Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 06:46

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Нова програма освіти та підходи до оцінювання
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 23:56 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Igal, nekton, не скажу, что вы полностью не правы, но нельзя судить все с одной колокольни (своей).
А что делать с ребенком, который пол часа с языком на сторону выводил каждую букву, а в ответе вместо метров написал штуки?
Что его за это "на рее повесить"?
или считается, что он тупой исполнитель и баран в математике? поставить ему "двойку" так как ответ неправильный?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 00:05 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
В мене все просто, переписує по два-три рази навіть зараз у другому класі. І вчителька казала ще коли у перший клас ішов, щоб не боялись заставляти переписувати, або на крайній випадок навіть і порвати зошит. Неможу я повірити, що дитина неможе навчитись красиво писати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 00:08 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
А наша учительница просит не переписывать по 100 раз в чистовике и страницы не рвать.
(правда она и лупить не разрешает :-): :ne_vi_del: :nez-nayu: )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 00:16 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Hapuga написав:
І вчителька казала .... порвати зошит.

Ой щось я сильно сумніваюся, що вчителька дозволяє порвати "чистовик". Ці зошити, коли вони списані, вчителі повинні тримати до кінця року в класі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 00:29 
Офлайн

Hapuga написав:
Неможу я повірити, що дитина неможе навчитись красиво писати.

Також можна не вірити, що дитина не здатна осягнути хімію, фізику, вищу математику, програмування, біологію. В кожного є нахил до якихось певних наук. Не буває 100% відмінників.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 00:53 
Офлайн

Свої сумніви залиш при собі. Це було сказано на батьківських зборах всьому класу. І не рівняй сам знаєш що,сам знаєш з чим. Знати складні предмети і навчитись старанно, без поспіху виводити літери, це трішки різні речі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 00:59 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
У кожного своя доля і свій шлях широкий...
Мені нервова система моїх дітей дорожча за оцінки, особливо за каліграфію. Переконувати писати акуратно - так. Влаштовувати циркові вистави з показовим розриванням зошитів - та ну його на фіг. Я своїх дітей не за оцінки люблю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 01:00 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
+100! :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 01:13 
Офлайн

AndroVit написав:
Мені нервова система моїх дітей дорожча за оцінки, особливо за каліграфію. .

Згоден на всі 100. Тому не маю бажання мучити дитину кількоразовим переписуванням, розриванням зошитів і т.д., як на мене дитина тоді стане просто нервовою боячись допустити помилку бо тато чи мама в психічному припадку зошита порве. Але і не хочеться щоб психіку дитини ламали вчителі які оцінки ставлять не за знання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 01:17 
Офлайн

Hapuga написав:
Свої сумніви залиш при собі. Це було сказано на батьківських зборах всьому класу. І не рівняй сам знаєш що,сам знаєш з чим. Знати складні предмети і навчитись старанно, без поспіху виводити літери, це трішки різні речі.

Ти при собі залиш свої надумані речі. Ще раз кажу. Списані робочі зошити дитини в початкових класах мусять зберігатися в школі до кінця навчального року. Жодна нормальна вчителька не порекомендує їх рвати на шматки. Жоден нормальний психолог цього не порекомендує. Мені жалко твою дитину якщо вчителька вам таке рекомендує або що ще гірше сама таке практикує.
Порвати зошит в якому дитина пише це те саме що порвати наприклад аплікцію чи малюнок який тобі чи вчительці не сподобався. Це зневага до дитини та її роботи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 02:00 
Офлайн

Для того кому з першого разу невкладається в голові
Цитата:
Це було сказано на батьківських зборах всьому класу
І якщо в тебе з психікою проблеми і боїшся, що не зможеш проконтролювати свої емоції і зробиш це в психічному припадку, то звісно , що неможна травмувати дитину і собі нерви тріпати. Але я наприклад це зроблю спокійно ,якщо буде потрібно. І до вчительки яка вчить мого сина ,( а вона вчила і мою дружину) більшості сучасних вчителів повзти рачки. Так що можете тут пускати слину, говорити про зламану психіку і тд. Звісно , що саме простіше махнути рукою і сказати, ну неможе так неможе. Звісно в кожного є нахили то того чи до іншого предмету. Але коли у людини є дві руки, ноги, голова і всі інші члени , то вона принаймі те, що потребує просто елементарної уважності, зробить якісно і гарно. А коли мама і тато потакають тому, що ти неможеш ну тобі недається воно , той дитина у великій вірогідності виросте тюхтієм, який незможе себе реалізувати в суспільстві. Мої діти знають і я їм постійно це говорю, що вони ВСЕ можуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 02:50 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Нектон, я до чого в пості про клас запитував.
В початкових треба дітей вчити писати гарно, це вже не 9 клас, коли це безглуздо. Знання в цьому віці не головне, основні знання не в цьому віці постигаються.

Мене наприклад так і не приучили каліграфії, але це мені не заважало вигравати міські олімпіади з математики в старших класах.

Так що не переймайся чють заниженою оцінкою в другому класі. В 9 класі твоя дитина так і далі буде все розв"язувати правильно, а інші однокласники будуть продовжувати писати гарно помилки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 11:39 
Офлайн

Повідомлення: 107
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Ковель-2
Hapuga написав:
В мене все просто, переписує по два-три рази навіть зараз у другому класі. І вчителька казала ще коли у перший клас ішов, щоб не боялись заставляти переписувати, або на крайній випадок навіть і порвати зошит. Неможу я повірити, що дитина неможе навчитись красиво писати.

Почерк - як характер. Нас усіх вчили писати каліграфічно (по прописах), а пишемо як доведеться. Моя дитина вчиться в сьомому класі. Муки початкової школи ми вже пройшли.
Проблеми моєї дитини в тому, що вона занадто швидка - думка набагато випереджає дію. Завжди були проблеми з каліграфією. Наша вчителька казала, щоб ми слідкували за тим, як дитина пише, але не заставляли переписувати більше одного разу, тому що у таких дітей руки втомлюються. Спробуйте самі переписати сторінку якогось тексту. Моя, звикла до клавіатури і мишки, рука дуже втомлюється, якщо доводить писати від руки більше як півсторінки А4. От і виходить у мене піваркуша написано гарним почерком, а пів - каряками.
Так і у моєї дитини. До кінця молодших класів вона писала не те щоб дуже гарно, але непогано. Вчителька вже могла закрити очі на деякі огріхи її писанини. Тепер каліграфії вже не вимагають і почерк став набагато гіршим, бо писати треба багато і виводити кожну літеру просто немає часу. Добре, що хоч цей почерк читабельний. Я не нажимала на неї з переписуванням. Але тюхтійкою моя дитина не росте. Вона самостійно проходила медичні огляди ще в 6-му класі. А деякі хлопаки і після випускного ходять з мамами.
Коли я вчилася в інституті, ми писали конспекти чорнильними ручками. Набагато легше було писати, рука не так втомлювалася. Моя мама колись звернула увагу на те, що в людей, які закінчували школу на початку 60-х почерки гарніші, ніж у молодших людей. Секрет в тому, що вони писали перами: там трохи не так повернеш руку - і вже пляма.
Нектон, а у вашої дитини які саме проблеми з каліграфією - написання літери, чи замарашки?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 12:36 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
В мене - малий також ходить у другий клас.
Я вважаю, що почерк виробляється у початкових класах і, якщо зараз це діло занедбати, то потім каліграфія кращати не буде (а можливо буде і гіршати). Мій малий в період кінець першого-початок другого класу почав писати неакуратно і некаліграфічно. Вчителька майже кожного разу після перевірки зошитів дописувала "Пиши охайніше", я спочатку на це діло не звертав уваги (схоже як nekton - головне, щоб правильно було). Але прийшов момент, коли ні я, ні мій другокласник не змогли прочитати написане ним же - "і тоді ми зрозуміли, що треба боротись"(с). Зараз спочатку домашню роботу ми пишемо в чорновик (там "свинство" дозволено - на то він і чорновик), а потім набіло, БЕЗ ПОМАРОК, переписуємо в зошит. Було спочатку пару випадків виривання литків із зошита, були і крики, і погрози - але каліграфію і акуратність ми відчутно підправили. Зараз, як напише дійсно гарно - то навіть прибігає хвалиться (тяга до прекрасного яка-не-яка).
А мене самого підправили на другому курсі технікуму : вчитель креслення почав за правильно виконані роботи, але не підписані в рамочці КРЕСЛЯРСЬКИМ шрифтом, ставити "2". Допомогло/вилікувало.
Потрібно, щоб дитина (адже згодом доросла людина) вміла писати зрозумілим почерком. Навіть найгеніальніше творіння, написане лікарським почерком - нечитабельне, а інколи викликає відразу (незрозумілий почерк сприймається як неповага до адресата).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2012, 12:45 
Офлайн

Так, людина має писати каліграфічно. Питання якщо забули піднімалося про правомірність зменшення за каліграфію оцінок саме на математиці. Для цього є мова де їх вчать писати. На математиці ж вчать математичним діям і як на мене саме їх потрібно і оцінювати в першу чергу. Бо якось дибільно коли той хто пише гарно, але допускає помилки в розвязаннях отримує кращу оцінку за того в кого все розвязано вірно але цифри і літери не так рівно виведені.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: