Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 11 грудня 2017, 07:07

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 74 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Затримання невідомого автомобіля...
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 09:26 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
Вчора ввечері біля привокзальної площі члени партії "Батьківщина" заблокували авто, яке начебто переслідувало кандидата до ВР Гузя. Облога триває досі. Тут вже зібрані десятки правоохоронців. У тому числі ДАЇ, прокуратура, і навіть як казали СБУ. Троє людей зі вчорашнього вечора не виходять зі свого авто. У мегафон кричать щось типу "Люди! Підходьте сюди! може у них вибухівка." :du_ma_et: Члени партії Батьківщина вимагають провести детальний огляд авто...

Здивувала кількість представників МВД, які обступили авто і нічого не роблять. Цирк.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Затримання невідомого автомобіля...
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 09:44 
Офлайн

Народу сходиться все більше... На місці вже "Беркут" проводять обшук автомобіля.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 11:02 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
і що там найшли?

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 12:21 
Офлайн

KOT написав:
і що там найшли?

Знаю (бачив сам) що знайшли агітаційні листівки Івахіва (Патріот Волині) що ще там було поки невідомо. В результаті поїхала та машина у супроводі ППС, з працівником МВС в салоні. Щось цікавого взнаю - напишу. Було багато фото-відеокамер. Десь тай покажуть. Моя особиста думка - це піар.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 12:42 
Офлайн

Цитата:
Сенсація: Кандидата в народні депутати України переслідували … гриби-терористи

Сьогодні зранку прес-служба кандидата в народні депутати України Ігоря Гузя розповсюдила сенсаційну новину: затримано невідомих осіб, які переслідували політика.

«21 жовтня, в неділю кандидат в народні депутати України від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Ігор Гузь повертався додому, коли помітив, що за ним на відстані кількох метрів їде автомобіль ВАЗ білого кольору. Це ж авто було помічене на зустрічах кандидата в селах Ковельського району. Автомобіль переслідував кандидата по всьому місту Ковель від місця його громадської приймальні і аж до квартири, в якій проживає Ігор Гузь. Для того щоб пересвідчитися чи справді ВАЗ слідкує за кандидатом, авто Ігоря Гузя розвернулося і через все місто попрямувало назад до офісу громадської приймальні. Білий ВАЗ також розвернувся і продовжив переслідування Гузя», - говориться в повідомленні.

Після того, як Ігор Гузь «пересвідчився» в тому, що його переслідують, він викликав наряд міліції та однодумців, які заблокували авто. «Облогу» тримали більш ніж 10 годин. Весь цей час «невідомі переслідувачі» знаходились в автівці, а на місце пригоди з`їхалися представники міліції, прокуратури та журналісти.

«Мене турбує бездіяльність правоохоронців в цьому питанні. Я заявив, що цей автомобіль марки ВАЗ протягом дня переслідував мене. Я прошу в правоохоронців взнати хто ці люди і перевірити чи є в них зброя, бо я маю підозри, що вони озброєні. Проте міліціонери цього не роблять, натомість затягують час. Якщо правоохоронці не вживатимуть необхідних мір, ми зберемо тут міні-майдан, але все-таки змусимо їх ідентифікувати осіб, які переслідують мене!», – заявив Ігор Гузь.

За викликом Гузя на місце події приїхали бійці спецзагону «Беркут», які попросили затриманих вийти з машини та відкрити багажник. Здивуванню правоохоронців не було межі, коли вони побачили, що в машині замість зброї, про яку казав Гузь та провокаційної агітпродукції в багажнику виявилися … відро грибів та відро ягід. Як повідомляють очевидці, гриби-терористи вилучені міліцією.

Таким чином, чергова провокація Ігоря Гузя завершилася повним фіаско. Бо, розуміючи, що він програє вибори, Гузь хотів в черговий раз попіаритися і, звинувативши свого опонента Степана Івахіва у протизаконних діях, заробити собі політичні бали.

Тепер же, Ігоря Гузя чекає відповідальність за свої дії, бо «невідомі особи» з білого ВАЗу написали заяву до міліції про те, що Гузь з агітаторами незаконно обмежив їхню свободу пересування. Також до правоохоронних органів звернулися дружини постраждалих - вони вимагають притягнути до відповідальності Гузя та його помічників, які перешкоджали чоловікам повернутися до дому і тримали в «облозі» більш ніж 10 годин. Дуже показово, що станом на 11 ранку ані Гузь, ані його прес-служба так і не вибачилася перед людьми за те, що безпіставно їх утримували та звинувачували у протиправних діях.

http://kovel-pravda.com.ua/uk/articles/2599/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 13:02 
Офлайн

:-) :-) :-) :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 13:21 
Офлайн

http://guzj.info/2012/10/zatrymano-osib ... uzya-foto/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 14:09 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
http://kovel-pravda.com.ua/uk/articles/2599/
1. Під ким ходить "Ковельська правда"?
2. Яким чином "гриби" перетворилися на агітаційну макулатуру за Івахіва?
3. Гузь зустрічався з виборцями, а не грибами. Для чого тоді "грибники" їздили за ним?
4. Чи випадково "грибники" їздили на автомобілі поки що івахівсько-єремеєвського WOG`а, який торгує пальним, а не грибами?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 14:55 
Офлайн

Можу сказати тільки одне. Звичайний водій якого заблокували і т. д. (навіть якщо він за кимось там їхав) не буде цілу ніч сидіти в авто разом з двума пасажирами. Висновок - щось там таки у них було крім грибів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 19:49 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Ну так вони ж якісь бумаги жували!
Може портрети Івахіва на кольоровому, хорошому такому, блискучому папері знищували? ;;-)))
(отим бігбордякою, що на 9-ти поверхівці, ще б закусили!)
Тепер треба почекати поки покакають! :-) Не випускати, судно в машину!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 21:58 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Жесть!!! Дешевий піар!!! Ну їздили за ним, ну наглядали можливо , що він там говорить на своїх виступах. І що? Але ж ні вирішив, що за ним полювання іде. Ну як кажуть яка країна, а можна додати яка опозиція, такий і теракт. Істеричка. Тьфу!!! :)-(:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 22:28 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Hapuga написав:
Жесть!!! Дешевий піар!!! Ну їздили за ним, ну наглядали можливо , що він там говорить на своїх виступах. І що? Але ж ні вирішив, що за ним полювання іде. Ну як кажуть яка країна, а можна додати яка опозиція, такий і теракт. Істеричка. Тьфу!!! :)-(:

Це практично ОРД. Проведення ОРД неуповноваженими законом "Про ОРД" організаціями і особами забороняється. Результати ось цього "їздили за ним, ну наглядали" можливо використовувати, напр., для переслідувань людей і не зовсім доречно сміятися над таким. Негласне слідкування з невідомими цілями - це зовсім не смішно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 23:27 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Fantoman написав:
Hapuga написав:

Це практично ОРД. Проведення ОРД неуповноваженими законом "Про ОРД" організаціями і особами забороняється. Результати ось цього "їздили за ним, ну наглядали" можливо використовувати, напр., для переслідувань людей і не зовсім доречно сміятися над таким. Негласне слідкування з невідомими цілями - це зовсім не смішно.

За Гонгадзе теж спочатку їздили і наглядали...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 23:33 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Гном написав:
За Гонгадзе теж спочатку їздили і наглядали...

Ага, і за Кенеді теж спочатку слідкували, і за Бен Ладеном....
Тільки кому цей Гузь потрібен (крім як самому собі) ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 23:56 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Ну, курчат по осені..... от після 28 жовтня і побачимо!
Тільки якщо підрахуї старанно і чесно підрахують наші голоси!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 74 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: