Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 серпня 2017, 17:58

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Інспектори на митниці отримують щодня до 30 тис. грн хаб
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2011, 14:47 
Офлайн

Повідомлення: 586
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
[quote="Romas"][quote] ти спробуй не дати, будеш місяць на те що ввозиш довідки всякі фантастичні і сертифікати надумані збирати. А машина арендована, контейнер позичений, товар через місяць вже буде нікому не потрібен .... от і думай :du_ma_et:

Та я вкурсі, коли експорт-імпорт. Тут дешевше заплатити. Там же в них певна такса. Почув не так давно: почали вимагати вже євро (було в $, цифра не змінилася). Ну але щоб інспектор по 25-30 тис. грн. на внутрішній митниці мав за зміну - це нереально, або ну уж дуже сильно занижувати митну вартість, наприклад, при імпорті. А 25-30 - це може ціла зміна косить стільки, ну і собі щось лишають-не все ж наверх.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2011, 14:50 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Державі потрібно було показати, що вона бореться і корупцією, вот і зробили маски-шоу)))) Але усі знають, що ці гроші ідуть на верх, і верхам не вигідно зажимати низи :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2011, 17:35 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
KOT написав:
Державі потрібно було показати, що вона бореться і корупцією, вот і зробили маски-шоу)))) Але усі знають, що ці гроші ідуть на верх, і верхам не вигідно зажимати низи :-)

я думаю
щось змінилось - і не поділились
або не з тими з ким треба поділились.

держава- це гігантська корупційна машина

і когось садять з чиновників - тільки якщо перейшов дорогу іншому чиновнику.

справедливістю в державі і не пахне.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2011, 00:26 
Офлайн

Повідомлення: 263
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.
Була така історія.
До Польщі я їздив не часто, а тут знайомий з Дніпропетровська їхав до Познаня на семінар. Так як проїхав не мало дороги а на ранок потрібно бути на місці - попросив мене поїхати з ним за водія. Приїхали ми в Ягодин, а там черга на 2 доби. Дивлюсь, до сержанта що на брамі черга, люди сунуть гроші 100гр. або (тоді ще) 20 доларів. 20 доларів тоді були ще великі гроші то я взяв 50 гр. і в "чергу". Сержант подивився на купюру, перейшов на світло і як запустить ті гроші - кричить 100 гр. або &20!.... Колега був холодний.
Це все відбувалось відкрито, на очах сотень переїзджаючих кордон.
Тільки українська СБУ не могла побачити процес дачі хабарів на митниці.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2011, 00:37 
Офлайн

Kovelчанин написав:
Була така історія.
До Польщі я їздив не часто, а тут знайомий з Дніпропетровська їхав до Познаня на семінар. Так як проїхав не мало дороги а на ранок потрібно бути на місці - попросив мене поїхати з ним за водія. Приїхали ми в Ягодин, а там черга на 2 доби. Дивлюсь, до сержанта що на брамі черга, люди сунуть гроші 100гр. або (тоді ще) 20 доларів. 20 доларів тоді були ще великі гроші то я взяв 50 гр. і в "чергу". Сержант подивився на купюру, перейшов на світло і як запустить ті гроші - кричить 100 гр. або &20!.... Колега був холодний.
Це все відбувалось відкрито, на очах сотень переїзджаючих кордон.
Тільки українська СБУ не могла побачити процес дачі хабарів на митниці.

Ну це вже трохи інша тема. Це "Державна прикордонна служба". На них потрібно заводити індивідуальнау тему, так як "заслужили" на рівні митнитці, а то і більше. ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2011, 00:57 
Офлайн

Я трохи давно пересікав кордон, але склалось враження, як кажуть, що Держ. прик. служба взагалі перед собою ніг не чує. Що "хочу, то і роблю". Попробуй тільки рипнись. Зразу тебе "в кандали", а що там далі буде-просто не хотілося лишніх випробувань з "*йопка*и". Можливо, Бог і і є.Він потім розбереться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2011, 01:09 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
В курсі, що голова ДПС - рідний брат голови ВР? "Кто же его посадит, он памятник"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2011, 13:37 
Офлайн

Та знаю, і вже давно, мабуть, ще при Кучмі став.
В бані чув таку історію, рокі 6 назад, коли ще була міська лазня в комунальній власності, загальне відділення було. Була черга на кордоні, рухалась повільно. Ну і один прикордонник (сержант, щось таке), в сторону щось відходив, один раз, другий. Ну і один чоловік з черги теж відійшов в тому-ж напрямі (чи відлити йому захотілось). Ну і паралельно був досить уважний, бо було цікаво що це туди відходив прикордонник декілька разів. І випадково наткнувся на схованку, а там куча американських доларів, десь біля 800. Забрав він ті гроші, розвернувся, та і в Польщу перехотілося йому їхати. І так заробив.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2011, 13:52 
Офлайн

Чув про Білорусь. Не знаю, чи це правда. Був такий випадок. Прилітає Лукашенко на гвинтокрилі, здається, в Брест, без попереджень. Построїли на митниці зміну. "Ану вивертайте кишені". В кого щось знайшли, зразу в вертоліт, і полетіли в Мінськ, на розборки. От там і бояться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2011, 13:53 
Офлайн

Повідомлення: 21
Подякували: 0 разів.
Думаю, що вже настала пора створювати нову тему на форумі, а може й декілька тем (під загальною назвою "Як проїхати кордон" і для чого його взагалі переїжджати.
Тобто давати невеличкі поради новачкам які збираються кудись їхати. Наприклад я можу дати поради по Білорусії, навіть з графіком роботи окремих магазинів Бреста, Малорити, Кобрина. А то буває дуже шкода наших людей коли ті (не від хорошого життя) їдуть в ту саму Білорусію, і повні розчарування повертаються додому. Бо не знали де можна обміняти кошти, купити дешевше, які магазини і коли працюють, як до них доїхати і взагалі скільки чого можна везти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 грудня 2011, 00:58 
Офлайн

Starik написав:
Думаю, що вже настала пора створювати нову тему на форумі, а може й декілька тем (під загальною назвою "Як проїхати кордон" і для чого його взагалі переїжджати.
Тобто давати невеличкі поради новачкам які збираються кудись їхати. Наприклад я можу дати поради по Білорусії, навіть з графіком роботи окремих магазинів Бреста, Малорити, Кобрина. А то буває дуже шкода наших людей коли ті (не від хорошого життя) їдуть в ту саму Білорусію, і повні розчарування повертаються додому. Бо не знали де можна обміняти кошти, купити дешевше, які магазини і коли працюють, як до них доїхати і взагалі скільки чого можна везти.

Ну-ну, дуже цікаво...Збираюсь майнути по бензин.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 грудня 2011, 23:57 
Офлайн

Повідомлення: 21
Останнім часом бензин в РБ трохи піднявся А92 коштує 0,66 долара. Ціни на заправці під Малоритою якщо їхати через Піщу на Олтуш. На минулій неділі коштував 0,59 баксюка. Якщо їхати в РБ виключно за одним бензином то непогана заправка через Піщу на Томашовку вона там буквально за 100м. від білоруської митниці і працює цілодобово. Можна везти автомобілем раз на 8 днів повний бак + 10 л. в металевій каністрі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 грудня 2011, 22:11 
Офлайн

А хіба через Ратнівську митницю не ближче?
Де можна придбати дешевшу страховку?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 18:00 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Хто хоче стати митником? Звільнилося купа вакансій :
http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?u ... tId=180552

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 січня 2012, 23:46 
Офлайн

Повідомлення: 46
нащод теми про перетин кордону- я за двома руками!!! :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
їздити в білорусь по бензин- це капець яка задовбиста фігня!!!! :ne_ne_ne:
ніби мєлоч ну поки туда сюда зїздиш задовбуть на границі, що то капець.... черги ніби нема, а стоятимиш довго і нудно... куча дурних бланків, дурних питань.... пихаті морди( на білоруській границі, на нашій раз-два і пройшов, броблем ніяких)
з собой везти назад тільки 10л, і бак, і народ повірте не везіть на тих пару літрів більше, воно того не стоїть, ( 2 шкури здеруть, шо на нашій, що на білоруській- однаково)
ну вообщим бензин там 5.60, чи якость так, а якість- повне гімно.(кажу за ту заправку, що недалеко від границі)
вообщим враження від поїздок за бензином тільки негативні!!!!! :ne_ne_ne:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: