Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 20:16

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 65  Далі

Створи опитування. "Кого б Ви хотіли бачити наступним президентом України"
Янукович 3%  3%  [ 1 ]
Кличко 6%  6%  [ 2 ]
Порошенко 61%  61%  [ 22 ]
Тимошенко 6%  6%  [ 2 ]
Тягнибок 3%  3%  [ 1 ]
Медведчук 3%  3%  [ 1 ]
Симоненко 0%  0%  [ 0 ]
Ярош 6%  6%  [ 2 ]
Тигипко 3%  3%  [ 1 ]
Мені все рівно 11%  11%  [ 4 ]
Всього голосів : 36
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Революція 2013
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 01:09 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Грішаня написав:
І всі 2,585 млн. корумповані ?

А в нас всі 272 тисячі корумповані?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 01:13 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
О-о-о-о! Скільки раз ти за своє життя давав хабар. Я наприклад двічі. І це було у випадках, де до цього призвела моя вина.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 01:14 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Hapuga написав:
Чомусь я так і думав, що ти не майдані. Надіюсь причина не така,як нижче приведена. :ti_pa:
Цитата:
Да и вообще, я бы вышел на эти протесты, но просто там могут меня в толпе увидеть, доложить директору магазина, где я работаю дворником в ночную смену и всё- меня уволят.

Я називаю речі, своїми іменами і перерахував свій асоціативний ряд, при читанні твої слів. Чи ти настільки "ранімий", що тебе це гостро вразило? :cry_ing:

Ні, причина не така.
І не настільки я "ранімий", щоб мене гостро вразило перераховування кимось там свого асоціативного ряду.
От ти пишеш "не в тому віці я" - а з смайликами добре, бачу, справляєшся :mi_ga_et: .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 01:15 
Офлайн

mike_fashist написав:
Грішаня написав:
І всі 2,585 млн. корумповані ?

А в нас всі 272 тисячі корумповані?

Надіюсь, що не всі, але процентів 90 буде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 01:22 
Офлайн

Цікаві слова одного російського блогера. Свою думку я висловив, тому можу цитувати інших, з чиєю думкою погоджуюсь.
Цитата:
Смотрю ролики, где "Беркут" забрасывают "Коктейлями Молотова" и тихо выпадаю в осадок. Бойцы горят, их тушат товарищи, и снова в них летят бутылки с зажигательной смесью. Их поджигают, а они тушат. Поджигают, а они тушат. Все нормально, обычный рабочий процесс, называемый коротко "мы - мужаем!" Я смотрю и не верю своим глазам. У меня не укладывается это в голове. Просто не могу поверить. Мы живем в мире, который пытаемся как-то упорядочить, сделать понятным. Но вдруг происходит нечто, находящееся за пределами здравого смысла и мы стоим и думаем - как такое вообще возможно? Ведь все было так просто и понятно, но внезапно оказывается, что хаос и безумие существовали параллельно и только ждали минуты, чтобы вырваться и захватить мир.

То, что происходит в Киеве, называется "массовые беспорядки". И посягательствами на жизнь сотрудников правоохранительных органов. Власть не хочет открывать огонь на поражение - это спровоцирует гражданскую войну. Власть пока не хочет пачкать руки в крови. У нее еще есть надежда все решить без автоматных и пулеметных очередей. Она хочет бросать в топку бойцов "Беркута" и ждать, что все как-нибудь само рассосется. Мне не интересно, кто за кого и кто что отстаивает. Я знаю главное: если толпа сможет взять власть в свои руки - станет хуже. Насилие легко выпустить из клетки и трудно загнать обратно. Сейчас бойцы "Беркута" имеют дело уже не со стихийным явлением. Против них организованная толпа, которой руководят, у которой есть тактика, и которая жаждет крови.

Что делать в такой ситуации? Наверное нужно водить комендантский час. Задерживать всех, кто не подчинился требованиям. И разгонять толпу. Разгонять, не оттесняя на какие-то позиции, а по взрослому, жестко и четко до полного рассеивания. Сначала идет штурмовое подразделение, сзади идут бойцы задержания - всех, кого завалила штурмовая группа, задерживать и доставлять. Тут алгоритм простой - чем больше посадите, тем меньше шансов, что придется стрелять

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 01:33 
Офлайн

Hapuga написав:
Цікаві слова одного російського блогера. Свою думку я висловив, тому можу цитувати інших, з чиєю думкою погоджуюсь.
Цитата:
Смотрю ролики, где "Беркут" забрасывают "Коктейлями Молотова" и тихо выпадаю в осадок. Бойцы горят, их тушат товарищи, и снова в них летят бутылки с зажигательной смесью. Их поджигают, а они тушат. Поджигают, а они тушат. Все нормально, обычный рабочий процесс, называемый коротко "мы - мужаем!" Я смотрю и не верю своим глазам. У меня не укладывается это в голове. Просто не могу поверить. Мы живем в мире, который пытаемся как-то упорядочить, сделать понятным. Но вдруг происходит нечто, находящееся за пределами здравого смысла и мы стоим и думаем - как такое вообще возможно? Ведь все было так просто и понятно, но внезапно оказывается, что хаос и безумие существовали параллельно и только ждали минуты, чтобы вырваться и захватить мир.

То, что происходит в Киеве, называется "массовые беспорядки". И посягательствами на жизнь сотрудников правоохранительных органов. Власть не хочет открывать огонь на поражение - это спровоцирует гражданскую войну. Власть пока не хочет пачкать руки в крови. У нее еще есть надежда все решить без автоматных и пулеметных очередей. Она хочет бросать в топку бойцов "Беркута" и ждать, что все как-нибудь само рассосется. Мне не интересно, кто за кого и кто что отстаивает. Я знаю главное: если толпа сможет взять власть в свои руки - станет хуже. Насилие легко выпустить из клетки и трудно загнать обратно. Сейчас бойцы "Беркута" имеют дело уже не со стихийным явлением. Против них организованная толпа, которой руководят, у которой есть тактика, и которая жаждет крови.

Что делать в такой ситуации? Наверное нужно водить комендантский час. Задерживать всех, кто не подчинился требованиям. И разгонять толпу. Разгонять, не оттесняя на какие-то позиции, а по взрослому, жестко и четко до полного рассеивания. Сначала идет штурмовое подразделение, сзади идут бойцы задержания - всех, кого завалила штурмовая группа, задерживать и доставлять. Тут алгоритм простой - чем больше посадите, тем меньше шансов, что придется стрелять

Росіяни зажди краще знають що робити, особливо не в своїй країні.
А чому ж влада не хоче піти на поступки, які від неї вимагають: організувати круглий стіл за участю особисто президента, відмітити дію прийнятих 16.01.2014р. законів ? Чи то тільки протестуючі повинні вирішувати ситуацію "виключно в правовому полі", а влада - "начальник всегда прав..." ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 01:51 
Офлайн

Цитата:
«Когда нацисты пришли за коммунистами, я молчал, я же не коммунист.
Потом они пришли за социал-демократами, я молчал, я же не социал-демократ.
Потом они пришли за профсоюзными деятелями, я молчал, я же не член профсоюза.
Потом они пришли за евреями, я молчал, я же не еврей.
А потом они пришли за мной, и уже не было никого, кто бы мог протестовать».

Моя цитата, це щось на зразок твого посту. Дії влади, це окрема тема для розмови. Я теж нерозумію, чому вони не йдуть на діалог. Але проблема в тому, що народ зараз випустить пар,а коли наприклад під час виборів, потрібно буде присікати можливі спроби фальсифікацій, то нікому буде. Єдина надія це вибори. Але для перемоги, опозиція має вибрати єдиного,харизматичного лідера. Поки що, таких на горизонті не видно. Тому, навіть якщо теоретично існуюча верхівка влади і піде у відставку, то очолити країну нема кому. Якщо, при всьому мирному процесі, і це при тому що у 2004р серед опозиції, небуло радикально налаштованих націоналістів і вони умудрились перегризтись і все "просрати", то що буде зараз, страшно уявити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 09:56 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Hapuga написав:
Андровіт. Мені здається, що ви, як колишній військовий повинні розуміти, хлопців які виконують наказ своїх командирів. Тим більше, що їхні дії носять якщо іноді і жорсткий характер, то нічим не відрізняються від дій поліціянтів з гарячо коханої Європи. Як ви вважаєте , що вони мають зробити?

1. Я саме колишній військовий, а протидіють демонстрантам міліціонери. Хоча і ми і вони носимо погони, маємо форму, але завдання і підготовка кардинально різні.
Їхня (МВС) специфіка - робота (назвемо це так) усередині країни. Частинам і підрозділам МОУ Конституцією заборонено встрявати у внутрішні конфлікти.
2. З Вашої постановк питань виходить, що демонстранти повинні діяти у правовому полі. Але ні слова про те, що мають робити всі ті моральні геї, які давно вийшли з цього поля. Якось лукаво виходить.
3. Я вважаю що правоохоронні структури повинні відкрити провадження з питання розкрадання бюджетних коштів, корупції, перевищення службових повноважень і т.п. щодо нині діючих владців. Бо саме ці дії і послужили детонатором сучасних подій. Але це вже з областіненаукової фантастики.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 10:35 
Офлайн

1.Я чудово розумію, чим відрізнається ВВ чи міліція, від звичайних військовиків МОУ. Тобто вам як колишньому військовму, невідомо про присягу, та виконання наказів?
2. Нетреба "викручуватись". Скажіть прямо, я хочу щоб всю цю "кодлу", у верхівках влади, пересаджали, перестріляли, перевішали(потрібне підкреслити), за будь яку ціну, навіть ціною крові невинних людей.
3.Ви чудово розумієте, що і хто виступив детонатором. А саме скасування підписання ассоціаціє з Євросоюзом. Хоча більшість з тих, хто за цю угоду, немають найменшого уявлення ,що це таке і з чим його їдять. Всі надіються ,що хтось наведе порядок в їхніх головах. Всі інші,вами названі причини були підтягнуті по ходу дій. Та й всі ці виступи, добряче підігріті ззовні країни.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 11:23 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
1.
Цитата:
Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Назву документу підказати?
2. Суд. От тільки вони цього не хочуть. Навіть коли журналісти задають незручні питання, реакція екіпажу годівниці видна неозброєним оком.
3. Зараз крім непідписання угод з ЄС стоїть питання побиття мирних демонстрантів, закручування гайок у законодавстві. Ну і можливо є ефект "тримати тигра за хвоста" - тримати тяжко, а відпустити небезпечно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 12:13 
Офлайн

Повідомлення: 171
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 3 разів.
Hapuga написав:
Я хочу щоб всю цю "кодлу", у верхівках влади, пересаджали, перестріляли, перевішали(потрібне підкреслити), за будь яку ціну, навіть ціною крові невинних людей.

А Вы на его нападаете. Становится интересней.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 12:23 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
От дивлюся я два місяці на це "шоу" і чесно кажучи багато що зрозумів або переосмислив.

1. Ми не потрібні ні Європі, ні США як нація яка має власну думку, як нація яка хоче бути вільною. Вони мають свої меркантильні інтереси які не вяжуться з справжньою демократичною Україною.
Якби ми їм були потрібні були б введені санкції проти політиків. А санкції не вводяться - бо їм це невигідно. Наші оліхархи та політики залишаючи кошти в їхніх банках, витрачаючи гроші на курортах та в ресторанах, скуповуючи дорогу нерухомість і платячи величезні податки за неї приносять кошти тим країнам. І вони це не хочуть втрачати
Їм Україна потрібна як ринок для збуту своїх товарів і дешева рабсила. І вони хочуть щоб наш народ сам це все приніс на блюдочкє з голубой кайомочкой.
2. В Україні немає сильного опозиціонера. Серед опозиціонерів є лише один мужик з залізними яйцями але і та сидить.
Чесно кажучи я навіть не бачу за кого в випадку чого голосувати. Яценюк - слабохарактерний, Тягнибок - прийде до влади і буде те саме що і Янукович. Кличко - щось намагається робити але він не політик, не економіст він не має власної думки.
Якби опозиція дійсно щось хотіла б зробити - виберіть серед себе лідера. Дайте ВЖЕ ЗАРАЗ чітку програму дій що ви будете робити в разі приходу до влади. Дайте чітку картину хто буде в кабміні. А інакше принцип 2 холопа - 3 отамани ми вже проходили.
Вони заставляють вже два місяці мерзнути народ і нічого не роблять. За два місяці і осел вже зрозумів би що нинішня влада не сяде за стіл переговорів.
3. Або в Януковича появилися розумні консультанти або так склалися зорі
Кредит від Росії нинішня влада використає на свою користь за будьяких подальших ситуацій. Якщо до влади в 2014-2015 прийде опозиція то вже з 2016-го їм прийдеться віддавати росії гроші. Гроші немалі. Де їх взяти - ніде. Економіка за рік не запрацює. Кивати на попередників опозиція не буде - цього ніхто не зрозуміє. Таким чином буквально через один термін ПР знову повернеться до влади і то вже назавжди. Сама ж нинішня вдада кредит віддасть через ГТС і заводи, чого не зможе зробити опозиція якщо вона буде біля влади (народ не пойме і це знову ж крок до поремоги ПР через одну каденцію). Якщо ж Янукович залишиться і після 2015 президентом - це теж надовго.

І нехай я буду диванним політиком чи революціонером але я опишу які меседжи я хочу почути від наступного лідера нації
1. Чітка програма дій вже сьогодні. Формування тіньового правительства.
2. Чіткий меседж народу про те що ми найближчим часом не плануємо вступати ні в ЄС ні в ТС як повноцінні члени цих товариств. Ми будемо розвиватися самі співпрацюючи з ними.
3. Легалізація фінансового стану суддів, прокурорів, чиновників через 20-50% податок (хто не хоче легалізуватися і не пояснить звідки в нього взялися мільйони - конфіскація)
4. Заборона офшорів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 12:30 
Офлайн

ded Незрозумів. :nez-nayu:
AndroVit.
Цитата:
Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

Тобто коли міліція недопускає "мирно" налаштованих демонстрантів , до державних установ, вона вчиняє злочин? Чи ви про перший розгін майдану? Що ви маєте на увазі? Конкретизуйте будь-ласка. :men:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 12:33 
Офлайн

nekton. Мені нема чого додати. Абсолютно згідний зі всім вище сказаним. :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 січня 2014, 12:50 
Офлайн

Повідомлення: 171
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 3 разів.
Hapuga написав:
ded Незрозумів. :nez-nayu:

ded всё правельно понимает :-):
Это внук у меня всё на майдан рвётся, коктейли "Молотова" и кирпичи покидать.
Ему не в домёк, что это не милиция, а уроды у власти виноваты.
Поэтому...
Hapuga написав:
Я хочу щоб всю цю "кодлу", у верхівках влади, пересаджали, перестріляли, перевішали(потрібне підкреслити), за будь яку ціну, навіть ціною крові невинних людей.
:co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 971 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 65  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: