Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 22:35

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: У ковельських газовиків прогресує маразм?
ПовідомленняДодано: 03 грудня 2011, 13:47 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Igor_S написав:
народ ви кумедний..... чого ви на тих газовіків налетіли... те що вони бухарі то да.. і такі мабуть є...

Тут є дивним те що винним зі зслів газовиків є саме батько.
Далі. Вентиляціййний отвір і вигрібна яма то якби не одне і те ж. Перший навіть по назві підрозуміває те що повітря там не застоюється а вентилюється. Накопичення газу в справному вентиляційному отворі це те саме що коли наприклад кондиціонер охолоджуватиме лише внутрішій свій об'єм

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 грудня 2011, 13:57 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
якби мою дитину було травмовано по вині когось, я не побоявся й гранату кінути у вікно!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 грудня 2011, 19:05 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Ти мажор? Кинути гранату то не діло. Але підеш першим підозрюваним. І навіть якщо не ти кинеш то відсотків 80-90 що ти будеш відповідати за це.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 грудня 2011, 20:09 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
:za_da_va_la:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 грудня 2011, 10:13 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Igor_S написав:
просто так кажу, бо ви не розібравшись в всьому гоните на тих і без того нещасних алканафтів... :ni_zia:

А я й не знав, що працівники Ковельського УГГ - такі бідні і нещасні люди. Виявляється, що Ковельське УГГ - суто депресивне підприємство, куди працювати людей палкою треба заганяти. А ті, що там хоч трохи пропрацювали отримують "повний букет" : алкоголізм, депресія, повне моральне та матеріальне зубожіння, неможливість знайти щастя в житті.......

2 Igor_S. Ви справді задумуютесь над тим, що пишете ?
Ви дійсно знаєте, які зарплати у Ковельських газовиків з усіма доплатами-надбавками-преміями ? І варіантів підзаробити в них більше нема ?
Ви справді вважаєте, що мала зарплата - це "відмазка" за халатно виконану роботу, що привело до трагічного випадку ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 червня 2012, 14:25 
У ковельських газовиків малі зарплати, а що таке премії вони вже давно не памятають...є одиниці, які мають там ліві заробітки... цікаво було би на Вас, шановні форумчани, подивитися після пресінгу керівництва і постійних нападів жителів міста і постійного пояснювання, що ти теж людина і можеш помилятися... Зрозумійте, якщо десятиліттями нічого в цій сфері нормально не робилося, то зараз просто не вистачає ні людей (які на таку мізерну зарплату не хочуть іти працювати), ні часу, щоб все довести до ладу.... А а рахунок алкоголю, то я знаю точно, що алкоголь там заборонений, і не одну людину за алкоголізм звідти вигнали.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 червня 2012, 21:09 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякували: 5 разів.
Мадам написав:
У ковельських газовиків малі зарплати, а що таке премії вони вже давно не памятають...є одиниці, які мають там ліві заробітки... цікаво було би на Вас, шановні форумчани, подивитися після пресінгу керівництва і постійних нападів жителів міста і постійного пояснювання, що ти теж людина і можеш помилятися... Зрозумійте, якщо десятиліттями нічого в цій сфері нормально не робилося, то зараз просто не вистачає ні людей (які на таку мізерну зарплату не хочуть іти працювати), ні часу, щоб все довести до ладу.... А а рахунок алкоголю, то я знаю точно, що алкоголь там заборонений, і не одну людину за алкоголізм звідти вигнали.

а причому тут це щодо звичайного людського ставлення до клієнтів?
маєш роботу - працюй!
гм... мабуть я чуть не правий - теж маю свій досвід спілкування з деякими газовиками,
але тут я ляпну приказку - "риба гниє з голови"
і, думаю, тему можна закрити ;)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: