Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 18:00

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чим годують наших дітей у школах???
ПовідомленняДодано: 10 січня 2012, 10:01 
Офлайн

Повідомлення: 99
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: 40р. Перемоги
TanyaK написав:
irma написав:
Я не кажу, що у школі ідеальне харчування. Але і не жахливе, в усякому разі у нашій школі.

якщо не секрет то яка саме школа???

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2012, 21:51 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
TanyaK написав:
Щодо фруктів і здорового харчування. Я до всього ставлюся без фанатизму. І не бачу нічого страшного в тому, що дитина коли-не-коли з'їсть шкідливу сосиску.

Я теж не страждаю фанатизмом до будь-чого і будь-кого.
Але сосисок моя сім'я не їсть вже років з 10 і коли-не-коли мені геть не хочеться закидати в себе цю, ну не знаю навіть як сказати, оболонку з хімікаліями.
Ви мені нічого не довели розповідями про ваше харчування, я вам теж нічого внушати не хочу.
Кожен вибирає свій шлях.
Я запроподувала суто по темі варіант, який практикувала, коли ще мої діти ходили в школу. А подобається це комусь чи ні - діло третє.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 січня 2012, 16:58 
Офлайн

Повідомлення: 107
Район міста: Ковель-2
Для Dulferrr - Школа № 12.

Для Irma - сьогоднішнє спостереження. Вдома мама сусідських дітей слідкує за їх харчуванням. В сім'ї не прийняті чіпси, сухарики і т. п. Діти (6 і 9 років) знають про те, що їм можна чи не можна. Сьогодні їдемо ранішньою маршруткою. Як завжди - повно школярів. На повороті з вул. Стуса на Симоненка (хто бував в тому районі, той знає, що маршрутка зупиняється на цьому повороті, а потім - між школою і садочком) є магазинчик. Так от майже всі діти з молодших класів виходять на цьому повороті і заходять в цей магазин. Старші їдуть до самої школи. Я зовсім не хочу сказати, що Ваші діти робили так само. Але при всьому нашому бажанні ми не захистимо наших дітей від усього на світі. Не знаю як Ваші діти, а моя те, що їй не смачно і вдома їсти не буде, краще чаю поп'є. А в школі тим більше діти не їдять того, чого не хочуть, поколупаються в тарілках і відставлять. Моя, в основному, їсть те, що дають в школі. Хіба щось пригорить.

P. S. Ми оце під впливом обговорення дитячого харчування згадали свою СШ № 2. Склянка молока коштувала 2 коп., ковельський коржик - 8 коп., "общє" - 20 коп. Чоловік розповідав, як один його товариш (нині вже покійний) брав на обід "8 чайов і 11 манок" і вони усім класом запізнилися на урок, бо їм було цікаво побачити, як він усе те їстиме.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 травня 2013, 20:57 
Офлайн

Повідомлення: 42
Батьки написав:
Шановні батьки! Хочемо привернути вашу увагу до дуже важливої проблеми, яка торкається кожного з нас - харчування наших дітей, яке стосується як дошкільнят, які відвідують садочки так і учнів...

Зображення
Після виходу цієї лютневої статті у газеті "Волинь" ковельський міжрайонний прокурор Василь Лопоха ініціював ретельну перевірку оприлюднених фактів. Її результати приголомшують. Як у місті перемігшого БЮТулізму влаштували "голодоморчик" для шести тисяч маленьких українців?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 травня 2013, 12:54 
Офлайн

Повідомлення: 30
Подякував (ла): 11 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: центр
Так а от я бачу що слона т.т. головного, ніхто й не побачив:

nekton написав:
Знайшов ціни. Що називається народ офігівайте по яких цінах була проведена закупівля.
Буряк столовий - 28 тонн по 4,70 грн.
капуста свіжа – 26 тонн по 5,00 грн
морква столова – 13 тонн по 4,00 грн.
цибуля – 11 тонн по 6,00 грн.
Кожна з позицій в кілька раз більша ніж зараз на роздрібному ринку.

А газета Волинь пише (посилання в передостанньому комменті):
"...У той же час молока, масла вершкового, сиру кисломолочного та сичужного, цукру, хлібної продукції, яєць, курячого м’яса, круп, ковбасних виробів не закупили, решту процедур конкурсних торгів відхилено через невідповідність кваліфікаційним вимогам пропозицій учасників....Крім цього, через неможливе усунення порушень законодавства про держзакупівлі відмінено відкриті торги на рибу....".
А все це означає що з Нового року відбулося чергове "пакращєння" від Уряду :ded_moroz: - т.т. ускладнення, у вигляді збільшення вимог до участників тендерних процедур - т.т паперів їм тепер зібрати треба більше і відповідно заплатити за них теж - так от мало яке підприємство може собі це дозволити, про дядька-фермера взагалі мовчу :sh_ok: . Цілком зрозуміло що всі ці бюрократичні витрати закладаються в ціну кінцевої продукціі яка і виходить астрономічною.
Не виправдовую місцевих чинуш але про роль Центральної влади теж забувати не варто - а там вигідно все "спустити" на "місця" встановивши НЕМОЖЛИВІ до виконання вимоги і потім "шпиняти" місцевих тим більше в опозиційно налаштованному регіоні. (Для довідки - хто не знає - для участі у тендері для дитячого харчування - надається значно більше різних - довідок, ліцезій, договорів, сертифікатів, дозволів, погоджень і тому подібної бюрократичної макулатури, ніж просто для виходу у відкриту торгівлю - напр. супермаркет, про базар взагалі мовчу)
Так що за місцевими "розборками" - не забуваймо в якій країні живемо і правила (або "панятія"?) життя встановлюємо не ми :ny_tik:
Пи.Си. Особисто мене в дитинстві, пардон, "вивертало" від дитсадівської жрачки д\с№4 біля ЖЕК1, а в школі взагалі не заходив в столову - обходився коржиками( або чим іншим) з соком в буфеті СШ№4 (зараз гімназія).
Це вже дорослим можна запихати в себе різний "непотріб" :)-(: а от дітям треба домашнім харчуватись, хоча бувають і винятки - дехто вдома так і таке готує, що дітям кращє "йде" "опщєпитівське" - коммент на цю тему здається десь трохи вище був.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 травня 2013, 13:22 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Стаття писалася давно? І на молоко і на сир тендери були проведені. І постачальник визначений до кінця року - Радивілівмолоко

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 травня 2013, 23:01 
Офлайн

Повідомлення: 42
nekton написав:
Стаття писалася давно? І на молоко і на сир тендери були проведені. І постачальник визначений до кінця року - Радивілівмолоко

Судячи з описуваного в статті періоду, то можна припустити, що стаття писалася на підставі прокурорської інформації по перевірці, яка з'явилась в міській раді наприкінці квітня цього року. Так кажуть, що прокурорський привіт в умовах надзвичайної секретності був розглянутий мером і наближеними до нього апаратниками, а після цього похований в сейфі начупросвіти Бичковського. Бичковський вже розпочав пошук витоку інформації. Але, більш за все, документ сплавили з міської ради. Треба прослідкувати, як то кажуть, по руках, в яких він побував. На офіційному сайті упросвіти остання інформація по закупах датується серпнем 2012 року.
mishel1973 написав:
А все це означає що з Нового року відбулося чергове "пакращєння" від Уряду.. Не виправдовую місцевих чинуш але про роль Центральної влади теж забувати не варто - а там вигідно все "спустити" на "місця" встановивши НЕМОЖЛИВІ до виконання вимоги і потім "шпиняти" місцевих тим більше в опозиційно налаштованному регіоні.

Для порівняння в Ковельському районі діють ті ж самі правила закупівель, що і в місті Ковелі, але в районних навчальних закладах чомусь ситуація з дитячим харчуванням кардинально інша і не нагадує влаштований у місті такий собі голодоморчик. Чому так? Певно в керівниках справа. Ще одне - як раніше писалося і тій же "Волині" проблеми в харчуванні ковельських школярів почалися з грудня 2011 року коли за пропозицією міської влади сесія місцевих бютівців ліквідувала самостійні бухгалтерії великих установ. Все збили докупи під свій контроль. А та ж 11 школа могла проводити закупівлю продуктів без тендеру бо її вартість, наприклад того ж сиру для однієї школи не перевищувала б граничні (по закону) 100 тисяч гривень. А коли все запхали під каблук управління освіти, то суми, відповідно, стали перевищувати ті сто тисяч. От і вся розв'язка. Децентралізація замовника закупівель, передача його статусу і функцій окремо взятим юридичним особам - закладам освіти є панацеєю від необхідності купувати продукти по диких цінах, а ті ж яйця в Тернополі.Ніби на Волині кури перестали нестися? Винні кіндери. Це їх сюрпризи. :ded_moroz:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 травня 2013, 12:52 
Офлайн

:al_kana_ft:

Востаннє редагувалось mishel1973 в 18 травня 2013, 13:04, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 травня 2013, 13:00 
Офлайн

Рудий написав:
mishel1973 написав:
А все це означає що з Нового року відбулося чергове "пакращєння" від Уряду.. Не виправдовую місцевих чинуш але про роль Центральної влади теж забувати не варто - а там вигідно все "спустити" на "місця" встановивши НЕМОЖЛИВІ до виконання вимоги і потім "шпиняти" місцевих тим більше в опозиційно налаштованному регіоні.

Для порівняння в Ковельському районі діють ті ж самі правила закупівель, що і в місті Ковелі, але в районних навчальних закладах чомусь ситуація з дитячим харчуванням кардинально інша і не нагадує влаштований у місті такий собі голодоморчик. Чому так? Певно в керівниках справа. Ще одне - як раніше писалося і тій же "Волині" проблеми в харчуванні ковельських школярів почалися з грудня 2011 року коли за пропозицією міської влади сесія місцевих бютівців ліквідувала самостійні бухгалтерії великих установ. Все збили докупи під свій контроль. А та ж 11 школа могла проводити закупівлю продуктів без тендеру бо її вартість, наприклад того ж сиру для однієї школи не перевищувала б граничні (по закону) 100 тисяч гривень. А коли все запхали під каблук управління освіти, то суми, відповідно, стали перевищувати ті сто тисяч. От і вся розв'язка. Децентралізація замовника закупівель, передача його статусу і функцій окремо взятим юридичним особам - закладам освіти є панацеєю від необхідності купувати продукти по диких цінах, а ті ж яйця в Тернополі.Ніби на Волині кури перестали нестися? Винні кіндери. Це їх сюрпризи. :ded_moroz:

Правила може й ті ж самі, а от районна Державна адміністрація і органи місцевого самоврядування - це дві КАРДИНАЛЬНО різних організації перш за все своїми можливостями - з усіма наслідками.
Зрештою далеко не в кожній сільскій школі передбачено харчування учнів...
Кури на Волині нестись не перестали але потрібного папірця для участі в тендері від якихось там санітарів-ветеринарів мабуть не мають :ne_vi_del: тому що марудне це діло зараз - папірці в бюрократів отримувати :wo_ol:
Не скажу нічого про "кіндерів" але вони приходять і йдуть, а от чиновники в Білому домі всі ті самі залишаються і просто так нікого з крісла не виколупнеш.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі