Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 19:19

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 137 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 липня 2006, 18:10 
Офлайн

Повідомлення: 21
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
[quote]
прийомні дні не зручно для всіх бажаючих.заступнику дано завдання до 05.08.06. провести превірку садочків щодо недопущення зловживаньпід час прийому (запису) маленьких ковельчан.
буду дякувати за інформацію, яка допомагатиме більш ефективно проводити перевірку 8)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 липня 2006, 18:32 
Офлайн

Повідомлення: 1150
гора написав:
дякую за лікбез, але де в нього та кнопка? :oops:
А во - у вікні відповіді:
Зображення
Там ще багато хитрих і корисних кнопок ;)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 липня 2006, 09:44 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Це як же один заступник контролюватиме всі садки?! Ви навіть не сказали зто це буде. До кого звертатись!?!?!?
Не здивуюсь, якщо він відрапортує: "Завдання виконано! Зловживань не виявлено!" А Вам прийдеться зробити вигляд, що Ви повірили.
Власне це щира українська звичка: робити вигляд, що все нормально.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 липня 2006, 19:54 
Офлайн

Повідомлення: 21
Цитата:
Це як же один заступник контролюватиме всі садки?! Ви навіть не сказали зто це буде. До кого звертатись!?!?!?

Ігор Прокопів - заступник, котрий проведе аудит дитячих садочків на предмет зарахування маленьких ковельчан в дошкільні заклади.
тел. 51437

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 липня 2006, 20:22 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
А що означає "проведе аудит"?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 липня 2006, 11:59 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Спитав молодих мам чи знають вони про аудит дитячих садочкыв. Можливо ви будете здивовані, але вони не знають нічого. Ви по ТЦК і в "Вістях Ковельщини" оголошення хоча б дали, інтервью яке.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2006, 14:57 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
І так моя дитина в садку троха більше місяця (нагадую садочок на Сільмаші) і можу поділитися першими враженнямим.
Перший тиждень водили малого (2 роки і 1 місяць) лише до обіду (11.30). Звикав дуже погано: якщо перші два дні виходив з хати нормально і починав плакати коли я або жінка намагалися його залишити в групі ( і майже не припиняв до нашого приходу), то кілька наступних днів (інколи ще й зараз) починає вередувати вже тільки но побачивши садок.
З другого тижня вже почав вередувати лише тоді поки є хтось з батьків. Після того як ми ішли з садка розпочинав гратися з дітками (але майже цілий другий тиждень мало грався а тільки ходив і наглядав за дітьми).
Була проблема з тим, що дитина ні в яку не хотіла вдень лягати спати (вдома не спав вдень вже десь півроку). Змушені були з жінкою силою будити ранком о 6.30-7.00 (до цього прокидався в 9.00-10.00). Вже на третій день після цього в садочку заснув після обіду.
Перші дні не бажав їсти в садку, але зараз інколи йому не впадло зївши своє підійти до когось з одногрупників і поцупити сирничка або пєчєнюшку, тобто дитина не голодує, раду собі може дати.
Що до їжи то почав їсти друге фактично лише тоді коли принесли виделку. Няня спочатку не могла зрозуміти чому зївши перше не їсть друге. Ми попросили давати виделку але вона спочатку відмовлялася мотивуючи це тим що дитя може поранитися. Коли дали виделку проблема пропала.
Годують в принципі нормально. Кожен день є щось з мясного. За кормьожку платимо 2.50 грн за день.
Група на даний момент скаладє не більше 20 чоловік. Можливо ще не всі привели своїх дітей, а може і дехто хворіє як і мій два тижні тому.
Половину третього і весь четвертий тиждень в садочку дитина пропустила - десь простудився і температура скакала до 39.5. градусів.
Внаслідок цієї перерви знов відвик від садка і понеділок та вівторок ішов вередувавши.
Працюють з дітьми нормально. Майже кожен день щось ліплять з пластиліну або малюють фарбою. Сьогодні всією групою ходили на прогулянку навколо садка.

Що до грошей.
Як я вже говороив 2.50 вдень за їжу
Купили також гуаш, альбом, файли, два зошити загальних і здали на якісь потреби 20 грн. Що за потреби не читав (хоча давали прочитати) так як сума не є великою. Хоча якби закомандували гривень з 100 то обовязково подивився б.
Вчора зробили дітям "фотосесію". Вділи в національне вбрання (так сказала няня, хоча в мене є сумніви що мені правильно пояснили) і сфотографували. Хто бажатиме мати фото потрібно фикласти 15 гривень (2 фото 10Х15 і одне 15х21)
Відношення вихователів перші дні було нормальне (ходило всього 6-8 дітей) потім погіршилося коли дітей стало більше, зараз знову нормальне. Хоча це в принципі повязане з тим, що перші тижні дітьми займався лише хтось один. На даний момент їх двоє і за дітьми вспівають дивитися.
Що до моїх вражень то ІМХО дитина стала більш слухняною і розвиток дитини помітно. Кожен день щось чудить нове.
Майже щовечора заставляє нас з жінкою робити з ним зарядку ( в садку навчили). Сам перед їжою вже біжить мити руки і т.д.
Ну що все що згадав написав. Буде щось нове у вихованні та специфіці закладу - напишу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2006, 00:43 
Офлайн

nekton написав:
З другого тижня вже почав вередувати лише тоді поки є хтось з батьків.
А у вихідний день коли ви просто проходите повз дитсадок він не плаче? Спробуйте для приколу. Наш плакав :)
Цитата:
Половину третього і весь четвертий тиждень в садочку дитина пропустила - десь простудився і температура скакала до 39.5. градусів.
Це найболючіше для батьків явище: дитина потрапляє в колектив, де купа всіляких шкідливих мікробів (хтось кашельне, хтось чихне, хтось засопляє) і дитина в формі ГРЗ (гострих респіраторних захворювань) вимушена перехворіти усіма цими хворобами щоб виробити імунітет. Дуже цікаво і популярно про це написано [url=http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=24513[/url]тут[/url], рекомендую почитати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 12:38 
Офлайн

гора написав:
давайте виявимо тих, хто бере взятки за те , щоб дитина могла ходити в садок.
Скажіть: а 400грн. так званої спонсорської допомоги при вступі в садок - це розцінювати як хабар чи то нормальна такса? :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 13:32 
Офлайн

Повідомлення: 172
igorsolop написав:
гора написав:
давайте виявимо тих, хто бере взятки за те , щоб дитина могла ходити в садок.
Скажіть: а 400грн. так званої спонсорської допомоги при вступі в садок - це розцінювати як хабар чи то нормальна такса? :?

нормальна такса 200 грн,знаю це з трьох садочків точно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 13:45 
Офлайн

o.m, я мав на увазі чи це офіійна такса чи це хабар?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 13:51 
Офлайн

Повідомлення: 172
igorsolop написав:

це називається спонсорська допомога.
До речі тої зими писала зачву до дит.садка що на сільмаші,завідуюча убойна,нагрубила,почала доказувати нащо ми народжуємо дітей щоб потім здавати їх до садка-чи твоє то чортове діло,це справа кожного.Коли вийшла з її кабінету то тіпало,не знаю як втрималась щоб не послати її.Щей говорила що ми зарано прийшли,хоча я вже було по заявах 81 по рахунку.Але влітку подзвонили і перепитали чи буде дитина ходити.Здала в 4 садок,що біля річки-прикрих інцедентів не було,все подобається

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2007, 14:11 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Хоть тема і залежана, але сказати мушу.
1.Куди я б не повів свою дитину:
- 9, 7, 6, 4.
2.Завів би якщо не було б вибору:
- 12, 5.
3.Залюбки завів би:
- 11, 10, 8, 3, 1.
Всі судження зробленні з власнопобаченого санітарного стану підвальних приміщень.
На рахунок №6 взагалі для відповідних органів санітарно-епідемологічної служб повід завітати у даний садок.(де по коліна фікалій і різноманітного лайна з різноманітними черв"ячками і хмарою різноманітних комах(комарі, мошка, ...)
Я взагалі диву даюсь, як у таких установах, можуть бути такі занедбані складські і підвальні приміщення :o там же ж зберігають продукти харчування для діток, а потім звідки у них хвороби :? :?:
Із всього побаченого просто шокований, і це тягнеться не із вчорашнього дня, а роками.
Да на рахунок басейну в Д/С №11
Цитата:
Цитата:
Бассейн в нашому садочку не працює. Боюсь ві і не працюватиме.

в якому садочку?
якщо не будеш боятися , то - запрацює!

Тут бійся не бійся, але якщо влада не виділить кошти на проект реконрструкції, так як проект з яким будувався садок, якимось чином непідходить відповідним установам(можливо, на цьому хтось хоче заробити?), то в басейн і далі будуть ходити лише миші і то не плавати а так просто побігати навипередки :) .
І до всього добре сказаного, виникає ще питаннячко, а садок "Ковельбуду",вибачте на слові, двічі просрали безповоротньо і на нього теж невистачає коштів щоб він функціонував, так як садочок був у нормальному стані, то його необхідно розвалити, а потім щоб він унаслідував долю одного з двох садочків на Сільмаші ?????

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2007, 14:01 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Boris написав:
Цитата:
Хоть тема і залежана, але сказати мушу.
1.Куди я б не повів свою дитину:
- 9, 7, 6, 4.

В мене старша дитина ходила в 9 садочок(біля СШ№12),а зараз і менша туди ходить. Дитина задоволена. У них працює дитяча сауна по четвергах, пють травяні чаї, масажист деколи проводить їм курси масажу і вчить їх самомасажу( носик,шийка.скроні).Дрібні зауваження до роботи садка є, але вцілому нам подобається.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2007, 23:06 
Офлайн

Повідомлення: 1315
Подякували: 6 разів.
Район міста: Центр
igorsolop написав:

Звичайно хабар.
Спонсорська допомога повинна належним чином юридично оформлятись. Чого в нас не роблять.
Сам працюю в не багатій бюджетній установі, знаю як це робиться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 137 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: