Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 21:15

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: УВАГА!!! Пограбування автомобілів!!! Потрібна допомога.
ПовідомленняДодано: 15 листопада 2013, 18:56 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
KOT написав:
Було повернуто дозвіл на зброю. Всі щасливі, всі довольні :ya_hoo_oo:

Співчуваю. Не просто заради етикету, а співчуттям людинии, попадавшої в такі фекалії. Не дуже велика ціна за урок. Надіюсь посвідчення тепер лежить в сейфі разом з люшнею. Нехай це буде самим гіршим, що могло трапитись. Жаль, що Ковель з тихого затишного міста перетворюється в кримінальне болото. А ті, що дзвонили Вам, виходить бувають серед нас на форумі? Одумайтесь, ІДОРГИ!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 листопада 2013, 19:31 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
було 4 дзвінка, усі дзвінки були із тюрьми. Тобто зекі сидять в інеті, моніторять подібні оголошення і розводять на гроші.

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 листопада 2013, 20:53 
Офлайн

Повідомлення: 45
Подякував (ла): 12 разів.
Подякували: 4 разів.
не погано влаштувались , інтернет, телефон , не у кожного вдома є. Якщо ти їх теж промоніторив , то ти не простий чувак :men: :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 листопада 2013, 23:18 
Офлайн

напишу номера розводяг:

099 053 85 80 - самий перший, хто позвонив. Гнида ще та. Він сидить на зоні 100% (в інеті є на Харьківському форумі інфо по цьому номері, в гуглі можна найти)

098 831 59 70 - його подстілка. Хотів, щоб поповнив цей рахунок на 300 грн. сидить на зоні 100 %

098 171 58 84 - цей дібіл номер взагалі приховав. хотів 100 USD

096 468 05 15 - останній, який хотів заробити грошенят.

Усі успішно були послані далеко.

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 листопада 2013, 11:18 
Офлайн

Повідомлення: 65
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
Не знаю, можливо не в тему, але зранку привернув увагу, я так гадаю, покинутий посеред дороги Кадет седан, наприкінці вул. 1 Грудня, біля стадіону. Спущені обидва праві колеса. Можливо хтось шукає, або забув де "припаркував". В номері є цифра 11 решту не запам'ятав, думав на фото буде видно.
ЗображенняЗображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 листопада 2013, 14:59 
Офлайн

літом був свідком , аналогічного випадку , покинуте Ауді стояло навпроти Колібріса в 4 години ранку потім раптово спалахнуло.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 листопада 2013, 15:40 
Офлайн

kov0404 написав:
літом був свідком , аналогічного випадку , покинуте Ауді стояло навпроти Колібріса в 4 години ранку потім раптово спалахнуло.

там БМВ було

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 листопада 2013, 21:27 
Офлайн

згідний певно БМВ , ти здається тоді його фільмував

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 січня 2014, 12:19 
цього літа знайшов водійське посвідчення,позвонив на 102 представився дав свій моб а врешті решт від чергового піда..са наслухався такого ви не повірите!!!!! він мене звинуватив у вимагані грошей з особи (власника вод. посвідчення) я йому 10хв доказував що грошей з власника не потрібно але документ я віддам тільки з рук вруки пез усіляких посередників!!!!!!..... і дякуючи цьому форуму знайшовся власник і документи були повернуті без жодної копійки,і я радий що ці документи були найдені мною.... це вже другі документи що я знаходжу біля магазину в якому працюю :ded_moroz:

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 січня 2014, 14:17 
Офлайн

Повідомлення: 578
Подякував (ла): 84 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста: Вокзал
Гість написав:
цього літа знайшов водійське посвідчення,позвонив на 102 представився дав свій моб а врешті решт від чергового піда..са наслухався такого ви не повірите!!!!! він мене звинуватив у вимагані грошей з особи (власника вод. посвідчення) я йому 10хв доказував що грошей з власника не потрібно але документ я віддам тільки з рук вруки пез усіляких посередників!!!!!!..... і дякуючи цьому форуму знайшовся власник і документи були повернуті без жодної копійки,і я радий що ці документи були найдені мною...

Люди бувають різні... Схожий випадок, трапився не так давно й зі мною. Якось вранці(4:30), в районі піцерії "Класік", підібрав ноутбучну сумку на газоні біля тротуару. В ній виявився новенький Apple MacBook Pro з великим набором аксесуарів(усілякі кабеля, гарнітура, диски, флешки та зовнішні жорсткі). Я з ноутбуками не перший рік маю справу, то ж й про цей в курсі справи, що в ньому є вбудований GPS передавач. Відповідно був впевнений, що власник, рано чи пізно, обов'язково знайдеться. Тому просто залишив сумку з девайсами в себе. Не хотів так само мати справу з "посередниками" в лиці міліціянтів. Що ж, церез два дні, до мене являється мамуля власника... з співробітником міліції, та з притензіями. Мол, чому не заявив, і таке інше? Кажу, знав що прийдете, бо, якби інакше, то вже розібрав би по запчастинах, а так все на своїх місцях, де й було по карманчиках. Не хотів передавати комусь іншому, щоб все було в цілості та сохранності, та щоб з Вас гроші не вимагали. То Мадама єхидно фиркнула, видала міліціонеру, що вона до мене притензій не має, та пішла собі не сказавши більше ні слова. Мабуть в дитинстві її батьки, забули навчити казати звичайне людське дякую. А якщо синок напивається до поросячого візгу, та губить дорогі ноутбуки, 100% не ним зароблені, то скоріш за все й він того слова не знає. Після таких випадків, тепер не впевнений, як би поступив наступного разу...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 січня 2014, 15:53 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Пару років тому на зупинці жінка знайшла телефон. Телефон вбитий в зюзю так як в снігові вже пролежав пару днів напевно. Ну або він падав до цього не раз. Знаючи якими "дорогими" інколи є не сам телефон а контакти та номер хочу власнику віддати його. Зарядив його. Включаю - стоїть блокування на телефон. Не проблема. Гугл в поміч - знімаю блокування і не виймаючи сімку вмикаю. Знахожу в контактах запис "Жінка". Телефоную - ніхто не піднімає. Залишаю телефон ввімкненим чекаючи дзвінка від власника. Через пару годин дзвінок. Піднімаю і починаю чути в свій бік пяну нецензурщину про те що я в нього поцупив телефон. Незважаючи на неадекватність власника пропоную зустрітися при нагоді в центрі і я йому його віддам. Не тут то було. Мати, погрози зі словами "я тебе гада вичислю, я знаю хто ти. Привозь телефона туди де взяв інакше пісець." Запропонував йому проспатися і позвонити коли буде тверезий. Телефон вимкнув. Включив на другий день - історія з пяним брєдом повторюється.
Поспілкувавшись таким чином три дні - забив на придурка болт і викинув телефон.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 січня 2014, 07:36 
В мене також близько 3 години ночі вибили скло вкрали магнітолу Chellenger і зарядні до телефону хто володіє будь-якою інформацією наберіть 0931583837

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 січня 2014, 11:26 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
Гість написав:
В мене також близько 3 години ночі вибили скло вкрали магнітолу Chellenger і зарядні до телефону хто володіє будь-якою інформацією наберіть 0931583837

А машина де стояла?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 січня 2014, 20:07 
МАшина стояла за Вопаком в центрі!

Догори

Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі