Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 вересня 2017, 06:49

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 137 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2007, 23:59 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Юрій В. написав:
igorsolop написав:
o.m, я мав на увазі чи це офіійна такса чи це хабар?

Звичайно хабар.
Спонсорська допомога повинна належним чином юридично оформлятись. Чого в нас не роблять.
Сам працюю в не багатій бюджетній установі, знаю як це робиться.

Але ж гроші восновному перераховують батьки на розрахунковий рахунок садочка і призначення платежу "спонсорська допомога". :?:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 09:38 
Офлайн

Повідомлення: 47
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
Я в садок не ходив, і не жалкую - вдома якось краще. Свою дитину теж не віддам - зара в школу з 6 років. Краще я з жінкою виховаємо його - як вважаємо за потрібне. Якшо часу на все не вистачить, то можна до бабуні якийсь час водити.
Дітей не маю, але не хочу дитину ув'язнювати в такому віці. Школа - надолужить. А декретна відпустка хіба не до 5-и років?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 10:20 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Янукович написав:
Свою дитину теж не віддам - зара в школу з 6 років.

В дитсадку дитину вчать спілкуванню з іншими дітьми. Це важливо для подальшого життя. Не створюйте дитині вдома тепличних умов, щоб потім не плакати. Дитсадок - то ієрархія, і міні-модель реального суспільства.
Також в садочку вчать розвивалок різних, і до школи дитина підготовлена.
Можете не на цілий день водити, а тільки на заняття.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 12:34 
Офлайн

Повідомлення: 421
Взагалі-то дитині потрібно товариство більш-менш однолітків, інакше виросте замкнутою. Якщо є компанія у дворі, чи брати-сестри, чи друзі-знайомі, то добре. Якщо ж ні - то садочок можке стати єдиним виходом. Бо дорослі навколо - це інший світ, це не те.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 14:12 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Я в садок не ходила- була до школи в бабусі не шкодую. В школі, наскільки памятаю, проблем у спілкуванні з однолітками не було. Але мої діти- одна ходила, а друга зараз ходить в садок. Приносить багато цікавої інформації- дорослішає на очах. Дома не завжди вистачає часу на навчання. Дитина вчиться спілкуватися з однолітками. Діти,які пішли в школу після садочка краще сприймають інформацію, вони набагато краще вливаються в колектив і хворіють менше. Звичайно добре коли є бабусі, які доглянуть казочки прочитають, але садок всерівно корисний.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 14:31 
Офлайн

Повідомлення: 195
мене віддали в дитсадок в 1.5 року,ніколи про це не шкодувала,лише навпаки,бо є що згадати :lol: :fight4: :naezd:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 18:51 
Офлайн

Повідомлення: 47
Район міста: Центр
AL написав:
Взагалі-то дитині потрібно товариство більш-менш однолітків, інакше виросте замкнутою. Якщо є компанія у дворі, чи брати-сестри, чи друзі-знайомі, то добре. Якщо ж ні - то садочок можке стати єдиним виходом. Бо дорослі навколо - це інший світ, це не те.

+100. Згідний. Дитині потрібне спілкування - не тільки з батьками. Бачив зацьоманих мамино-бабуліних синочків - то вони своєї думки не мають взагалі. Зашугані - трохи. :-(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 21:05 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
А я проти садків, де групи по 20-30 чол. Це стадо і виховують там стадні інстинкти. Про індивідуальний підхід до особистості і мови нема. Професійний рівень вихователів - базарні баби.
Моя старша дочка виросла без садка (я взяла від держави все, що тоді було можливо, щоб сидіти з нею до 6 років дома). Зараз вона успішна студентка технічного ун-ту. Молодша ходила в садок 1 рік перед школою. От там я і надивилась на виховання ( зранку "Ану сіли всі на коврик, дибіли!" Це садок, що за 1 школою. Та дама ще там працює ).... Про літературну чисту укр. мову можна було тільки мріяти.
Садочки повинні бути приватними, де 5-8 дітей, професійні педагоги і вихователі-психологи.
До 5 років дитина повинна виховуватись дома, це відомий у педагогіці факт,

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2007, 22:52 
Офлайн

Повідомлення: 54
а я ходила у садок і нітрохи про це не шкодую...Чогось мене там і навчили. В школі було легше та й з однолітками час проводиш...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2007, 11:00 
Офлайн

Повідомлення: 436
Я також ходила у садок, але рідко там бувала бо часто хворіла. Але були й приколи. Якось я з дівчинкою одною билась за ляльку, то потім цілий день пробула за гратами того ліжка)))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2007, 13:05 
Офлайн

Повідомлення: 155
Цитата:
Янукович

Ну в мене є своя думка :)... Хоча я деколи ходив до дитсадка.

Цитата:
irma

Здається мені в більшості не вистачить грошей за оплату дитсадка. Я вже не кажу про школи яку треба робити більш розвиваючими. А про Вищу освіту краще не згадувати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2007, 16:41 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
А це вже окрема пісня в державі .... і дуже "заупокійна": і про школи, і про дитсадки, і про лікарні, і про культуру взагалі, і про шахти (валяться одна за другою, а власники-депутати наживаються, ще й хватає наглості збирати по людям гроші на компенсації....)
:evil: Яке уродство у нас скрізь ..... (навіяно останніми трагедіями)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2007, 19:24 
Офлайн

Повідомлення: 155
А держава тут нідочого...

Я повторю.. здається десь вже писав: "що ви зробили для держави для того щоб вона вам забезпечила дитсадки на кожне малятко ціною в 500у.е безкоштовні проїзди.. субсидії... безкоштовне навчатння.... та інші мрії постсовкового населення?"

Думаю сплачувані по 199грн з тата та мами (в кращому випадку) за СПД це найбільше що ви ій віддаєте. Чому ж тоді хочете всього халявного і такого як за кордоном?

За кордоном люди платять до 60% від своєї ЗП і то халяви там такої не просять...

Наприклад програмісти в Германії та в США уже отримують "наруки" менше наших співвітчизників з Києва та Москви (саме тому народ і не хоче переїздити)

---
Хоча у нас є так зване НДС (20% здається)... Я незнаю куди прямують кошти від нього... я не економіст. Але вважаю що 2000 * 20% = 400грн МАКСИМУМ, що я (навіть не я, а сімья) витрачаю в місяць не дають мені права ХАЛЯВИ від держави.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2007, 09:26 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Цитата:
що ви зробили для держави для того щоб вона вам забезпечила дитсадки на кожне малятко ціною в 500у.е безкоштовні проїзди.. субсидії... безкоштовне навчатння.... та інші мрії постсовкового населення?

А що реально робить держава, щоб населення могло отримувати такий заробіток і платити 60% зарплати у вигляді податків!? Деражава (держгірпромнагляд) навіть не може забезпечити дотримання правил техніки безпеки на підприємствах, а не те щоб гарантувати працівникам нормальний мінімальний заробіток чи умови оплати праці.

Цитата:
Наприклад програмісти в Германії та в США уже отримують "наруки" менше наших співвітчизників з Києва та Москви (саме тому народ і не хоче переїздити)

А це стосується тільки програмістів, які можуть працювати на дистанції від роботодавців. А спеціалісти інших галузей (науковці, інженери, лікарі) пруть туди аж гай шумить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2007, 13:23 
Офлайн

Повідомлення: 195
irma написав:
А я проти садків, де групи по 20-30 чол. Це стадо і виховують там стадні інстинкти. Про індивідуальний підхід до особистості і мови нема. Професійний рівень вихователів - базарні баби.
Моя старша дочка виросла без садка (я взяла від держави все, що тоді було можливо, щоб сидіти з нею до 6 років дома). Зараз вона успішна студентка технічного ун-ту. Молодша ходила в садок 1 рік перед школою. От там я і надивилась на виховання ( зранку "Ану сіли всі на коврик, дибіли!" Це садок, що за 1 школою. Та дама ще там працює ).... Про літературну чисту укр. мову можна було тільки мріяти.
Садочки повинні бути приватними, де 5-8 дітей, професійні педагоги і вихователі-психологи.
До 5 років дитина повинна виховуватись дома, це відомий у педагогіці факт,

мене в дитсадку виховували дійсно чудові педагоги з відмінним підходом до дітей і таких випадків,як ви описали,я не зустрічала.хоч тоді й були групи дійсно великі,але нічого страшного в цьому нема.дитсадок-це найперше навчання спілкуватися з однолітками.хочу сказати.що за статистикою,діти,які відвідували дошкільні заклади є більш відкритими до сілкування,особливо в перші роки у школі.
а щодо того,що ваша дочка успішна студентка вузу(це звісно чудово),то цим можуть похвастатись безліч вихованців дитсадків. :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 137 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: