Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 14:10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Базар....
ПовідомленняДодано: 16 березня 2012, 22:56 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ruslana TS написав:
ти це сам бачив? і ціни питав?

Там жіночий ассортимент - знайомі дуже хвалили.
AndroVit написав:
"мы к вам приехали на час" і якщо тут порушиться баланс

Баланс порушився ще коли сюди перестали їздити білоруси - нині базар жере сам себе. Був шанс розімкнути коло коли побудували Ювант, проте його господарі імхо не зацікавлені у наповненому торговому центрі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 березня 2012, 20:34 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
то що ж там було з цінами

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 березня 2012, 21:47 
Офлайн

Ruslana TS написав:

Жінчки говорили, що вдічі/втричі дешевше ніж на базарі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 березня 2012, 23:03 
Fantoman написав:
Ruslana TS написав:

Жінчки говорили, що вдічі/втричі дешевше ніж на базарі.

А моя жінка розказувала що ціни були різні. Були і дешевші і дорожчі чім у Ковельського базару. І в нас на базарі можна бачити всякі ціни на тойже товар. Хто якими партіями завозить. Продавали в центрі всяке. Даже чай. Думаю що ковельські булиб не протів аби їм тоже як і харьковскім дозволили разом там торгувати. Тоб був би справжній ярмарок. І булоб справедливо.
Он раньше коли ярмарки робили і люди з других місць приїзжали навіть не ковелькі то чогось ніхто не бунтував. Там якась друга причина.
Але я вообще то геть протів того що в центрі на тротуарах торгували. Будь би хто. Треба друге місце для торговлі. А то он недавно був в парку ярмарок. Машини їздили по газонах. По тротуарній плитці і по маленьких бардюрах. Шкода як їх потрощили і помнули. Потім скільки треба грошей щоб все те поладити. виновата наша влада.Бо даже ніхто не знав що має бути ярмарок. Не по радіо реклами. Не в газеті.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 10:53 
От такий коментар з'явився зранку на Ковельській правді:
"Однак торгувати харківчанам не дали ковельські підприємці: більше сотні працівників ковельських ринків прийшли до міського голови Олега Кіндера з вимогою припинити ярмаркування приїжджих підприємців", - цинічна брехня т.з. "Мар’яни Вербівської" у суботньому номері "Волинь-нова" .
Пані "Вербівська" згідно даних пошуку на сайті «Волині» спеціалізується виключно на пропаганді БЮТ-"Батьківщини". Це їх PRщиця. Аналізуючи матеріали "Вербівської", їх тематику і географію можна з високим ступенем вірогідності припустити, що автором брехливого темника в стилі "міністерства правди" є одна депутатка Волинської обласної ради від "Батьківщини" з журналістським посвідченням. Останнім часом вона частий гість коридорів Ковельської ради. Складається враження, що ця мандатова пані після систематичних гучних скандалів ковельського мера Кіндера отримала партійне завдання "відбілити" ковельських кіндерів від очевидних провалів і систематичних білякримінальних історій.
Переконаний, що тими ж руками і грошима готується серія публікацій про "прекрасні стрінки" господарювання ковельських бютівців. Якщо журналісти "ВН" мають бажання, то мають і нагоду відслідкувати рух коштів - оплату за замовну комерційну публікацію в десятиліттями шановній мною і найстарішій волинській газеті. "Вербівська", авторитетом "Волині" хочете прикрити викид тенденційного бруду? Не вийде. Бо правда - інша. Не ваша з Кіндером. А вашим чорним провокаціям з пожежами, підпалами вірять, хіба що, дурні.
А в середу 14 березня, підприємці то лиш хотіли дізнатись, чому, дозволяючи торгівлю в центрі міста, їх обійшли стороною, не давши можливості поруч, по-партнерськи з харків’янами, поторгувати.
Розвиток подій був наступним (кабінет 316 міської ради. 15 год. 22 хв.):
Мер Кіндер: Світлана Олексіївна (Разумнікова - голова асоціації підприємців Ковеля, екс-депутат від БЮТ, нещодавно через зятя породичалася з Кіндерами), слухаю вас, оскільки ви були ініціатором, в частині зустрічі, підприємців...
Разумнікова: Я не була ініціатором. Я просто…мене люди поросили. Всі дзвонили і до сих під дзвонять – просять, що хочуть зустрітися з міським головою.
Мер Кіндер: По якому питанню?
Разумнікова: По питанню організації оцієї (показує за вікно) торгівлі. На якій підстав ця торгівля організована і чому нашим підприємцям не було запропоновано отут торгувати? Це їхнє таке питання.
Жінка-підприємець: Ми думали, що ви наша надія і опора Ковеля. Начну з того: ми за вас голосували, я лічно агітувала за вас. Я думала, що ви будете для нас – щось! Нічого не міняється. Чому?
Мер Кіндер: Чуєте, чи ні? Якщо мова йде за базар, то йдем на територію базару…
Жінка-підприємець: Послухайте, я не можу довести. Значить, якщо їм запропоновані такі умови, чому я маю метр-на-метр товктися? Я хочу ці самі умови. На якій основі їм «козирне» місце?
Після того, як Кіндер оголосив лист департаменту підприємництва і споживчого ринку Харківської міської ради де українською мовою, чорним по білому, директор департаменту А.Проскурін ще 24 лютого 2012 року пропонує Кіндеру: «запросити до участі підприємства і підприємців міста Ковеля і інших міст України», ковельчани, які прийшли до своєї влади (фактично, на громадські слухання, тобто на зустріч з депутатами ради та посадовими особами місцевого самоврядування, під час яких члени територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування) резонно запитали самовпевненого до непристойності мера: «Чому ви не согласували це питання з Асоціацією? Є Асоціація підприємців, рішення прийнято одноосібно. Ми почули в тому зверненні, що ви нам зачитали такі слова: «залучити ковельських підприємців». Це явно на користь і харківських підприємців і ковельських. Чому наші підприємці взнають після того, як палатки виставлені».
Ось харківський лист:
Мер Кіндер: Мова йде, чисто, за ту пропозицію, яка була висловлена в листі. Оскільки товар виставився тільки сьогодні в першій половині дня, і втом форматі, що в листі чітко визначено, що це е-е-е-е виставка-ярмарок товарів виробництва міста Харькова, то сьогодні власне і була вказівка дана і відділу торгівлі в частині того, щоб перевірили ті товари. Якими торгують. Якщо ці товари не харківського виробництва, то, зрозуміло, що буде їм рекомендовано просто-напросто…
Жінка-підприємець: Я сама особисто дзвонила у відділ торгівлі міськвиконкому і питала: чия це ініціатива, хто взагалі дав дозвіл на проведення цього ярмарку? Вони відхрестилися, сказали: торговий відділ тут не причом. Це є рішення міського голови одноосібне. Я говорила з Катериною Яківною.
Мер Кіндер: Одноосібне.
Перший заступник мера Трофимук: Всі наговорилися, чи ні? Всі наговорилися, чи ні?
Мужчина-підприємець: Пане мер! Ви нас запросіть в актовий зал – дуже багато підприємців. Взаді там двісті людей стоїть. Нічого не чути.
Мер Кіндер: Потрібно, або слухати, або просто перекрикувати.
Мужчина-підприємець: Пане мер! Так це не етично, пане мер!
Жінка-підприємець: Скажіть, будь-ласка, чому ви не відстоюєте інтереси ковельських підприємців, а захищаєте тільки інтереси харківчан? Криза! Плюнули, плюнули в обличчя тих людей, що голосували за вас. Плюнули нам в обличчя.
Мер Кіндер: Мова йде за те, що сьогодні ми говоримо за те, що є звернення…
Депутат Шава: (протиснувшись до забитої переважно жінками невеличкої зали): Я депутат Ковельської міської ради. Я хочу висловити одну річ: що неповага! Ви кажете, що ви голосували. Якщо неповага до вас є – мер сидить, а ви стоїте. То тепер будете на колінах стояти. Ви ж сказали йому – в сесійну залу перейдіть…
Мер Кіндер: Шава йдіть…
Депутат Шава (до Кіндера): Не «Шава йдіть», не «Шава йдіть». Я є депутат міської ради і требую у вас…
Присутні (Кіндеру): Ми за вас голосували. Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба!
Мера – геть! Мера – геть! Мера – геть! Мера – геть! Мера – геть! Мера – геть! Мера – геть! Мера – геть! Мера – геть! Мера – геть! Мера – геть!
Скандуючи ці гасла півтори сотні людей рушили з третього на перший поверх до сесійної зали… Досить показова розмова вийшла там – внизу. Виявилось, що відчинити сесійну залу можна лише «по-дзвінку» мера. Підприємці ще раз переконалися – при такій дисципліні ніхто без волі мера нічого в місті не відкриє. І не поставить. В тому числі і ярмарок навпроти місцевого «Білого дому».
Так де тут претензії ковельських підприємців до харків’ян, га, «Вербівська»? До Кіндера – так, до влади – так.
Люди прочекали міського голову у сесійній залі майже півгодини. Ні мер, ні зами, ні численна чиновницька челядь, в тому числі з депутатськими значками до людей не прийшла. І тоді чаша терпіння присутніх переповнилася: Не гора йде до Магомета, так Магомет до гори, - по філософськи промовив хтось з присутніх і понад сотня зневажених владою людей рушили до мера в кабінет. На особистий прийом…
Саме в цьому кабінеті Кіндер особисто в присутності півсотні людей і журналістів визнав підприємцям про відсутність його розпорядження щодо розміщення ярмарку на підставі відповідного договору. «До кінця дня мені подадуть службову записку: якщо там нема виставки-продажу, то цей ринок завтра буде закритий», - це Кіндер запропонував своїм розпорядженням оформити таку собі комісію з числа влади і підприємців, яка б мала перевірити доцільність і законність функціонування харківського ярмарку. Якщо ж все законно, так для чого людей направляти в сторону харків’ян. Ось він момент істини!
Його перший заступник Трофимук особисто в присутності підприємців та журналіста «Волині» Гаврилюка так охарактеризував розміщення ринку: «Вийшла велика помилка, пов’язана з тим, що начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів поїхала на курси. Вона організовувала це все».
Знов «стрілочник». Цього разу завідувачка відділу торгівлі А. Барна, яка перебувала на курсах в Луцьку. На запитання присутніх, яким же чином десятки харків’ян в центрі міста справлятимуть нужду, бо громадського туалету й на горизонті не видно, перший заступник мера не зморгнувши оком, заправськи випалив - для вирішення цієї проблеми укладено договір з Палацом учнівської молоді.
Звідки ж знати цьому наполеонистому коротуну, що навіть при великому його бажанні керівник закладу освіти ніяк не могла укласти такий договір. Бо отримала б шанс побувати в буцегарні, як і деякі Трофимукові підлеглі, що за даними прокуратури привласнили майже 300 тисяч гривень коштів від орендної плати комунальної власності. Справа передана до суду, а «координатор» діяльності цих підсудних чиновників і далі «учить життю»?
Так ось, ПУМ є закладом освіти, установою з особливим санітарним режимом, і допуск в його санвузли десятків гостей міста з іншого регіону держави неминуче призвів би до санепідзагрози. Керівник ПУМу не ворог ні своїм вихованцям, ні собі. Тому й підтвердила, що жодних договорів не підписувала і не могла це зробити по чисто формальній причині: яким чином оформити послуги по користуванню освітнім туалетом.
Про явні порушення правил протипожежної безпеки ніхто й не говорить – десятки легкозаймистих палаток з тоннами краму буквально оточили цей заклад освіти. Які протипожежні розриви, які відстані проходів і вогнегасники? Про це говорили підприємці меру Кіндеру, а він лише стояв вилупивши очі.
Це було наприкінці робочого дня в середу 14 числа.
А наступного дня розпорядження дивним чином "з'явилося" лише як звук з утроби мера Кіндера. Напевно, недарма пані Барна, сама вчорашній підприємець, в передніч неслася маршруткою з обласного центру. А скільки ще чиновників надвечір гнали до ради - її вікна світилися й поночі. Готували «розпорядження»?
Саме за це "розпорядження", яке не те що не було роздане народним обранцям для ознайомлення перед затвердженням, не було оголошене своїм змістом, а навіть не було означене реквізитами (№ та датою видання)тобто за порожній звук і підняли руки ковельські депутати. Голосували за "кота в мішку", якого там і не було. Не вірите - запитайте стенограму і аудіозапис сесії ради.
На прохання людей із залу - «Читайте голосніше», - почули Кіндерове: «Ви знаєте що, або вас зараз будуть виводити, або ви будете сидіти і слухати» - Кіндер. І продовжив, звертаючись до депутата: «Шава помовчіть, я вам сказав, інакше вас зараз виведуть із залу». Ось так – коротко і ясно. Добре хоч не розстрілювати прямо біля стіни ради.
Однак "Вербівська" забула написати про цей «видатний» сесійний "демократизм" владо-опозиціонера Кіндера: вперше в історії пленарних засідань Ковельської ради він залякував своїх численних виборців і депутата Шаву видворенням за допомогою міліції. За що? Дивлячись на ваші дії, бютівці, кучмізм відпочиває після вашої "демократії" по-ковельски.
Ковель - резервація реалізованої "Батьківщиною"влади. Її маленький, локальний прототип. А такою могла (і може) стати вся Україна. Яку будуть виводити з міліцією за необережно сказане слово. Можливо сказане лідеркою про «колючий дріт» і «біомасу» не просто обмовка? І буде ця Україна з владцями-браконьєрами, хабарниками, казнокрадами, брехунами, які за допомогою українського народу прийшовши до влади. після перемоги, цей український народ, що непрошеним насмілився прийти на прийом, називають то "колхозом", то "базаром". І, позичивши очі в Сірка, скажуть, як Кіндер своїм виборцям-підприємцям: "Я вам щось винен?!"
Ще й як винен,Кіндер: в Ковельській МДПІ станом на 01.01.2012 року зменшилась кількість зареєстрованих осіб на 196 чоловік. На 452 особи зменшилось суб’єктів, які здійснюють діяльність у сфері торгівельного обслуговування і викупляють патент про сплату фіксованого податку. За 2011 рік ними сплачено до бюджету на 451,5 тис. грн. менше в порівнянні з 2010 роком.
Кількість підприємств, що працюють за спрощеною системою скоротилась в порівнянні з 2010 роком з 138 до 129. І сплачено ними єдиного податку на 836 тис. гривень менше порівняно до попереднього.
Аналогічна ситуація і серед суб’єктів підприємництва – фізичних осіб. Їх кількість в порівнянні з 2010 роком скоротилась на 306 чоловік і сплачено ними до бюджету на 2 млн. 537 тис. грн. менше ніж в 2010 році. Ось такі фанфари, «Вербівська»!!! Чи, точніше «Вербовська» - від вербувати…
На позачерговій сесії міськради, Вербівська, підприємці жодних спроб заборонити торгувати харків’янам не робили. Харків’яни й так не торгували з кінця вчорашнього дня. І у внесеному депутатом Шавою проекті рішення про заборону не йшлося жодним словом. Там констатувався факт - в центрі міста здійснюється несанкціонована торгівля, з порушенням санітарних, протипожежних норм і рекомендувалось раді визнати діяльність мера Кіндера та його заступника Трофимука незадовільною стосовно упущень в організації ярмарку. І все. Однак вам – божа роса.
Кому не лінь, огляньте друкований номер газети «Волинь-нова» з цим "матеріалом". Ця "стаття" «Вербівської» позначена зірочкою, що означає - розміщена на правах реклами. Одним словом - замовна, проплачена замазуха. Кіндерам вдалося, як жодній «злочинній владі», посварити східняків із західниками. Ковельчан з ковельчанами.
Кіндер часо-густо в спілкуванні з людьми вживає слово «хам», «хамський». Хам – син біблійного Ноя, коли родитель спав, поглумився над ним. Приспавши ковельчан солодкими гаслами вселенської справедливості і правди кіндери поглумились над ними – своїми політичними родителями, джерелом влади. Так хто кіндери після цього?

Не "базарники" зганьбили Ковель. Це зробив міський голова з командою провокаторів-неадекватів".

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 11:16 
Купив собі шкіряні туфлі за 200грн. В нас на ринку такі вартують не менше 300-350. Планував ще піти закупитися дитині. Але ж нажі бариги базарні не допустять щоб їхній крутий навар перед Великоднем хтось перебив

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 11:19 
Офлайн

А от і агітка пішла проти Кіндера.

Востаннє редагувалось Fantoman в 19 березня 2012, 11:31, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 11:21 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Гість написав:
Купив собі шкіряні туфлі за 200грн.

Не вірю. Хіба що то була шкіра молодого дермантина.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 11:30 
Офлайн

Можливість перевірити в тебе відібрали ковельські підприємці.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 11:37 
Офлайн

Я ще форму доношую :-) ::yaz-yk:
Жінка ходила, намацала собі тільки сумку, та і то передумала потім.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 11:40 
AndroVit написав:
Не вірю. Хіба що то була шкіра молодого дермантина.

Ви мені звичайно можете не вірити. Але я наведу просту арифметику. Є в місті магазини типу "все по 70 гр" (на привокзалці з одного та іншого боку де зупиняються маршрутки). Так от ця обувка в Одесі на 7-му кілометрі продається оптом по 20-30грн. Непоганий навар? А якщо цю ж обувку купувати вже на ринку а не таких магазинах то вона там вартує 120-150 грн.
Щодо шкіряної обувки то в майстерні туфлі які ідеально сидять на Вашій нозі зроблять за тих же 350 грн по заказу. І при цьому дають гарантію.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 11:59 
Офлайн

Ну так ради навару вони і торгують. Зрозуміло, що навіть з накладними видатками, вони накручують ціну мабуть вдвічі. Але ж їм ніхто крім нашого капіталізму не указ. Вони ще досі орієнтовані на білорусів. У тому ж Луцьку навіть все дешевше відсотків на 5-10. І не мруть же з голоду. Але ж нема у нас нині відділів робітничого контролю. Прийде час - і наші попустять ціни, якщо встигнуть зорієнтуватися.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 12:09 
Може, реагую трохи із запізненням, але з огляду на останні події виникло кілька запитань:
1. В Ковелі є багато підприємців, які торгують дешевими речами (Все від ....) . Чому вони не протестують, коли приїжджають ярмарки в "Просвіту" чи ПК Шевченка? Вони один одному не конкуренти?
2. Чи протестують Любешівські чи Камінь-Каширські підприємці, коли до них приїжджають торговці з Ковеля?

А тепер з точки зору покупця. Мені все одно, хто продає товар. Головне, щоб цей товар мені підходив. За кілька років я вже визначилася з певними продавцями. Тобто, коли мені треба взуття чи дорогий верхній одяг я завжди йду до конкретної людини. І часто визначальним тут є зовсім не ціна товару, а багато в чому і ставлення продавця до тебе.

Насправді ж до торгівлі теж треба мати талант. Тут треба відчувати потреби покупців на даний момент, і вміти визначити, що з нового буде користуватися попитом, і ризикувати. І по досвіду своїх знайомих (думаю, в кожного в знайомих є кілька успішних чи не дуже підприємців) знаю, що найбільше прибутків мають ті, хто дуже швидко і гнучко реагує на будь-які зміни на ринку. У мене є знайомий в Луцьку, так от він каже: "Краще продати 20 речей по 50 грн., ніж 1 за 100". А він свого часу пережив наїзди конкурентів з приводу того, що "ти нам ціну збиваєш".

А пам'ятаєте, був період, коли в 90-х в Ковелі торгували хлібом на базарі з машин з різних містечок? Тоді керівництво хлібзаводу теж вимагало не допускати чужинців у Ковель. Але коли ковельський хліб став кращим за той, що привозили, то конкуренти відпали самі собою.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 13:06 
Поцікавтесь скільки середній підприємець на базарі платить грошей за оренду і податки. Поцікавтесь скільки коштує аренда магазину також. І порахуйте скільки треба наварювати, щоб все це проплатити і ще й трошки заробити. І при цьому далеко не всі мають накрутку в 2 рази.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2012, 13:14 
Офлайн

Гість написав:
Щодо шкіряної обувки то в майстерні туфлі які ідеально сидять на Вашій нозі зроблять за тих же 350 грн по заказу. І при цьому дають гарантію.

Якщо дозволять модератори, то черконіть адреску майстерні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: