Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 06:52

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: На Волині комунальники замість собаки випадково підстрел
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2013, 18:26 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
AndroVit написав:
В Забайкаллі та Монголії, як розказували товариші, що служили там, зграї здичавілих собак з кулеметів розстрілювали.

Якщо я не помиляюсь, то за межами населенних пунктів бесхозних собак добровільно-примусово необхідно відстрілювати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2013, 18:37 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
А якщо в медпункт звернеться хтось з побоями, також людей всіх по приметам схожим відстрілювати? На основі чого ви себе краще собаки рахуєте? Чи це ви думаєте відстрілюють саме тих, що когось покусали? Що небудь роблять для галочки. Роскажіть мені, як можна було догадатися почати той відстріл серед білого дня, на очах перехожих, в т.ч. дітей? Це де таке в нормах записане? Як мінімум це все не можна робити просто серед вулиці.
Я вже бачив як в нас п"яні комунальники з бензопилами ходили розмахували в мене на вулиці. Не факт що там тверезі працювали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2013, 18:58 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Ех, молоде-зелене-демократичне...
Гугл в руки, фраза для пошуку "эскадроны смерти". А ви тут про собак цвірінькаєте.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2013, 20:06 
Офлайн

BOLIK написав:
А якщо в медпункт звернеться хтось з побоями, також людей всіх по приметам схожим відстрілювати?

Порівнювати собак і людей недоречно. Людина вище тварини і поводитись з людьми як з тваринами не можна.
Цитата:
На основі чого ви себе краще собаки рахуєте?

Тим, що я людина. Людина являється найпріоритетнішою ланкою в системі цінностей гуманізму.
Власне кажучи, тема безхатченків є більш соціально гострою ніж собак. Одначе про безхатченів на kovel.net.ua написано менше коментарів. З такими запитаннями не дивно.
Цитата:
Чи це ви думаєте відстрілюють саме тих, що когось покусали?

Необхідно знищувати тварин, від яких високий ризик завдання шкоди. Так було завжди.
Цитата:
Роскажіть мені, як можна було догадатися почати той відстріл серед білого дня, на очах перехожих, в т.ч. дітей? Це де таке в нормах записане? Як мінімум це все не можна робити просто серед вулиці.

Серед темної ночі на тварин полювати дуже важко, практично неможливо. Собаки, на відміну від щурів, практично завжди знаходяться серед вулиці. Загнати їх приміщення дуже важко. В Україні щороку мільйони дітей спостерігають і беруть участь у жорстокому вбивстві тварин. Я також приймав у цьому участь.
Цитата:
Я вже бачив як в нас п"яні комунальники з бензопилами ходили розмахували в мене на вулиці. Не факт що там тверезі працювали.

Коли до мене прийшли нетверезі сантехніки, то я письмово сповістив про це їх керівництво. Наступного разу до мене прийшли тверезі сантехніки, запропонували перевірити їх тверезість і нормально зробили роботу.
Ти якось сповістив їх керівництво про це, щоб воно могло вжити заходів щодо грубого порушення трудової дисципліни та техніки безпеки?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2013, 20:15 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Fantoman написав:
жорстокому вбивстві тварин.
Цитата:
Я також приймав у цьому участь.

Питань нема, діалог завершений.

Про комунальників. Їх начальник був з ними.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2013, 20:21 
Офлайн

BOLIK написав:
Про комунальників. Їх начальник був з ними.

Міський голова? Начальник відділу комунального господарства? Начальник "Добробуту"? Чи майстер/бригадир?
BOLIK написав:
Питань нема, діалог завершений.

Я думав ти хоч спитаєш про що я.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2013, 21:21 
Офлайн

Повідомлення: 5
Подякували: 0 разів.
Район міста: володимирська
http://www.youtube.com/results?search_q ... BJSGtNJazo

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2013, 21:50 
Офлайн

Повідомлення: 30
Подякував (ла): 11 разів.
Подякували: 4 разів.
Бухать меньше нАдА...
обом...
Пи.Си. Хотів би я подивитись на "захисників тварин" коли б вулична собака навіть не покусала, а просто злякала їхню дитину...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 00:34 
Офлайн

Повідомлення: 267
Подякували: 1 разів.
Район міста: Центр
Гість написав:
Той, хто це робить - садист. Чоловікові, який вступився за тварину - хвала і честь. Шановні ковельчани, довго будемо це терпіти?

От і я про те ж.. Довго будемо це терпіти?
Майже кожного вечора в центрі бігають по-декілька собак, які лякають дітей та інших перехожих, а як відомо собаки відчувають страх людини, можуть і вкусить...
раз їхав на велосипеді, так біля ЦУМа одна клацнула зубами за ногу...

От і думайте!
Я - за відстріл(усипляння), та це можна робити о 5-7й ранку, а не в час пік..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 00:49 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Мдааа... Пробувати викрутити педалями від пари-трійки собак, які кидаються до ніг - непередаваєме і неперевершене почуття.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 01:04 
Нехай це роблять в той час коли сміття прибирають. Біля 6 ранку.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 01:05 
Офлайн

Повідомлення: 267
Район міста: Центр
AndroVit написав:
Мдааа... Пробувати викрутити педалями від пари-трійки собак, які кидаються до ніг - непередаваєме і неперевершене почуття.

От і я про те ж!

Та це таке, я собак не дуже боюсь, а от діти, особливо ті що вечорами гуляють у малолюдних місцях, де нема кому і відігнати собак..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 01:45 
Офлайн

Повідомлення: 880
Район міста: Володимирська
В мене в дворі є сучка, яку я при нагоді завжди буду бити: ногами, руками - не важливо. А все через те, що колись ввечері, коли я йшов додому вона тихенько підійшла і цапнула мене за ногу, за сухожилля. Я проти таких от собак. Якщо ця падла колись вкусить дитину і я дізнаюся, то просто відловлю сачком і повішу за містом. Я люблю тварин, але бездомні пси нічим не кращі за щурів чи тарганів, а зарази розносять - голова заболить. Їх необхідно відстрілювати.

Дуже цікаво дізнатися реальні обставини, адже бачу, що форум добрряче промодерований... Чи просто так здається - все одно нічого зрозуміти неможливо. Нехай прокуратура розбирається. Я потім в новинах почитаю офіційну версію.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 07:53 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
Хай спочатку собак присипляють, а стріляють подалі від людей, тоді всі будуть задоволені.
А то якось моторошно дивитися на ці конвульсії. Якби довелось спостерігати те, що було на сільмаші, сам би задушив катюгу...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2013, 11:31 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Simpson написав:
Хай спочатку собак присипляють, а стріляють подалі від людей, тоді всі будуть задоволені.
А то якось моторошно дивитися на ці конвульсії. Якби довелось спостерігати те, що було на сільмаші, сам би задушив катюгу...

В 90-ті на сільмаші собак дринами забивали. А ті що змогли втікти, підбиті окровавлені собаки по вулицям совались доконували. Ось такі от реалії.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: