Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 грудня 2017, 23:31

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: На Волині комунальники замість собаки випадково підстрел
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 13:14 
Офлайн

Повідомлення: 381
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
Робити щось з бродячими собаками звісно ж потрібно, проте не такими ж варварськими методами. Є ж у цивілізованих країнах спеціальні служби, які відловлюють та тримають бродячих тварин у притулках або, при необхідності усипляють (чи як воно там правильно зветься). Але ж я забув, - у нас хіба цивілізація?) Зрозуміло, що вказівка поступила комунальникам зверху, від міської влади, та тим же комунальникам, мабуть, це приємніше та цікавіше ніж чистити сніг (якого, між іншим, знову навалило немало). Ще один доказ того, що наша держава робить з людей виродків, повільно, проте впевнено.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 14:07 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Amaterasu написав:
Є ж у цивілізованих країнах спеціальні служби, які відловлюють та тримають бродячих тварин у притулках або, при необхідності усипляють (чи як воно там правильно зветься). Але ж я забув, - у нас хіба цивілізація?)

В країнах, які ви називаєте цивілізованими, грошей для цього є значно більше.
Amaterasu написав:
та тим же комунальникам, мабуть, це приємніше та цікавіше ніж чистити сніг (якого, між іншим, знову навалило немало)

Навіть не знаю, що повинно бути в голові, щоб таке писати. Тобі це самі комунальними розповіли чи ти це за власного світогляду виніс?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 15:17 
Офлайн

Fantoman написав:
Навіть не знаю, що повинно бути в голові, щоб таке писати. Тобі це самі комунальними розповіли чи ти це за власного світогляду виніс?

За власного світогляду, як ти зазначив, можу лише сказати, що нормальна людина не стани робити такого взагалі, а під загрозою втратити роботу за невиконання вказівки, як мінімум не стане робити такого на очах у дітей. А про те, що треба мати в голові, щоб вистрілити цією "хімкою" у людину, - мені навіть думати огидно. Більш-менш здравомисляча людина хіба що по морді кулаком зярядить.

Що ж стосується слова "подобається" у моїй фразі з попереднього поста, то тут скоріше невдало підібрав, аніж констатував факт. Суть була у тому, що відстрілювати собак фізично явно легше, ніж сніг лопатою розгрібати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 15:31 
Офлайн

Amaterasu написав:
За власного світогляду, як ти зазначив, можу лише сказати, що нормальна людина не стани робити такого взагалі, а під загрозою втратити роботу за невиконання вказівки, як мінімум не стане робити такого на очах у дітей.

Більшість ковельчан приїхали/походять з села. По селах регулярно жорстоко вбивають свійських тварин, часто в цьому допомагають батькам діти. А щоб не було не було проблем з зайвими собаками чи котами, то котенят і щенят просто топлять. Це щодо норми.
Amaterasu написав:
А про те, що треба мати в голові, щоб вистрілити цією "хімкою" у людину, - мені навіть думати огидно. Більш-менш здравомисляча людина хіба що по морді кулаком зярядить.

Особисто я відео з відеокамери не бачив, показів свідків не читав. Якщо ти теж, то м'яко кажучи, писати про те, що постріл був, і був навмисний недоречно.
Що треба мати в голові, щоб "просто притиснути" людину за безгосподарну собаку теж незрозуміло: натуральний антигуманізм.
Amaterasu написав:
Суть була у тому, що відстрілювати собак фізично явно легше, ніж сніг лопатою розгрібати.

Відстріл тварин - це досить таки важка робота. Під силу не кожній людині.

Востаннє редагувалось Fantoman в 12 лютого 2013, 15:41, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 15:36 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Amaterasu написав:
...нормальна людина не стани робити такого взагалі, а під загрозою втратити роботу за невиконання вказівки, як мінімум не стане робити такого на очах у дітей.

Читай на що здатна "нормальна" людина
http://ru.wikipedia.org/wiki/Эксперимент_Милгрэма
http://ru.wikipedia.org/wiki/Стэнфордский_тюремный_эксперимент

Цитата:
Дмитро пригадує, що далі все сталося за декілька секунд. Чоловік направив на нього трубку. Рідина потрапила на куртку. Почали штовхатися.
"Скажу вам чесно - трубку я забрав, зігнув і викинув. А того скрутив, - розказує. - Удень ніби все нормально. А ввечері як почали боліти ноги. Такі страшні судоми. Вночі стали дубові, як дерев'яхи. До тазу. Ледве дотерпів до ранку. Пішов на "швидку". Оглянули травматолог і невролог. Пояснили, що я отруївся парами. Хімічного опіку немає, бо на тіло та рідина не потрапила. Судоми за добу пройдуть. Висновки має зробити токсиколог, а його в місті немає. Тільки в Луцьку, за 80 км".

Це появилося до телесюжету. Розповіді комунальника немає. Тільки в телесюжеті.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 16:52 
Офлайн

Повідомлення: 253
Подякували: 0 разів.
в центральному парку міста гуляє стая собак, кидається на велосипедистів, як мінімум в 2 свідоцтва
1: на мене, коли катався с 4,5-річним малим на вєліку, сильно пошкудував що при собі зброї не було - трошки порвали штанину, налякали малого.
2: на проїжаючого велосипедиста - наслідки мені не відомі.
я тільки "ЗА", якщо в центральному парку міста погуляють ще й комунальники "при ісполнєніі"
а стосовно дитячої психіки, то зараз таке по телевізару показують, і таке ті діти знають(бачили), що той труп собаки для них як "яблокі на снєгу" не більше

Востаннє редагувалось sergeykov2 в 12 лютого 2013, 17:08, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 17:00 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Я згоден підгодовувати час від часу собак. Але з одним нюансом. Шановні захисники собак (наприклад з того ж сільмаша) дайте мені будинки та номери підїздів ваших. І я обіцяю добросовісно пару раз в тиждень під дверями вашого підїзду підгодовувати собак. От коли вони пастимуться там де ви кожен день ходите, гуляєте - тоді побачимо яку ви пісню заспіваєте.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 20:35 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
nekton написав:
Я згоден підгодовувати час від часу собак. Але з одним нюансом. Шановні захисники собак (наприклад з того ж сільмаша) дайте мені будинки та номери підїздів ваших. І я обіцяю добросовісно пару раз в тиждень під дверями вашого підїзду підгодовувати собак. От коли вони пастимуться там де ви кожен день ходите, гуляєте - тоді побачимо яку ви пісню заспіваєте.

:co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 20:53 
Офлайн

На рахунок постів "Ким треба бути, щоб займатись відстрілом собак ?" : така служба, «Палач может убивать и не быть при этом убийцей, сударыня. Он - последний судья, и только.»(с)
На рахунок постів "Собак відстрілюють не тоді і не так" : не подобається - зробіть самі так, як вважаєте за потрібне.

До речі: а як йдуть справи в тих, хто так хотів, щоб в Ковелі був притулок для тварин ? Що за цей час захисники зробили для створення притулку з грудня 2011 року (після подання звернення) ?
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 01:16 
Офлайн

Повідомлення: 2021
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
взагалі про притулок в листі не йшлося

справи йдуть так само: ніяк

і шкодую, і боюся :cry_ing:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 09:31 
Офлайн

Ruslana TS написав:
взагалі про притулок в листі не йшлося

Але ж ціль така була.

Ruslana TS написав:
справи йдуть так само: ніяк

І хтось із захисників бродячих собак щось зробив, щоб справи йши по-іншому ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 09:57 
Офлайн

Повідомлення: 47
Район міста: Центр
Fantoman написав:
Більшість ковельчан приїхали/походять з села. По селах регулярно жорстоко вбивають свійських тварин, часто в цьому допомагають батькам діти. А щоб не було не було проблем з зайвими собаками чи котами, то котенят і щенят просто топлять. Це щодо норми.
А ось тут не треба про більшість із сел, і про те як діти допомагають батькам різати свиней. В мене багато знайомих з сел, які дуже люблять домашніх тварин. Не плутайте свійську тварину, яку вирощують, щоб з"їсти і прокормити дітей і домашню кішку чи собаку(домашнього улюбленця). Хоча є і такі, що можуть і свою собаку камнем забити бо набридла. А є такі що торгують насінням навпроти хрещатику і ловлять голубів, щоб з"їсти... Я виріс в місті і не звик до такого. І тим більше не збираюся звикати. Та й в нас тут не село, а цивілізація якась-там. І не треба балакати про телевізори і комп"ютерні ігри. В фільмах не будуть мучити собак чи котів. В іграх взагалі тварини велика рідкість. Повністю згідний з Amaterasu. Нормальна людина просто не зможе в умовах міського життя, вдень на очах у дітей мучити і вбивати тварин. Це хворі люди. Причому на голову. Тварин вони повинні відловлювати і проводити евтаназію за містом, або хоча б подалі від людських очей. Я навіть боюся уявити, що вони роблять з тілами тварин... Доречі евтаназія теж різною буває. Є така що тварина засне просто і не проснеться, а є різні трутки від яких буде вмирати повільно і в муках. Хай би ще корову в центр привели, вбили і освіжували. А що тут такого? Заодно б і дітки взнали б звідки і як ковбаска з шинкою в холодильнику з"являється...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 10:33 
Офлайн

Повідомлення: 253
Грішаня написав:
Зображення

а хіба не саме "плани\програми по регулюванню\контролю численності собак" харять в цій темі деякі активісти?
Пі.Ес. "в яку б входили... депутати" , прикідую депутата з арканом, бігає за зграєю собак по р-ні :hi_hi_hi: :bra_vo:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 11:34 
Офлайн

Янукович написав:
А ось тут не треба про більшість із сел, і про те як діти допомагають батькам різати свиней. В мене багато знайомих з сел, які дуже люблять домашніх тварин.

Звичайно люблять. Свійські тварини смачніші за диких. Чому не треба, не зрозуміло: забій свині чи теляти в домашніх умова значно жорстокіше видовище. до домашньої худоби зазвичай в малий індивідуальних господарствах ставляться ласкаво. Інтелект у неї не гірше ніж у песиків.
Ти бачив як плаче теля, коли ті ж руки, які його годували і пестили тривалий час, після контузії кувалдою ріжуть йому горлянку?
Цитата:
Не плутайте свійську тварину, яку вирощують, щоб з"їсти і прокормити дітей

Одомашнені тварини повинні служити людям, а не заважати. Якщо вони починають заважати, то їх знищують. Спосіб знищення залежить від наявних ресурсів.
Янукович написав:
і домашню кішку чи собаку(домашнього улюбленця

Нагадаю, що в темі про домашніх улюбленців мова не йде.
Нагадаю, що по селах приплід домашніх улюбленців регулярно знищується.
Янукович написав:
В фільмах не будуть мучити собак чи котів. В іграх взагалі тварини велика рідкість. Повністю згідний з Amaterasu.

В фільмах і іграх весь шлях валять і мучать людей - це дуже показово. І набагато гірше.
Янукович написав:
Я навіть боюся уявити, що вони роблять з тілами тварин...

Боїшся своїх фантазій?
Янукович написав:
Хай би ще корову в центр привели, вбили і освіжували.

Дійсно, різниці між акуратно відстріляною та прибраною собакою і відром крові з купою тельбухів і великими шматками м'яса та кісток нема.
Янукович написав:
Заодно б і дітки взнали б звідки і як ковбаска з шинкою в холодильнику з"являється...

Насправді міським дітям потрібні регулярні екскурсії в села, в т.ч. і на такі події як забій худоби, щоб не виростали ельфами/хіпстерами і знали про причинно-наслідкові зв'язки взаємовідносин між людьми і тваринами, про те, звідкіля береться їжа на їх столі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 12:15 
Офлайн

Fantoman написав:
В фільмах і іграх весь шлях валять і мучать людей - це дуже показово. І набагато гірше.

Згоден, там чимало жорстокості, проте там подають це зовсім інакше в залежності від сюжету тої чи іншої гри. Хоча є й тупе мочилово аля GTA. Та мова йде про дітей значно меншого віку, які ще не грають в GTA й не дивляться бойовиків. Малечу, яка випадково могла таке побачити можуть чекати непередбачувані проблеми на психічній почві. Ви ще згадували забій худоби у селах? Не думаю, що нормальні батьки допустять, щоб їх п'ятирічна дитина дивилася як татко з сусідом чи з кумом кабана б'ють.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: