Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 жовтня 2017, 11:32

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Нове обговорення журналу "Птаха"
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 13:07 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
nata-kovel написав:
До вашого відома на Волині повно грамотних журналістів, і це доведено тим, що багатьох запрошують до великих міст на роботу!
І до вашого відому - ніхто ніякої статті ще не писав! А дивлячись на те як тут відповідають на КОНКРЕТНО ЗАДАНЕ ПИТАННЯ, то її взагалі може й не бути! І звідки такі дані, що десь щось проплачено?
Пишіть перевірену інформацію, а не робите тут "бабське радіо"!

А яка наразі "судьба" вельмишанованого журнала "Птаха"? Чи виходить ще воно після відставки мера і вливань коштів "благодійних"?
Статті дійсно не буде бо форумчани не сказали своє "так" спонсорам газети в якій ти працюєш.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Хто на вашу думку найвпливовіша людина в Ковелі?
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 13:45 
Офлайн

Повідомлення: 436
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
nekton написав:
А яка наразі "судьба" вельмишанованого журнала "Птаха"? Чи виходить ще воно після відставки мера і вливань коштів "благодійних"?
Статті дійсно не буде бо форумчани не сказали своє "так" спонсорам газети в якій ти працюєш.

Тема створена не про журнал! (перенесена з viewtopic.php?f=2&t=12856&start=45 . AndroVit) Тому на твоє питання відповіді у цій темі не буде.

Про яке "так" спонсорам ти взагалі тут пишеш? Бредятіна якась, більше нічого в голову тобі не спало? Пиши по темі!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 14:08 
Офлайн

nata-kovel написав:
Про яке "так" спонсорам ти взагалі тут пишеш? Бредятіна якась, більше нічого в голову тобі не спало? Пиши по темі!!!

Свого часу я особисто бачив "благодійні пожертвування" на Птаху. При мені приносили кошти і ти їх перераховувала. Я бачив пакетики з призвищами та сумами. Я це можу в суді підтвердити. Вашу "Птаху" продавали дешевше собівартості друку. І це не рахуючи зарплату кореспондентів та інших причетних.
Всі Ви наразі перейшли в безкоштовну газету. 1-2-3 рекламних оголошення окуплять лише пару десятків накладу. А що до спонсорів то варто продивитися 2-3 випуски газети і тоді розумієш хто за нею стоїть.
А статті реально не буде бо ні мера колишнього ні інших спонсорів газети не згадали

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 14:51 
Офлайн

Повідомлення: 436
nekton написав:
nata-kovel написав:

Свого часу я особисто бачив "благодійні пожертвування" на Птаху. При мені приносили кошти і ти їх перераховувала. Я бачив пакетики з призвищами та сумами. Я це можу в суді підтвердити. Вашу "Птаху" продавали дешевше собівартості друку. І це не рахуючи зарплату кореспондентів та інших причетних.
Всі Ви наразі перейшли в безкоштовну газету. 1-2-3 рекламних оголошення окуплять лише пару десятків накладу. А що до спонсорів то варто продивитися 2-3 випуски газети і тоді розумієш хто за нею стоїть.
А статті реально не буде бо ні мера колишнього ні інших спонсорів газети не згадали

Мдемс... вкотре переконуюсь в тому, наскільки "гнилі" є люди.
Мені тебе шкода!
Ти бачиш те чого нема, і пишеш те, чого достеменно не знаєш!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 березня 2012, 15:30 
Офлайн

Я знаю про що пишу. Я згоден свої слова підтвердити перед законом. Вся моя проблема в тому що я пишу (говорю) те що знаю. І я розказую не видумку а факти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Нове обговорення журналу "Птаха"
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2012, 11:51 
не знаю як кому, а "Птаху" читав від корки до корки. і такі видання мають право жити! а те що суми там якісь пераховували - думаю нікому не секрет, що всі ЗМІ комерціоналізовано і жодної державної (на увазі - офіційної) підтримки наразі не існує... от і доводиться викручуватися як хочеш. а те що ще спонсори є - честь їм і хвала!!!

Догори

Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Нове обговорення журналу "Птаха"
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2012, 11:39 
Офлайн

Повідомлення: 107
Район міста: Ковель-2
Будь-які видання, які не містять забороненої законом інформації, мають право жити.
А щодо державної підтримки, то в райониих і центральних газет вона, хоч і невелика, все-таки є. А от у громадських видань фінансування відбувається трохи по-іншому. На початку існування навіть реклама не окупить усіх затрат, тому і мають бути спонсори. І це нормально для будь-якого журналу, газети і т. д. От тільки дійсно цікаве видання, яке знаходить свого читача, готового платити гроші за улюблений часопис, з часом розширює тираж, збільшує обсяг, одним словом, розвивається. І включається в передплату. Приклад - газета "Сім'я і дім", яка починалася як волинська газета з 2-х тисяч і на сьогодні має передплати тільки у Волинській області 39 тис. прим. (я навожу приклад тільки про тиражі і аж ніяк не про зміст), загальний тираж газети - до 200 тис. в семи областях. Видавати ж у Ковелі тематичний журнал для молоді без спонсорів - нереально. Треба або розвиватися як обласний, або закриватися. Видавнича справа - це таки непростий бізнес. Хоча, з іншого боку, а який бізнес простий?
А хто знає зареєстровану в Ковелі газету "Орієнтир-плюс"?
А ви знаєте, що у Володимирі-Волинському є 4 газети, не рахуючи рекламних і релігійних, і кожного року видається нова книжка про місто?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі