Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 25 червня 2019, 01:13

Часовий пояс UTC + 3 годин
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Будівництво у заплаві річки Турія
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2013, 11:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 травня 2004, 22:19
Повідомлення: 274
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 8 разів.
Район міста: Пиратский мост
«Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території. Розміщення житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул.Сагайдачного в м.Ковель»

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації , проводиться обговорення та розгляд детального плану території «Розміщення житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул.Сагайдачного в м.Ковель».
Детальний план розроблено з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами та з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки.
Замовник містобудівної документації: Шайнюк Артур Олександрович.
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 23.08.2012 року № 27/57 «Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських споруд»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Гетьман Михайло Олександрович, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.
Основні техніко-економічні показники проекту:
Проектом передбачається розмістити земельну ділянку площею 1000 кв.м для будівництва індивідуального житлового будинку на вільній від забудови земельній ділянці поряд з житловим будинком по вул.Сагайдачного ,5 по межі прибережної смуги річки Турія.
Проект складається з текстових та графічних матеріалів
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території.
Проектний план.
Текстові матеріали: пояснювальна записка.
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», а також у відділі містобудування та архітектури з 18 квітня 2013 року по 18 травня 2013 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: ( м.Ковель вул. Незалежності,73, каб. 104 (1-й поверх), тел.6-17-39)
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 18.05.2013 року. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Будівництво у заплаві річки Турія
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2013, 12:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 травня 2004, 22:19
Повідомлення: 274
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 8 разів.
Район міста: Пиратский мост
Прошу всіх небайдужих до екології міста Ковеля, висловлювати свої думки щодо будівництва у водоохоронній зоні, що реально потягне за собою підтоплення житлових споруд на вулицях Сагайдачного та Соборної


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Будівництво у заплаві річки Турія
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2013, 20:35 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2013, 00:22
Повідомлення: 76
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Володимирська
Куди ми котимось :ps_ih: На проти 105 будинку по Володимирській не можуть закінчити... Та щей біля річьки будувати хочуть, де логіка?


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Будівництво у заплаві річки Турія
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2013, 22:46 
Офлайн

З нами з: 27 березня 2004, 14:16
Повідомлення: 215
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 5 разів.
особисто з проекту і теми у мене виникло два питання
1. по пояснювальній - "...використовується для городництва..." - ким? здається саме ті хто використовують більше 2-х років мають право на першочерговість.... чогось там
2. згідно плану - я так і не зрозумів - це біля річки чи далі ніж 80м.? якщо я не помиляюсь, існує норма, що ближче ніж 80 м. до річки ніззя будувати
я помилився?
якщо два плюси збігаються, то й що? - в першу чергу підтопить цю ж ділянку :)
у нас же про грунтові води ніхто не думає - наболіла тема :) - забудували гаражі на Грибоєдова по болоту, побудували СШ 10 і район поплив :) зате, про те що до 88-го року грунтових вод на такому рівні ніколи не було - мовчанка
а тепер рапортують, що мол МНС відкачало стільки то кубів - і не шкода грошиків на дизель :)
воопчем - як завжди

_________________
главное - голова,
остальное прилОжится.
Колобок


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Будівництво у заплаві річки Турія
ПовідомленняДодано: 02 травня 2013, 10:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 травня 2004, 22:19
Повідомлення: 274
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 8 разів.
Район міста: Пиратский мост
КОПІЯ ЗВЕРНЕННЯ ЖИТЕЛІВ ВУЛ САГАЙДАЧНОГО ТА СОБОРНОЇ
Пропозиція
Ми, жителі вулиці Сагайдачного будинків 5 та 3 ознайомившись з «Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території. Розміщення житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного в м. Ковель» - вимагаємо детального розгляду проекту будівництва, врахувати факти, які не дозволяють проводити будівництво житлової споруди, надати висновки геологічної розвідки грунтів та підземних вод на даній ділянці.
А саме:
1. Дана ділянка знаходиться в водоохоронній зоні р. Турія, та постійно страждає від паводків у зимово-весняний та осінньо-зимовий періоди, що не дає можливість використовувати її для будівництва.
Підтоплення території також періодичне після кожних опадів та відкриття шлюзів на Ковельському водосховищі.
2. Будівництво у заплаві річки заборонене.
Прибережна захисна смуга є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності. Прибережна захисна смуга запобігає руйнуванню водних екологічних систем, зсувам, ерозії, при появі необґрунтованої забудови.
У прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм і на островах забороняється будівництво будь-яких споруд (окрім гідротехнічних, гідрометричних і лінійних) у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів і стоянок автомобілів. (ч.ч. 1,2, ст.. 61 ЗК України; ст.. 89 ВК України).
У межах водоохоронних зон виділяються прибережні захисні смуги та смуги відведення з особливим їх використанням, що визначається ВК Країни (статті 88-91)
3. Рівень підземних вод залягає на глибині 0,5-1 м, що знижує і унеможливлює використання стрічкових монолітних та вертикальних фундаментів, так як вони можуть бути підтопленим і тим самим становлять загрозу для житлового будівництва та подальшої її експлуатації.
На неможливість будівництва впливає торф’яно-болотний тип грунту.
4. Ділянка по вулиці Сагайдачного не має централізованої каналізації та функціонального водовідводу та відводу дощових вод, а також якісного централізованого водопостачання.
На даний час дощові води проходять через територію житлового будинку №5 по вулиці Сагайдачного і фільтруються на даній території. Таким чином весь бруд залишається на поверхні, а вода потрапляє у р. Турія очищеною
5. При будівництві житлової споруди рельєф вибраної ділянки потребує вертикального планування території (згідно пункту 4.1 «Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території. Розміщення житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул. Сагайдачного в м. Ковель»). Згідно даної характеристики підсипка грунту буде сягати більше 3-х (трьох) метрів (перепад відміток 170,72 до 167,98 м). Що суперечить пункту 4.3 «Інформація щодо інженерно-будівельних та екологічних умов району будівництва» даного повідомлення. Враховуючи розміщення червоних вертикальних відміток прилеглих будівель не має можливості зробити рівень фундаменту на рівні суміжних будівель.
Використання вертикального підняття рівня фундаменту потягне за собою підтоплення прилеглих земляних ділянок та споруд.
6. Ділянка під забудову розміщується в аварійній частині вулиці Сагайдачного поблизу моста через річку Турію та автодороги.
Виконання будівельних робіт пов’язаних із закладення фундаменту (монолітних чи вертикальних «на сваях») супроводжується інтенсивним шумом та вібрацією грунтів, що поведе за собою руйнування прилеглих фундаментів та стін житлових та господарських споруд, автомобільного моста, насипу під автодорогою.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB