Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 жовтня 2017, 15:50

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Новый Ковель
ПовідомленняДодано: 21 червня 2013, 11:24 
Офлайн

Повідомлення: 18
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
.
Ибица тоже был заброшенный остров... а по рассказам сейчас... ну вы понимаете!?

Хоча б маленька половина від Ибици в ковелі літом була б молоді за щастя!!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 червня 2013, 17:07 
Офлайн

Повідомлення: 437
Подякували: 15 разів.
для ForEk1d - шановний, не порахуйте мене за націоналіста, але нам достатньо того, що у Києві, столиці нашої країни все на мокальській мові розмальовано і писано. Тому прошу, пана українською мовою висловлюватись. Так як багато форумчан дуже далекі до російської мови, але хотіли б детально зрозуміти вашу думку.
для sibstupa - ти де мешкаєш? Є бажання москальщини? Як колега колезі - налимониться д**а!
P.S. Щоб ви мене не вважали таким нацистом, для прикладу зайдіть у будь-який ресторан в Угорщині і докулупайтесь до офіціянта, чому він з Вами не розмовляє російською.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 червня 2013, 17:12 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
HotBird написав:
для sibstupa - ти де мешкаєш? Є бажання москальщини? Як колега колезі - налимониться д**а!
P.S. Щоб ви мене не вважали таким нацистом, для прикладу зайдіть у будь-який ресторан в Угорщині і докулупайтесь до офіціянта, чому він з Вами не розмовляє російською.

Сибір, друже, Сибір… На москальщину тут свій погляд, ситі нею, але це інша тема.
Про мову. Дуже влучне жидівське прислів’я «У кого є свій хліб, тому не потрібна чужа мова». Якщо в Угорщину потече стільки російських бабосів як в Таїланд, Єгипет, Турцію ( я вже не кажу про VIP-курорти типу Куршавель), то кожен мадяр за милу душу залопоче на язикє, як у вище названих місцевостях. Тільки Угорщина - країна на один-два рази. А так то я згідний - закони етики ніхто не відміняв. Хоча для спілкування більш важливо що ти говориш та з якою інтонацією. Колоніальна Англія в Індії також не була пухнастою та білою, але народ до цих пір розмовляє і по-англійськи також. Мені цікаво бачити в моєму місті та ще більше в москвабаді жителів Дагестану та Чечні, котрі між собою спілкуються на російській мові. В Дагестані немає якоїсь титульної нації і там з десяток державних мов, я спілкувався з представниками деяких народностей, котрих там з пара-трійка десятків і зараз часто вони самі між собою спілкуються також на російській мові, бо їхні мови відрізняються одна від другої. Дагестанці кажуть: «У нас сотня мов і ні одної лишньої». Краще не скажеш. А в Україні все-таки дві основні мови, легше зрозуміти одне одного. Просто наслідки совєтизації ще не забуті. Хоча Ви й самі знаєте справжніх щирих українців, для котрих народ і країна являються лише «копанкою» та мисливськими угіддями, а їхні статки та діти вже давно за бугром.
І тево…давайте послухаємо, що хоче сказати людина, ніби не троль – наступні кроки в темі в цьому плані ним не прораховані і на «розжиг» не схоже. Та й самі можемо побалакати про новий Ковель в плані еволюції, хоча автор теми і не це мав на увазі, але ж назва теми «новий Ковель», тому гуторка в цьому плані флудом не буде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 червня 2013, 22:06 
Офлайн

Повідомлення: 9
Район міста: Vladimirskaya
Смотрю ка на нашу тему и дивуу даюсь. Как так получается что только Мы с тобой Sibstura ее пытались завести. Чт настолько мало мыслей по поводу развития? Я думаю даже школьник 1 - 3 классов рисует Ковель фантазируя...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 червня 2013, 11:27 
Офлайн

Повідомлення: 8
Район міста: Володимирська
у нас люди реалісти - це плюс. А ще трохи песимісти - мінус, звичайно.
Мені, особисто - жаль))))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 червня 2013, 16:52 
Офлайн

Повідомлення: 589
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
AndroVit написав:
ForEk1d написав:
По поводу кто я есть для города или в отдельности для кого-то?

"Сматритель" из "данецких" ?

У тебе параноя?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 червня 2013, 17:22 
Офлайн

abcd написав:
У тебе параноя?

Розтлумачте блск

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 червня 2013, 17:23 
Офлайн

norka написав:
у нас люди реалісти - це плюс. А ще трохи песимісти - мінус, звичайно.
Мені, особисто - жаль))))

І Ви розтлумачте блск

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 червня 2013, 18:58 
Офлайн

Для "sibstupa" : "Парано́йя (др.-греч. παράνοια — умопомешательство) — вид расстройства мышления, возникающий при ряде психических заболеваний и поражений головного мозга. Люди, страдающие паранойей, отличаются нездоровой подозрительностью, склонностью видеть в случайных событиях происки врагов, выстраивать сложные теории заговоров против себя. В лёгких случаях паранойи говорят о параноидном расстройстве личности (F60.0).[1] Если паранойя перерастает в бред преследования или бред величия, то в таких случаях говорят о параноидной шизофрении (F20.0)[1] или, реже, об изолированном бредовом расстройстве (F22.0). Паранойя является пожизненным хроническим расстройством[2] с периодами обострения и ослабевания симптомов. Во многих случаях слабая паранойя развивается в преклонном возрасте при органических поражениях мозга (например, при болезни Альцгеймера, болезни Паркинсона, болезни Хантингтона и др.). Проходящую паранойю может вызвать принятие наркотиков, алкоголя, многих видов лекарств (кортикостероиды, H2-блокаторы, амфетамины, миорелаксанты, фенелзин, амантадин, лекарства против ВИЧ и пр.).[2]" и т д. и т. п.

Термин «паранойя» был введён Kарлом Людвигом Kальбаумом в 1863 году, и долгое время паранойя рассматривалась не в качестве особого комплекса симптомов, а как самостоятельное психическое расстройство. :ti_pa: :ne_ne_ne:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 червня 2013, 06:54 
Офлайн

Дякую, друже! А то мене Яндекс посилає на…Гугл ::yaz-yk:
Яким боком все це стосується AndroVit-а та його медичної книжки? Щось сталося, поки мене тут не було крайні два місяці? Давайте вже не томіть, викладайте аргументи – порядок повинні знати :a_g_a:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 липня 2013, 12:05 
Офлайн

Для "abcd":Ваше мовчання розумію і підтримую. Сам люблю на форумах ляпнути якусь херню, деколи це корисно для підтримки відповідної атмосфери, але головне тут не істерити, всіляко послідовно підтримуючи свою херню і виставляючи себе в непривабливому світлі. Кланяюсь Вам в пояс і, надіюсь, смайлик передасть Вам мій сьогоднішній настрій :ko_re:sha:

Ну а про новий Ковель що там? В плані будівництва і в плані територіальної орієнтації - де буде Ковель через 3-5-10 років і яким він буде?
Звісно, що деколи від населення це мало залежить, особливо коли підіймається якась світова завірюха.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 липня 2013, 16:34 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
sibstupa написав:
Ну а про новий Ковель що там? В плані будівництва і в плані територіальної орієнтації - де буде Ковель через 3-5-10 років і яким він буде?
Ковель нинішня влада вже в цьому році перетворить у величезну сміттєпереробку. На аргументи - не зважають, "семимильними" кроками штовхаючи місто до смердючого майбуття!
ЗображенняЗображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 липня 2013, 00:13 
Офлайн

Для "sibstupa": :co_ol:
:-ok-:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 липня 2013, 09:38 
Офлайн

Sergo написав:
Ковель нинішня влада вже в цьому році перетворить у величезну сміттєпереробку. На аргументи не зважають, "семимильними" кроками штовхаючи місто до смердючого майбуття!

Всім зрозуміло, що існуючі навколо міста полігони побутових відходів давно переповнені. І вони вже і так самі по собі обкакують навколишнє середовище. Така ситуація в любому місті. Теоретично будівництво сміттєпереробного заводу може значно поліпшити цю ситуацію при відсутності екологічних наслідків від його роботи. Кланяюсь і Вам в пояс, що загострюєте саме тему екологічних наслідків і тему комерційної привабливості для зацікавлених сторін. Думаю, кожна НОРМАЛЬНА людина усвідомлює, що ніякі матеріальні стимули не можуть бути мотивацією для перетворення свого міста в смітник. Я ось трошки поцікавився і роблю висновки, що тема «засвітилася» і рахунки інвестиційних фондів та екологічні висновки (інтереси суспільства та приватного бізнесу) не проскочать мимо ока СБУ. Ну а в політичній грі тут в любому випадку профіт: пройде все гладенько і запрацює як обіцяно – честь і хвала від жителів (премія від інвесторів), випливуть якісь фекалії до початку будівництва і народний гнів підійде до критичної позначки – можна виступити рятівником міста та заробити бонусів від виборців. Політика дуже цинічно-специфічна сфера діяльності. Тут головне не пройти «точку возврата», коли вже повернутись неможливо і йти далі смертельний ризик. Але політики дуже тонко відчувають цей момент, бо дуже довіряють своєму основному чутливому органу :-)

Недавно взнав, що музей-паровоз на привокзалці реанімують на кошти якогось благодійного фонду. Як там справи, як він зараз виглядає? Може хто сфоткає, хотілось би глянути як він вписується в формат «новий Ковель», а то у мене дуже старе фото :hi_hi_hi:
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 липня 2013, 10:35 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Горизонти фото, використаних у коллажі, не співпадають.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: