Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 20:16

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 137 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 липня 2006, 12:38 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Через приватний садочок проблеми не вирішиш. Все ж в муніципальних садочках повинне бути теж нормальне відношення до дітей. Погана не сама система садочків - поганий персонал. Мені можуть зауважити, що на таку зарплату персонал нормальний не набереш.
Але суть не в тому. Проблема у навчанні тих самих педагогів (няньок, вихователів). На нас починає сказуватись наше ж хабарництво, коли чад пропихають в училища (даруйте. якщо когось зачепив). І ще проблемою є наша судова система. От коли б пані Ірина могла реально подати позов у суд за образу честі і гідності її дити та ще й виграти його, то всі виховательки і вчителі Ковельщини, а то і області. Але ж ні. Процес затягнеться в нас на роки.

З.І. Даруйте за імпровізовану фантазію. Я забув в якій країні живу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 липня 2006, 23:04 
Офлайн

Повідомлення: 21
Подякували: 0 разів.
Цитата:
З.І. Даруйте за імпровізовану фантазію. Я забув в якій країні живу.

шановний, ти забув в якому місті Ти живеш! КОВЕЛЬ - місто в якому МИ господарі! що не так, давайте виправляти.

Цитата:
Бассейн в нашому садочку не працює. Боюсь ві і не працюватиме.
в якому садочку?
якщо не будеш боятися , то - запрацює!

Цитата:
Майже офіційжна такса - в елітний садочок 100 американських гривень. Доказів не є, але свідчень вдосталь.)
а давайте виявимо тих, хто бере взятки за те , щоб дитина могла ходити в садок. якщо виявимо нечесних завідуючих таким чином, ставлю усім форумчанам пиво! ГОРА

А міській владі чому б не організувати конкурс на реставрацію закинутих садочків! Скільки їх по місту пустує!

[ Moderatorial - Прохання і побажання до шановного мера - навчитися користуватися цитатними блоками. ;) Виділяєм кусок і жмем кнопку [ Quote ]
Тут я поправив, але єлє розібрався де юстас а де алекс :) Boddy ]

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 липня 2006, 01:57 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Треба придумати якийсь варіант, щоб виявляючи отих хабарників не виглядати "стукачком"... Хоча б в своїх очах... Або взагалі виключити можливість дачі хабаря... Наприклад, можна просто призначити в садочках день, коли приймаються заяви від батьків на влаштування дітей в садок. В цей день в садку буде чергувати представник міської влади. Тоді хабаря просто неможливо буде дати!... Таке технічно можливо?

P.S. Хабар може бути вдвічі більший в тому випадку, якщо представник міської влади буде в змові з завідуючою :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 липня 2006, 10:06 
Офлайн

Цитата:
шановний, ти забув в якому місті Ти живеш! КОВЕЛЬ - місто в якому МИ господарі! що не так, давайте виправляти.

Давай. Тільки, шановний, показухи Вам уникнути не вдалось.

Цитата:
в якому садочку?
Якщо не будеш боятися, то запрацює.

В сільмашівському - номера не памятаю. Чого боятися - бассейна? Чи його лагодити? Так я не сантехнік. І не адміністратор садочка.

Цитата:
а давайте виявимо тих, хто бере взятки за те , щоб дитина могла ходити в садок. якщо виявимо нечесних завідуючих таким чином, ставлю усім форумчанам пиво!

Та запросто. От тільки проблема не в берунах, а давачах. Не погодяться.

Цитата:
А міській владі чому б не організувати конкурс на реставрацію закинутих садочків! Скільки їх по місту пустує!

Нєа! На сільмаші не один не пустує. В моєму бувшому "Сонечку" дім для престарілих. В інших двох є все: клуби, гуртки, церкви, більярд, нотаріус і т.д. і т.п. Слава Богу, що новий побудували.

А ідея про один прийомний день з представником від міської влади мені сподобалась. Тільки потрібно не день, а тиждень. А представник може бути з форуму.

З.І. Сергій Дмитрович. В Ковелі є статистичні дані про місткість садків і кількість дітей в розрізі мікрорайонів і вікових груп? Непогано було б зробити аналіз цих даних. Виявиться дефіцит або недостача місць

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 липня 2006, 11:46 
Офлайн

Повідомлення: 893
Район міста: Центр
Fantoman написав:
Цитата:
А ідея про один прийомний день з представником від міської влади мені сподобалась. Тільки потрібно не день, а тиждень. А представник може бути з форуму.
Мені теж ідея сподобалась. Але так взяточників не зловим (і пива не вип’єм ;) ) прото зможем зменшити декілька корупціонерів цього літа. Але ж буде багато батьків які не встигнуть за тиждень (моря, необдуманість, хвороби) і тоді знов все продовжиться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 липня 2006, 12:24 
Офлайн

Крім батьків, Ваня, є ще їх творці. Вони теж можуть подати дані. Крім того можна організувати три дні в кінці липня, три дні в середині серпня і три дні в кінці серпня для садочків, де лишились місця.
крім того пропоную для батьків організувати телефони довіри за яким можна подзвонити і повідомити про зловживання чи порушення прав дитини. Телефон довіри, до речі, може служити для будь-яких порушень в місті. Можливо посадити за нього одну спеціальну людину, або просто давати телефони людей, відповідальних за це.

Дас іст громадський контроль.

Щоб мати хоча б орієнтовні дані - зробити списки дітей а la вибори.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 липня 2006, 12:56 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Fantoman написав:
Малось на увазі ОДИН ДЕНЬ В КОЖЕН ТИЖДЕНЬ. Потрібен не представник форуму, а посадова особа з відповідними правами і повноваженнями (можливо депутат міської ради). Я розумію, що це скоріше за все буде людина, яка отримуватиме зарплату за таку роботу, але подумайте скільки в такий спосіб грошей вийде з тіні! Та й не повинно це тривати довго: при такому підході за півроку питання дачі хабаря зникне саме по собі як безглузде...

Востаннє редагувалось igorsolop в 19 липня 2006, 12:58, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 липня 2006, 12:57 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
І я за громадський контроль, і за службу захисту прав споживачів, цікаво є уже в Ковелі відділення, бо раніше тільки в Луцьк посилали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19 липня 2006, 13:13 
Офлайн

Представником міськради може бути будь-яка делегована людина. Це як на тих-же виборах. В законі про працю є стаття, за якою людина виходить в відпустку на час виконання громадських обовязків (можна і на один день). За цей час нараховуються відпускні. А в депутатів забагато понтів і проблем для вирішення цього.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 липня 2006, 09:24 
Офлайн

Повідомлення: 235
AL написав:
2 irma

Справа в тому, що ми до тої пори переїдемо в нову оселю, а це на Брестській за базаром. Найближчий там навіть не знаю який - біля швейної фабрики є якийсь садочок, але не знаю, чи він працює.
Хочеться якийсь більш-менш пристойний, навіть якщо він буде і трохи далі від хати.

Хвалять на Володимирській той, що біля "п'ятачка" (Як від "Салюту" до моста іти по лівій стороні. Номера не знаю), але я завжди здавав по принципу - найближчий. Зимою в замети і метіль тягнути трьохрічну дитину через пів-міста - запалення легенів і на роботу запізнишся.
Я мав таку практику..
А в кожному садку є хороші вихователі. Таким дітям потрібне не зазубоювання букв і цифр, а тепло і любов, навіть якщо вихователь сидить і, на перший погляд нічого не робить (книжку читає), діти відчувають опіку, і граються без напруги, а значить ростуть здорові. Так що попитай на рахунок вихователя, а не садочка (ІМХО)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 липня 2006, 09:38 
Офлайн

Повідомлення: 235
гора написав:
Цитата:
Майже офіційжна такса - в елітний садочок 100 американських гривень. Доказів не є, але свідчень вдосталь.)
а давайте виявимо тих, хто бере взятки за те , щоб дитина могла ходити в садок. якщо виявимо нечесних завідуючих таким чином, ставлю усім форумчанам пиво! ГОРА

А, можливо, коли дають хорошим вихователям, то вони на це заслужили. Перестануть давати - так і будуть виховувати на зарплату (зарплату оприлюдить хтось? Я не думаю, що вона висока). Чи у гори є пропозиції по визначенню і преміюванню визнано хороших вихователів?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 липня 2006, 10:59 
Офлайн

Дають не вихователям, а адміністрації.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 липня 2006, 16:21 
Офлайн

Повідомлення: 195
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 1 разів.
Не маю я права бити себе в груди і казати, що в такому-то садочку той-то і той-то бере стільки-то, але зверніть увагу на авто, яким їздить керуюча 8-им садочком на роботу..... (Це той що з Володимирської в центр з лівої сторони).
Коли стало питання про влаштуваня моєї дитини в садок я позичив диктофона, аби, про всяк випадок, не бдути в дурнях. Але не використав його, щоб моя дитина не стала "білою вороною" - надто маленьке в нас місто.... І ніхто тобі (дитині) вже ніколи не допоможе.
Пане Горо, хочете хвактів - будуть, але не юридично обгрунтовані, а з слів людей, які дітей в садок влаштовували.
Надто полюбляє в нашому місті одна рука другу мити. І ні КРУ, ні інші служби не допоможуть мені чи моїй сім'ї, а тим більше моїм дітям вирости.... (далі писати нема сенсу, Ви і так все знаєте!)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 липня 2006, 16:42 
Офлайн

То як на рахунок представників міськради в прийомні дні?!?!?!? Буде щось зроблено чи ні?!?!?!? Це питання невідкладне!!!!!!! Напишіть-но більш докладно!!!!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20 липня 2006, 17:52 
Офлайн

Повідомлення: 21
Цитата:
дякую за лікбез, але де в нього та кнопка? :oops:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 137 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: