Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 вересня 2017, 12:10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чому не чистять тротуари та авто-дороги???
ПовідомленняДодано: 19 грудня 2012, 11:09 
Офлайн

Повідомлення: 116
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: 2 ковель
777 написав:
На рахунок того що треба Весь сніг відвезти під білий дом.....підтримую!!!!!

:co_ol: Правильно. Ще б і я допоміг накидати снігу на машину яка буде туди вести сніг. )))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 грудня 2012, 15:35 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
_Олександр_ написав:
777 написав:

:co_ol: Правильно. Ще б і я допоміг накидати снігу на машину яка буде туди вести сніг. )))

Повідомте тільки де і коли. Я тоже допоможу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 грудня 2012, 17:56 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Hapuga написав:
по тротуарах ходити неможливо.

На Вильке, да и на Заводской, от Юванта до Владимирской тротуаров вообще нет :ti_pa: мля как в Китае. "Смешались кони, люди ..."

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 грудня 2012, 18:07 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
siroga31 написав:
Друг був сьогодні в Луцьку, то говорив, що відчуття ніби там не було снігу, все дуже чисто. ?

Що?))) Я 2 останні дні провів у Луцьку, сьогодні приїхав, сніг там дуже погано чистять.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 грудня 2012, 00:15 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
А шо то за "гості-запорожці" безіменні в темі з'явилися?
То не депутати міськради сюди переносять своє "сміттячко"?
"Ковельської правди" вам мало для :ze_le_ny: ?!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 грудня 2012, 00:21 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Нехай гадять, все в чому сіль є,.. сніг та лід розїдає! ;;-)))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 грудня 2012, 00:34 
irma написав:
А шо то за "гості-запорожці" безіменні в темі з'явилися?
То не депутати міськради сюди переносять своє "сміттячко"?
"Ковельської правди" вам мало для :ze_le_ny: ?!

Нє, всеіменна Ірмочко. Перенести сюди все "сміттячко" з міськради не вийде - місця на форумі бракне. А що, в темі про бездіяльність владно-комунальної братви по забезпеченню життєдіяльності міста тим же депутатам - зась?! А не депутатам? Чи може тема відкрита так, для "внутрішнього користування" геронтократів Балачок? Щось не теє у вашій ремарці. Чи мо' за кіндерів стид гризе :smu:sche_nie: ?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 грудня 2012, 01:50 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Я не Ірмочка, о Гість багатоликий, а irma. І якось однаково я до всіх владців байдужа, знаєте....
Є речі в житті значно цікавіші за кіндерів, яких Ви згадали, а я додам - шевчуків, гаврилюків і іже з ними....
І я в тому віці, коли мені не стидно навіть коли видно! :mi_ga_et:
Ремарка, яка чомусь так Вас підколола несла посил про те, що у товаристві прийнято представлятись, якщо Ви тут не на 5 хв. :-):
Гостей може бути багато, а який-небудь "Хуан Карлос" - один. :a_g_a: Звертатись, знаєте, зручніше - ото і все.

Тротуари мене влаштовують! Зима зі снігом теж.
І вона завжди приходить для комунальників-начальників зненацька, хоч як вони в поті чола до неї готуються-звітуються весною-літом-осінню.
Це вже ПІСНЯ, з якої слів не викинеш.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 грудня 2012, 11:56 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 грудня 2012, 19:28 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Зараз проходив через центр. На центральній площі крутиться навантажувач і стоять два КамАЗи самоскиди.
No comment.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 грудня 2012, 20:07 
Офлайн

Повідомлення: 232
Подякував (ла): 24 разів.
Подякували: 3 разів.
Юра написав:
_Олександр_ написав:
777 написав:

Повідомте тільки де і коли. Я тоже допоможу.

буду третім!..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 грудня 2012, 18:46 
їхав в минулу неділю в ночі з Київа і бачив як та техніка "працювала", в Сарнах на дорозі майже по коліна снігу,машина леть їде,а грейдер чистить заправку,їду далі,страшні перемети,а снігоочисний краз стоїть в стороні і його водій спокійнісінько спить в кабіні.Заїхав на рідну Волинь і тут стоїть два краза,а водіїї п*ють чай в одному з них і по стану дороги видно що стоять дуже давно.Якби наші чиновники меньше крали і за недбальство їм давали б тюремний термін,то вони б працювали добре

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 грудня 2012, 15:26 
Офлайн

Повідомлення: 7
Гість написав:
їхав в минулу неділю в ночі з Київа і бачив як та техніка "працювала", в Сарнах на дорозі майже по коліна снігу,машина леть їде,а грейдер чистить заправку,їду далі,страшні перемети,а снігоочисний краз стоїть в стороні і його водій спокійнісінько спить в кабіні.Заїхав на рідну Волинь і тут стоїть два краза,а водіїї п*ють чай в одному з них і по стану дороги видно що стоять дуже давно.Якби наші чиновники меньше крали і за недбальство їм давали б тюремний термін,то вони б працювали добре

)) гг ось це наблюдатєль)) всьо так в деталях бачив)))нидай бог мені такого сусіда)))шпіон)))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2012, 22:50 
Офлайн

Повідомлення: 42
Рудий написав:
А В КОВЕЛІ КУЧУГУРИ РОЗЧИЩАТИМУТЬ... ШКОЛЯРІ
Зображення
...А про «дурне в голові» — це вже, як кажуть, зовсім інша історія.

Продовження теми в сьогоднішній публікації газети "Волинь-нова"
НА КРИТИКУ ВЛАДА РЕАГУЄ-ДИВУЄ…
Зображення
Як ковельський мер оголосив свій «депутатський запит» до нашої редакції

Ярослав ГАВРИЛЮК

Мабуть, ковельським чиновникам добряче перепало після критичної замітки у нашій газеті за 18 грудня про те, як у місті залізничників влада вирішила розчищати снігові кучугури силами учнів старших класів. Добре уже те, що реакція на конструктивну критику від «білодомівських» апаратників, які переплутали грішне з праведним, не забарилася, але виявилася доволі дивною.
— У мене є запит до головного редактора газети «Волинь-нова» на публікацію журналіста Ярослава Гаврилюка, — заявив на сесії Ковельської міської ради мер міста Олег Кіндер. — Управління освіти (міськвиконкому — Я. Г.) повідомляє наступне. Згідно з Державними санітарними правилами і нормами «Влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» — розділ 12 «Санітарно-гігієнічна освіта учнів, формування здорового способу життя, самообслуговування», учні 5-12 класів можуть брати участь у генеральному та цілодобовому поточному прибиранні ділянок — підмітати, очищувати від снігу, саджати дерева. Запитання-запит до головного редактора формулюється так, що просимо дати підтверджуючі документи порушення чинного законодавства міським головою в частині доручення начальнику освіти про залучення дітей до очистки територій закладів освіти від снігу. Ставлю на голосування і прошу підтримати мій депутатський запит. Прошу голосувати. Хто «за»?
Депутати, більшість яких представляють одну з міським головою політсилу, проголосували, як об’явив голова лічильної комісії регіонал Анатолій Соболєв, «єдінагласна».
У газетній публікації йдеться про те, що доручення міського голови зовсім «не вписується» в чинне законодавство, що ні мер Олег Кіндер, ані головний педагог міста Віктор Бичковський не мають права наказувати неповнолітнім брати «лопати з віниками» і відправлятись прибирати навколо шкіл наслідки чиновницької безгосподарності. Подано також перелік самих норм, починаючи із Конституції України і закінчуючи актами міжнародного права, ратифікованими нашою країною. То які ще «підтверджуючі документи» потрібні градоначальнику?
Хіба ковельські владці не зобов’язані діяти на підставі, в межах своїх повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України? І досить вже невдалий «аргумент» для нападок на газету хтось «підсунув» самовпевненому меру, бо цитовані ним Державні санітарні правила і норми затверджені всього лиш постановою Головного державного санітарного лікаря України. До визначення «законодавство» ці правила не належать і не можуть суперечити вищим за статусом нормативно-правовим актам — законам та постановам уряду.
До слова, якщо вже чиновник взявся цитувати цей документ, то міг би обійтися й без «відсебеньок». Жодного слова про «цілодобове» прибирання дітьми ділянок у тексті ДСанПіНу немає. Натомість там є категорична заборона виконання учнями робіт, що небезпечні для їхнього життя та здоров’я — очищення проїжджих частин вулиць від снігу та льоду. А Олег Кіндер наказував «гарніше порозчищати під’їзди» до шкіл…
Є цілком природним, що з раннього віку багато дітей допомагають по господарству, виконують окремі доручення дорослих або працюють разом з батьками на власній земельній ділянці, у родинному бізнесі чи посильно трудяться у школі у формі самообслуговування. Так вони засвоюють корисні трудові навички та ставлення до праці, що знадобиться їм як майбутнім працівникам та повноцінним членам суспільства.
Однак тут є одне «але». Положення «Про загальноосвітній навчальний заклад» затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року. Воно є хронологічно актуальнішим і вищим актом законодавства щодо невпопад цитованих паном Кіндером санітарних правил і категорично регламентує: відволікання учнів від навчальних занять для провадження інших видів діяльності забороняється (крім випадків, передбачених законодавством). При цьому залучення учнів до видів діяльності, не передбачених навчальною програмою та робочим навчальним планом закладу, дозволяється лише за їх згодою та згодою батьків або осіб, які їх заміняють. Учні мають гарантоване державою право на захист від будь-яких форм експлуатації, дій педагогічних та інших працівників, котрі порушують їх права, принижують честь та гідність.
Якщо дотримуватись букви закону, то навіть якби самі школярі стояли з лопатами і віниками в руках під стінами «Білого дому» і навколішки благали мера дозволити їм рятувати місто від снігових завалів, то влада не має права їм цього дозволити, поки вони не принесуть письмову згоду батьків. Ось тут і проблема для Кіндера, який на публіку часто-густо величає себе «гарантом Конституції» у Ковелі. У своєму дорученні стосовно дітей він безапеляційний: «Нехай займаються спортом». Тобто, мається на увазі, розчищають територію. Іншими словами — категорично не допускає сумнівів у своїй чиновницькій правоті. Де тут згода дітей? Чи про батьків йдеться? Це в якому законі до шкільного спорту зараховане прибирання вулиць від снігу? Згідно з якою урядовою постановою запобігання появи у школярів «дурного в голові» лікується віником і лопатою?
До речі, на подібні «ініціативи» столична спілка «Пряма Дія» висунула досить дієве гасло: «Даєте лопату — давайте і зарплату!». Аргументи цих учасників навчально-виховного процесу зводяться до наступного: чиновники завжди згадують про «громадський обов’язок», коли хочуть змусити громадян виконувати їх персональні, занедбані бездіяльністю, чиновницькі обов’язки.
Наша газета вже писала, як у листопаді на засіданні виконкому Ковельської міськради «батьки міста» дуже важливе питання, яке стосувалося підготовки комунальних підприємств до роботи в зимовий період, взагалі не обговорювали. За пропозицією Олега Кіндера, письмову інформацію члени виконкому, лише полиставши, взяли до відома. Як показало життя — таки дарма!
До слова, щось і цього разу не було помітно Олега Олексійовича, який би з лопатою в руках вивів у «сніговий прорив» по «відкопуванню» адмінбудинку членів виконкому та посадовців, які знову «проспали» початок зими. Нема дурних? Звісно — заметену площу перед кабінетом мера лише на четверту добу очистила важка дорожня техніка…
Примусово-добровільна «трудова терапія» — давня традиція тоталітарних «феодалів», так виглядає, ще квітне буйним цвітом у головах деяких власть імущих, на яких мало впливає законодавство про дитячу працю. Ну, а широта публічного словотворення ковельського мера є загальновідомою. Журналістам, які критично оцінюють дії чиновника, кидають у вічі: «Ви всі перетворюєтеся в жовту пресу». На обурених діями влади підприємців кажуть «калхознікі», а до представника таксистів, котрі пікетували міськраду, на засіданні виконкому раз по раз звертаються словом… «клоун». Пригадується одне інтерв’ю, у якому Олег Кіндер твердив: «Я є державний службовець достатньо високого рангу. Згідно з Конституцією, згідно зі своїми повноваженнями я дію в межах і в спосіб. Тому що працюю в межах і в спосіб». Воно й видно!
І насамкінець хочеться нагадати ковельському меру прописні істини, які на третьому році головування мали би йому бути відомі. Депутатським запит тому й названий так, бо є зверненням саме депутата ради. Міський голова депутатом бути не може! Крім цього, частина 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зазначає, що депутат місцевої ради має право звернутися із запитом не до будь-кого, а виключно до суб’єктів, розташованих або зареєстрованих на відповідній території. Вочевидь, редакція обласної громадсько-політичної газети «Волинь-нова» розташована та зареєстрована на іншій території — не підвладній юрисдикції ковельського міського очільника.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2012, 01:45 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Хорошо, что я не курю траву :a_g_a:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: