Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 15:54

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чому не чистять тротуари та авто-дороги???
ПовідомленняДодано: 15 березня 2013, 17:10 
Даааа)))) і про що думають міські чиновники,як вони потім будуть весь цей сніг розгрибати.А може його не потрібно розгрибати,все таки на дворі ВЕСНА,сам розтане.Ну комунальників зрозуміти можна,сьогодні ДЕНЬ КОМУНАЛЬНИКА.
PS.Якщо до вечора,не будуть примінятись ніякі міри(по боротьбі зі снігом),то Ковель буде невиїздним(непрохідним навіть).

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2013, 21:15 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Можливо то Балак, він машину в бойлерній ставив і не тільки службову.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2013, 23:18 
Офлайн

Повідомлення: 143
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.
На папері добре пишуть кількість технікиі так далі, а на самому ділі ковельчани кинуті на призволяще, район Володимирської ( дорога що йде на пішохідний міст, яка дає змогу багатьом ковельчанам вчасно потрапити на роботу- не чищена перемети до метра. Почистили тільки зі сторони ЖЕК№ 1 ( для начальства), вулиця Шевченка повність не чищена (ішов на роботу зранку жінки прибиральниці очищали тротуари, а малий трактореці "Рачок" з "гордо" піднятим ковшом поїхав
до ЖЕКу. Те що пишуть, що чистять до садочків, шкіл не правда. По Будищанскій до Садочка і школи № 10 почали чистити біля 18 години сьогодні, коли вже всі діти закінчили навчання і з садочка дітей забрали ( на території цих закладів перемети були до метра).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 березня 2013, 23:37 
Сніг розрібають технікою до цих пір. Причому не тільки в Ковелі. ІМХО стільки мнігу не випадало за всю зиму.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 березня 2013, 10:42 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
nekton написав:
... на сільмаші застрягло якесь цабе на машині... за 10 хвилин приїжджає трактор який сніг очищає. Прочищає йому частину дороги і ... йде та починає руками випихати з снігу машину цього цабе. Машина випхана. А трактор поїхав навіть не прочистивши хоча б 50 метрів дороги яка веде до входу в дитячий садочок.

Цікаві люди ці трактористи. Десь на флешках у мене розкидані спогади та помітки про цих видатних людей нашого середовища, тре буде якось відредагувати (повикидати матюки) та розповісти Вам. Приходилось своїми очима бачити як вони джипа з річки діставали, як корову з хліва тягли, як дерев’яного місточка на міцність провіряли, але зараз про іншого тракториста. Мені знайомий дід Панас про свою трактористську молодість розповідав. Перекажу з його слів.

Прийшов Панас додому після тяжкої робочої доби, вірніше не прийшов, а ледве ноги притягнув – присунувся. Клята зима геть поборола. І сил нема і заснути неможливо.
Так втомився, що ніколи так не втомлювався. Бувало прийдеш і тільки голову на подушку покладеш – а вже і ранок, ніч пролетіла. А тут така перевтома, просто суцільний хронічний стрес на протязі неділі. І ще радіо забубоніло «…на Волинський регіон насуваЄця циклон… на Волинський регіон насуваЄця циклон…». Геть ніяких нервів не хватить! Щоб заснути, прийшлося спочатку вилікувати стрес народним методом - шмат сала та півлітра чудеса роблять. За3,14здярив Панас стаканюку та закусив хлібчиком з сальцем. Ще раз налив – полегшало. Пригадалося, як його дід колись після першої пляшки лише дубового важкого стола ближче до вікна підсовав, щоб газетку почитати – очі вже були не ті. А Панас вже сильно захмелів, які там газети, видно сало зараз не таке. Раньше ото було сало!
Ліки подіяли і мізки почали потихеньку розслаблятися. Прокрутився той день в пам’яті, багато було роботи, але він зробив все що міг і навіть більше. Може і премію,навіть, якусь в кінці місяця начальство виділить, похвального листа, а може і на міську дошку пошани сфотографують. Ще думка проскочила, що тре буде зранку нарешті побритися на всякий випадок. А то може і того … медалЯ якого вручать! І вже бачить Панас як вручають йому державну нагороду в клЮбі. І вручає високе начальство аж з області . Ой лишенько, Григорович вручає… Шо ж то робиця? Григорович вже ж років з п’ять як на тому світі, царство йому небесне... Талановитий був начальник, хитрий. Про людей думав і себе не обіжав. Любу комісію міг пережити. А коли почав підніматися по тій керуючій драбині, то і сам міг всіх задовбати інструкціями, регламентами, циркулярами. Високо піднявся.
Все тіло у Панаса раптом отерпло і моргати перестав. А Григорович тримає медальку та так хитро щуриться: «Що, псякрев, думав ніколи вже мене не побачиш? Думав, що жарюся я від людських прокльонів в пеклі? Ходімо покажу де я зараз…».

Запаморочилося в голові у Панаса геть, тільки і побачив як Григорович вхопив його та полетіли кудись. Коли відкрив очі, то відразу зрозумів, що в пекло потрапив. Там повний порядок: різні кімнати з котлами та смолою і люди якісь варяться, вилка гострі біля котлів кругом порозкидані. А ось і двері в пекло для комунальників, тут Григорович розташувався. Ну, думає Панас, зараз побачу те рожно, на якому Григоровича мучать-жарять та ті котли з смолою мученицькі-начальницькі. Заглянув туди, а там ні чортів, ні вилок мученицьких. Сидять колеги Григоровича та пиячать-веселяться. Ще дівОк з жіночого пекла привели. Чуть щелепа у Панаса не відпала! Як то ви тут так гарно влаштувались? А Григорович і каже:
- Та спочатку тут хлопці мучились в тій смолі, палях та на рожнах. А як я прибув, то одразу думати почав як-то від того відкрутитись. Стоять чорти з своїми рожнами посміхаються та руки потирають. Кажу чортам – та я не відказуюсь, жив грішно, муки заслужив, але ж ви за порядок і справедливість, то давайте зробимо щоб все правильно було і справедливо. Ото чорти подивилися, що такий правильний свідомий грішник до них прибув, та вирішили мене вислухати. А я їм давай про порядок: інструкцій на стіні в рамочці нема, вогнегасників нема, графіка чергування нема, керівництва до інструментів нема, механізації ніякої. Інструментами користуватись де вчились? Екзамен здали? А якщо шось поламаїте? Інструментів і так мало Сатана виділив – у нього тоже є ліміт. Коли останній раз Сатана вас перевіряв? А оті самопальні рожна Сатана бачив? А якщо побачить? Не порядок! Ви тут самі бардак розвели і самі грішниками стали з таким порядком і роботою. Двадцять тисяч років вже сидите і толку нема. Шо, часу не хватило? Сатана буде гніватись, якщо взнає! Давайте разом якось в цьому напрямку попрацюємо, а то повиганяє вас з теплого місця – де будете сидіти. Чорти призадумались, носи повішали…

А я їм кажу, давайте пишіть шефу рапорт, так і так, твою в смолу-рожна мать, треба нам інструмент, інструкції та механізацію, бо вже ми тут вручну двадцять тисяч літ крутимо ті корби та палі, вже самі видумали різні рожна мученицькі інноваційні, то висилаємо зразки для затвердження. Закрутилися чорти. Пошлють Сатані рапорт, а він відповідає та затверджує. Я їм знову новий рапорт - вони шефу. Бюрократичні закони вони і в пеклі закони – поки дочекаються «добро» від шефа, то ж час іде. Деяких їхній шеф викликав на підвищення кваліфікації, видно також перейнявся тими рапортами. Котли геть затухли та смола захолонула. А я сиджу нудьгую. Кажу одному рогатому «ти-но напиши шефу, що порядок капітальний в свому відділі навели, без всяких механізмів роботу перевиконуємо, ніде такого нема, перше місце в пеклі, просимо орден Дідька першої ступені або харчів та водички вогняної».
Видно сподобалась Сатані чортова активність, бо прислав таки премію. Чорти геть подуріли, як малі діти радіють та скачуть. Мені дозволили навіть дівок з сусіднього пекла приводити та на грішну землю деколи відлучатися. Ось такі справи, Панасе… Та зараз тобі вже пора додому, я тебе буду тут чекати.» Вхопив Григорович Панаса знову за комірця та пхнув на землю.

Знову все запаморочилося в голові у Панаса, а як розплющив очі, то вже й в хаті своїй сидить. Ото справа! Нє, нУ того Григоровича до Дідька! За3,14здячу-но я ще стаканяку та на роботу побіжу знову сніг розгортати, людям добро робити. І не треба мені тої медальки бісової!

P.S. Отаке мені дід Панас про свою молодість понарозповідав. Треба й мені вже йти стаканяку лупонути та доїсти ті смажанки, що теща все літо спеціально для мене в лісі збирала, сама не їла та нікому не давала. Любить зятя! :ps_ih:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2013, 19:13 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 березня 2013, 23:33 
Офлайн

Повідомлення: 83
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста: Kovel Сity
А хто їм зараз заважає тротуари чистити? вони, мабуть, вийдуть о 6 ранку, подивляться, що все замерзло, в кращому випадку пісочком посиплять і підуть...
А після обіду все розмерзнеться, і ми місимо той сніг і мочимо ноги. А його ж можна легенько прочистити, зняти хоча б той шар, що розстанув, щоб люди могли нормально ходити. На наступний день пивторити "операцію" і не буде ніяких проблем :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 березня 2013, 23:40 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 березня 2013, 08:41 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
"Человек познается в беде": лидеры государств во время стихийных бедствий. ФОТОрепортаж
http://censor.net.ua/photo_news/236922/chelovek_poznaetsya_v_bede_lidery_gosudarstv_vo_vremya_stihiyinyh_bedstviyi_fotoreportaj

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: