Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 серпня 2017, 20:25

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: На Волині комунальники замість собаки випадково підстрел
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 12:50 
Офлайн

Повідомлення: 47
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
Fantoman написав:
Звичайно люблять. Свійські тварини смачніші за диких. Чому не треба, не зрозуміло: забій свині чи теляти в домашніх умова значно жорстокіше видовище. до домашньої худоби зазвичай в малий індивідуальних господарствах ставляться ласкаво. Інтелект у неї не гірше ніж у песиків.
Ти бачив як плаче теля, коли ті ж руки, які його годували і пестили тривалий час, після контузії кувалдою ріжуть йому горлянку?

Я і не таке бачив. Тільки це не робиться в місті на очах в дітей, які не виросли в селі. А виросли в любові батьків.

Fantoman написав:
Одомашнені тварини повинні служити людям, а не заважати. Якщо вони починають заважати, то їх знищують. Спосіб знищення залежить від наявних ресурсів.

Мені заважають бомжі і цигани, а ще алкаші і наркомани. І не тільки мені. І дивлячись на чорну хроніку - від них більше шкоди ніж від собак. То чому комунальники їх не відстрілюють?

Fantoman написав:
Нагадаю, що в темі про домашніх улюбленців мова не йде.

Про це мова теж йде. Сьогодні якийсь дурень подивиться як вмирає собака, залізе на сайт догхантерів і почне підкидати отруйну ковбасу усюди. А потім почнуть гинути домашні улюбленці.

Fantoman написав:
Нагадаю, що по селах приплід домашніх улюбленців регулярно знищується.

То якесь дике село. Скільки був в селах - постійно коти десятками ходять і по три собаки в дворі. Навіть жаліються що собак нема, нема з ким корів пасти.

Fantoman написав:
В фільмах і іграх весь шлях валять і мучать людей - це дуже показово. І набагато гірше.

Людина може за себе постояти. Тварина ні. Та й хто сприймає фільми всерйоз і тим більше показує фільми типу "Рембо" дітям?

Fantoman написав:
Боїшся своїх фантазій?

Боюсь що моя фантазія буде куди гуманніша ніж реальність ковельських комунальників

Fantoman написав:
Дійсно, різниці між акуратно відстріляною та прибраною собакою і відром крові з купою тельбухів і великими шматками м'яса та кісток нема.
Не ті двері. Сам факт публічного убивства будь-якого виду тварин. Мабуть в дитинстві полюбляли горобців трощити з рогачки? Садистський уклін на лице.

Fantoman написав:
Насправді міським дітям потрібні регулярні екскурсії в села, в т.ч. і на такі події як забій худоби, щоб не виростали ельфами/хіпстерами і знали про причинно-наслідкові зв'язки взаємовідносин між людьми і тваринами, про те, звідкіля береться їжа на їх столі.

Ну давайте опустимось на рівень неандертальців і будемо дубасити один одному камінюками і палками по голові. Ми взагалі-то в 2013 році живем а не в камянному віці. Що ви маєте проти хіпстерів? Краще бидло і гопота? Чи село в кофтах, бруках і тухлях, в якого окрім мату слів в словарному запасі нема? Треба якось розвиватися, еволюціонувати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 13:14 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Янукович написав:
які не виросли в селі. А виросли в любові батьків.

В селі теж ростуть в любові батьків.
Янукович написав:
Мені заважають бомжі і цигани, а ще алкаші і наркомани. І не тільки мені. І дивлячись на чорну хроніку - від них більше шкоди ніж від собак. То чому комунальники їх не відстрілюють?

Тому що комунальники сповідують ідеї гуманізму, згідно яких людина являється вищою цінністю: вони про такі речі навіть публічно не питають. На відміну від.
Янукович написав:
Про це мова теж йде. Сьогодні якийсь дурень подивиться як вмирає собака, залізе на сайт догхантерів і почне підкидати отруйну ковбасу усюди. А потім почнуть гинути домашні улюбленці.

Мова йде про комунального працівника, який відстрелював собак отрутою. Якщо не буде, безгосподарних собак, то і труїти не буде кого. І набагато вірогідніше, що домашній улюблинець постраждає від реальної безгосподарної собаки ніж від придуманного потенційного догхантера з труйкою. Це вже не кажучи, що домашніх улюблинців треба дресирувати, щоб не жрали на вулиці що попало і від кого попало.
Янукович написав:
То якесь дике село. Скільки був в селах - постійно коти десятками ходять і по три собаки в дворі. Навіть жаліються що собак нема, нема з ким корів пасти.

Десятками, то мало, зважаючи на приплід і його частоту у котів. Нема собак, то най забирають міських.
Янукович написав:
Людина може за себе постояти. Тварина ні. Та й хто сприймає фільми всерйоз і тим більше показує фільми типу "Рембо" дітям?

То-то кримінальні хроніки і бойовики по телебаченню все не закінчуються.
Янукович написав:
Боюсь що моя фантазія буде куди гуманніша ніж реальність ковельських комунальників

Боїшся гуманізму? Гуманізм - це про людей. а не собак.
Янукович написав:
Не ті двері. Сам факт публічного убивства будь-якого виду тварин. Мабуть в дитинстві полюбляли горобців трощити з рогачки? Садистський уклін на лице.

Завжди хамиш незнайомим людям в інтернеті?
Янукович написав:
Ну давайте опустимось на рівень неандертальців і будемо дубасити один одному камінюками і палками по голові Ми взагалі-то в 2013 році живем а не в камянному віці. Що ви маєте проти хіпстерів?

А, так значить таки хіпстер. Тепер-то все зрозуміло.

Востаннє редагувалось Fantoman в 13 лютого 2013, 13:25, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 13:22 
Офлайн

Amaterasu написав:
Згоден, там чимало жорстокості, проте там подають це зовсім інакше в залежності від сюжету тої чи іншої гри.

Якщо можна зрозуміти вбивство людей по сюжету, то можна розуміти і відстріл собак по "необхідності.".
Amaterasu написав:
Малечу, яка випадково могла таке побачити можуть чекати непередбачувані проблеми на психічній почві. Ви ще згадували забій худоби у селах? Не думаю, що нормальні батьки допустять, щоб їх п'ятирічна дитина дивилася як татко з сусідом чи з кумом кабана б'ють.

Справа в тому, що візуально- і аудіоізольовані приміщення по селам категорично не підходять для утримання дітей, а відіслати їх до когось далеко не завжди є можливість. А приховати взаємозвязок між хрустким свинячим вушком і поросям, яке та датина постійно спостерігала, підкидала щось йому, чесала, взагалі неможливо. Діти змалку звикають до того, що у разі необхідності тварину необхідно вбити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 13:59 
Офлайн

Fantoman написав:
В селі теж ростуть в любові батьків.

Не плутайте село з містом. Те що в селі є нормальним. В місті викличе шок.

Fantoman написав:
Тому що комунальники сповідують ідеї гуманізму, згідно яких людина являється вищою цінністю: вони про такі речі навіть публічно не питають. На відміну від.

Наші комунальники сповідують тільки ранішній бодун зранку і не мають здорового глузду (маю на увазі тих що вбиває тварин посеред білого дня на очах в перехожих в тому числі і з слабкою психікою, дітей та вагітних) Ссилаючись на дописи попередніх форумчан, коли комунальники давили трактором і добивали камнями собак, то важко говорити про гуманізм.

Fantoman написав:
Це вже не кажучи, що домашніх улюблинців треба дресирувати, щоб не жрали на вулиці що попало і від кого попало.

Тут згоден. Тому що зара ще більшу небезпеку являють бійцівські породи, які потрапили не в хороші руки.

Fantoman написав:
Десятками, то мало, зважаючи на приплід і його частоту у котів. Нема собак, то най забирають міських.

Це хороша ідея. Треба питати знайомих з сел. Нехай би забирали б щенят. А дорослих собак можна стерилізувати. Це найгуманніше як на мене.

Fantoman написав:
То-то кримінальні хроніки і бойовики по телебаченню все не закінчуються.

Те саме стосується і садистських роликів по відношенню до тварин у соціальних мережах.

Fantoman написав:
Боїшся гуманізму? Гуманізм - це про людей. а не собак.

Є такі люди, що не заслуговують ставлення кращого ніж до собаки. Собаки які служать все життя свому хазяїну вдень і вночі, в тому числі і службові собаки, які допомагають нашим військовим і міліціянтам - мають більше гідності і поваги ніж деякі люди.

Fantoman написав:
Завжди хамиш незнайомим людям в інтернеті?

Я не мав цілі Вам хамити. Просто не можу зрозуміти, чому так агресивно настроєні до тварин і до дітей(возити в села на екскурсії, щоб бачили як вбивають свійську худобу). Не всім подобається кров, смерть і страждання. Злість породжує злість.

Fantoman написав:
А, так значить таки хіпстер. Тепер-то все зрозуміло.

Що саме?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 14:10 
Офлайн

Повідомлення: 253
Подякував (ла): 1 разів.
Янукович написав:
Ссилаючись на дописи попередніх форумчан, коли комунальники давили трактором собак,

ссилку будь ляска, а то більше на прикол схоже

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 14:54 
Офлайн

Янукович написав:
Що саме?

Джерело твоїх поглядів, хамства.
Янукович написав:
Я не мав цілі Вам хамити.

Саме тому ти приписав мені садистський уклін.
Янукович написав:
Є такі люди, що не заслуговують ставлення кращого ніж до собаки.

Адольф Алоїзович тобі аплодує.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 15:45 
Офлайн

Fantoman, Аргументи закінчились? Вирішили на особистості перейти? Більше не маю наміру з "Вами" спілкуватись. Щасливо. Бажаю Вам еволюціонувати до сучасної людини, котра живе у вік цифрових технологій.

Те, що ви сидите і тикаєте усім форумчанам - не показує Вас з освідченої сторони. Задумайтесь, хто з нас хам...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 15:48 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Зображення

Ню-ню, цивілізовані гуманісти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 16:05 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Я рахую що ми тільки почали підходити до істини. Не потрібно сприймати діалог як дискусію. Все добре,спілкуємось!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 16:11 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Якщо порівняти з дискусією річної давнини, де суперечки в основному були між прихильниками відстрілу собак та тими хто категорично проти цього то наразі вже суперечки йдуть більше про методи оцього відлову і усипляння. Десь пропали прихильники створення приютів для собак.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 16:22 
Офлайн

Янукович написав:
Fantoman, Аргументи закінчились? Вирішили на особистості перейти?

Читати таке від людини, яка приписала мені садистський уклін, дивно.
Янукович написав:
Те, що ви сидите і тикаєте усім форумчанам - не показує Вас з освідченої сторони. Задумайтесь, хто з нас хам...

З віртуальними людьми завжди на "ти". З реальними по ситуації.
Вживання особового займенника ІІ особи у якості звертання до людей невизначенного соціального становища хамством не є - це щодо освідченої сторони.

Востаннє редагувалось Fantoman в 13 лютого 2013, 16:37, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 16:28 
Офлайн

nekton написав:
Десь пропали прихильники створення приютів для собак.

Як тільки все впирається в гроші, то ентузіазм спадає. До речі, під час останньої виборчої кампанії просили в основному про вікна/двері і т.д., а не собачий притулок, що свідчить про здоровий глузд більшості населення.
nekton написав:
наразі вже суперечки йдуть більше про методи оцього відлову і усипляння.

Завжди думав, що крупних собак нема по лісам, бо вони не можуть прокормитися там. Виявляється, єгері повинні їх просто відстрілювати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 16:39 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
AndroVit написав:
В Забайкаллі та Монголії, як розказували товариші, що служили там, зграї здичавілих собак з кулеметів розстрілювали.

Ещё бы Корею сюда приплели
BOLIK написав:
На основі чого ви себе краще собаки рахуєте?

Сильно :co_ol: Достоевский нервно курит в сторонке :co_ol:
Fantoman написав:
Порівнювати собак і людей недоречно.

Собак никто правилам дорожного движения не учит, а людей с детства
Ну или: чем больше узнаю людей - тем больше люблю собак.
Fantoman написав:
прийшли тверезі сантехніки, запропонували перевірити їх тверезість

это как же? :-)
Simpson написав:
Хай спочатку собак присипляють, а стріляють подалі від людей, тоді всі будуть задоволені.
А то якось моторошно дивитися на ці конвульсії. Якби довелось спостерігати те, що було на сільмаші, сам би задушив катюгу...

Может легче район усыпить, как Норд-Ост, а в это время собак вывести?
Fantoman написав:
Amaterasu написав:
та тим же комунальникам, мабуть, це приємніше та цікавіше ніж чистити сніг (якого, між іншим, знову навалило немало)

Навіть не знаю, що повинно бути в голові, щоб таке писати. Тобі це самі комунальними розповіли чи ти це за власного світогляду виніс?

Хорошо ещё, что не объединили эти два мероприятия
Fantoman написав:
Особисто я відео з відеокамери не бачив, показів свідків не читав. Якщо ти теж, то м'яко кажучи, писати про те, що постріл був, і був навмисний недоречно.

Вы ещё Монику Левински вспомните
nekton написав:
Я згоден підгодовувати час від часу собак. Але з одним нюансом. Шановні захисники собак (наприклад з того ж сільмаша) дайте мені будинки та номери підїздів ваших. І я обіцяю добросовісно пару раз в тиждень під дверями вашого підїзду підгодовувати собак. От коли вони пастимуться там де ви кожен день ходите, гуляєте - тоді побачимо яку ви пісню заспіваєте.

Типа коты (выбач КОТ - не про тебе :-): ), голуби, вороны не "срут". Вокруг Палаца Культуры, на Владимирской коровы почти круглый год удобряют экологию
Янукович написав:

:co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 18:58 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
toha написав:
Типа коты (выбач КОТ - не про тебе :-): ), голуби, вороны не "срут". Вокруг Палаца Культуры, на Владимирской коровы почти круглый год удобряют экологию

Я не про "срут" я про те що інколи з підїзду виходячи сам лякаєшся від тої кількості псарні яка крутиться біля нього.
А що до "срут" то покажи мені на сільмаші хоч один дитячий майданчик засраний коровами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 21:12 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
nekton написав:
toha написав:

Я не про "срут" я про те що інколи з підїзду виходячи сам лякаєшся від тої кількості псарні яка крутиться біля нього.
А що до "срут" то покажи мені на сільмаші хоч один дитячий майданчик засраний коровами.

Спи...т заборы с садиков - покажу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: