Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 08:04

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 89 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: будівництво сміттєпереробного заводу в Ковелі
ПовідомленняДодано: 25 липня 2013, 23:24 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Шановний пане, а давайте Ви не будете давати посилання а реально в цій темі скажете чому сміттєпереробне підприємство є злом для нашого міста?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 липня 2013, 23:41 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
nekton написав:
Шановний пане, а давайте Ви не будете давати посилання а реально в цій темі скажете чому сміттєпереробне підприємство є злом для нашого міста?

А це чому?! Адже ці посилання мають безпосередній стосунок до теми. І містять не лише моє бачення проблеми, а висновки людей - очевидців та фахівців з даної тематики. Мені здається, що повторно дублювати аргументи, уже викладені в статті та в поданні до міськради є недоречним. Там усе зазначено конкретно, безпосередньо та офіційно.
П.С. Будь-яке підприємство, як формальна юридична особа, не може бути ні злом, ні добром для міста. Цими категоріями можуть характеризуватися лише результати впливу підприємства на суспільні процеси, в т.ч. впливи: технологічні , соціальні, демографічні, екологічні тощо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 01:21 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Sergo написав:
nekton написав:

А це чому?! Адже ці посилання мають безпосередній стосунок до теми. І містять не лише моє бачення проблеми, а висновки людей - очевидців та фахівців з даної тематики. Мені здається, що повторно дублювати аргументи, уже викладені в статті та в поданні до міськради є недоречним. Там усе зазначено конкретно, безпосередньо та офіційно.

Люба розумна людина ці слова для себе переводить як - сам нічого незнаю по темі, ссилку скинув, читайте.

Що ви пропонуєте робити зі сміттям яке зараз є і його кількість збільшується на 100 кубів в день?

Вашу ссилку перестав читати після того як там було щось типу цього, - нам обіцяють що не будуть підймати плату за вивіз сміття, але ж це берхня.
Ви майбутнє передбачаєте на дозвіллі?

При перезавантаженному в кілька разів сміттєзвалищі, побудова СПЗ це дуже добра ініціатива, як з цим взагалі можна сперечатись?

Трошки почитав всетаки. На початку говориться що підприємство переробляє 150 тон на добу, вкінці воно вже стало 300 переробляти :-) :-) :-)
Бачу це всетаки було написано з розрахунком що повністю всеодно ніхто не прочитає.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 07:15 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
BOLIK написав:
Трошки почитав всетаки. На початку говориться що підприємство переробляє 150 тон на добу, вкінці воно вже стало 300 переробляти :-) :-) :-)
Бачу це всетаки було написано з розрахунком що повністю всеодно ніхто не прочитає.

Друже, BOLIK! Сміється той - хто сміється останній. Якби ти дочитав до кінця, то міг би побачити, що маніпуляції з обсягами переробки 150 - 300 тон на добу не мої, а, якраз-таки, лобістів проекту: "Чим пояснити дивовижні розбіжності в озвучених показниках сміттєпереробного заводу «ARROW ECOLOGY»? А вони разючі: у невеличкому селищі на Вінниччині інвестори вели мову про 300 тон переробки сміття на добу, в чималому Житомирі – про 150 тон; в тому ж таки обласному центрі сміттярі правили для розміщення заводу 2,5 га землі, а в Ковелі, при однакових потужностях переробки, просили вже 4,5 гектара. При цьому у сімдесятитисячному Ковелі намічено створити на такій площі заводу всього лиш 40 робочих місць, а у шеститисячній Вороновиці на двох гектарах, задіяних під сміттєпереробку – до двохсот! Як так сталося, що офіційно оприлюднена ковельською владою добова кількість вироблених містом побутових відходів майже у сім разів(!) перевищує добову норму відходів трьохсоттисячного за населенням обласного центру Житомирщини?"
А тепер давай порахуємо... Нині місто продукує, як рахує і каже влада (а каже вона по-різному - навіть понад 700 т/доба) 80 тон тпв на добу. Стандарти глибокої переробки сміття допускають "на виході" ~ 20% відходів, що не підлягають повторному використанню і придатні лише для захоронення. Тобто з розрахунку 80 тон - це 16 тон збагаченого сміття. За якихось два місяці потужність заводу в Ковелі проектанти "підняли" до 300 тон переробки. Таким чином дефіцит у 220 тон беруться компенсувати звезенням сміття з усієї області. Водночас 300 тон непереробленого сміття продукує 60 тон такого, що вже не підлягає жодній переробці, а лише захороненню. Питання для тебе, BOLIK, якщо на переповнене існуюче сміттєзвалище немає як захоронити 80 тон сміття, яке на місці розгрібають-сортують ті ж безгатьки, то куди захоронять аналогічних 60 тон збагаченого важкими металами і іншим шкідливим інгредієнтом сміттєвий концентрат?

Дочитай, друже. Всі відповіді в статті "Ковель у зашморгу "екологічних" технологій" та в поданні до міськради.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 09:13 
Офлайн

Повідомлення: 30
Подякував (ла): 11 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: центр
nekton написав:
mishel1973 написав:
І чи не варто почати з малого - контейнерів для сміття скрізь понаставляти як було до середини 80-х минулого століття щоб не ганятись зі сміттям за машиною чи трактором, а мати можливість висипати сміття в будь-який момент в спеціально облаштованному місці.

Контейнери можна поставити для твердих відходів (пляшки, пластик, пакети). Наприклад в криму майже скрізь таке є. Що до контейнерів в які викидатимуться харчові відходи то я категорично проти так як сморід стоятиме дуже сильний. До мого будинку машина + трактор приїжджають 10 разів на тиждень і викинути сміття не проблема.

Шо реально 10 разів? :hi_hi_hi: Ну тоді тобі легше земляче.
А до мене тільки три рази - в понеділок, середу й суботу, а трактор їздить накидані купи сміття прибирає по дворах, коли я вже на роботі. Але якщо їздитимуть і прибиратимуть сміття з контейнерів не десять раз на тиждень, а хоча б кожен день то думаю
засмердітись нічого не вспіє, тим більше що контейнери на певній відстані від житлових приміщень мають знаходитись по санітарних нормах. Заодно і на паливі дорогому зекономлять :ko_pi_lka:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 09:33 
Я розумію, що пан Товкач ніколи не мав справу з виробництвом, тому він не може розібратись, що таке заявлена потужність обладнання в 300тон. В автомобілях на спедометрах ми бачимо шкалу швидкості максим 220-260км/год., але це не значить,що ми маємо завжди рухатись з такою швидкістю, так і виробники завжди встановлюють обланання з більшою потужністю ніж потрібно, по перше, щоб не працювати на "ізнос", а по друге на перспективу.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 09:40 
Офлайн

Sergo написав:
BOLIK написав:

Друже, BOLIK! Сміється той - хто сміється останній. Якби ти дочитав до кінця, то міг би побачити, що маніпуляції з обсягами переробки 150 - 300 тон на добу не мої, а, якраз-таки, лобістів проекту: "Чим пояснити дивовижні розбіжності в озвучених показниках сміттєпереробного заводу «ARROW ECOLOGY»? А вони разючі: у невеличкому селищі на Вінниччині інвестори вели мову про 300 тон переробки сміття на добу, в чималому Житомирі – про 150 тон; в тому ж таки обласному центрі сміттярі правили для розміщення заводу 2,5 га землі, а в Ковелі, при однакових потужностях переробки, просили вже 4,5 гектара. При цьому у сімдесятитисячному Ковелі намічено створити на такій площі заводу всього лиш 40 робочих місць, а у шеститисячній Вороновиці на двох гектарах, задіяних під сміттєпереробку – до двохсот! Як так сталося, що офіційно оприлюднена ковельською владою добова кількість вироблених містом побутових відходів майже у сім разів(!) перевищує добову норму відходів трьохсоттисячного за населенням обласного центру Житомирщини?"
А тепер давай порахуємо... Нині місто продукує, як рахує і каже влада (а каже вона по-різному - навіть понад 700 т/доба) 80 тон тпв на добу. Стандарти глибокої переробки сміття допускають "на виході" ~ 20% відходів, що не підлягають повторному використанню і придатні лише для захоронення. Тобто з розрахунку 80 тон - це 16 тон збагаченого сміття. За якихось два місяці потужність заводу в Ковелі проектанти "підняли" до 300 тон переробки. Таким чином дефіцит у 220 тон беруться компенсувати звезенням сміття з усієї області. Водночас 300 тон непереробленого сміття продукує 60 тон такого, що вже не підлягає жодній переробці, а лише захороненню. Питання для тебе, BOLIK, якщо на переповнене існуюче сміттєзвалище немає як захоронити 80 тон сміття, яке на місці розгрібають-сортують ті ж безгатьки, то куди захоронять аналогічних 60 тон збагаченого важкими металами і іншим шкідливим інгредієнтом сміттєвий концентрат?

Дочитай, друже. Всі відповіді в статті "Ковель у зашморгу "екологічних" технологій" та в поданні до міськради.

і знову те ж саме. Відповіли з всього могу посту тільки на те, що змогли, про те що важливіше, а ні слова.
Весь пост притянутий за вуха припущенням що кількість сміття добова завищена.
Мені цікаво, по яким нормам те примарне місто у житомирській області стільки тон має продукувати? Якого року норми? 50го? 60го? Явно ще з часів союзу. Максимум на що можна розраховувати, що переробили під наші норми, а стандарти всеодно лишились ті ж самі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 10:56 
Офлайн

Прочитав. Відповіді на питання чим так поганий завод не знайшов. Складається стійке враження, що проти заводу лише тому що його побудують за мерства Кіндера і в можливому дерибані землі та грошей противники участі не прийматимуть.
Противники або не розуміють або вдають вигляд що не розуміють головного - екологічна ситуація не погіршиться з будівництвом заводу так як ТПВ буде менше ніж є на даний момент. Якщо ж я не правий - переконайте мене в цьому, бо простими словами чим поганий завод пояснити ніхто не може.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 17:49 
Може буде комусь цікаво:
http://alecon.co.il/technology/arrow_TBO.html
- розумію, що це реклама і про можливі негативні моменти тут ні слова, але для мене представлений там матеріал виглядає значно переконливіше, ніж упереджені аргументи у вищенаведеній статті, підтвердити чи спростувати достовірність яких я не можу.
Одне скажу точно: продуктів, вирощених на тих компостах я б не вживав у їжу, але думаю у якості підживлення для газонів чи клумб згодиться.
Люди, які тримали транспаранти "Ковель! - чисте місто", краще б пройшлися біля річки, вздовж узбіч чи десь в лісі і позбирали пластикові пляшки і залишки поліетиленових пакетів, якщо більш важливих справ не мають і справді думають про екологію. А пенсіонерки, присутні на акції - категорія людей, які одні з перших будуть палити в себе на городі залишки рослин і сухе листя, коли настане пора, і ніхто з них не подумає про шкідливі діоксини чи важкі метали, якими будуть дихати їхні і чужі внуки.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 19:41 
Офлайн

Sergo написав:
збагаченого важкими металами і іншим шкідливим інгредієнтом сміттєвий концентрат?

Поясніть мені яким чином сміття буде збагачуватися металами?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 22:16 
Офлайн

Повідомлення: 85
Подякував (ла): 39 разів.
Сміттєпереробний завод у Ковелі: “за” і “проти”

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 липня 2013, 23:35 
Офлайн

Повідомлення: 586
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
Я не експерт в цій галузі (справі), но за науково-технічний прогрес, але якщо є добровольці, які будуть це контролювати , нехай навіть може бути що мета у них зовсім інша (прихована власна реклама, ну а іншій стороні - антиреклама (які вони погані !!!), хоча може і помиляюся, :ya-za:.
В даній ситуації особисто я не проти, ЗА ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ, особливо в стратегічних питаннях !
З.І. Але потрібно не відкидати, що це може бути всього-навсього: конкуренти стимулюють організаторів амер. $, Эвро, чи ще чимсь ... . ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 липня 2013, 17:36 
Офлайн

В 2,5 раза перезавантажене сміттєзвалище.
Є 2 виходи.
1. У 6-8 раза підіймаєм тариф за вивіз сміття для населення і вивозим зміття зі свого сміттєзвалища в рівненську область.
2. За кошти інвесторів будується у нас свій завод і ціни тіж самі.

В кінці двох цих варіантів профіт, кількість сміття на звалищі зменшується, відповідно зменшується забруднення навколишнього середовища.

Що вибираєм?)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 липня 2013, 23:23 
1. Дуже мутна технологія - якщо вона така іноваційна та перспективна чому така непоширена в світі? Адже проблема переробки сміття існує не тільки в Ковелі та Тель-Авіві
2. Дуже мутний інвестор - такий просунутий що навіть сайта не має.
3. Мутна процедура прийняття рішення міською владою - скоріш за все "бурхлива" діяльність мера і Со проплачена.

ГЕЙ, ПРОКУРАТУРИ ТА ПРОКУРОРЧИКИ - НЕВЖЕ ВИ НЕ ВБАЧАЄТЕ ОЗНАК ЗЛОЧИННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 липня 2013, 16:11 
Офлайн

Мені весь цей опір схожий більше на те, що начебто з кимось не поділились, ось і кіпіш здійняли. Адже рік назад приймали рішення по цьому заводу, де раніше ці "екологи" були?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 89 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: