Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 01:34

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 137 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Про міські дитсадки
ПовідомленняДодано: 14 липня 2006, 13:35 
Офлайн

Повідомлення: 421
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Трохи були зачепили цю тему в топіку про сьоме СПТУ. Було б дуже цікаво обговорити її окремо, тим більше що маю прямий інтерес 8) Через півтора-два рочки треба буде свого козака вести в садочок.

Які садочки в Ковелі вважаються хорошими, а в які потикатися не варто? Хто який мав досвід - з вдячністю послухаю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 липня 2006, 13:41 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Я то свою дитину планую віддати на осінь. Побачимо що з того вийде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 липня 2006, 13:55 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
На сільмаші непоганий садочок - племінниця нормально відходила.
Проте племінник часто хворіє там. все ж, це може й не залежати від вихователів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 липня 2006, 14:10 
Офлайн

nekton написав:
Я то свою дитину планую віддати на осінь. Побачимо що з того вийде.

А в який? Сільмашівський?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 липня 2006, 14:22 
Офлайн

Так в сільмашівський. Однією з переваг як на мене є те що це самий новий садок в місті. Наскільки знаю є там свій басейн (але чи він працює то інше питання).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 липня 2006, 17:37 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
AL, вам найближчий садок буде той, що за 1 школою. Не супер-пупер новий і сучасний, а самий звичайний. Моя Жанет туди ходила 1рік перед школою.Багато залежить від вихователів, до яких потрапить. Був випадок (я затрималась якось і слухала під дверима, як зранку приймають дітей), почула таке: "Шо за дебіли! А-ну сядьте всі на коврик і сидіть!"
Я була в шоці! А виховат. почула ,що хтось є , виходить і в нас відбулась розмова після якої вона завжди дуже чемна була зі мною. Не знаю, чи працює ще ця невихована "вихователька", молода ще зовсім була. Ну а мова - тяжкий суржик майже у всіх...
Не знаю, я завжди садочків боялась. Старша дитина - то тільки місяць витримала і ми її забрали. Індивідуального підходу до дитини - нуль... Але це чисто моє враження.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 липня 2006, 18:14 
Офлайн

2 irma

Справа в тому, що ми до тої пори переїдемо в нову оселю, а це на Брестській за базаром. Найближчий там навіть не знаю який - біля швейної фабрики є якийсь садочок, але не знаю, чи він працює.
Хочеться якийсь більш-менш пристойний, навіть якщо він буде і трохи далі від хати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 липня 2006, 11:07 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Ой, а я й забула, що ви маєте переселятись...
Взагалі пора вже якісь приватні садочки відкривати.... Державні ж, як не крути, а на батьківських грошах тримаються: то на ремонт даху здавайте, то на придбання іграшок, то на учбовий матеріал і т.д......

О! За іграшки згадала: в садочку були навіть "показушні" іграшки - до них не можна було підходити, брати і гратись. Ноу комент.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 липня 2006, 15:24 
Офлайн

Повідомлення: 21
привіт від Гори, як знавця дитячих проблем!
проблеми з дитсадками комплексні. з однієї сторони - в деяких з них бракує місць для усіх бажаючих (в Ковелі зростає народжуваність, сподіваюсь, як результат кохання, підкріплений економічно). в цьому разі директори садочків мають потенційну можливість вибирати своїх "клієнтів", якраз орієнтуючись на другу сторрону - "нікудишнє" фінансування (як відомо, фінансування йде з держбюджету з розрахунку на одну дитину.., мало того, що воно надходить не в повному обсязі, та ще й додатково необхідно вишуковувати кошти на ремонти, благоустрій, охорону тощо). частина робіт робиться за батьківські кошти ("залучені зі сторони").
прошу надавати інформацію про зловживання, якщо такі є чи будуть, і не тільки в дитсадках, а скрізь, де може впливати міський голова.
дозвольте нагадати: Рідному місту - молодість, енергію, любов!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 липня 2006, 16:43 
Офлайн

Повідомлення: 21
(як відомо, фінансування йде з держбюджету з розрахунку на одну дитину..

уточнюю. держава делегувала фінансування дитячих дошкільних закладів місцевим бюджетам, кошти передбачаються у вигляді дотації вирівнювання. міський норматив, що закладений у розрахунок, передбачає витрати на зарплату, харчування, енергоносії тощо. питання ремонтів, забезпечення інвентарем та іншим відкрите.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 липня 2006, 02:05 
Офлайн

Повідомлення: 893
Район міста: Центр
irma написав:
О! За іграшки згадала: в садочку були навіть "показушні" іграшки - до них не можна було підходити, брати і гратись. Ноу комент.
Таке навіть і я пам’ятаю. Ще за радянських часів. :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 липня 2006, 10:18 
Офлайн

Повідомлення: 195
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 1 разів.
Ще не пройшло місяця як віддав свою найменьшу в садочок - перші враження:
Якби не знайомі - прийшлося б давати хабаря, а так тільки благодійний внесок в розмірі 120 грн. на рахунок садочка. (Майже офіційжна такса - в елітний садочок 100 американських гривень. Доказів не є, але свідчень вдосталь.)
Дитина в садок ходити не хоче по-перше вік (4роки ), по-друге - літо. Вихователі у відпустках, групи зведені, діти там тільки граються в те хто шо вміє і не роблять шкоди під "пильним" наглядом виховательки, яка,гуляючи з дітлахами на дворі, уважно читає книжечку (Я маю на увазі що дітьми, в моєму випадку, ніхто не займається).
Батьки! Не тримайте довго діток дома, навіть якщо вони під пильним наглядом. Щоб дитинка, без особливої напруги для себе і для вас, могла влитись в дитячий колектив.
Я запропонував би керуючим садочками організувати для майбутніх відвідувачів (діток, батьків) щось на зразок дня відкритих дверей, або тестового відвідування ще до того як завідуючі (батьки) погодяться одні взяти інші віддати дитину в садочок (читай взяти - дати хабаря). Моя не хоче ходити в садок, а грошики заплочені...
І ще: Набравши заяв на нову групу і маючи приміщення в садочку яке потребує ремонту - чому б завідуючим не вибити грошики на ремонт, колись закинутої групи (читай садочку) у міської влади.
А міській владі чому б не організувати конкурс на реставрацію закинутих садочків! Скільки їх по місту пустує! Нехай будуть приватні. Працівників у місті достатньо і грошовитих людей, бажаючих водити своїх дітей в приватний садок з групами по 10-15 дітей теж не бракує. Толковий економіст в купі з господарником в міський бюджет ще й прибуток принесуть від таких садочків. А бажаючих водити в садочок дітей більшає з кожним днем - місця для бідніших звільняться.
З повагою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 липня 2006, 11:02 
Офлайн

В приватного садочка є як плюси так і мінуси.
Переваги - за дитиною більший нагляд, нормальні іграшки, їжа.
Недолік - якщо в групі буде багато дітей крутеликів то я своє чадо туди навіть безкоштовно не віддав би. Навіщо дитину привчати до розкоші? Най ходить в садок з звичайними дітьми і вчиться жити з дітьми матеріально і багатшими і біднішими.
В мене в дворі є двоє дітей батьки яких є багатими (ІМХО матеріально але не духовно). Так от спершу ці двоє гралися лише між собою бо в них "тато клутий і має клутого мелседеса". Зараз же їх просто не хочуть приймати в компанію діти простих смертних. Одного разу якусь дитину з тих крутих пхнули (діти ж граються і таке буває постійно) так через півгодини прибігла мамаша налупила чужу дитину і обізвала всіх бідотою.
Так от я не хочу щоб моя дитина ходила в садочок з такими дітьми - дітьми яких з дитинства привчають, що вони багачі і всі інші їм не рівня.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 липня 2006, 11:20 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Бассейн в нашому садочку не працює. Боюсь ві і не працюватиме. Взагалі-то проблема садочків є національною. В благополучній Німеччині їх відсутність є причиною небажання народжувати. Їх (німців) турбує кар'эра.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 липня 2006, 12:25 
Офлайн

Як на мене, приватних садочків (хоча б одного) справді не вистачає.
Щоб там були невеликі групи, нормальне харчування, а вихователі не називали дітей "дебілами".
Я б дитину в такий віддав. А пояснити, що всі люди однакові, незалежно від статків, це вже справа батьків. Не навчать - зроблять дитині ведмежу послугу, бо рано чи пізно життя навчить саме.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 137 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: