитви. Взірцем в цих подіях, можуть бути священники, які позавчора кілька годин стримували натовп від радикальних дій.
Цитата:
Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога.
Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.

Послання до Римлян 13 голова.

Востаннє редагувалось Hapuga в 24 січня 2014, 00:22, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2014, 00:22 
Офлайн

ГІСТЬ - вот від усієї душі - іди ти..... (кінцівку сам додумай)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2014, 00:24 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Коллаж якийсь цікавий - заголовок російською, а текст українською мовою
Гість написав:
http://urb-a.livejournal.com/5264507.html тут описано про весь майдан в подробицях.

Осилив. Чиста заказуха. "Сморід почувся на під'їзді до Києва" - придумано для нагнітання драматизму. Срібників на три потягне.

Виправдовувачі і стабілофіли:
Зображення

Гості, Справжні ніки та інші нереєстровані відвідувачі форуму. Ваші повідомлення, написані після мого, будуть відмодеровані не раніше завтрашнього ранку.
Добраніч всім.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2014, 00:32 
Офлайн

Зображення

Влучно.
Гість, Хапуга...Ви на цій світлині себе впізнаєте?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 65  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: