Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 вересня 2017, 13:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Випускний-2012 у навч. закладах
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2012, 09:02 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
А якщо в сукнях не ходить взагалі людина (я, наприклад, мої дівчата), то що їй - мучитись і відчувати себе "не в своїй тарілці" на святі життя?
Тут має бути простий, логічний підхід - святкове вбрання, що личить, пасує до фігури.
А це може бути (окрім плаття) костюм: зі спідницею, з брюками, якийсь варіант сарафану з фантазійною блузою.....

(Мені плаття вдіти, що вбитись! :hi_hi_hi: Якби приплатили, то ще б думала!)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2012, 16:46 
Офлайн

Повідомлення: 107
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Ковель-2
Даремно ви так про плаття! Я інколи попадаю на те, як моя дитина дивиться передачу "Лялечка" (чи як там правильно) по ТЕТу. Там, звичайно, є багато лишнього, але там часто вчать дівчат, які звикли носити брюки, ходити в платтях. Моя донька надивилися якось тих передач і вдягнула сарафан. Ввечері я приходжу з роботи, а вона, захоплена, кричить: "Мамо, мені сьогодні майже всі наші хлопці сказали, що у мене гарні ноги!" І вже місяць ходить то платті, то в спідничці. А минулого тижня я побачила, як моя дитина з подругами йшла з музичної. Я трохи погано бачу, а тут одразу помітила, де моя - вона одна з шістьох була в спідничці. Вони ж тепер тільки від шкільної форми відбрикують, а насправді носять форму - джинси, пальта, толстівки.
Мені здається, що випускний сьогодні - це єдиний раз на рік, коли дівчата вдягають платтячка. Звичайно, не фасону "торт зі збитими вершками", а нормальне молодіжне легеньке плаття, в якому видно всю красу юності і свіжості. Сама я вже таке не одягну, але ж приємно подивитися на дівчаток. Проблема в тому, що зараз дуже важко знайти гарну сукенку, яка б була і не вульгарна, і зручна, і яку можна було б вдягати і після випускного, і ціна не складала б дві середніх зарплати.
Я, до речі, теж рідко ходжу в платтях і спідницях. В брюках чи джинсах набагато вільніше себе почуваєш. Але от я згадала свої інститутські роки і свій гуртожиток. Коли я була на 5 курсі, у нас з'явився першокурсник, який завжди, навіть вдома, ходив виключно у брюках і однотонній сорочці, а коли виходив у місто чи на пари, то вдягав ще й краватку. При цьому він не був занудою - такий же хлопець, як усі. Але коли він йшов по коридору, у нас якось самі собою вирівнювалися спини і мінялася хода. При ньому ми почувалися панночками - і мова фільтрувалася (якось не можна було при ньому неправильно речення будувати, не кажу вже про слова паразити), і манери змінювалися, навіть хлопці при ньому починали дівчатам двері відкривати. Напевно була в ньому ота природна інтелігентність, яка піднімає внутрішню планку поведінки у тих, хто його оточував.
А мого чоловіка вдягнути в костюм - то треба вбитись нам обом. Але ж як гарно він у тому костюмі виглядає! Я через те дуже люблю весілля - мого чоловіка часто кличуть за дружбу і він тоді вдягає костюм. І дуже приємно чути: "Який у тебе гарний чоловік!", хоча тої краси 130 кг!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2012, 18:01 
Офлайн

Повідомлення: 343
ТаняК.Цікаво пишете за сім"ю.Стільки тепла.Радий за вас.
На мою думку,плаття та спідниці для жінок та дівчат ніхто не відміняв.Приємно дивитись на жінку,одягнуту так.Очами чоловіка.Я думаю,сукня виступає в ролі вторинного статевого признака на підсвідомому рівні.І привертає увагу та зацікавлення особи протилежної статі.І,крім того, це гарно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2012, 00:07 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
TanyaK написав:
.......не фасону "торт зі збитими вершками", а нормальне молодіжне легеньке плаття, в якому видно всю красу юності і свіжості.
Проблема в тому, що зараз дуже важко знайти гарну сукенку, яка б була і не вульгарна, і зручна, і яку можна було б вдягати і після випускного, і ціна не складала б дві середніх зарплати.

Саме те !!!! :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 травня 2012, 13:10 
Офлайн

TanyaK написав:
Даремно ви так про плаття! ...................
А мого чоловіка вдягнути в костюм - то треба вбитись нам обом.

І от даремно ви так про костюм! :mi_ga_et:
А плаття мене дуже просто заставляє вдіти наша теперішня тропічна літня погода! Але джинси - це моя друга шкіра.
Кожна людина звикає до того, що їй зручно, в чому вона відчуває себе впевнено. І коли такій (звиклій до свого гардеробу) людині треба враз різко змінити імідж - це важко, викликає певний дискомфорт. До цього треба звикати поступово.
До речі, теж люблю дивитись в і-неті передачі "Модный приговор" та "Выбросьте это немедленно!"

А випускний вже скоро! Побачимо скоро дефіле по Незалежності!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2012, 18:42 
Знаєте, заради випускного в 11 класі, заради шикарного плаття, зачіски і взуття на високих підборах...варто залишитися в школі і не йти після 9-го класу...Це настільки гарно й мило))) Це всьоголиш раз в житті і я думаю, що можна собі це дозволити.А в Карпати з класом і так була нагода поїхати.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 травня 2012, 22:25 
Офлайн

Гість написав:
Знаєте, заради випускного в 11 класі, заради шикарного плаття, зачіски і взуття на високих підборах...варто залишитися в школі і не йти після 9-го класу...

Досить оригінальний стимул до навчання!
Здається, зараз і 9-класниці святкують випускний з таким же набором "плаття-зачіска-взуття", чи там по іншому?
І на багатьох, на жаль (потраченим коштам!), це без смаку (але щоб так, як в усіх!) виглядає як "пачка-копиця-диби"....
Та навіть 4-ті класи умудряються! Ну і дитсадочки не відстають! :-) (знаю по фото - складала віньєтки всім оцим віковим категоріям).
Але кожному - своє...
(Ні в час свого випускного, ні зараз не відношусь до цього шоу, як до чогось особливого та надзначущого в житті. "Тупо як всі" ніколи не подобалось робити.... )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2012, 09:45 
Офлайн

Повідомлення: 107
Район міста: Ковель-2
irma написав:
І коли такій (звиклій до свого гардеробу) людині треба враз різко змінити імідж - це важко, викликає певний дискомфорт. До цього треба звикати поступово.

Цілком погоджуюсь!
Щодо одягу - це, мабуть, і не дуже важливо. Це ж всього на один день!
Після мого випускного моя тітка звернула увагу на те, як негарно виходили діти, які отримували медалі (я теж не була ідеалом). Я часом згадую її слова, коли бачу, як моя донька йде зі школи зі своїми друзями (після того вона частенько ходить по хаті з книжкою на голові). Одразу видно дітей, які займаються спортом чи танцями - вони якісь рівніші. А решта!.. Хлопці ходять, ніби молоді грифи з головами, вдавленими у плечі (а ще як руки позасовують в кишені - повна схожість!). Дівчата йдуть, "как будто сваи вколачивает" ("Службовий роман"). Повз мій кабінет проходить багато людей, а двері у мене скляні, звукоізоляція погана і я багатьох сприймаю на слух. І от що помітила. Пенсіонери (навіть важчі за 100 кг) ходять набагато легше, ніж молоді. І справа не у взутті (часом приходить жіночка під центнер на таких шпиляках, що дивуєшся, як вони її тримають, а як йде - не чути). А от коли двигтять стіни і чути звук отих самих свай, я точно знаю - по коридору йде молоденька дівчина, яка важить 42 кг.
Чи важливе свято випускний? Як для кого. Я знаю багатьох випускників різних років і от який я зробила висновок: якщо дитині цікаво з однокласниками, то їй цікаво буде і на випускному, і на копанні картоплі. Для неї свято - будь-яка зустріч з однокласниками. В іншому випадку навіть поїздка в екзотичні країни не буде пам'ятною.
Тут, мабуть, найважливіше, а сама дитина чого чекає від випускного?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2012, 21:34 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
А я не проти випускних навіть в дошкільних закладах. От вдягнула моя доця сукню і я "малость" не рухнув на землю. І я хочу її такою не тільки вдома побачити. Звісно що не всім по кишені ці дефіляди. Але скромно відмітити для дитину цю подію варто. Моя думка.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 травня 2012, 17:11 
Офлайн

Випускні пройшли. Шкода, погода надто різко погіршилась і всі дівчата на дефіле заховались у кофтинки, болеро та хлопчачі піджаки. Але порадувало те, що плать типу "копиця" майже не було! Як і високих зачісок, що додають ....надцять років.
Чогось супер-оригінального чи новаторського не побачила, та й не було коли - всі швидко повтікали в ресторани від холоду.
Натомість попалось відео про дууууже оригінальний випускний наряд.
Ото дівчина утнула! :sh_ok:
На мою думку, трохи переплутала куди йшла..... :hi_hi_hi:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 травня 2012, 18:53 
Офлайн

Повідомлення: 824
Подякував (ла): 45 разів.
Подякували: 20 разів.
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2012, 20:10 
Офлайн

Повідомлення: 8
Район міста: Ватутіна
Доброго дня,а міг би хто показати крапаль фоток з випускного?..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2012, 22:35 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Надибав на просторах інтернету.

Зображення

По-моєму просто чудово.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2012, 23:05 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
AndroVit написав:
По-моєму просто чудово.

Згоден, справді дуже гарно (хоч я сам і не шанувальник народних костюмів). Можуть, але тільки тоді, коли захочуть.
В нас здебільщого вдягаються або "негірше інших", або "не так, як інші" - от тільки про смак, пристойність і елементарний дрес-код вихованої людини забувають. Ось і на випускному дівчата вдягнені, як або "сільські лаковані барбі", або "працівниці ескорт-послуг".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2012, 23:38 
Офлайн

Повідомлення: 824
Подякував (ла): 45 разів.
Подякували: 20 разів.
Цитата:
"працівниці ескорт-послуг"

Краще і не сказати!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: